Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apák akiknek a gyermekük, csak hír! fórum

Apák akiknek a gyermekük, csak hír! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. nov. 19. 22:40
peterelemer, hány fórumot fogsz még kiírni önigazolás céljából?
40. supin
2010. nov. 19. 22:31

Azért sztem van olyan,hogy nem lehet kommunikálni...

Nem csak férfi lehet hibás....

39. b826c5a02d (válaszként erre: 36. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 22:29

Szerintem meg nem lehet mindenkivel kommunikálni...sajnos!

Ez a nő primitív, önnön érdekeit helyezi előtérbe, ahelyett, hogy azt nézné mi a legjobb gyermekeinek.

38. erikpipi (válaszként erre: 36. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 22:13
A volt párja már kommunikált. 3 topikban minimum...
37. dominós (válaszként erre: 30. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 22:09
hát ha ez tényleg az, akkor csak sajnálni tudom azokat a gyerekeket. nem 100-as ez a nő.
36. f1fee9d062 (válaszként erre: 33. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 21:58

Hmmm. Én léptem! Pá!

Nem kéne senkit ócsárolni! Kommmmmmunikááááááációóóó!!! Bárkivel lehet!!!!

Báááááárkivel!!! Hangnem kérdése. A fiadért megérné! Neked is jobb érzés lenne.

Mégegyszer: bárkivel lehet értelmesen beszélgetni. Ha fontos neked a fiad, azt a hangnemet kellene megtalálnod, ahogy nem zaklatás, zaklatottság a vége, hanem beszélgetés.

Simán meg tudnád csinálni. De akkor ezt itt abba kéne hagyni. Kérlek, hidd el nekem.

35. peterelemer (válaszként erre: 32. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 21:55

Nem lehet vele másról beszélni mint a pénzről!

A tavasszal hosszú idő után, - gondolván a hölgy lenyugodott -, próbáltam felvenni a fiammal a kapcsolatot, de csak a vidámparkba vihettem volna!

34. Pitypang (válaszként erre: 27. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 21:55

Én úgy érzem, nem a fórumindító tette nyilvánossá a volt feleséget, hanem ő saját magát. Ez nyilvános oldal és a napló is nyilvános.

Én úgy értettem, pétereleméré az első gyerek, utána született még 2 másoktól. Nem? Tehát már rég eltávolodtak.

33. peterelemer (válaszként erre: 27. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 21:51
Nem a fiam, hanem a nevelését - neveltetését ócsárolom!
2010. nov. 19. 21:50

Nem ééééééértem!!! Minek rontod a helyzetet??

Miért nem beszélgettek???????????

31. peterelemer (válaszként erre: 29. - Erikpipi)
2010. nov. 19. 21:50
Nem csak én vagyok így e hölggyel,hanem ,a másik 2 apuka is !
30. peterelemer (válaszként erre: 25. - Naplemente.)
2010. nov. 19. 21:47
Terhesen egyedül a harmadikkal című fórumot érdemes olvasgatni! Ugyan az a felhasználó, csak más néven, de a saját fórumán is más néven is felismerhetően ír !
2010. nov. 19. 21:45

Amikor fogant még szerették egymást,a gyerek a szerelmük gyümölcse, amit a világon mindennél jobban szeretnek. Akkor miért teszik tönkre az életét??

Nekem olyan ismerősöm van, aki szívesen engedné a lányát, de az apa nem kiváncsi rá.

Te meg szeretted volna, és tiltják.

furcsa fintora a sorsnak........

28. peterelemer (válaszként erre: 16. - 94786a70d9)
2010. nov. 19. 21:41
Válásnál nem az apák , hanem az elfogult előítéletekkel teli, és a gyermek-ek széttépését követelő bírák idézik elő az apa mellőzését!
27. f1fee9d062 (válaszként erre: 21. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 21:41
Én elolvastam mindent, amit itt írt, hozzászólt. Valami nagy gebasz van köztetek, mert én őt szimpatikusnak látom. Téged is, ...bár nyilvánossá tetted őt, ócsárolod őt és a saját fiadat... Ez nem nagyon szép, és biztosan nem azt erősíti, hogy valaha is legyen köztetek normális kommunikáció. Tudod, ezzel távolodtok.
2010. nov. 19. 21:39

Hát elég régen írta a naplóbejegyzést, az az egyet, aki írta...


Én el tudom képzelni, hogy valaki sorra mindenkit elmar maga mellől, mert mindig idővel úgy érzi, ő sem a megfelelő és a következő sem... Lehet érzelmes és érzelmeket igénylő ember, de lehet, hogy valamit nem jól csinál és mindig ugyanabba a hibába esik kapcsolatok terén. Lehet, hogy kicsit furi az alaptermészete vagy sorra olyan férfiakat vonz be magának, akikkel tulajdonképpen nem jön ki a mindennapokban, csak elsőre ők fogják meg valami tulajdonsággal. Pl. valakinek bejönnek a macsó, erőt sugárzó, érdekes és egyben fura fazonok, akik a magányos farkas szerepet veszik magukra, árad belőlük a dögösség, stb... Aztán ezekkel a híres-hírhedt istenségekkel meg nem tud családot alapítani, kis fészket kreálni, gombát szedni hétvégente az erdőben, mert ezek a fazonok mondjuk magányra vágynak időnként, hódításra, vadászatra, csavargásra, ami mellé a család nem fér nagyon be.

Ez csak egy példa. Mondhattam volna azt is, hogy valaki sorra kis szerény, szende fickókat talál magának, közben élne-halna egy kis tűzért, szikráért, pezsgésért, így sosem elégedett és mindig szakítás a vége...


Így el tudom képzelni, hogy sorra kudarc a kapcsolatok vége. Meg azt is, hogy dühében, csalódottságában, esetleg bánatában hallani sem akar az apákról, , elzárkózik előlük és utálná, ha a gyerekek rajongva mesélnének róluk. Nem beszélve arról, hogy ki-ki a saját apjáról ugye...

2010. nov. 19. 21:39

"1. beba79 2009-05-22 21:04

Volt két gyerekem és gondoltam adok még egy esélyt magamnak hátha nekem is lehet "normális" családom. Hat év után szültem egy babát a páromnak aki ezért elhagyott. Legalább is azt hittem. Mert nem akartam abortuszra menni ill. nem voltam képes rá.

Végűl kiderűlt, hogy nem mással is volt mellettem folyamatosan. Jót röhögnek rajtam. Maradtam itt három gyerekkel egyedűl. Szerintetek feladjam?Mert én már nem találhatok magamnak egy életre szóló kapcsolatot?Mindig öszinte és becsületes voltam ez a jutalom?Ezt érdemli aki jó?Ezek után bizzak?Vagy inkább csak éljek a gyerekeimnek?

HOgyan tovább?Érdekelnének a tapasztalataitok. MIt tegyek, hogy itt legbelűl ne érezzem azt a fájdalmat?Ő életem szerelme és kiderűl róla, hogy csaló. Becsapott hat évig mit tegyek?"


Ezt írta a volt feleséged?

Te hagytad el 6 év után?

2010. nov. 19. 21:39
szánalom
23. peterelemer (válaszként erre: 17. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 21:38
Itt vagyok, csak közben élem a családi életem is!
22. peterelemer (válaszként erre: 20. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 21:37

Nem sértek semmilyen jogot, mert a másik lejáratása is jogsértő, főleg, ha nem is tud az érintet hozzá szólni , mert vagy nem tudja, vagy ha szól letiltják a fórumot!

Azaz az érem két oldalát is láthatóvá kellene tetetni vagy tiltani az e félét!

21. peterelemer (válaszként erre: 4. - 94786a70d9)
2010. nov. 19. 21:33

Én már nem adhatok semmit e hölgynek vagy a gyermeknek, mert a hölgy szerint, egy másik fórumon, amit már sajna törölt, én már meghaltam!

De közben 8 évig pereskedtünk a láthatás miatt.

Nekem van még két lányom és nem igazán lenne jó, ha olyan fiú akadna nekik is,mint a fiam lesz! Anyja lelki szemetese ,12 évesen, otrombán beszél, és amit még nem tudok!

Ezeket is innen egyes felhasználóktól tudom kik, már ismerik a hölgyet.

2010. nov. 19. 21:26
Priviben gondoltam... :(
19. peterelemer (válaszként erre: 10. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 21:19
beba79 naplója
18. f1fee9d062 (válaszként erre: 15. - Peterelemer)
2010. nov. 19. 21:19
Én szeretném a forrást.
17. f1fee9d062 (válaszként erre: 14. - Kata óvónéni)
2010. nov. 19. 21:17

... van benne valami, de ha feldobok egy témát, és a kérdésekre nem válaszolok, az űr automatikusan betöltődik. Olyannal, ami nekünk reális.

Peterelemer!!! Itt vagy???

Nem szétcincálni akarunk, hanem kérdeztünk!!! Aztán ha eltűnsz (ELTŰNSZ) szétcincálunk!

16. 94786a70d9 (válaszként erre: 14. - Kata óvónéni)
2010. nov. 19. 21:16
Én írtam,hogy seggfej dolog,hogy nem engedi látni a gyerekeket. Nővérem is elvált és a közös gyerek kétévente jut eszébe az apának. A gyereknek ez nem jó,én sem engedném többé,ha két évente jönne, nem kell össze zavarni a gyereket.Mindennek meg van a miértje.
15. peterelemer (válaszként erre: 3. - Borcsika)
2010. nov. 19. 21:14

A célom e fórummal? Felvilágosítás: az éle ilyet is produkál!

Ép azért másoltam és fogom is a másik oldal véleményeit, hogy né én mondjam, s kéri valaki a forrást is meg adom!

2010. nov. 19. 21:12

Ne vonjatok már le ilyen messze menő következtetéseket.Tudjátok mi az érdekes?Szembetűnő volt,hogy nem keltetek az apa védelmére.No távol álljon tőlem,hogy bármelyik fél oldalára is álljak DE! ha egy nő,egy anya indított volna egy ilyen fórumot,őt vérmes vehemenciával védenétek...és sajnálnátok.

El kell gondolkodni a mai magyar gyermekvédelmen!!!

13. 94786a70d9 (válaszként erre: 12. - Sopianae)
2010. nov. 19. 21:11
Na ez még egy merész tett egy férfitól,az erősebbik nemtől. Sajnálom és kitartás!
2010. nov. 19. 21:08

Engem a párom elhagyott, amikor 10 hetes terhes voltam. Azóta sem keresett meg (7 hónapos a lányom) és gyerektartást sem kértem. Nagyon megviselné nagyobb korába, ha egyszer itt van, egyszer meg ott. Főleg, ha már iskolás.



Ha a fiadnak már vagy "20" nevelőapja volt, akkor miért nem te neveled? Ez nem lehetséges vagy nem akarod? Nem hiszem, hogy jót tesz neki, hogy az exed minden éjjel más pasit visz haza vagy esetleg ő megy el otthonról éjszakára.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook