Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Arcfestés - tippek, tanácsok, ötletek! fórum

Arcfestés - tippek, tanácsok, ötletek! (beszélgetős fórum)


17. malkata (válaszként erre: 16. - Napra_forgó)
2012. márc. 1. 21:36
mert szörnyű kemény és zsíros a festék, ecsettel nem tudom még vizesen se feldörzsölni, lehet nagyon szar? elég borsos ára volt, nem kellene.
16. Napra_forgó (válaszként erre: 15. - Malkata)
2012. márc. 1. 17:10

Miért nem megy mással?

Vízbe mártod, majd a festékbe. Illetve azt rákened.

2012. márc. 1. 16:36
Ez gyerekeknek való arcfesték, játékboltból. Van hozzá egy nagyon durva ecset és kész. Fülpiszkálóval nem ment, ecsettel se. Egy színházi sminkes ismerős javasolta a nedves smink szivacsot, ezzel megy, de elég bénácska vagyok:D
14. Napra_forgó (válaszként erre: 13. - Malkata)
2012. márc. 1. 09:52

Nem szoktak... Max, ha készletben veszed.

De amúgy lehet ecsettel, fültisztító pálcikával, stb dolgozni...

13. malkata (válaszként erre: 12. - Napra_forgó)
2012. márc. 1. 09:51
Talán meglett már a megoldás, vizes szivaccsal kell felhordani a bőrre. Csak nem volt semmi leírás és még szivacsot se mellékeltek:S
12. Napra_forgó (válaszként erre: 11. - Malkata)
2012. márc. 1. 09:02

Milyen festékre gondolsz?

És hogy-hogy túl sűrű....

Bocsi, de nem értem a kérdést.

2012. febr. 23. 17:38

Sziasztok, jár ide még valaki?

Ha igen, akkor tudnátok tippet adni, hogy hogyan kell az arcfestéket használni? Szerintem túl sűrű, ecsettel felvinni lehetetlen, próbáltam az ujjammal, de úgy meg nem egyenletes.

2011. máj. 5. 05:37

Sziasztok!


Ha arcfestéshez szeretnétek mintákat, részletes leírással, videókkal teljesen ingyen, akkor üssétek be a google-ba, hogy kölyökzsúr!

Nem akarok reklámozni semmit, sem eladni, de sok hasznos dolgot találhattok az oldalon.

2011. ápr. 24. 20:46

Gyermeknapra, falunapra, rendezvényekre gyerekeknek arcfestés, játszóház, interaktív játékok zenével, bábbal.

Elérhetőség:

Szegedi Szilvia

20/554-2678

Tiszaújváros, Miskolc és környéke.

8. becseiagi (válaszként erre: 7. - Alfoldi13)
2010. febr. 11. 10:48

Köszönöm, aranyos tőled! Lassan már új képeket kéne feltennem a gyerekekről, mert úgy nőnek, mint a gomba. :D


Szép város, én is voltam rövid lakosa más városoknak. Balatonfürednek és Budapestnek is.

2010. febr. 10. 15:46

Ági gratulálunk a sok szép gyereketekhez..

én is vásárhelyi voltam valaha rövid ideig mig egy érettségit kaptam..

2010. febr. 10. 14:29
Köszi szépen!
2010. febr. 10. 14:14
csak beütöttem amit kérdeztetek arcfestés
4. becseiagi (válaszként erre: 3. - Alfoldi13)
2010. febr. 10. 14:11
Hú nekem szerintem a 3. kellene. Megírnád, hogy találom ezt meg a neten? Ha más nem priviben!
2010. febr. 10. 12:44

én ezt találtam a neten :


8 színű alapkészlet 50 arc megfestéséhez elegendő. a készletben 8x3.5ml arcfesték, arcfestő szivacs, ecset, és egy fényképes füzet van. A füzetben 12 arc festésének részletes leírása szerepel.


--------------------------------------------------------------------------------

6 színű alapkészlet A készletben 6 szín (piros, sárga, fehér, fekete, kék, zöld), ecset, fényképes poszter és a képeken látható arcok festésének részletes leírása található. A készlet 20 arc megfestéséhez elegendő.


--------------------------------------------------------------------------------

Party Pack 60 arc megfestéséhez elegendő készlet. A készletben 8x3.5ml arcfesték (piros, sárga, fehér, fekete, kék, zöld, csillogó rózsaszín, csillogó narancs) négy csillámos zselé, arcfestő szivacs, ecset, és egy fényképes füzet található.


az elsőt kiprobáltuk a gyerekeknél nem volt nagyon drága mert a teskoban leárazáskor vettem...

2010. febr. 10. 12:20

Mindenképp speciális arcfestéket. Lehet színenként is lehet kapni, de egyszeri alkalomra valószínűleg praktikusabb, ha készletet veszel, amiben több szín van kisebb mennyiségben.


A csillámot meg a legegyszerűbb, ha zselés van és akkor azt is ecsettel viszed fel.

2010. febr. 10. 12:16
Egy hónap múlva ünnepeljük kisebbik lányunk 4. szülinapját, és a kis vendégeknek arcfestést is terveztem többek között. A kézügyességem meg van, de még nem csináltam ilyet. Milyen festéket ajánlotok? Hogy kell csillámot feltenni a bőrükre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook