Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor villámcsapásként ér a felismerés... fórum

Amikor villámcsapásként ér a felismerés... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor villámcsapásként ér a felismerés...

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2010. nov. 12. 11:20

Elég sok félrelépős - megcsalásos téma van.

Ez nem baj.

De az amikor váltig azt állítják ( juk ), minden rendben, biztosan nem csalnak meg, hát arra ne vegyünk mérget.

Ősi ösztön a vadászat a férfiak részéről. Arról nem tudunk semmit, hogy őseinknek a vadászat körébe az asszony csere mennyire is bele tartozott - e.

Úgy látom sokan átélik ( átéltük ) ezt az érzést megcsaltak - megcsalnak.

15. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 14. - Cbe6ba1fa9)
2010. nov. 12. 11:13

A korodat már láttam a másik cikkedből.


Az a baj tudod, hogy szerintem egy megcsalásra sincs jó mentség. A "nem foglalkozol velem, és ezért másnál vigasztalódom" nem jó kifogás. Mindenkinek van szája, eltudja mondani, ha valamiért nem érzi boldognak magát a kapcsolatban. Ilyenkor én adok egy türelmi időt, és ha nem változik semmi, tovább lépek. Bármennyire fáj is, én megtettem, hűtlenkedés nélkül. Na meg hát igen, ott marad a bizalmatlanság a jövőben is.

2010. nov. 12. 11:09

"...nekem meg sehogy sem akart összejönni, mondván, hogy pályakezdő, tapasztalatlan fiatalokat senki nem szívesen vesz fel, erre még rátetőzött a gazdasági válság, onnantól kezdve teljes káosz volt. [...]És most két hete megtudtam, hogy félrelépett egy nála 13 évvel fiatalabb lánnyal!..."


Csak egy gondolat, amit nem értettem a cikkedben, és így nem teljes 100 %-ig a kép.


Ha te pályakezdő fiatal vagy/voltál 3 éve, és kiugrik a cikkből, hogy 13 évvel fiatalabb lánnyal csalt meg, akkor te mennyi idős is vagy? Pontosabban akkor nyilván köztetek is jelentősebb a korkülönbség, nem?


Bocs, ez csak feltűnt.

2010. nov. 12. 11:00

Tamara, gratulálok ahhoz, h a nyilvánvaló fájdalmad és csalódottságod ellenére is ilyen szép összeszedett és nem mocskolódó cikket írtál!!! Számomra ez azt jelenti, hogy te egy intelligens és jóravaló ember vagy. Örülök annak is, hogy a csalódottságod ellenére is, megvizsgálod azt az oldalt is, h mi az, amit esetleg te tettél hozzá ahhoz - akár akaratlanul is, a körülmények miatt (munkanélküliség) - hogy a kapcsolatotok picit elfáradjon.

Persze ez nem indok a megcsalásra, nem mentegetni akarom, mert mélyen elítélem, de egy ok lehet, amit ha végiggondoltok, - és miért ne tennétek, hiszen nem írtál arról, h ő ezt az alkalmi kapcsolatot folytatni kívánná - akkor bármi lehet belőle. Hagyjad, h az élet megmutassa megint, h mit kell tenned. Ne erőltess semmit, de csatlakozva 80ASIQ-hoz, én is azt mondom, h vannak dolgok, amik megtörténnek, és ha meg is történik, egyátalán nem biztos, h ez alapján kell megítélni az illetőt. Az emberek lelkébe csak ritkán látunk be... még a szeretett személyek lelkébe is talán. Úgy mondom ezt, h monogám vagyok, a férjem is az, és sem nem csaltam, sem megcsalva nem voltam általa, és bizonyára nagy törés ez az ember életében, de az élet ilyen. Ha szereted, és ha ő sem érzi azt, h "szabadulna" tőled, akkor azt mondom, nem kell tiltakozni ellene.

Azt ne firtassad, h rosszul döntöttél, amikor vele kezdtél, hiszen szép éveitek voltak, és lehetnek is még. Ha akkor így rendezte az élet, akkor nyilván oka volt! Biztos vagyok benne, h sok dolgot tanultál, magadról is, és vannak olyan tapasztalásaid, amik ennélkül a kapcsolat nélkül nem lennének. Ez is talán közhely, de hidd el, tudom, mit beszélek: minden rosszban van valami jó... minden csapás által kapunk valami olyat, ami hosszútávon előnyünkre válhat.

Ezt nehéz emészteni, de ha visszagondolsz az életedre, biztosan te is látsz erre példát.

Szóval szerintem most ne erőltess semmit, várj. És majd az élet rendez. Legyél nyitott a változásra, bármi legyen is az :)

Kívánok neked nyugodt napokat, és remélem, hogy hamarosan beszámolsz arról, hogy alakulnak a dolgok.

12. sunshine24 (válaszként erre: 9. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 11:00
Itt nem rólam van szó, de igen, ezer százalékig. De, ha megtenné, akkor vége lenne. Én az ilyet nem tolerálom. Ki nem állhatom a sunyiságot. Az ilyen férfi az én szememben egy szánalmas ember.
2010. nov. 12. 11:00
Nagyon sajnalom a veled tortenteket.CSak rajtad mullik hogy dontesz,itt csak velemenyeket hallasz.Most olvastam egy konyvet,A frefinak szex kel a nonek szerelem.Isten peniszt es agyat adott a ferfinak,de csak annyi ve'rt hogy egyszerre csak egyik mukodhessen.Ba'r kivetel mindig akad.
10. 80ASIQ (válaszként erre: 7. - 11241cfb5d)
2010. nov. 12. 10:57
Kár értetek, oly helyesek vagytok!
9. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - Sunshine24)
2010. nov. 12. 10:53

Biztos vagy abban, hogy nem csal meg a párod?

Hősünk is biztos volt benne.

8. sunshine24 (válaszként erre: 7. - 11241cfb5d)
2010. nov. 12. 10:49
Vannak férfiak, akikért mindent megtehetsz, te lehetsz a legjobb nő, legjobb szerető, legjobb anya, akkor is megcsalnak. Mert nem bírnak egy helyben megmaradni. Na most ezt egy nő vagy tolerálja vagy nem.
2010. nov. 12. 10:44

Én 6 éve élek boldog párkapcsolatban,2 kis fiunk van...erre 3 napja érdekes dologra lettem figyelmes....mikor rákérdeztem,sunyin vigyorogva mondta hogy higgyem el nem történt semmi...csak nem tudom el hinni,mert nagyon nyilván való....

Fáj,mert úgy érzem nem érdemeltem meg,mindent meg teszek,mindent megadok ami tőlem telik és még is ez kaptam!:(


Most nagyon össze vagyok zavarodva,és nem tudom hogyan bízzak benne.....

2010. nov. 12. 10:32

Na, most jól kinyílt a bicska a zsebemben. Hihetetlen mennyi sunyi, szánalmas pasi van manapság...

Ha engem így megalázna valami, tuti páros lábbal rugdosnám el. Aki egyszer megteszi, mindig megfogja. Sosem lesz innentől nyugodt az életed.

5. 80ASIQ (válaszként erre: 4. - 80ASIQ)
2010. nov. 12. 10:27
Jav.: semmilyen kapcsolatBAN
4. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Tamara2009)
2010. nov. 12. 10:26
Férfiként is lehetek kíváncsi arra, hogy hogyan alakult az utóbbi egy hónap? Olyankor szoktam szakítást javasolni amikor arról írnak, hogy mennyire szenvednek a párjuk viselkedésétől és így nem bírják, meg úgy nem bírják. Itt nem erről van szó. Azt írtad, most is szereted. Sajnos a félrelépések elég gyakoriak, semmilyen kapcsolat nincs garancia a teljes hűségre. Nyilván Te fogsz dönteni a kapcsolat folytatásáról, de én azt monndom, hogyha szereted, ne erőltesd a szakítást. Sajnos az élet ad pofonokat az embernek és én már megtapasztaltam, hogy minden romlik. Öregszünk, egyre több hibánk lesz látható párunk számára és persze viszont. Sajnos ami eleinte szép és jó az később megfakul, ami eleinte tökéletes volt az később már tökéletlen lesz. Ilyen az élet... (Ez közhely? De sjnos igaz.)
2010. nov. 12. 10:18

szia!


h alakultak a dolgok? sikerült visszatalálnotok egymáshoz?

2010. nov. 12. 10:18

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy így jártál :-(

Nem ezt érdemelted. HOgy telt az elmúlt egy hónap, változott valamit az életed?

Hogy vészeled át a napokat?

Én is több mint 3 éve élek párkapcsolatban és ettől félek ami veled is megtörtént. A párom 13 évvezl idősebb nálam, érzem, hogy szeret, de mégis félek.

2010. nov. 12. 10:08
3 éve élek boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban - keltem fel erre a gondolatra, akkor amikor villámcsapásként ért, hogy az, akit mindennél jobban szeretek, a nap 24 órájában azért vagyok, hogy neki jobb legyen, megcsalt, becsapott, megalázott, hülyének nézett... és akkor kettétörtem! Úgy éreztem kitéptek egy darabot belőlem, amit már nem lehet összeforrasztani!

Ugrás a teljes írásra: Amikor villámcsapásként ér a felismerés...
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook