Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apák akiknek a gyermekük, csak hír! fórum

Apák akiknek a gyermekük, csak hír! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
71. erikpipi (válaszként erre: 64. - Peterelemer)
2010. nov. 20. 16:53
Kérheted, hogy a helyi családsegítőben találkozzatok. Az valóban semleges terület.
70. peterelemer (válaszként erre: 69. - Homokóra)
2010. nov. 20. 16:08
A jog( A tőrvény ) nem egyelő a jog alkotással és nem egyelő a jog gyakorlattal!
2010. nov. 20. 15:05

Felét sem értem annak, amit itt össze írsz..de egy megérzésem van..nagyon nem kedveled a jogalkotókat..pedig lehet, hogy jól döntöttek..

Én megyek is, mert ez a kép nem áll össze!

Szia!

2010. nov. 20. 13:29

Nem vagyok én semmire kíváncsi, csak egy kérdést tettem fel...

Egyébként semmi kivetni valót nem találok ebben az üzenetben...Te igen?

2010. nov. 20. 13:25
Egy kis "nyúanc"( Hofi):A perek folytán sok olyan hölggyel beszéltünk ki,elvált férfival új családot alapított ők panaszolták, hogy a férfi ment a gyermektartásdíj csökkentését kérni, mert új családjában több gyermek is született. Nem járt sikerrel. Ezt a törvénnyel szemben álló bírói joggyakorlatot, csak úgy lehet kiküszöbölni,hogy az asszonyka kéri a gyermektartást. Igaz az papirón szétválást jelent!
66. peterelemer (válaszként erre: 65. - Homokóra)
2010. nov. 20. 13:14

Három évesem személyesen, a tavasszal videó telefonálunk a számítógép segítségével.

A tavasszal csak azért láthattam, mert sok idő eltelt ,és gondoltam a hölgy megenyhült, de csak rövid időre nevelték felém. Míg a hölgy életéről, a gyermekem neveltetéséről meg nem tudtam dolgokat, melyeket szerinte nem lett volna jogom megtudni. Így "felvilágosították" a gyereket rólam , s megszakadt a kapcsolat. De előtte szorgalmazták a kapcsolatot,sőt kifejezett kérése volt a hölgynek, hogy ne tűnjek el újra a fiam életéből! Ám az "első" találkozásnak a pesti vidámparkot szorgalmazta a hölgy, ami nem ismerkedésre való hely, hanem pénz költésre, de a fiam jobban örült volna egy újabb típusú számítógépnek, mint amije van. De ne csak él állítsak valamit így 1 levél váltást erről bemásoltam: Re: érdeklődés

Feladás dátuma: április 3., 21:18

Üzenet szövege

Nem hánytorgatok semmit.Sajnálom,hogy a Szilvivel is tönkre ment a kapcsolatod nem tudtam azt hittem vele élsz.Én nem bántottam a Szilvit ő küldözgetett nekem leveleket de mindegy.Hadjuk.

Én segítek a Zolikával való kapcsolatba.Nem tehetek másként az anyukája vagyok 12éve én vagyok mellette.Kár,hogy csak most gondolod így.De talán még nem késő mert most még van esélyed élj vele de ha megigérsz neki valamit azt tardzs be mert nem kell neki a csalódás.Közel kerülni szerintem úgy tudsz hozzá,hogy programokat szerveztek együtt.Először vidámpark vagy ilyesmi aztán fokozatossan egyre több időt együtt tölteni.Még tanács ne felejtzsd el a szüli ill.név napját a karácsonyt a húsvétot stb. stb..stb..

Egyébként nagyon sporolós gyerek gyüjti a pénzét és nem herdálja el hülyeségekre.Legutóbb is egy kamerát vett az össze gyüjtött pénzen.Van saját számlája is amire gyüjtöget.Müszaki dolgok is érdeklik szeret szerelni.És érzéke is van hozzá.Hát ennyit tudok segíteni még ha valami érdekelne kérdezz.Nem tudom mire lennél kiváncsi

2010. nov. 20. 12:13
Mikor láttad utoljára a fiad?
64. peterelemer (válaszként erre: 63. - Homokóra)
2010. nov. 20. 11:37

Most úgy szól az ítélet hogy háromszor három órát a fiam lakó környezetében, ami a nagyszülők háza,kell eltöltenem, majd elhozhatnám . Nincs meghatározva hogy ki mikor hogyan ellenőrzi e 9 órát, így a hölgy szerint még nem történt meg!

Az ítélet a sorozatos láthatási konfliktusok, és a kérésem, hogy akkor legyen egy hivatal (alapítvány)helyen, jött így létre. Ez az ítélet fiam 4 éves korszakától él. Most 12 éves.

Az eredeti ítélet szerint 3. évét betöltve elhozhattam volna, csak a hölgy ezt, a fiam mindenféle betegségére hivatkozva megtámadta. Így jött létre az az ítélet ami most életben van!

Ám nem csak testi,hanem lelki betegségről szóló igazolást is hozott, hogy hospitalizált lesz.(ingerszegény környezet hatására , az élet érzést fájdalom gerjesztésével érzi)

Akkor már volt új családom!

63. homokóra (válaszként erre: 62. - Peterelemer)
2010. nov. 20. 11:13
Miért? Mármint mért nem láthatod a fiad? Ennek csak van valami oka!
62. peterelemer (válaszként erre: 60. - Anyuci91)
2010. nov. 20. 11:11

Mint írtam a hatóságnak nagy szerepe van abban, hogy nem láthatom a fiam, de gyermek pszichológus, a gyermek házi orvosa,igazságügyi szakértők segítsége is közre játszott. 8 évig pereskedtünk a láthatás miatt.

Ebben az utolsó per: ellenem indított magánlaksértési per, melyet az ő és szülei valómásai alapján felmentettek! Én következtem volna hamis vád, hamis tanúzás, és hatóság félrevezetésével , a perek sorozatát folytatni,de nem tettem! Mert van még két lányom is inkább velük kell foglalkoznom- unk!

61. homokóra (válaszként erre: 58. - Peterelemer)
2010. nov. 20. 11:07
Nekem ne mondj ilyet! Semmiféle hatóság nem tépheti ketté a gyerekek sorsát! Itt csakis a szülőkön múlik minden...hát nem érted? Ha meg tudnátok egyezni, akkor nincs az a hatóság, aki jogszabályt alkalmazna ellenetek..ezért írtam, hogy a szülőkön, csak szülőkön múlik a gyerekek jövőbeni lelki egyensúlya...de ehhez két normális felfogású ember kell!!Itt sajnos úgy látom, hogy ez nem áll fenn!!
2010. nov. 20. 10:10
Végre egy olyan, férfi is létezik, aki ragaszkodna a gyermekeihez, de egyszerűen a nő nem engedi és ezt,ha másképpen együtt nem lehet megoldani akkor bíróság útján lehet jogorvoslatot keresni. Végre egyszer az erősebbik nem oldalára is billenthetne a mérleg ne csak a nőknek legyen mindig jó, hanem a másik félnek is. Először is ki kell vizsgálni mi okozta ezt. Szívélyes üdv. Ágnes
59. Kotkoda28 (válaszként erre: 58. - Peterelemer)
2010. nov. 20. 10:09
ez szomorú, én is apa nélkül nőttem fel, lemondott a láthatás lehetőségéről, úgy nőttem fel hogy hiányzott az egyik szülöm. Elhatároztam hogy betöltöm a 18 at és meglátogatom őt felnőttként. Sajnos az élet közbe szólt. 16 éves voltam amikor elhunyt, sose láttam csak néhány megfakult képről.
58. peterelemer (válaszként erre: 57. - Homokóra)
2010. nov. 20. 10:00
Sajnos, ha a felek nem tudnak megegyezni, vagy veszekedésre akár melyik fél is hajlandóságot mutat a hatóság MEGKÖVETELI a gyerek- ek "széttépését" IS!
2010. nov. 20. 06:47

Egy gyerek apja elleni nevelése a legnagyobb hiba, amit egy szülő elkövethet!!!!!

Nem szabadna ilyennek előfordulni..a két szülő válásáról nem tehet a közös gyerek, bármi miatt is történt a válás.Ahhoz, hogy egészséges lelkű felnőttet neveljünk a gyerekünkből, kell az apa..bármit is követett el ellenünk!!! Attól még APA marad!!

56. b826c5a02d (válaszként erre: 55. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 23:19
Csak amit itt említettetek. Ma olvastam az írásait először, de elég 1értelmű, hogy milyen "játékot" űz. Nem is volna ezzel baj, ha a gyerekeit nem eszközként használná ebben a játékban, de sajnos ezt teszi, velük takarózik. Az áldozat "szerep" pedig neki jutott! Szánalmas!
55. peterelemer (válaszként erre: 53. - B826c5a02d)
2010. nov. 19. 23:12
Hány néven ismerted meg?
54. peterelemer (válaszként erre: 45. - Hte23)
2010. nov. 19. 23:12

De sok néven futott már és sajnáltatta magát, és az apákat szidta! A 3. apuka ezért indított egy fórumot, melyet a hölgy már töröltetett!

Vannak akik már ismerik a hölgyeményt és nőként szidják pl.: Fórum - Elitélsz valakit ha több apától van gyereke?

2010-11-16 09:59

Drága Andika úgy látom minden topikot sikeresen töröltetsz hogy ne legyenek nyomai a sok hazugságaidnak. Csak sajnálni tudlak. A következő topikodnak pedig nyugodtan adhatod azt a címet:Elítélsz valakit akinek több gyermeke van több apától , és mindet tiltja a gyermekeitől ? -Szerintetek csak az apákban van a hiba ?

Vagy:Fórum - Terhesen egyedűl a harmadikkal

2010-11-17 17:33

Sziasztok! én nem szeretném teljesen fel fedni magam de igen jól vagyok tájékoztatva. most új szerelem van kilátásba az internetről találta az újabb áldozatát. A kicsit gyorsan bedobta a bölcsibe és kényelmesen tud uszodába járni tud csavarogni délután pedig össze szedi a gyerekeit és üvöltözik vele. És még arra is van ideje, hogy feljelentéseket kreáljon. Egyenlőre ennyit mert ezt is törölteti mint az elözöket.

53. b826c5a02d (válaszként erre: 52. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 23:02
nem, csak olvastam az írásait.
52. peterelemer (válaszként erre: 51. - B826c5a02d)
2010. nov. 19. 23:00
Ismered a hölgyet?
2010. nov. 19. 22:58

A hölgy írásaiból árad az önsajnálat. Hagyjuk már!!!

Az életét mindenki maga alakítja. Reggelente, mikor tükörbe néz, megköszönheti MAGÁNAK, hogy ide jutott!

Amit adsz, azt kapsz!

50. peterelemer (válaszként erre: 49. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 22:58

A "nem" szó nem kellett volna!

Ha nem veszem észre a tévedésem nem sértődök meg a figyelmeztetésen!

49. peterelemer (válaszként erre: 46. - 7777ff52ae)
2010. nov. 19. 22:56

Bocs !

Ha is mered a témát akkor miért nem aszerint válaszoltál?

Avagy nem unod?

48. supin (válaszként erre: 46. - 7777ff52ae)
2010. nov. 19. 22:54
Van egy veszekedjünk fórum...Ott a helyed...
47. peterelemer (válaszként erre: 36. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 22:53

Még ne siess:47. Terhesen egyedűl a harmadikkal 2008-07-01 16:31

Igazából soha többé nem jövök erre az oldalra megértést kerestem és vigasztalást. Nem ezt kaptam csak birálatot. Nem arról van szó, hogy nem viselem el a kritikát csak nem ezért jöttem ide. ÉN megtartom ezt a gyereket szeretni fogom mig élek és mindent meg fogok oldani. Köszönöm a szemétkedést.

Na most mehetsz a pénztárcádért!:5. Terhesen egyedűl a harmadikkal 2008-06-24 14:38

Nem volt hajlandó.

Ezért kértem itt titeket ha tudtok valami biztatót írni szivesen venném. A legnagyobb gondom, hogy szereznem kéne két millió forint hitelt de mivel gyesen vagyok munkáltatóim nincs. van egy telkem meg egy ház rajta de nincs benne fütés. Ha van ötletetek írjatok.

Ezek a másolatok szintén attól a hölgytől valók!

46. 7777ff52ae (válaszként erre: 42. - Erikpipi)
2010. nov. 19. 22:51
Miért, Téged zavar a kérdésem? Most írjam le a jól ismert nyílt fórum szöveget?
45. hte23
2010. nov. 19. 22:49

Ez a nő nem volt más néven már?

Olyan ismerős a 3 gyerek, 3 apától téma!!!!


Egyébként nem lehet mindenkivel kommunikálni. Van aki nem hajlandó rá.Nem akar. Mert csak a saját véleményét fogadja el. Csak saját maga a hibátlan. Mindenki más gonosz, szemét stb.........

44. peterelemer (válaszként erre: 41. - 7777ff52ae)
2010. nov. 19. 22:45
Ez csak a második ,de lehet még sok kettő, ha neked így tetszik! (De már ismertettem a célom!)
2010. nov. 19. 22:44

erre írta valaki a nő 26 nickére:"annyira nem akarod az embert meghallani hogy már fáj. . . . "


Na ennyire lehet vele beszélni, gondolom...

42. erikpipi (válaszként erre: 41. - 7777ff52ae)
2010. nov. 19. 22:41
Zavar?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook