Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik barátnőket keresnek fórum

Akik barátnőket keresnek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2014. ápr. 29. 13:24

Amíg gondolkodtok, hogy írjatok-e, szimpi vagyok-e, elmesélek egy történetet.


Középiskolás koromban volt egy jó barátnőm. Aranyos volt, okos, kedves, értelmes leányka, egy nyári tábor alkalmával ismertem meg és sokáig csak leveleztünk. Később kiderült, hogy elköltöztek és így már nagyon közel laktunk egymáshoz, így hát találkoztunk és jó barátnők lettünk. Egy alkalommal, mikor náluk voltunk és éppen hajat festettünk, megtörtént az, ami egyúttal a barátságunk gyengülését is jelentette, hazaért a bátyja és mikor máskor, ha nem egy kölcsönkapott szakadt pólóban, festékesen, szóval totál csapzottan megtörtént az a bizonyos pillantás. A sráccal kis idő múlva összejöttem, nagyon kedves és szerethető fiú volt, viszont a hugi egy szörnyeteggé változott. :( Nem értem a mai napig, hogy mi okozhatta ezt, a féltékenység, azt hihette, hogy a barátságunk így elvész, vagy pont azért akart mindenáron kitúrni a bátyja mellől, mert ismert, nem tudom. Sajnos ennek a kapcsolatnak vége lett, később próbáltam barátkozni ezzel a lánnyal, de nem ment. Mindkettőnkben törést okozott ez, nem tudtuk helyrehozni a korábbi állapotot.

Az én bizalmam a barátságokban itt szakadt el, azóta voltak még próbálkozások, de egyik sem igazi. :(

1420. tünde027 (válaszként erre: 1419. - Da54621ded)
2014. ápr. 29. 13:08
Mért ne lennél?
1419. da54621ded (válaszként erre: 1417. - Missmilkie)
2014. ápr. 29. 13:05

Én már nem mondok semmit.

Én már barátnőnek sem vagyok jó...

1418. tünde027
2014. ápr. 29. 13:03

Ismerő az érzés, szintén hasonló cipőben, 33 évesen. 1 db férfiember, 1 kutya és 1 macska :))

Barátnő nem igazán. Te merre laksz?

2014. ápr. 29. 12:51

Sziasztok! Budapesthez közeli városban lakom, 32 éves vagyok és nagyon-nagyon szeretnék egy vagy akár több igaz barátnőt.

A régi iskolai barátságok elkoptak, sokan férjhez mentek, gyerekeik lettek (nekem még nincs, de már tervben van). Volt egy nagyon jó barátnőm és lelkitársam egyben, de sajnos kifordult önmagából, érthetetlen módon megbántott, azóta nem tartjuk a kapcsolatot.

Párommal már 7 éve együtt vagyunk, együtt is élünk, van 4 ebgyermekünk. :)) Szeretek vele lenni, de a nőcis, lelkizős dolgokat nem tudom és nem is szeretném vele megoldani.


Ha van kedved/kedvetek barátkozni itt, vagy akár személyesen is, írjatok! Privátban is írhattok, ha nem szeretnétek, hogy más is lássa.

2014. ápr. 26. 19:54

Sziasztok!

Budapesti tanuló lány vagyok és megbízható barátnőt/barátnőket keresek közös programhoz/programokhoz vagy csak ha szeretnél egy jót beszélgetni akkor is írhatsz nyugodtan!:)

2014. ápr. 26. 19:13

Sziasztok!

Budapesti tanuló lány vagyok és megbízható barátnőt/barátnőket keresek közös programhoz/programokhoz vagy csak ha szeretél egy jót beszélgetni akkor is írhatsz nyugodtan!:)

2014. ápr. 25. 11:53

Sziasztok!


Olyan 26 év körüli lányokat keresek, akiknek hasonlóan kevés az ismeretségi körük, szeretnek beszélgetni, vásárolni, bulizni, vagy akár edzeni is közösen. Szinte bármilyen programra vevő vagyok, főleg a jó idő közeledtével:)

Ha szintén jó hangulatú, bulit szerető és sok szabadidővel rendelkező lány vagy, akkor Téged kereslek! :)

1413. cicus1208
2014. ápr. 16. 04:28
Sziasztok! 29 éves vagyok Szolnokon keresek barátnőt!
1412. Doomii
2014. ápr. 14. 17:18

Sziasztok!

Székesfehérváron tanulok logisztikát. Mondanám, hogy akkor logisztikus leszek, ha nagy leszek, de talán mégse ez a szakma amit életem végéig szeretettel csinálnék..

A Dominika név honnan ered? Ha jól tudom latin eredetű, de nem vennék rá mérget. Azért sétálok rengeteget, hogy minél több helyet ismerjek meg és tudjak meg róluk..

:)

2014. ápr. 14. 16:48

Érezd azt, hogy nem hiába nyitottál oldalt, elsőként megsegítelek ebben.

A Dominka név számomra ismeretlen. Mi az eredete ?

Hol tanulsz tovább ? Melyik városban ?

Az is elfoglaltság, ha minél többet tudsz meg a városról, ahol tanulsz.

Mi szeretnél lenni, ha nagyleszel ?

1410. b61c67f4cf (válaszként erre: 1409. - Doomii)
2014. ápr. 14. 16:46
Szióka, és merre laksz, és mit tanulsz, és mi leszel ha nagy leszel ?!!! Puszi
1409. Doomii
2014. ápr. 14. 16:38

Sziasztok!

Nem rég végeztem el a középiskolát. Semmiképp nem akartam befejezni a tanulást, így teljesen egyértelmű volt számomra a továbbtanulás, amiért nagyon hálás vagyok a szüleimnek, hogy támogatják...

Lényeg, hogy amióta elmentem otthonról, nagyon messzire az iskola miatt, sokat vagyok egyedül. Új város, új emberek. A várost már ismerem, az embereket még mindig nem. Nagyon nehezen tudok itt beilleszkedni. A régi "barátaim" szépen eltűntek, megszakadt a kapcsolat, alig egy-két barátom maradt, de sajnos ők sem mindig érnek rá..

Egyre jobban erősödött bennem ez az érzés, hogy nagyon egyedül vagyok, alig vesznek körbe emberek, hiába mozdulok ki.

Pár napja azon gondolkodok mi lenne ha megpróbálnék itt embereket ismerni, lehet könnyebben menne. Egy próbát mindenképp megér. Szóval szívesen, örömmel várom azoknak/annak a személynek a levelét aki hasonló cipőben van vagy csak szimplán ismerkedne. Írjatok bátran!! :)

Címem: dominikakvcs@gmail.com


Üdv, Dominika

1408. gomboc7 (válaszként erre: 1407. - Lylyi)
2014. márc. 22. 17:32

Szia lylyi!


Honnan jöttél a fővárosba, és mi cél hozott? :)

Én is vidékről jöttem, 25 éves leszek nemsokára. Tudom, hogy milyen a költözés a semmibe. Ijesztő és elkeserítő néha... de már viszonylag beilleszkedtem, és egyre jobban érzem itt magam! :)

1407. lylyi
2014. márc. 22. 16:10

Sziasztok!


25 éves vagyok, Budapesten élek, de sajnos nem ismerek itt senkit, mert vidékről költöztem fel. :(

Szívesen ismerkednék, barátkoznék itt, a városban. :)

2014. márc. 18. 17:34
Sziasztok! Én is keresek barátokat ismerősöket. Budapesten lakom 39 éves egyedülálló anyuka vagyok 3 fiammal élek akik 18, 14 és 5 évesek. Szívesen ismerkednék hasonló emberekkel mint én :)
2014. márc. 18. 17:00

Még mindig alakulóban a csajos baráti kör!:-)

Lehet írni a címemre s.udith@freemail.hu

40 évestől felfelé. Kultúrális, vidám programokat szervezünk együtt.

Judiana

2014. márc. 16. 07:00
Sziasztok olyan barátnőket keresek akik meg is akarnak ismerni nem pedig egy két levél váltás után eltűnni 43 éves vagyok.
2014. márc. 14. 06:55

Sziasztok!


21 éves lány vagyok, Budapestről.

Szívesen ismerkednék, barátkoznék hasonló korú lányokkal.

Szeretek moziba járni, kirándulni(végre itt a jó idő) :) vagy csak egyszerűen egy csajos napot tartani :)

Akinek van kedve, írjon és beszélgetünk.

barby9219@freemail.hu

2014. febr. 24. 16:14

Sziasztok,

Barátnőket keresek Budapesten különféle programokhoz, akivel idővel barátság is kialakulhatna. 36 éves vagyok, de nagyon fiatalos :) Akinek van kedve ismerkedni, várom levelét.

1401. manime
2014. febr. 22. 23:06

Sziasztok

25 éves lány vagyok. Jelenleg tanulok és dolgozok. Barátokat keresek közös programokhoz, Budapestről leginkább.

Szeretnék megismerni új embereket (fiúkat és lányokat egyaránt) akikkel ki lehet mozdulni valahova vagy csak egyszerűen egy jót beszélgetni.

marton.nikola@hotmail.com

1400. Luna93
2014. febr. 17. 11:59

Sziasztok!

Még mindig barátnőt/barátnőket keresek (Budapestről).

21 éves leszek. Amikor van munkahelyem, akkor épp dolgozom, de jelenleg most nincs, így még több szabadidővel rendelkezem.

Nagyon közvetlen vagyok, szeretek szórakozni, őrültködni. Leginkább olyan lányok barátságát keresem, akik nyitottabbak, nem otthonülősek.

Nem vagyok partyarc, néha-néha belefér, de inkább más szórakozás köt le jobban (biliárd, darts, bowling, sétálás, stb..).

Az külön öröm, ha Te is inkább picit fiús vagy, esetleg szereted az autókat, mert nekem ez tölti ki az életem nagy részét. :)

1399. manime
2014. febr. 16. 22:34

Sziasztok!

25 éves lány vagyok. Jelenleg tanulok és dolgozok. Barátokat keresek közös programokhoz, Budapestről leginkább. :)

Szeretnék megismerni új embereket (fiúkat és lányokat egyaránt) akikkel ki lehet mozdulni valahova vagy csak egyszerűen egy jót beszélgetni. :)

marton.nikola@hotmail.com

2014. febr. 16. 17:31

Örülök, hogy többen jelentkeztetek!

Aki komolyan gondolja írjon az email címemre és összehozhatunk egy jó kis csajos találkozást. Magányos, vagy unatkozó esetleg társas magányban élő lányok, nők írjatok és megszervezünk egy ismerkedős programot.

Én, mint írtam 50 felett vagyok. Bemutakozásom 1389-es számon láthatod.

s.udith@freemail.hu

2014. febr. 9. 22:20

Hello Mindenki!

Csatlakozom én is. :)

24 éves lány vagyok. Barátokat keresek Miskolc környékéről, akikkel szeretnék talákozni, összeülni beszélgetni, vásárolni,néha bulizni,együtt sportolni, kirándulni, utazgatni, nyelveket beszélni vagy akár nagy terveket szövögetni. :)

Életvidám, humoros embernek tartom magam, hasonló kaliberű egyéneket keresek.

Köszi

2014. febr. 9. 21:54

Sziasztok!

Szeretnék én is beállni a sorba :)

Én egy 22 éves lány vagyok, és szívesen barátkoznék Debrecen környéki lányokkal, akikkel úgyanúgy meg tudjuk beszélni az élet nagy problémáit, mint szórakozni a hétvégén. Bár nem vagyok egy nagy bulizós típus, de ssívesen járok moziba, koncertekre, cukrászdába, egyéb beülős helyekre :)

Ha van kedved, írj privibe! :)

2014. febr. 9. 21:16
Sziasztok,40 éves elvált nő vagyok,van két gyerekem,tehát túl sok szabadidőm nincs.Korban hozzám illő barátnőket keresek ,leginkább hétvégi időtöltésre,pl színház,kávézók,jó beszélgetések egy pohár bor mellett stb.
2014. jan. 21. 08:58

Sziasztok!


30 éves, budapesti nő vagyok. Az igazi Barátnőmet keresem (Budapesten vagy Debrecenben, esetleg a Budapest-Debrecen vasútvonalra eső városok valamelyikében :P ). Már el se tudom dönteni, hogy a Barátnő vagy a pártalálás a nehezebb:) Nálam most mindkettő "suck"... :), de elsősorban a Barátnőmet szeretném megtalálni!


Ha szeretsz "igazi" dolgokról beszélgetni, ha van benned empátia, ha nem ítélsz el másokat túl könnyen, ha a másik fél véleményére is nyitott vagy, és nem egyszerűen elmész és "bevágod az ajtót"... akkor várom leveled :)


Amit szeretek: könyvek angolul, filmek angolul:), bringa, hastánc:) (ezt még csak "-ném"), lelki dolgok... spirituális dolgok... : stb.

MINDENKI azt mondja, hogy nem vagyok könnyű eset, de szerintem az egyszerűség unalmas :)

Amik nagyon jó dolgok lennének: összejönni beszélgetni, megvigasztalni egymást, együtt örülni, törődni a másikkal, nem csak akkor amikor még szingli vagy!!!

Ha miután családod lett, azt mondod, hogy: neked a családod a legfontosabb, én pedig majd valahol utána következem..., akkor nem engem keresel. Szerintem ez másképp működik, apró különbség, de van... Én soha nem mondanék olyat a legjobb barátnőim egyikének, hogy a családom (a férjem, gyerekem) akiket legjobban szeretek, ő pedig valahol máshol van. Én azt mondtanám: "ugyanolyan fontos vagy, csak egy másfajta szeretettel bővült az életem:)"


Jómagam is sokat csalódtam, de nem hiszem el, hogy olyan sok ember között ne lenne meg az én barátnőm is valahol.


Levelet ide várok:

paradi_29@velvet.hu

2014. jan. 18. 20:12

Sziasztok

Még mindig keresem igaz barátnőmet KECSKEMÉTEN lehetőleg olyat aki szereti a szombat estéit társaságban tölteni,bulizgatni.Szeretek beszélgetni,bulizgatni az élet nagy dolgait megvitatni.Csak olyan barátnőt keresek aki nem hagy cserben ha pasija van,ha bajban vagyok.Nem a pénzed kell a lelki támogatásod!!!!!!

Kérlek ha te ilyen vagy írj!!!

kiss.erika26@citromail.hu

1392. aletti (válaszként erre: 1389. - Ccf4053991)
2014. jan. 12. 08:04

Szia!

Szívesen csatlakoznék egy csajos társasághoz. :-)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook