Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Államvizsga fórum

Államvizsga (beszélgetős fórum)

56. alyce (válaszként erre: 55. - Vadgombóc)
2008. jún. 7. 21:50

Jah, akkor nem jól tippeltem:)

Így este már én sem szeretek tanulni, úgysincs sok értelme. Holnapra nekem már csak az ismétlés maradt, ugyanis pillanatnyilag úgy érzem, teljesen szűz vagyok:D De majd csak lesz valami. Korán felkelek, mint mindig, aztán nyomatom ezerrel...

2008. jún. 7. 21:31

Közlekedésmérnökire járok!

Mára befejeztem a tanulást..

MAjd reggel folyt köv.. 5 tételem maradt holnapra + a prezentáció felmondása...

54. alyce (válaszként erre: 47. - Vadgombóc)
2008. jún. 7. 21:16

Hát, az az igazság, hogy annyira tele van már a fejem mindenféle hülyeséggel, le vagyok terhelődve, hogy tök úgy éreztem, ez a nyelvvizsga iszonyú nehéz volt...de aztán tényleg lehet, hogy csak a túlterheltség miatt, nem tudom.

Én elvileg már befejeztem a tételeket, de totál úgy érzem, nem tudok semmit:( Ma délután akartam kicsit ismételgetni, csak aztán nyelvvizsga után aludtam egy nagyot, utána pedig a felettem levő szomszéd iszonyatos metál zenéjét hallgattam...:S

A prezentációt megcsináltam most este, anyunak elő is adtam, csak attól félek hosszú lett, 11 perces...De azt mondom, inkább legyen hosszú, mint túl rövid. Milyen szakos vagy egyébként? Mert a tételeid alapján te is gazdálkodásisnak tűnsz:)

2008. jún. 7. 19:36

Azt mondják főleg a prezentáció a lényeg, tételhez mondassz valamit aztán meg is van..


most egy kicsit megnyugodtam..

2008. jún. 7. 19:30
azért vagyok kedves elárulom: jövőre úgy néz ki megint padba fogok ülni :DD
2008. jún. 7. 19:29

hehe

ismerős érzések :DDD


mindenkinek sok sikert és NYUGI :)

2008. jún. 7. 19:24

Sziasztok!

Én annyit tanultam rá, hogy szabályosan lyukat ültem a kanapéba.

Aztán nagyon-nagyon izgultam, de végül is jelest kaptam.

49. Vadgombóc (válaszként erre: 48. - Csabesz.)
2008. jún. 7. 18:09
Csaklennénkmártúlezenakibaszotthétfőn..
2008. jún. 7. 15:52

Hali.


Hétfő nekem is. ME Gépészmérnöki kar.


Van vagy 100 tételem, olyan tárgyakból amiknek a vizsgáira egy hetet készültem és nem vagy csak alig értem a végére anno. Három tételt kell húzni. Ábrákat meg képleteket kelle magolnom, van vagy 400 oldal a kidolgozott tételsor.


Esélytelen vagyok, a fejem szétdurran, alig tudok valamit, és ELEGEM VAN EBBŐL A SZ..-BÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. jún. 7. 15:37

Hétfőn lesz nekem is..

reggel 9 kor

Még van 10 tételem amit el sem olvastam..

Ultra szopo egyik nagyon könnyű a másik meg megjegyezhetetlen, viszonyszámok, mutatószámok stb

Power pointos bemutatot tutira előadom a másik fele makogás lesz :))

Sikerült a nyelvizsga?

46. alyce (válaszként erre: 45. - Vadgombóc)
2008. jún. 7. 15:03

Szia!


Neked mikor lesz a nagy nap?:) Nekem holnapután, és gondolhatod, hogy mennyire para van...de túlleszünk rajta, és utána már tényleg csak röhögünk, hogy mit rendeztünk előtte:D

Nálam már váltakoznak az idegeskedős és a nyugodt időszakok. Most pillanatnyilag nyugodt vagyok:) Nemrég értem haza nyelvvizsgáról, és egy kicsit leszívta az agyam:S

2008. jún. 7. 11:53

Sziasztok Sorstársak!!


Nyugi már tiszta ideg vagyok.. Tele a gatyó! Nem tudok semmit, pánik van :DD már kínoban röhögök...

még van 18 tételem a 30 ból..

Ha ez meg lesz az az év csodája lenne..

Szerintem még a Fókuszba is bekerülnék..

44. alyce (válaszként erre: 43. - Qwertyx)
2008. jún. 4. 16:56
Akkor sorstársak vagyunk!:) 9-én nálam is eldől minden. Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy úgy érzem nem tudok semmit...nagyon nyomasztó tud lenni. Eddig én nem voltam ideges, most viszont már napról napra rosszabb...mi lesz hétfőn...lehet el is ájulok a teremben, mihelyst belépek:S
2008. jún. 4. 10:47

sziasztok! én 9.-én megyek, és utána még 2 vizsga lesz (nyelvtanári szak miatt tanári képesítés 2 nyelven)

pár nappal ezelőtt még nagyon ideges voltam, ma már kicsit jobb

ha nem is tudok mindent tökéletesen, azért nagyon remélem, hogy nem lesz semmi baj

a szakdolgozat, a szigorlatok - minden meglett, pedig ezektől is nagyon féltem

remélem, túlélem ezt is

42. alyce (válaszként erre: 41. - Pannita)
2008. jún. 4. 08:45
Jó a marketing szakirány! Én is választottam volna, ha lehetett volna. Nálunk négy szakirány indult anno: külgazdasági, pénzügy, logisztika, EU. Én a külgazdaságit választottam, nem vészes. A pénzügyesek meg szívnak elég rendesen...államvizsga előtt lettek meg a szakirányos záróvizsga eredmények, és tőlük volt csak bukás, ami annyit jelent, hogy no államvizsga! Nem lennék a helyükben...
41. Pannita (válaszként erre: 40. - Alyce)
2008. jún. 3. 18:26

Szia


Nyíregyházi Főiskola gazdálkodási szak. Azon belül pedig marketing szakirány :s de még így is ez a legkönnyebb!

40. alyce (válaszként erre: 39. - Pannita)
2008. jún. 2. 22:14

Szia!

Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központ, Szombathely (volt BDF) gazdálkodási szak

Te?

39. Pannita (válaszként erre: 38. - Alyce)
2008. jún. 2. 21:12

Szia.


Hol vizsgázol?? És miből??


Nekem még 14 nap!


szia

38. alyce
2008. jún. 2. 11:54
7 days...Félek!!!
2008. máj. 31. 22:51

Sziasztok


Nyíregyi Fősuli- Gazdálkodási szakán végzett esetleg valaki??

Mire számítsak az államvizsgán?

Levelezős vagyok. Számít ez valamit??


Üdv

Pannita

2008. ápr. 27. 08:47

Látom, van aki 19,30 tételből készült fel az államvizsgára. Nekünk 162-ből kell felkészülni....

most akkor nagyon sajnálom magamat:)) és lenni nagyon irigy:))

35. a7a90ace89 (válaszként erre: 4. - A7a90ace89)
2008. ápr. 27. 08:05

Mi úgy államvizsgáztunk, hogy vasárnap rám telefonált a tanárnő, hogy a 19 tételből válasszak ki kettőt, s abból készüljek fel. Felelnem meg abból kell majd, amit ő kiválaszt. Így már nem volt nehéz a dolog.:))


Amúgy a tételsor (19) már évek óta ugyanaz annál a tanárnőnél, akinél a vizsgát megejtettük.

34. alyce
2008. ápr. 10. 15:58
Én júniusban államvizsgázok...elvileg:) Igazából úgy vagyok vele, hogy elterveztem, a májust arra szánom, hogy tanulok. 30 tételünk van, minden napra egy. Magamat ismerve úgysem így lesz:) De majd csak lesz valami. A szakdolgozat írással is úgy voltam, hogy halogattam-halogattam, aztán végül mégis megírtam. Remélhetőleg jól...úgyhogy szurkoljon mindenki nekem, nehéz két hónap áll előttem, remélem a fáradozásaim gyümölcse megérik.
33. marineva77 (válaszként erre: 31. - Kattio)
2008. márc. 13. 12:09
vedd elő a tavalyit, nálunk nem változtatják. Az is elgalább segítség valamelyest
2008. márc. 5. 16:06
Én júniusban fogok (remélhetőleg) államvizsgázni,de már most parázok,addig még a diplomamunkát is meg kellene csinálni :(
31. Kattio
2008. márc. 5. 15:35

Sziasztok!

Én nyáron államvizsgázok és az a rémhír terjeng, h nem kapunk tételsort, csak majd nagyjából elmondják, h mire számítsunk.

Mivel én még csak hasonlóról sem hallottam, szeretném megkérdezni, hogy lehet-e egyáltalán ilyet!

2008. jan. 5. 00:32
áááááá. én kedden megyek. és legutolsónak vagyok kiírva aznapra... szerintem mire bejutok vagy odaájulok, vagy meg sem fogok tudni szólalni. mind a kettő lenyűgöző perspektíva....
29. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Norci78)
2008. jan. 2. 19:42

Nagyon féltem.

De kihúztam véletlenül a szakdolim témáját.

Így arról alig kellett beszélnem.

Sokat tanultam rá, de megérte.

28. eva25
2008. jan. 2. 19:24
Én 2 éve államvizsgáztam. Sikeresen. Minden államvizsga elött állónak sok sikert kiváok.
2008. jan. 2. 16:08
Tavalyi csoporttársaim egy része most, 4-én fog államvizsgázni...gondoljatok rájuk ismeretlenül is - nem lesz könnyű dolguk...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook