Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Iskolakezdés 2012 - tippek, ötletek, tanácsok fórum

Iskolakezdés 2012 - tippek, ötletek, tanácsok (beszélgetős fórum)


9. Pan Dóra (válaszként erre: 7. - Adfa0d8bdb)
2012. júl. 17. 19:22
Nem mindegy, mert a menő figurás füzetek sokkal drágábbak :)
8. zsoka1984 (válaszként erre: 6. - Adfa0d8bdb)
2012. júl. 17. 15:51

Így van összeállitják csak az van benne ami kell és amennyi kell. Nem sóznak ránk plussz dolgokat.

Meg a gyerekek nem azon versengenek melyik szülőnek van több pénze.

2012. júl. 17. 14:10
Meg egyébként is be kell csomagolni, tehát teljesen mindegy mi van a füzet elején...
6. adfa0d8bdb (válaszként erre: 5. - Zsoka1984)
2012. júl. 17. 14:09

Ez jó ötlet!


Bevezethetnék a mi városunkban is, így megkönnyítenék a helyzetünket! Nem kéne ezen dilemmázni!

2012. júl. 17. 14:06
Nekünk a suli a városi paírboltal közösen összeállítja és csak azt ami árban és minőségben megfelelő és 10% kedvezményt kapunk. Nincs benne disnye-s füzet meg ilyenek, de a tanárok nem is tarják jó ötletnek, sőt sokszor rosszabb a minősége is az ilyen cerkáknak, füzeteknek.
2012. júl. 17. 14:00
Köszi, megnézem :)
2012. júl. 17. 13:53
bocsi elírtam,tudásbázis
2012. júl. 17. 13:51
Szia! A tudatbázisba épp a napokban indítottam egy ilyen témát. Ott már sok jó tanácsot kaptam.Gyere át oda!
2012. júl. 17. 13:42

Ősszel megy elsőbe a kislányom, és kíváncsi lennék mások tapasztalatara a tanszervásárlással kapcsolatban. Természetesen mi is kaptunk az iskolában egy listát, és arra lennék kíváncsi, mit hol érdemes beszerezni.

Iskolatáskából minőségit (He...tz)vettem, ugyanilyen tolltartóval, és a ceruzák minőségére is oda fogok figyelni, de apróságokból nem fogom mindenből a legdrágábbat venni.

Most a füzeteket nézegetem, de abból is hatalmas a választék, és szerintem nem mindig a mesefigurás/disney-s a legjobb minőségű papír.

Írjon akinek van iskoláskorú gyermeke, ti milyen szempontok alapján vásároltok tanszert? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook