Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor villámcsapásként ér a felismerés... fórum

Amikor villámcsapásként ér a felismerés... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor villámcsapásként ér a felismerés...

106. 7777ff52ae (válaszként erre: 98. - 68cdf054fc)
2010. nov. 13. 17:50
Meg elég rosszul venné ki magát, hogy megbántad, ha már ekkora szájjal hirdeted.
105. Tamara2009 (válaszként erre: 104. - 7777ff52ae)
2010. nov. 13. 16:46
Pfff te meg olvasd el még egyszer a hozzászólásomat! Együtt maradtunk. Közös kasszán. És azért jó most így,mert nekem is van egy másik életem a magánéleten kívül!Nem várnám el senkitől sem,hogy eltartson,ezért is történt meg az,hogy évekig nem tudtunk előre lépni,mert pénz nélkül,bizonytalanságba marha nehéz bármibe is belefogni! Biztos vagyok benne,hogyha ez a munkanélküliség nem 3évig tartott volna,akkor már rég nem itt tartanánk,sokkal előrébb.De ezáltal én is valamilyen szinten depressziós lettem,hiszen nem láttam a kiutat,de ő végig velem volt,sosem baszogatott,hogy nem is akarok dolgozni meg ilyenek.Belülről biztos nem ezt a reményeket fűzte hozzám,de mellettem állt és talán ez volt az a pont,ami már forrt a levegőbe és el kellett jönnie.Hiszen tudtuk mind ketten,hogy valami nem jó,ennek így nem lesz jó vége. Amilyen villámcsapásként ért a dolog,annyira villámcsapás volt az is,hogy hipp hopp becseperedtem egy munkahelybe. Abba a városba vettek fel,ahol ő lakik,de utat nem fizetnek,nem én akartam nála maradni ő "ajánlotta" fel.
104. 7777ff52ae (válaszként erre: 93. - 68cdf054fc)
2010. nov. 13. 16:28
vedd Te is a 84. hszból kimásolt momentumot.
103. 7777ff52ae (válaszként erre: 92. - Kotkoda28)
2010. nov. 13. 16:27

"A dologba az volt a szépséghiba, hogy útiköltséget nem fizettek és ebből kifolyólag >>>>most együtt, közös kasszán maradtunk.<<<< "

a 84. hszból

102. Boléna
2010. nov. 13. 15:55

nem azt mondtam h csak a feleség hibás,hanem mind2. a félrelépő spec azért mert ahelyett h otthon oldaná meg a problémákat,félremegy. ha a másik miben,azt meg a félrelépő mondhatná meg.


ha egy férfi nem akar félrelépni,100 nőstény is ráugorhat,akkor sem fog


ettől függetlenül bárki megszédülhet,de az sem attól függ h hányan nyomulnak rá

101. e552983a4b (válaszként erre: 100. - Boléna)
2010. nov. 13. 15:52

Sziasztok!!

Na, ismerek én, nem egy olyan fiatal "lánykát"-(itt a jelenlevők kivételek), akik direkt a nős pasikat szemelik ki maguknak!!

Persze, hogy egy sokszor 2-3 műszakban dolgozó nő, aki munkaidő után, gyermeket nevel, és még háztartást is vezet, nem veheti fel a versenyt ezekkel a nőstényekkel...

Persze ami esetünk nem erről szól:)

Ezt csak azért írtam le, hogy ilyen is van.

Egy pasinak nem "kell" feltétlenül rossz házasságban élnie ahhoz, hogy megcsalja a feleségét:(

Ilyenkor nem a feleség a hibás, vagy tévedek?!

100. Boléna
2010. nov. 13. 15:04

miért ringyó mindig a 3. fél!!! jajjajajajjaj!!


sosem a 3. a hibás hanem az a 2 aki a kapcsolatban van.


én sem hiszem h ki kéne valakit dobni mert félrelépett.


neki is és a pasinak is jó most így. mit számít más?


én drukkolok nekik.

99. sunshine24 (válaszként erre: 95. - 68cdf054fc)
2010. nov. 13. 15:03
Nem vagy ezzel egyedül. Én is elküldeném a búbánatba az tuti. Inkább éljek egyedül, mint egy ilyen sunyi férfi oldalán.
98. 68cdf054fc (válaszként erre: 96. - Kotkoda28)
2010. nov. 13. 14:46
10ev utan is igy fogom latni:))onnantol kezdve mar csak undor volna bennem:(
97. 68cdf054fc (válaszként erre: 94. - Kotkoda28)
2010. nov. 13. 14:45
A masik hogy o maga irta hogy a bizalom elszallt , mi ertelme egy kapcsolatnak ha a bizalom nincs, majd ha akar a pasija menni bulizni akkor minden masodik gondolata ott lessz hogy uristen, megint megfog csalni??En kivanom neki hogy ne igy legyen...de ebbe en nembizok
96. Kotkoda28 (válaszként erre: 95. - 68cdf054fc)
2010. nov. 13. 14:43
:) volt idő mikor én is így gondoltam de azóta eltelt jó néhány év. Azért kíváncsi lennék 7 év múlva hogy látod majd a dolgokat :) Kár hogy erre nem lesz lehetőségem :(
95. 68cdf054fc (válaszként erre: 94. - Kotkoda28)
2010. nov. 13. 14:36
elhiszem, de ha problema van a kapcsolatban akkor van olyan is h kommunikacio:)De mindegy, mindenki mas,, en az eggyike vagyok azoknak aki nembocsatana meg egy felrelepest.Ha hibas is lennek, megbeszelnem, es ha neki nemjo velem, akkor inkabb szakitson velem, minthogy igy megalazzon.Egy szo mint szaz, elkuldenem a ringyojahoz.De ez csak az en velemenyem.
94. Kotkoda28 (válaszként erre: 93. - 68cdf054fc)
2010. nov. 13. 14:10
Én ezt egy kicsit másképp értelmezem , jött ez a munka és így nem az önsajnálatba süllyed hanem van ami elterelje a gondolatait a megcsalásról és az önmarcangolásról és ad a pasinak egy újabb esélyt. Nem mindig a szakítás a megoldás a problémára és nem az elfutás. Tamara is rájött hogy ő is ép olyan hibás volt ebben a dologban mint a párja.
93. 68cdf054fc (válaszként erre: 91. - 7777ff52ae)
2010. nov. 13. 14:00
ha nemjott volna a munka akkor nemlennek vele...akkor a munka miatt maradt vele?azt irja hogy a bizalom elszalt, akkor mi ertelme eggyutt maradni?hat nemertem.En szerintem , legalabbis en ugy csinalnam hogy jott ez a uj munka, ezzel eggyutt jott volna egy uj pasi...de mindenfelekeppen a regi repult volna.
92. Kotkoda28 (válaszként erre: 91. - 7777ff52ae)
2010. nov. 13. 13:04
Tammara2009 84. hozzászólásában leírta hogy nincsenek és nem is voltak közös kaszán sem közös háztartásban sem. Így nem lehet ebbe belekötni szerintem. Én sok sikert kívánok neki az életben!
2010. nov. 13. 12:59

Viccesnek tartom, hogy akik hőzöngtek itt, hogy ők bezzeg lapátra vágját/vágták, mert fúúúj megcsalt, átvert, becsapot, megalázott bla-bla-bla, azok most hol vannak, hogy azt mondják ez sem épp szép dolog. Mármint az, hogy valaki csak azért dekkol a társával, hitegeti hogy van tovább, játszik az érzelmeivel, mert a nyers anyagi érdek hozzá köti. Még nem jött el a pillanat? Mert mikor fog eljönni? Mikor lesz más, akivel a költségeken osztozz? Mikor már kicsit megszedted magad?


Én sok mindent elnézhetőnek tartok. Ezt is, meg azt is. De valaki válaszolhatna a lapátos csapatból.

90. Tamara2009 (válaszként erre: 89. - 80ASIQ)
2010. nov. 13. 11:58
Szia! A baj ott van,hogy a probléma gyökeresen nem lett megoldva,igazából jött ez a munkadolog,ami úgymond összehozott megint vele vagy inkább nem hagyott elszakadni tőle. Nagyon megviccelt a sors. A bizalmam nagyon elszállt,ugyanakkor tetszik ez a felállás nekem is. Úgy érzem még nem jött el az a pillanat,hogy kiszálljak ebből a kapcsolatból,mert ha vége is lesz,az csak rajtam fog múlni,én egyszer fogok innen kisétálni,de utoljára is!
89. 80ASIQ (válaszként erre: 84. - Tamara2009)
2010. nov. 13. 11:49

Szia!!

Örülök jelentkezésednek és annak is amiről szól!

Szerintem egyetlen félrelépés után még nem kell szakítani, persze ez így nagyon sommás megállapítás. Egy új kapcsolatban sem lehet 100%-ig biztos az ember, esetleg ott még van illúzió. Persze az ember szereti az illúziót.

Sok sikert!

88. Ncilány (válaszként erre: 84. - Tamara2009)
2010. nov. 12. 22:09

Gondjaink voltak hasonlóak, mi együtt költöztünk tovább, együtt maradtunk, és vagyunk is.

Te döntésed, én nem nézlek h... nak.

Nem egy házasságba történtek csalások, és mégis együtt maradtak a felek. Biztosan nem felejtik el könnyen, de van bocsátás is. Vérmérséklet, habitus kérdése mi az amit elnézünk egymásnak.

87. Boléna (válaszként erre: 84. - Tamara2009)
2010. nov. 12. 22:00

egyáltalán nem vagy hülye!!! ha olyan ok miatt lépett félre,ami orvosolható mindkettőtök részéről,és szeretitek is egymást miért ne próbálnátok meg?


sok szerencsét!

2010. nov. 12. 21:57
És mindenkinek köszönöm a jeleket!!!! :)
85. 68cdf054fc (válaszként erre: 82. - Szilvamama)
2010. nov. 12. 21:36
ha nem akart volna megbantani akkor nemteszi meg.Egy gerinctelen allat csinal ilyet.
2010. nov. 12. 21:36

Sziasztok!

Nem is hittem volna,hogy ennyi hozzászólás érkezik a cikkemhez,nagyon jól esett! :)

Hihetetlen,hogy már lassan két hónapja történt ez a dolog,azóta annyi minden történt nem is tudom hol kezdjem! Először is együtt maradtunk,tudom most azt fogjátok gondolni rólam,hogy egy akaratgyenge hülye p..-a vagyok,de olyan fordulat történt az életembe,ami ha nem jött volna,akkor most már biztos nem lennék vele! Szóval találtam magamnak munkát,megoldódott egy hatalmas nagy probléma az életembe,aminek nagyon örültem. Mikor a legnagyobb lelki bánatba és kétségbeesésbe őrjöngtem szóltak a leendő munkahelyemről,hogy fel vagyok véve! A dologba az volt a szépséghiba,hogy útiköltséget nem fizettek és ebből kifolyólag most együtt,közös kasszán maradtunk. Amúgy mi nem laktunk együtt,hol nálam hol nála voltunk,mert pont az anyagiak miatt nem tudtunk megállapodni,mert én nem várnám el senkitől,hogy eltartson,meg egyedül egy fizetésből nagyon nehéz megoldani. Szóval elkezdtem végre dolgozni,megismerkedtem sok új emberrel,lelkesen járok be dolgozni és ez nagy örömmel tölt el,hogy végre hasznos embere vagyok én is a társadalomnak,ezáltal a napjaim nem csak ő körülette forognak,van elfoglaltásgom és most ezt helyezem előtérbe nem pedig őt. Látom rajta,hogy tetszik neki is ez az új felállás,de igazából úgy érzem,hogy nem fogok már tudni úgy megbízni benne,nagyon megbántott és nagy csalódást okozott.Érdekes,hogy ez a meló most jött,én hiszek abban,hogy mindennek megvan a maga oka és létezik ok okozat. Érdekes volt a mi találkozásunk,nem tudom miért de valahogy még ezek után is úgy érzem,hogy ez nem véletlen volt.

szóval röviden tömören ennyi történt,ez számomra is nagyon hihetetlen,mert mikor írtam a cikket,erre a fordulatra pont nem számítottam!

83. Szilvamama (válaszként erre: 81. - Buktane32)
2010. nov. 12. 18:28
Még együtt vagytok? Én első felindulásomban megkértem, hogy költözzön el. Ez 2 napja volt ...:(
82. Szilvamama (válaszként erre: 48. - 68cdf054fc)
2010. nov. 12. 18:18
Az én férjem is azzal jött, hogy nem akartalak megbántani. Akkor mégis mi a jó fenének csinálta meg? Most akkor szagolgassa azt a virágot, amit szakított ...
2010. nov. 12. 16:08
Sziasztok.Együtt érzek a cikk írójával én ugyan ebbe a cipőbe vagyok csak annyi különbséggel,hogy két gyermek és 12 év házasság,után kellet rá jönnöm,hogy nem is olyan áldott ember az én férjem mint amilyennek ismertem.Nagyon fáj ennyi év után csalódni.
80. 80ASIQ (válaszként erre: 79. - Trixi....)
2010. nov. 12. 14:49
Köszönöm szépen! :)
79. trixi.... (válaszként erre: 78. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 14:48

legalább őszinte vagy :-)))

jó sörözgetést

78. 80ASIQ (válaszként erre: 77. - Trixi....)
2010. nov. 12. 14:46

Lassan át kell adnom a helyet a komolyabb hozzászólóknak mert mindjárt lejár a munkaidőm.

Este buli a cégnél. (Biztos nem akad senki a horogra....:(

Vagy mert negatív a hozzáállásom? Nem. Ez a realitás. Így valószínűleg csak holnap tudok visszanézni. De sörözgetni lehet.

77. trixi.... (válaszként erre: 76. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 14:38
hát ha elolvassa hová jutott a topik ,többet nem jön :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook