Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
2009. aug. 6. 15:36
Óh, már meg is érkezett a válaszod:) Dinnye és alma? Ja, mert azok update 1esek? No igen, erre én is gondoltam már.
2009. aug. 6. 15:35
:) Na igen...ok, akkor szerinted, anyecs?:) (Aztán majd osztok-szorzok:))
2009. aug. 6. 15:34
görögdinnye és alma, ezeket pl. szerintem lehet enni este is... belelehet őrülni ebbe a sok mit mikor lehetbe??? nemde?
2009. aug. 6. 15:33
az a baj hogy mi magunk is ellent mondunk egymásnak :)
2009. aug. 6. 15:30

Figyuzzatok, szerintetek mikor ajánlatos gyümölcsöt enni? Annyi mindent, egymásnak ellentmondó dolgot is olvastam már, hogy elbizonytalanodtam. Azt tudom,h. délelőtt mindenképp lehet. Meg talán még uzsira is. De mi van a vacsival? Szerintetek?


Esetleg, el_gapo, vmi tudományosan megalapozott válasz erre?:) Eddig is jókat mondtál:)

452. melone13 (válaszként erre: 450. - Manilu)
2009. aug. 6. 15:04

Az igen!!Nekem olyan módszert kellett választanom, amit terhesség meleltt, és a mindennapokban is tudok tartani, ja és elegendő kitartásom is legyen hozzá.

Elég édes suzájú vagyok, de a norbi módszerrel, ehetek este is édességet, csak hát ugye kicsit módosítani kell a dolgoklat, de már egész jól megy az ételeek updatesítése!!


Ja és igen agyban dőlt e nálam is, mert amíg én magamnak nem ismertem be mia helyzet, és valóban le kell fogynom, mert szükségem van rá, addig nem is ment!Miután a fejemben rendberaktam pár tényezőt, na azóta tök jól működik!

451. Manilu (válaszként erre: 449. - Melone13)
2009. aug. 6. 15:03
Állítólag tartósabb az eredmény ,ha lassabban megy le a kg.
450. Manilu (válaszként erre: 449. - Melone13)
2009. aug. 6. 15:01
Anyukám is ezzel fogyott 30kg-t,és 6évig tartotta,amikor családi tragédia történt visszeszedett néhány kg-t,de most velem fogyózik
449. melone13 (válaszként erre: 442. - Manilu)
2009. aug. 6. 14:57

Ez szép teljesítmény!Gratula!Nekem 10kiló olyan 2,5-3 hónapa latt ment le, és szerencsére tartósnak ígérkezik, mert közel 3 hó szünet után sem mozdula mérleg!!

Mondjuk nem bánnám, ha újra megindulna lefelé kicsit!!

448. 337ac1489c (válaszként erre: 446. - 7aab4d3657)
2009. aug. 6. 14:54
Én pl. egész nyáron itthon vok és semmit nem csinálok. Na jó, szinte...:)
447. Manilu
2009. aug. 6. 14:54

Demis Russos(nem biztos hogy jól írtam)féle "életmódváltással".Igazából amit enni lehet:sovány hús(csirkemell,pulyka)de inkább hal,de az bármilyen mennyiségben,zöldségek,tejtermék.

Az első 2hétben délelőtt nem ettem,mert általában akkor vagyunk a legaktvabbak,és több kalóriát égetünk,délbe ettem salátát hallal(a saláta:paradicsom,uborka,répa,madársali,kevés balzsamecet,oliva olaj)majd 4körül ugyanez,vagy 1kfír,vagy sajt zöldséggel,6után semmi.Ami fontos hogy a húshoz,halhoz mindig kell enni zöldséget,ha rizst eszel nem ehetsz hozzá húst,csak zöldséget.A 2.hét után délelőtt gyümölcs.

2009. aug. 6. 14:52
Jesszasz, mennyit írtatok, alig bírom visszaolvasni! Ez jó, hogy ennyien vagyunk. Azt hittem, mindenki nyaral, csak én nem.
445. 337ac1489c (válaszként erre: 444. - Manilu)
2009. aug. 6. 14:42
És most mivel sikerült ez a 10 kg?:)
444. Manilu
2009. aug. 6. 14:35
90 kg-val mentem szülni a kisfiam,és azt figyeltem meg,hogy nállam minden fejben dől el.Korábban hiába próbálkoztam a fogyókurával,még a salátalevelektől is híztam
443. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 442. - Manilu)
2009. aug. 6. 14:30
azta! :))
442. Manilu (válaszként erre: 429. - Melone13)
2009. aug. 6. 14:28

Sziasztok!

Még új vagyok köztetek.Egyetértek,hogy nagyobb túlsúlyból 100X könnyebb egy hónap alatt 10kilókat fogyni.Én július 1-én kezdtem a diétát, ma méreckedtem,és pontosan 10kg-val vagyok kevesebb,pedig nincs extra plussz rajtam,163cm vagyok,és 78kg voltam.Tehát ne egy 150kilós valakit képzeljetek el.

441. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 440. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 6. 14:24
és ez nincs jó hatással pl. a párkapcsolatomra. Ő ezt nem érti... fel sem tudja fogni hogy vannak "lelki betegek" is... mindig csak bánt mert már ilyen vagy olyan vagyok... és tudom hogy nehéz lehet elviselni, de ez sem segít. sőt. szerinte ez azon múlik hogy csettintek egyet és azt mondom holnap így vagy úgy fogok gondolkodni... igazából senkitől nem tudok segítséget kérni. az egész csalásom ilyen :(
440. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 439. - Ágicababa)
2009. aug. 6. 14:22

De! Én is így gondolkodtam :)

Egyébként... Nekem azért a látszat ellenére vannak komoly önértékelési és egyéb lelki jellegű gondjaim, amik pár napja igencsak erőteljesebben jelentkeznek a szokásosnál :(

Nem tudok egyszerre megbírkózni a súlyommal és a lelki gondjaimmal is egyszerre... ez elég nehéz...

2009. aug. 6. 13:52

úgy emlékszem, gyümölcsöt csak délig lehet enni, meg gyümölcsnapon...de már ezer éve csináltam:)

végülis a gyümölcs is ch, nem?

2009. aug. 6. 13:17
még mindig a szétválasztó diétátnál tartok... a rizs az a CH kategória. ugye. na, az ehető együtt gyümölccsel??????? csak mert nem garantálom hogy sárgadinnyén elélek ma úgy hogy közben egész nap mocorgok és még tornázok is.........
2009. aug. 6. 13:06
Én pizzanapot:)
2009. aug. 6. 12:59
ez nem fog! Én ma gyümölcsnapot tartok, már ettem egy adag srágadinnyét. mézédes volt :)
2009. aug. 6. 12:50
remélem ez a fórum nem jut erre a sorsra...jó lenne minél tovább csinálni mindenkinek a diétát és megbeszélni, nekem ez sokat segít.
2009. aug. 6. 12:41
Ági, a szobabicós fórum kihalt végleg :)))) hehe
2009. aug. 6. 12:33

Huhh, hát volt mit visszaolvasnom ismét :)

Nem is tudom hol kezdjem, sokmindent akarok mondani. Először is ez a mondat Nekem nagyon tetszik: "ne bűnözzetek, mert nem jó, marha szarul érzem magam, nem ér ennyit az egész" így is van!! Tudjátok mi az érdekes, hogy Én kb. két hete vágtam bele, mint meséltem álmodtam valamit és annak a hatására :)))

Szóval büszkén jelenthetem nem bűnöztem egy picit sem. Ha este eszek is, csakis olyat amit jónak látok. Se kenyér, tészta semmi édesség... és minden nap mozogtam eddigis egy órát, kivétel egy nap, de akkor azt a gyilkos 4 percet csináltam :)

És tudjátok mi nagyon érdekes? Valahogy most nem érzem magam mártírnak mint ahogy szoktam :)

Nem sajnálom magam, nem esik nehezemre. Jó, tudom nagyon az elején vagyok még, de akkor is. Két hét azért két hét. Remélem emlékeztek még mit írtam, mi volt az ominózus álom??? Nagyon intenzíven él bennem, és ma este is ugyanezt álmodtam :)

Tudom vicces, hogy ez "hajt" de ennyire szilárdan nem hittem még soha magamban és ennyire örömmel nem csináltam még a fogyit soha. tökjó :)

Reggel nem bírtam ki, megmértem magam, hát még mindig ugyanannyi, nem értem?! Valahogy jobb bőrben érzem magam szó szerint. Valahogy szebb a bőröm és olyan "feszes vagyok"....:)

Valahogy látom is a változást, de számadatokkal ezt nem tudom igazolni, a kg-ban mért fogyás eddig nem indult meg. Pedig mostmár arra is figyelek, hogy mit mivel eszek? De nem baj, nem adom fel! Egyébként az Én gondolataim is állandóan ezek körül forognak... eljhatároztam hogy ősszel addig már eltelik pár hónap akkor elmegyek veszek pár jó cuccot magamnak. És lesz egy olyan sárga ruhám is, mint az álmomban :)

Ez így van! :)))))))))

2009. aug. 6. 12:21
Lehet hogy az utolsó pár kilót a legnehezebb leadni, de azért bár már én is ott tartanék...ha egyszer sikerül lemennem 70-re, nagyon oda fogok figyelni. 2-3 kiló ingadozás , attól több nem lehet. Hogy hagyhatja az ember idáig fajulni a dolgot:(:( és itt csak magamra értem:(
431. evih
2009. aug. 6. 12:08
Sziasztok, jehru, örülök, hogy megfogalmaztad a gondolataimat. Én sem vagyok kövér, sőt, csinosnak mondható vagyok, de van úszógumim, pocakom, "vastag" combjaim és narancsbőröm, és én is rosszul érzem magam a bőrömben, a "csak" 8kg plusszommal. Tudom sokan mondhatnák, hogy mit nyavajgok, hol jövök én a 30-40 kg túlsúlyhoz, de szerintem nem az a lényeg, hanem hogy mi a célod, és ha nem annyi kg vagy, mindegy mennyi van rajtad, amíg el nem éred, nem leszel elégedett.
2009. aug. 6. 12:01
ú az 50-60akart lenni,bocsi:))
429. melone13 (válaszként erre: 421. - 337ac1489c)
2009. aug. 6. 12:01

Sziasztok.Nem igazán jut időm írogatni, de olvaslak ám bennetek.Bár sokszoor csak bekkukantok.Nos 10kiló mínusz haonta akkor fog összejönni szerintem, ha nagyon sok felesleggel rendelkezik vki.Mondjuk 500-60kiló.Én norbizok, nekem úgy ment le havi 3-4 kiló, hogy reggel ettem 3sokat is!A bőröm szépen vissza tud húzódni, nem lóg!!Semmiféleképpen nem egészséges a hirtelen nagy fogyás.Plust előbb utóbb vissza kell állni valamilyen szintű normál étrendre, na ott jön a gond.Mert ugye megvonod mgadtól teljesen a szénhidrátot, majd újra visszadod a szervezetnek.Így tuti visszaszeded egy részét a leadott súlyodnak.

Én azt vallom fogyózni, is csak ésszel szabad.Ha leáll a fogyás, akkor max 1-2 hét keményebb diéta belefér, de hosszútávon ne!!

428. el_gapo (válaszként erre: 427. - Macika71)
2009. aug. 6. 11:50
Hogy készíted el?
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook