Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor villámcsapásként ér a felismerés... fórum

Amikor villámcsapásként ér a felismerés... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor villámcsapásként ér a felismerés...

46. trixi.... (válaszként erre: 43. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 14:01

Kiváncsi lennék rá hogy akkor is ilyen nyugodt lennél ha a te párod menne úgy haza hogy bocs apa de ma egy idegen kukira vágytam ! :-))))))

Jaj de megnéznélek.....:-)))

45. 7777ff52ae (válaszként erre: 37. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 14:00

A pedofilok egyértelműen bitóra valók.

A homokosok azon a szinten defektesek, hogy arra teremtetett a nő és a férfi, hogy sokasodjanak. Ők nem fognak. Amúgy emberileg a szexuaális beállítottságuk miatt nem mondanám annak.

De ugyanúgy defektesek az aszexuálisak is. Sőt, biológiai szempontból a karrieristák is, a rossz helyre született kínaiakról nem is beszélve. Ez ugye mind az egyén megítélése. Ha globálisan nézzük, akkor viszont a túlszaporodás jelent problémát.

44. trixi.... (válaszként erre: 41. - 68cdf054fc)
2010. nov. 12. 13:59
szerintem sem.....De talán akkor igen ha tudják hogy hatalmas árat kell füzetniük érte...nem tudom.Remélem nem is fogom mostanában megtudni :-)
43. 80ASIQ (válaszként erre: 35. - Sunshine24)
2010. nov. 12. 13:59

Azért nem mondjuk el az igazságot mert nem akarunk a párunknak fájdalmat okozni. Elhagyni sem akarjuk, mert szeretjük. De kíváncsiak vagyunk az idegen puncira.

Ugyanakkor vallom, hogyha az ember mégis lebukik, akkor ne csússzon-másszon a párja előtt, hanem szó nélkül távozzon ha az kirúgja. Ha megbocsát, az jó. Persze mindennek van határa. Nálad a határ zéró, más engedékenyebb.

42. sunshine24 (válaszként erre: 39. - 68cdf054fc)
2010. nov. 12. 13:57
Hát igen, mi nők sem ugrunk rá minden 2. férfire az utcán csak azért, mert megmozgatta a fantáziánkat. Ez a tudatosság lenne elvileg az, ami kiemel minket az állatok közül. Csak sokaknál ez nyilván hiányzik...:S
41. 68cdf054fc (válaszként erre: 36. - Trixi....)
2010. nov. 12. 13:57
egy no azt eszreveszi elobb vagy utobb, a ferfiak nem tudnak olyan jol hazudni:)
40. trixi.... (válaszként erre: 37. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 13:55

:-DDD A mostani társadalni normák?

Mért a mikori társadalmi norma szerint helyes efféle cselekedet :-))) ez jó :-))

2010. nov. 12. 13:55
a szexualitas csupnn egy oszton, amit az akarattal legyozhetunk.
38. 7777ff52ae (válaszként erre: 32. - 68cdf054fc)
2010. nov. 12. 13:54

Ezek az állatok sokszor célba érnek. Ilyenkor két verzió van:

1. ugyanolyan állat a nő is

2. aki hülye, az néha pofára esik.

37. 80ASIQ (válaszként erre: 32. - 68cdf054fc)
2010. nov. 12. 13:54

Defekteseknek nem mondanám, hanem azt, hogy egészséges szexuálás ösztöneik vannak. Tény, hogy a mostani társadalmi normák szerint ez helytelen cselekedet. Hogy jók-e a társadalmi normák? Nagyon nehéz kérdés. Talán igen. De gyarló az ember.

Defekteseknek én pl a homoszexuálisokat vagy pedofilokat tartom.

2010. nov. 12. 13:53

Valszeg én sem hagynám el a férjem.Már a gyerekek miatt sem.De onnantól kezdeve már nem lehetne biztos bennem.

Mert nem állnék ellen ha nálam jönne egy szerelem.

De ha 20 év alatt még nem jutott eszébe megcsalni talán nála ez nem is olyan fontos.

Vagy rohadt jól csinálja hogy nem veszem észre de akkor meg megérdemli :-))

de nem tud jól hazudni :-) lebukna:-)

35. sunshine24 (válaszként erre: 20. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 13:52
Nálam ez a gyenge ember sajátja. Az én fejembe nem fér bele az, hogy azzal az emberrel hogy lehet ilyet tenni, akit egyszer a párunknak neveztünk és annyira szerettünk. Mindenki megérdemli az igazságot, még akkor is, ha fáj. Az ilyen emberek gyengék, mert félnek két szék közül esetleg a padlóra esni, ezért inkább végighazudnak éveket.
34. 7777ff52ae (válaszként erre: 23. - Kotkoda28)
2010. nov. 12. 13:51

Nekem is kb. ez jött le, és főleg ez a mondat szúrt szemet:

"ÁlmodozTAM, terveztem a jövőnket, hogy mi hogyan legyen!" Jó esetben együtt álmodozunk. Igen, innen nagyot lehet koppanni.


Nekem régebben feltűnt, és bántott is rendesen, sőt el is mondtam az iletékesnek, a férjem egy ideje mindig egyes szám első személyben ábrándozott.

33. mikebubu (válaszként erre: 31. - Trixi....)
2010. nov. 12. 13:47
Az nem volt a leírásban, hogy bármelyik fél előre (vagy utólag)közli a csokievést. Ha azonban mégis előkerül a csokispapír..hát akkor kell dönteni, hogy a kukába dobod, és nem szólsz semmit, vagy lenyomod a másik fél torkán, fulladjon meg tőle. :)
32. 68cdf054fc (válaszként erre: 30. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 13:45
Hat igen ezek az allatok. Igen tudom,megtesznek mindent akkor is ha nem jo az a ,,punci,,.En nemtudnam megbocsatani,paros labbal rugnam ki,megha szeretem is,ilyen ferfi menjen a fenebe...bocsanat az ilyen nem ferfi hanem egy allat. Defektesek.
31. trixi.... (válaszként erre: 28. - Mikebubu)
2010. nov. 12. 13:41

Ez jó...azért megnézném a pasik képét mikor a feleség közli:bocs kedves mint ahogy te is szoktad ma hazafelé én is bekaptam egy kis csokit...

Lehet nem lenne étvágya már a vacsorához :-)

30. 80ASIQ (válaszként erre: 27. - 68cdf054fc)
2010. nov. 12. 13:36

Önkontroll???

Ha tudnád, mit megteszünk egy idegen punciért!

(Ez persze nem a tökéletes kapcsolatról szól.)

Még csak a rosszról sem. Egyszerűen elműlt a lángoló ifjúkori szerelem.

(Ezt a hsz-t nem is e topikhoz írom. Ők fiatalok, az megint más.)

2010. nov. 12. 13:35
Mindkét fél ugyanazt akarja: megkapni valamit egy harmadik féltől, ami saját kapcsolatából hiányzik,a félrelépő valamit keres.
2010. nov. 12. 13:28

Nem is olyan rég olvastam valahol:

A szexuálpszichológus beszélget egy idő párral, 60 évnyi házassággal a hátuk mögött. Megkérdezi, voltak e hullámvölgyek, volt e hűtlenség, hogy vészelték át?

A férfi csak annyit mond: hol van az már..

A nő pedig csak elmosolyodik, és annyit mond: Mindig visszajött. Én pedig nem akartam, hogy újra elmenjen, nem veszekedtem. Itt legyen neki a legjobb, mert nekem is itt a legjobb. Én is veszek hazafele jövet egy csokit, de attól még itthon közösen vacsorázunk.


És a pszichológus szerint ez egy nagyon okos asszony.

Én azt hiszem, ha alkalmi kapcsolatról van szó, nem feltétlen kell mindent megszakítani, lezárni. Ha pedig ennél több, akkor úgysem a megcsalt félen múlik, aki el akar menni, az el is fog.

2010. nov. 12. 13:20

Nemvagyunk mi allatok, van olyan is hogy onkontrol .

A férfiak sokszor ösztönre fogják de ez csak a feleloseg alol való kibuvo, és persze rettentően gyerekek felelotlenek. A lányok is megteszik nagyrészt azokat inkább nem éltetném olyan kifejezessel amit gondolok roluk. Egy kapcsolatba CSAK UGY nemkerul bele egy harmadik.

26. 80ASIQ
2010. nov. 12. 13:12
A tökéletes kapcsolatot nem kell boncolgatni. Viszont olyan lehet, hogy valaki az égvilágon mindent megkap otthon, mégis félreviszi a fene.
2010. nov. 12. 13:02
Egy tokeletes kapcsolatba ahol szeretik egymast megkap mindenki mindent a masiktol...akkor nemcsaljak meg egymast, ha megis ott valami baj van.Es szerintem az nagyon igaz hogy ha valamit nemkap meg otthon a felesegtol akkor megy mashova.
24. moncsa70 (válaszként erre: 15. - Cbe6ba1fa9)
2010. nov. 12. 12:56
Vannak olyan esetek, amikor az elhanyagolt fél szól, éveken át próbálja felhivni a párja figyelmét arra, hogy sok minden nem stimmel, de a másik nem akarja meghallani, na olyankor ki is a hibás?
2010. nov. 12. 12:50
Na sikerült a cikket is végig olvasnom. Van jó pár gondolat és érzés ami elragadott olvasás közben. Egy kettőt megosztanék veled. Te sem vagy ártatlan bárányka hisz úgy ismerkedtél meg vele hogy volt egy pár kapcsolatod. Ő meg hódított és ezt élvezte hogy csábíthat és te ellen állsz egy darabig majd jött a mámor hogy csak az övé vagy majd egy nagy pofára esés hisz ő egy gyönyörű nőt csábított el aki kérette magát titokzatos volt és hódítás után kapott egy munkanélküli háztartási robotgépet aki már a karika gyűrűről ábrándozott szerintem ő nem erre számított nem arra hogy felelősséget vállaljon két ember véget is hogy nehogy az utcán kössetek ki fizetni kell a rezsit a kaját és még sorolhatnám Valószínű hogy megutálta azt a valakit aki belőle lett melletted és erre jött egy fruska aki viszont felnézett rá és csodálta őt. Ennyi, sajna nem minden pasi álma az hogy egyik percről a másikra ő legyen a család fenntartó. Bocsánat nem akartam senkit se megbántani de a leírás alapján ez történt. Ez a pasi még nem készült fel erre. Sok sikert.
22. Ncilány (válaszként erre: 17. - Szilvamama)
2010. nov. 12. 12:50

Sok évvel ezelőtt ( 28 is lehet ), azt mondta egy nő : Én tűzbe teszem a kezem a férjemért. Valami buli alkalmából kiderült számára, bizony a kedves megcsalta...

Nagyon fiatal, " pimaszul fiatal voltam ". Ez a mondta is ( sok más is ), törölhetetlenül itt van a raktáramba....

Én is azt hittem minden rendbe, aztán egyszer elmondta mit tervez. Hamar rájöttem ki miatt van ez. Kemény nehéz időszak volt. Meggondolta, nem tette meg. Mi maradtunk.

2010. nov. 12. 12:31

Nem tudok mit írni... :(


Fel a fejjel...s emelt fővel...nem Te hibáztál....


Tudom nehéz :(

20. 80ASIQ (válaszként erre: 19. - Kotkoda28)
2010. nov. 12. 12:04

Nagyon-nagyon szivemből szóltál!!

GYARLÓK vagyunk bizony!

El lehet ítélni a gyarlóságot, nem is szólok ellene, de azt nagyon nem birom amikor valaki magát szentnek állítja be, aztán valahonnan mégis rájön az ember, hogy áááááá, nem is úgy van az!

19. Kotkoda28 (válaszként erre: 16. - Ncilány)
2010. nov. 12. 11:54
Bizony sok és mindegyik úgy kezdödik hogy hirtelen történt és villámcsapás ként ért, és sorolhatnám. Talán fel kellene ébrednünk a rózsaszín álom világból és meg kellene értenünk hogy gyarló emberek vagyunk és elég sokszor hibázunk csak azért hogy pezsegjen az élet úgy mint régen. A mi szerintem pedig a legfontosabb hogy a szerelmünket ne állítsuk piedesztálra, mert akkor jön az igazi nagy csalódás. Mind hibázhatunk ezt sose felejtsük el mindig jön egy szebb egy jobb.
18. 80ASIQ (válaszként erre: 16. - Ncilány)
2010. nov. 12. 11:52
Régi korok regényeiben van asszonyvétel, eladás, csere. Meg ugye feleségek (több is), ágyasok, rabszolgák. Érdekes világ lehetett, kíváncsi lennék rá.
17. Szilvamama (válaszként erre: 16. - Ncilány)
2010. nov. 12. 11:51

"De az amikor váltig azt állítják ( juk ), minden rendben, biztosan nem csalnak meg, hát arra ne vegyünk mérget."


Ez nagyon igaz ... én is azt mondtam a férjemről, hogy ő soha nem tenne velem ilyet... 2 napja kértem meg, hogy költözzön el otthonról, miután kiderült, hogy fél éves kapcsolata van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook