Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apukámnak emlék szeretettel.... fórum

Apukámnak emlék szeretettel.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. szept. 10. 19:43
szia Suzy!facebookon fent vagy?
118. Sybrrill (válaszként erre: 117. - Awela)
2011. szept. 10. 13:41

nagyon sok sikert neked Awela!Mit tanulsz?

Haláli lehetett Suzy fogadtatása:-)))))

Puszi

117. Awela (válaszként erre: 115. - Sybrrill)
2011. szept. 9. 14:59
Nézegetni fogok, az biztos. 3 éve, mikor elkezdtem itt az egyetemet, nagyon lelkes voltam. Mára már tudom, hogy én nem tartozok a szerencsések közé, akik ebből a diplomából valamit ki tudnak hozni, úgyhogy marad a nyelvtudásom. Viszont vígasztal, hogy az jobban fizet.:) Most úgyis meg kell várnunk, mi lesz a nagyszülőkkel. Ha a papi költözik, akkor az ottani lakást el kell adni, aminek egy része a páromé. Abból ki tudjuk fizetni a hitelt és akkor már szabadabban mozoghatunk.
116. Awela (válaszként erre: 114. - Suzy90)
2011. szept. 9. 14:55
Szép kis meglepetés lehetett.:) Gyerekeknél az ilyesmi előfordul, szerencsére az én öcsém még nem csinált ilyet, de ami késik, nem múlik.
2011. szept. 9. 11:46

sziasztok:-)!

na ezt akkor jól megcsináltad Suzy :-)))))))

örülök az örömödnek:-)))!

Awela!Hát tényleg nem egyszerű,nem tudom,h jobb:-(

Mindig örlődök is miatta...:-(((

Szerintem érdemes lenne nézelődni állások után...

Úgy tudom a Billákba pl. keresnek embert...

meg nézegetni albérleteket s sztem van vmi pattani:-)

puszi

114. Suzy90
2011. szept. 9. 11:10

Na sziasztok tegnap hazaértem épségben :)

Öcsém nem ismert meg ugyh volt üvöltés de mára már mosolyt is kaptam :) Apu sejtette a párja meg majdnem hanyatt esett mikor ajtót nyitott de nagyon örültek :) Később még jövök és visszaolvasok! Puszi

113. Awela (válaszként erre: 112. - Sybrrill)
2011. szept. 9. 10:11

Ez rémes.:(

Nehéz tanácsot adni ebben az ügyben, mert a megoldást sajnos én se tudom. Nehéz az ügy. Hívni is, hogy ne érezze egyedül magát, meg ne is, hogy ne tegyen tönkre idegileg...

Egyre inkább csábít. Itthon hiába próbálkozok bármivel, egyszerűen semmi se sikerül. A szakmámban pláne nem, lassan feladom.:(

2011. szept. 9. 09:45

szia!én gyakrabban hívnám,de a párom leint hasonló okokkal amiket te is írtál....

Pont múlt vnap cseszett le Anya,h nem hívom (pedig volt úgy,h pár naponta mindig én hívtam több hónapon át meg,h otthagytam a bajban,meg,h nem segítem.....:-(((

ez fáj nekem,nem elég Apa még ez is....A rokonok meg adják a lovat,miszerint a temetésen remegtem,s zavaros azért volt a tekintem,mert drogozok.....:-(((((

Milyen gyakran hívjam,látogassam,h ne essen át a ló tuloldalára,de érezze törödöm vele???

Na suzy már biztos megérkezett:-)

Én csak javaslom nektek Ausztriát,mert sokkal jobb:-),s nem a papír számít hanem,h érts s megértesd magad szerintem,szal hajrá.egy próbát megér,nem????Puszi

111. Awela (válaszként erre: 110. - Sybrrill)
2011. szept. 8. 21:28

Felsőfokúm van belőle és voltam cserediák is Németországban. Úgyhogy be tudok olvadni.:D

Azt se szabad hagyni, hogy téged tegyen tönkre idegileg. Ha meg folyton hívod, akkor csak rászokik arra, hogy mindennel téged zargasson. Tapasztalat, a nagyanyám csinálja ezt anyuval és a nagybátyámmal. Mindent megtettek a papa halála után, hogy segítsék, hát ő most szépen kihasználja. Amikor úgy gondolod, akkor hívd fel, egy kis beszélgetés mindkettőtöknek jót tesz.

Puszi

110. Sybrrill (válaszként erre: 109. - Awela)
2011. szept. 8. 17:50

mennyire beszélsz németül???Akár itt az osztrák földön is folytathatnád tanulmányaidat....

Anyát ritkábban hívom,mert akkor minden a kedvemet elveszi,ilyenkor meg kicsit bűntudatom van,h magára hagyom....nem tudom melyik a helyes?

Remélem Suzynak naon jól alakul az otthon töltött idő :-D!

Puszi

109. Awela (válaszként erre: 107. - Sybrrill)
2011. szept. 8. 13:55

Ugyanez a helyzet nálunk is. Gondolkodunk rajta, én szeretem nagyon Ausztriát, ráadásul nincs is messze.

Most kezdem el a levéltáros mesterképzést, de jövőre szeretnék még egy szakot felvenni mellé (történelem-nemzetközi kapcsolatok). Ha minden jól megy, így még 3 év van vissza.

108. Sybrrill (válaszként erre: 100. - Suzy90)
2011. szept. 8. 10:38

lassan itt a nagy pillanat,felkészültél????

Szorítok :-)

puszi

107. Sybrrill (válaszként erre: 106. - Awela)
2011. szept. 8. 10:37

Hát igen,ez is ismerős valahol....az én szüleim is....egyszer azt várják felnőttként vigyázzak rájuk,máskor meg gyereknek kezelnek...

Úgy érzem van itt is vmi közös,ezért is kérdeztem,gondolkodtatok e ilyen dolgokon....

Mit tanulsz?

Puszi

106. Awela (válaszként erre: 104. - Sybrrill)
2011. szept. 7. 15:41
Egyenlőre itt az egyetem, még van időnk gondolkodni, amíg elvégzem.:) Párom úgyis azt akarja, hogy minél messzebbre kerüljünk az ő szüleitől, lehetőleg másik országba... Nehéz eset ő is meg a szülők is.
2011. szept. 7. 13:04
Te Suzy!ha van kedved megosztod mik ezek az események amik ilyen fontosak neked,h dátumként megemlítetted?
2011. szept. 7. 12:59

szia Awela!

megértlek,h nem jössz el,de így jó

döntésnek tűnt,tűnik...

habár sokat hallgatom a Piramis:ha 2 életem volna

számot....

Miért nem jöttök ki Ausztriába?

Az nincs messze se,meg sokkal jobb minden,esetleg anyukád is jöhetne a későbbiekben....

pusziiiik

103. Awela (válaszként erre: 100. - Suzy90)
2011. szept. 7. 09:45
Jó korai leszel.:) Biztos jól fog sikerülni a meglepetés. Megírod majd?
102. Awela (válaszként erre: 99. - Sybrrill)
2011. szept. 7. 09:44

Én eredetileg somogyi vagyok, de már évek óta Pesten élek, itt végeztem el a gimnáziumot és lassacskán majd az egyetemet is.

Az azért szép távolság! Mi is sokat gondolkodunk a kiutazáson, de nem szeretnék nagyon messzire menni a szülők miatt. Ezalatt főleg anyumat és az én családomat értem, én nagyon anyás vagyok, főleg mostanában. Szeretném minél közelebb tudni őket hozzánk.

2011. szept. 7. 09:30

szia Suzy!Mikor voltál otthon???Bizti jó lesz:-)))))

Kíváncsi vagyok mit szólnak a meglepidhez :-)))))

Akkor tudod hol van Felsőzsolca....

S mióta laksz kint?

Mi kb. 2 éve...

Látom tegnap egy időben járhattunk itt

kár,h ez a program nem jelzi ki s nem lehet chatelni...puszi

100. Suzy90
2011. szept. 6. 19:18

Sybrrill én Szigetszentmiklóson laktam mielőtt kijöttem de Borsodban is ismerős vagyok. Nagymamám Múcsonyban lakott, anyukám odavalósi volt.

Hú már nagyon izgulok de ég semmit nem pakoltam össze és csüt hajnali fél 1kor indulok :)

2011. szept. 6. 19:08

Sziasztok!!!

Awela!nem vagy könnyű helyzetben,hisz nem egyszerű ezt megmutatni a szülőknek.....engem a párom szokott buzdítani,de az az igazság,szerintem gyáva vagyok:-((( a tesóm odamondta mindig,hát ő máshogy is van kezelve :-(((

Most is a Piramis:Miért nincs két életemet hallgatom

Suzy!Kíváncsi vagyok a meglepidre,biztos nagy öröm lesz belőle.....:-)

Meddig maradtok otthon?

Szabad tudni ti amúgy hova valósiak vagytok?

(ezt mind a kettőtöktől kérdem)...

Mi Borsodból kerültünk Auszriába...

Szép álmokat!

puszi

98. Awela (válaszként erre: 97. - Suzy90)
2011. szept. 6. 07:42
Tudom. Ha legalább egyikük nem lenne annyira makacs...
97. Suzy90
2011. szept. 5. 19:18

Sziasztok!

Sybrrill nincs előrelépés, most készülök ezerrel a csütörtöki hazaútra :D

Awela: elhiszem h nem akarod buzdítani csak ez nagyon nem jó irányba megy így :S de azért remélem lenyugodnak a szülők!

96. Awela (válaszként erre: 94. - Sybrrill)
2011. szept. 5. 09:20

Még nincs.

Veletek mi újság?

95. Awela (válaszként erre: 92. - Sybrrill)
2011. szept. 5. 09:19
Úgy tűnik, most nincs semmi gondjuk a szülőknek. Csak ma reggel telefonáltak, de egész jó hangulatban az eddigiekhez képest. Én is tudom, hogy valami drasztikusabb lépés kellene, de nem akarom ilyenekre buzdítani. Nekem semmi bajom nincs a szüleivel, leszámítva, hogy minek tartanak mostanában... A párom is elég makacs, nem tudom, mennyi kell ahhoz, hogy egyszer tényleg ne álljon szóba velük pár napig. Valószínűleg már az elég lenne.
2011. szept. 5. 09:19

Szép jó reggelt mindenkinek!

Suzy!van előlépés babanév választásban?

Awela!Van valami fejlemény költözésben?

Judit!Sajnos egyik sincs,marad az itteni kis levelezés!

93. Judit Csodaországban (válaszként erre: 92. - Sybrrill)
2011. szept. 4. 23:03
Msn is jó. Vagy vezetékes telefon. Én a Faster EFT-t használom.
2011. szept. 4. 22:19

Szia Judit!Nincs skypom:-(

S melyiket javaslod,mert láttam többféle is van....

Suzy!!!Tényleg az,s ti pláne megértitek Awelával,h félem is Anyát,de nekem itt a jobb....

Awela!Minden okés?

Jó éjt!puszi

91. Judit Csodaországban (válaszként erre: 89. - Sybrrill)
2011. szept. 4. 16:20
Ezt így nehéz pár szóban leírni hogy mire figyelj... figyelj magadra, hogy mit érzel amikor az elvesztett személyre gondolsz, és csináld a kopogtatást. Persze ha egy tapasztaltabb valaki irányít, akkor gyorsabban megy, főleg ha egy összetettebb dologról van szó, meg azért vannak trükkök, amiket nehéz és hosszadalmas lenne leírni.. De ahogy az elején is írtam, bárkinek szívesen segítek Skype-on keresztül.
90. Suzy90
2011. szept. 4. 13:19
Sybrrill nekem évekbe telt hogy meg merjem tenni a szükséges lépést. Megértem hogy nehéz! Sajnos ezt csak Te tudod eldönteni hogy miként kellene a tudtára adni...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook