Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
2009. aug. 6. 21:36
szerintem elég kemény, bár nekem nagyon mélyen vannak az izmok, valahol a vastag háj alatt...érzem is, hogy kezdenek kocsonyásodni.
2009. aug. 6. 21:24
Én még soha se tornáztam Rezsőre.
2009. aug. 6. 21:12

most fejeztem be a Tatarek Rezső féle tornát:)

KB. a felét tudtam csinálni, remeg mindenem, de kibírtam:) Nagyon örülök, azt hittem ma már nem lesz torna:)

2009. aug. 6. 20:36
Ebbe kevesebb a hűha határozottan:) Szerintem ez eddig a legfelnőttebb dvdje Rékának:)Én most kifejezettem csípem a csajt:)
2009. aug. 6. 19:30
Én most a 2009-es tornát megszereztem, de csak belepillantottam.Remélem ebben nem hűházik, mert amúgy jó dolgokat csinál....csak fogná be a száját:)
482. el_gapo (válaszként erre: 464. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 6. 19:17
A tej nem egy kimondottan diétás találmány :) 1 dl tejben 4,7g cukor van...
481. el_gapo (válaszként erre: 453. - 337ac1489c)
2009. aug. 6. 19:13

Max. 1 v. 2 alkalommal egy nap (inkább egy) akkor is max. 200-250 kalória per alkalom mennyiségben. 200 kalóriányi gyümölcsben már közel 50g cukor van.


Legjobb reggelire enni a gyümölcsöt, mert az éjszaka folyamán kiürült glikogén raktárakat könnyen visszatölti vele az ember. (a szervezet persze az összetett szénhidrátot is át tudja alakítani cukorrá, hogy ezt pótolja így nem esszenciális:)) A mennyiségre muszáj figyelni, hisz a gyümölcs energiatartalma gyakorlatilag cukorból származik, amire nincs kimondottan szüksége a szervezetnek :)


Az ideális diétában legyen napi egyszer, ha lehet reggelire. Az se baj, ha kerül mellé egy kis zabpehely vagy valami hasonló, hogy ne csak egyszerű szénhidrátok jussanak a szervezetbe.

480. melone13 (válaszként erre: 479. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 6. 19:01
Én egyszer kipróbáltam hang nélkül, úgy hogy más zenét hallgattam, de akkor is idegesített.Ezért talonba került!
2009. aug. 6. 18:47
Azt hiszitek Én szeretem??? Hááááát persze.... de a felsőtest (30perc) eddzése kimondottan jó...mármint a mozgás és összeállítás maga. De egy arculatváltás ráférne :) hihi
478. Ágicababa (válaszként erre: 477. - Melone13)
2009. aug. 6. 18:35
csatlakozom...HHHHŰŰŰŰŰŰHA:)
2009. aug. 6. 18:25
Lányok ti bírjátok rékát??Hát én maga a hangjától falra mászok:És mikor jönnek a hű-ha-k, na ott nyomtam ki!!
476. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 475. - 337ac1489c)
2009. aug. 6. 18:16

juhúú :) megbeszéltük :)

láttam tettél fel végre Te is képet. szupii :)

Én is ma kb. annyit Rékáztam mert a 30 perc hasizomból egy olyan 20 perc hasbourning lett... érzem is :)

475. 337ac1489c (válaszként erre: 474. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 6. 18:03

Jaja, anyukám is kalciumot mondott.

Én is Rékáztam ma, 45 percet, nem tudom, ma nem vtam a toppon...de mentségemre legyen mondva, utána még egy órát takarítottam is:)


Na jó, akkor holnap gyümölcsnap:D

474. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 471. - 337ac1489c)
2009. aug. 6. 17:37

Jajj Te szegény. igyál Ca-pezsgőtablettát olyan ezreset. Na jól van, ha megbeszéljük akkor tartom magam hozzá. Gyümölcsnap! Úgyis rodkadozik a fa a baracktól :)))) Én benne vagyok.

No, lenyomtam a Réka 30p. felsőtes eddzését....hűűha :)

most nekiugrok a 30p. hasizomnak...

473. Ágicababa (válaszként erre: 472. - 337ac1489c)
2009. aug. 6. 17:33
Én is akrok menni szombaton, csak még fodrásznak nem szóltam. Talán elvállal. Én festetni akarok. Megőszítenek a lurkók:)
2009. aug. 6. 17:19
Ó, anyám, meghalok...tegnapelőtt vtam fodrásznál, 10 év után először bedaueroltattam a hajam (ilyen lájtosabban), de tegnap estére kiderült, hogy allergiás vok vmelyik összetevőre... Úgyhogy most viszket meg ég ezerrel az összes hajtövemnél, az egész fejemen, sőt, a cucc még a nyakamon meg az egyik arcélemen is lecsurgott, úgyhogy most csodaszép vörös kiütések tarkítanak:S Kész rémálom!! Voltam is ma bőrgyógyásznál, az felírt vmi gyógyszert meg kaptam egy krémet, amivel az előbb be is kenegettem magam, de most csak jobban viszket...S:S:S:S Na megyek, beveszem a bogyót, hátha az segít:S Meg enni is kéne vmit:)
471. 337ac1489c (válaszként erre: 464. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 6. 17:15

A kávé narancsbőröt csinál?? A narancsbőr elleni kencékben pont koffein van, ami nagyon hasznos az eltűntetésében...persze én ehhez nem értek, csak így nem olyan logikus:) Mondjuk az tény, h. a diéta alatt inkább a tej nélküli kávét vagy ami még jobb, a teát javasolják. Én egyiket sem szoktam, vagyis most egy ideje zölteázok, ami egész jó. Viszont hasmenésre buzdító teákat nem akarok inni, mert állítólag a hasmenés befolyásolhatja a fogamzásgátlást, mert kijön belőled a tabletta, stb. Meg végbélrákkal meg hasonlókkal ijesztgetnek, úgyhogy inkább egyáltalán nem próbálom ki.


Holnap egy közös gyüminap? Háát....ha mgfogadjuk, akkor ok:) Egyedül lehet, h. nem menne, de így okés:) Holnap este úgyis dupla tornára megyünk bnőmmel, és remélem h. holnap este nem lesz ivóbuli, mert a bor nem fér bele a gyüminapba...bááár:) Az is csak szőlőből van:P

Amúgy nem tudom, én nem iszom olyan gyakran bort, hetente vagy kéthetente egyszer (vagy az gyakori?:), ha buli van, de úgy vok vele, h. erről nem mondok le:) Max. nem édeset iszok, hanem félédeset vagy szárazat. Mondjuk azt hagyjuk, h. néha milyen mennyiségben...:) De mostanában tényleg csak néha, de múltkor pl. úúúgy de úúúúgy becsíptem, h. ihaj, de olyan jó volt:) Másnap már nem annyira:P

2009. aug. 6. 17:12
Ne nekem fogalmam nincs milyen csodaszerről beszéltek.Az gáz??
2009. aug. 6. 16:58
megyek tornázni... :)
468. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 467. - Evih)
2009. aug. 6. 16:19
Én próbáltam... a max. előírt adagot megittam és semmi!! Aztán megittam a 2X mennyiséget és semmi. Engem nem hajott meg. Egyáltalán semmi nem történt. Tényleg... szerintetek ezek a természetes salaktalanítók mennyire jók? mennyire kellenek? Van egy teakeverék, meglepő módon salaktalanító teakeverék a neve:) na az jó meg a Ferenc József víz és a Mira víz is....
467. evih (válaszként erre: 465. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 6. 16:14

Az naggggyon rossz! :-)

De amikor először megittam belőle egy üveggel, aznap 5x(!!!) voltam WC-n. hasfájás nélkül.

Utána már hiába ittam, semmit nem használt. Bár kevésbé fájdalmas, mint a mályvatea. Próbálta azt már valaki?

2009. aug. 6. 16:06

n alányok!Ez szerintem diéta függő is, mit mikor ajánlatosd enni!Én norbizom, tehát ha vki ilyen irányban kétr tanácsot, akkor megpróbálok segíteni.Persze nem biztos, hog ytudok is, mert a drága fitnes guri, évente váltogatja a kódjait, lehetetlen követni.Én az eredeti legelső kódrendszerhez tartom magam, na és az ésszerűség határaihoz.Ezek azt diktlálják alma, dinnye, barack, málna, eper, ribizli, egress, és még sorolhatnám mind ehető este is!

A dietetikusok azt mondják gyümölcsöt csak délelőtt.Teháát a franc se tudja mikor teszünk jót!!

Na én kávét tejjel iszom, mikor megkívánom!De rám biztos hogy hatással van acs szempontból is, tehát én kitartok mellette!!

465. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 464. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 6. 16:00
ja és tegnap ittam olyan italt is amit mostanában orrbaszájba reklámoznak, hogy felpörgeti az acs-t. zöldtea alapú, dugig van koffeinnel. ittatok már olyat????????? hát.....
464. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 462. - 337ac1489c)
2009. aug. 6. 15:58

hát nem, az nem gyüminap :(

ezt felfoghatjuk az első aprócska botlásomnak :)

Lehet egy zöldségnappal jobban ellennék. Holnap együtt egy gyüminap? Betartom ígérem, ha ketten csináljuk :)

jah, és a másik kérdés. naagy szerelmem a kv. erről mit gondoltok? van aki azt mondja jó mert picit pörgeti az acs-t is, mások szerinte szép narancsbőrt csinál. és a tej???? naah, erről kimitgondol? jahh meg az alkohol... tegnap este borozgattam (no nem egyedül:) ) de száraz fehérbort ittam, amúgy sose tennék ilyet, csakis az édes vagy max. félédes. DE finom volt... fogyott is belőle :))))))))))

463. 337ac1489c (válaszként erre: 461. - Ágicababa)
2009. aug. 6. 15:55
No, igen, elkezdeni elég nehéz...de iagz, hogy utána rákapsz a mozgásra. Én kedden mindenfélét intéztem és mire hazaértem, már nem volt kedvem tornázni, de előtte vasárnap meg hétfőn igen és a keddi kimaradás már szabályosan rossz volt. de legalábbis hiányzott az a kis torna.:) Jééé, én ilyet mondok???:)
2009. aug. 6. 15:53

:) No igen, ha mindenki mást mond, úgy tényleg nehéz, de ez azért van, mert mindenki más, mindenkinek másként reagál a szervezete bizonyos dolgokra.


Hm, rizs meg fasírt?:) Akkor az mégsem egészen gyümölcsnap...:)

Mellesleg én is gondolkodom egy gyüminapon, csak még nem vitt rá a lélek. Pedig utána olyan jó érzés. Meg a gyümiket is szeretem. Na, majd meglátom.

461. Ágicababa (válaszként erre: 460. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 6. 15:51
Jó neked, más elkezdeni nem bírja...bár már én is ott tartanék, hogy ne tudjam kihagyni.
460. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 457. - 337ac1489c)
2009. aug. 6. 15:48

igazából lövésem sincsen melyik update hanyas? :)

azt tudom ezekben viszonylag kevés a cukor. egyébként nem rosszindulatból mondtam hogy egymásnak ellentmondunk, mert meg lesz majd hamarosan a konklúzió :)

csak Én mindenkinek hiszek és mindenki által javasoltat ki is akarom próbálni, de nem megy mivel néha ellentmondásokba ütközöm... én mondjuk a cukkora nagyon érzékeny vagyok, mert könnyen ingadozik a vércukrom. általában leesik könnyen. így ha már gyümölcsnapot tartok, akkor azért ma sárgadinnye + őszibarack... mindkettő édes, nem is kicsit. meg legalább érzek egy kis édes ízt is a számban :)

bár meg kell mondjam, ebédre ettem rizst+két fasírtot. megint valszeg leesett a cukrom, kezem lábam remegett ilyenkor fel tudnék falni bármit. de mérlegeletem (volt grízes tészta is a hűtőben) és ezt ettem de csak pici rizst. monjuk én a napi 1 óra tornáról nem akarok lemndani, de ahhoz meg kell némi kalória.

459. Ágicababa (válaszként erre: 442. - Manilu)
2009. aug. 6. 15:41
Gratulálok:)
2009. aug. 6. 15:41

Egyél nyugodtan szerintem is, inkább azt egyél, mint nutellás kenyeret, vagy banánt:)


Nyaralás? Az meg MI?:)

❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook