Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alkalmas számodra a szénhidrátszegény étrend? fórum

Alkalmas számodra a szénhidrátszegény étrend? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Alkalmas számodra a szénhidrátszegény étrend?

1 2
18. alma20 (válaszként erre: 17. - Norci78)
2006. nov. 7. 16:23

Norci78!

Én úgy fogyok, hogy délig gyümölcsöt eszem( nem banánt), 12-18-h-ig bármit, de mértékkel, 18h után semmit, csak vizet iszom!

Lassú, de biztos fogyás, esetleg lehet hozzá mozogni.

Az anyukám is így fogyott le egy év alatt 30!!! kg-t.

Egy próbát megér, ha már magadnak formálsz diétát.

A gyümölcs azért kell, hogy elősegítse az emésztést, a máj 18h után kezd el méregteleníteni, nem tesz jót neki a terhelés működés közben.

Remélem szívesen veszed a tanácsom, nem tolakodó szándékkal írtam.

Sok sikert!

17. norci78 (válaszként erre: 16. - Mókica)
2006. nov. 7. 16:15

szia

azért megnyugtató hogy nem csak én vagyok igy! :)

De azért nekem kicsit többet kellene fogynom, mint neked!Legalább egy 10 kg le akarok adni!

de már annyi diétát próbáltam,hogy már teljesen kétségbe estem! :)Most próbálok magam részére formálni egy diétát és betartani! :)

16. Mókica (válaszként erre: 15. - Norci78)
2006. nov. 7. 01:46

Norci, szerintem ne erőltesd ami nem megy!

Én is kipróbáltam már mindeen alacsony ch-s fogyit, de eggyik sem hozott olyan eredményt amit hosszú távon tudtam volna tartani!

Én is birtom pár napig, majd zabaroham , és visszajön minden amit előtte lefogytam, sőt néha még kamatostul:(

El kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák, valakinek birja a szervezete, valakinek nem!

Próbál meg más módszert!:)

Én most a Norbi updatet kezdtem el, kilóban nincs sok változás de alakra már nagyon sokat változtam...tornázok, és inkább elfogadom magam , nem kergetek elérhetetlen álmokat!

Hány kiló vagy te? Mennyit kellene fogynod???

2006. nov. 6. 23:38

sziasztok!

sajnos velem az a baj, hogy 4-5 napig kibírom, hogy minimális szh-ot eszek de a hétvégére egyszerüen "falási vágy " jön rám egy kis édesség ellen!

Minden tiszteletem akik igy kibírják!!!

Folyamatosan állítottátok hozzá a szervezeteteket a kevesebb szh-hoz?

14. Hisztini (válaszként erre: 13. - Mókica)
2006. nov. 6. 22:49
Sziasztok! Én sajna gyengusz vagyok, és 50-60 g (vagy még több) szénhidrátot eszem egy nap, de azért fogyogatok. Eddig kb. -1 kg/hét a "sebesség", persze van miből :))
13. Mókica (válaszként erre: 10. - Gyöngyi)
2006. nov. 6. 20:12

Te Gyöngyi! Azt megkérdezhetem, hogy fogysz is vele??? mert tényleg nagyon kevés ch-t eszel!

Nekem totál leállt a *nál is a fogyásom, max

2 kilót fogytam tisztán...jó, mondjuk nekem nincs sok feleslegem...de akkor is. 3 hétig csak ittam...

No de mindegy, én most kezdek ráérezni, hogy mi jó nekem...mióta Norbizom, és sokkal többet eszem, lehet hihetetlenül hangzik, de most nézek ki a legjobban:)Nem tartalékol a szervezetem.

Sok sikert neked is..csak azért óvatosan, ne ess át a másikoldalra! Vigyázz magadra!

ch kell...nagyon is kell!!

12. Mókica (válaszként erre: 11. - 7130b15964)
2006. nov. 6. 20:06
Na hát én ezért voltam biztos rosszul;)
11. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - Gyöngyi)
2006. nov. 6. 17:26

Micsoda? Egy egészséges étrend szénhidrát tartalma 58%, ez több, mint 200 gr ha egy 1400 kilokalóriás étrendet nézünk.


35 gr szénhindrát észbontóan kevés, azzal még pislogni is megerőltető :)

2006. nov. 6. 17:22
Viszont ha jól tudom, neked jó volt a *. Látod én azt nem bírtam..sőt meg is állította hosszú időre a fogyásomat. Szerintem mindenkinek ki kell tapasztalnia, mi a jó neki. Én amúgy is alapvetően húsevő vagyok, pompásan kibírom szalámin, sonkán, kolbászon és sajton a napot.Ezekből tényleg annyit ehetek amennyit csak kívánok. Ami nagyon hiányzik az a gyümölcs.Sajnos egy almában annyi a szénhidtát, mint az én egész napi adagom. Nagyon ritkán fér bele, csak amikor már nagyon rákívánkozom.
9. Mókica (válaszként erre: 6. - Gyöngyi)
2006. nov. 5. 20:22

Milyen furcsa, hogy én pl ha 20 g ch-t ennék egy nap, tutira a kórházban kötnék ki:(

Régen mikor kipróbáltamn az Atkinst, kb 1 hétig birtam, alig fogytam, de egész nap erőtlen voltam.

Közben egyszer elvágtam az újjam szikével, és nagyon vérzett, alig akart elálni....majdnem a kórházban kötöttem ki, annyira rosszul lettem, teljesen leépült a szervezetem a ch hiánytól.:(

Mások meg tökéletesen jólérzik magukat 20-30g szénhidráttól egész nap..

Én reggile eszek 30g ch-t minumim :)))

2006. nov. 5. 19:49
Igen,ha fogyni akarsz számolgatni kell. Nekem ez elég jól megy kb.30-35 grammig felmehetek, addig fogyok folyamatosan.
2006. nov. 5. 19:37

Naja, amiben 0g szénhidrát van az a szalonna, vaj, zsír. És lehet, hogy a víz. :-D

Szóval mindenben van szénhidrát, csak nem mindegy, hogy mennyi!!!

2006. nov. 5. 19:37
Igen! Nekem ez ami igazán bejön.Tulajdonképpen az Atkins ezen alapul, de ott a zsírok megengedettek.Ezzel két éve már fogytam 14 kilót, de sajna 2 év alatt visszazabáltam magamra szinte az egészet. Most 2 hónap után 7 kilónál tartok minuszban.Kb. napi 20 gr. szénhidrátot eszem.
5. Danica (válaszként erre: 2. - Elvira1)
2006. nov. 5. 19:32
Szia Elvira1! Szerintem majdnem minden élelmiszerben van szénhidrát. Hogy tudod elkerülni ezek evését?
2006. nov. 4. 12:58

Az én szervezetem hamar kiürül, igy elkezdek szédelegni, erőtlen leszek....majd jön a szokos habzsolás...ezért inkább eszem egészséges ch-kat:)

Mértékkel!Igy nincs rajtam kényszer zabálásra. Kinek ez,kinek az jön be...

3. Icus
2006. nov. 4. 12:47
Egy ideig megvagyok, jól érzem magam. De 5-6 nap után jól lakom, szinte dugig eszem magam a salátákkal, a szénhidrátszegény zöldségekkel, mégis éhség érzetem van. Ilyenkor megtudok őrülni a sütiért, tortáért, csokiért.
2006. jún. 10. 18:04
Igen,nagyon jól megvagyok az olyan élelmiszerek nélkül melyek szénhidrátot tartalmaznak.
1. Hoxa
2006. febr. 18. 13:27
Senki számára nem meglepő már, ha azt hallja, hogy nem mindenfajta diéta felel meg mindenkinek. Bár a "lowcarb diéta" elnevezés számos szénhidrátkorlátozáson alapuló módszert magába foglal, ez sem alkalmazható bárki által.

Íme néhány átgondolnivaló, mielőtt a korlátozott szénhidráttal járó étkezési módot választod.

Ugrás a teljes írásra: Alkalmas számodra a szénhidrátszegény étrend?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook