Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik barátnőket keresnek fórum

Akik barátnőket keresnek (beszélgetős fórum)


2010. aug. 30. 09:01
Érdekes téma! Nekem gyerek koroban mindig voltak barátnőim, de anyu mindegyiktől eltiltott , mára meg már egysem maradt. Vannak mondjuk , de ők nem olyan igazi barátnők, és megmondom őszintén hiányzik hogy nincs komoly barátnőm.
10. 504d3546bf (válaszként erre: 9. - Jozsi.38)
2010. aug. 30. 08:59
Szia:)
2010. aug. 30. 08:56
én is jövök! igazi barátnőim sose voltak, vagy csak rövid ideig :( kati
2010. aug. 30. 08:52
Barátnő mindig vissza élt a helyzettel,ugy viselkedet amit már nem lehet tolerálni,most inkább nem kell barátnő a családom a barátom,igy tök jó:-)
2010. aug. 30. 08:48
Sziasztok. Johetek? Volt barataim a villag 4 sarkaba szetszorodva. Mindegyikunknek salyat elette, mindegyiknek mas barati korre , csak nekkem nem sikerult beileszkednem a kornyezetbe
2010. aug. 30. 08:44

Sziasztok!

Ez érdekes téma! Tényleg. Nekem a Barátnőkkel soha nem volt szerencsém. Mindig én húztam a rövidebbet.Nekem mindig csak a Fiú, vagy Férfi Barétok, akik "önzetlen" Barátok. Nekem az a tapasztalatom, nincs, amiket szoktak mondogatni, hogy "nő és férfi között nem lehet Barátság". Én rácáfoltam erre a tézisre.

2010. aug. 30. 08:44

Szia! :)

Ohhh mi történt közted és a barátnőd között, hogy nem vagy vele megelégedve? :(

Sajnálom!

Nekem hála égnek van legjobb barátnőm!!!

Bár egyszer mi is majdnem feladtuk!

ő is hibás volt és én is hibás voltam!

megbeszéltük, és azóta minden rendben!!! :)))))

Szerintem ha igaz barátnők vagytok.. simán meg lehet ezt beszélni!

lényeg, hogy ne halogassátok!!

2010. aug. 30. 08:44
Nekem van egy pár barátnőm, de sajna mind messze vannak:(
2010. aug. 30. 08:43

Igazi barátnő....hát nincs sajnos...pedig tényleg jó lenne néha valakinek úgy Isten igazán kiönteni a szívemet!

Volt....de föl nyitották az ismerősök a szemem,és most már tisztán látom hogy akit én eddig a barátnőmnek hittem a legnagyobb ellenségem!:(

2010. aug. 30. 08:41

Szia!

hát nekem igaz barátnőim sajnos már nincsenek,messze elkerültünk egymástól...CSak ennyi az oka

2010. aug. 30. 08:38
sziasztok akik nincsennek megelégedve amostani barátnöjükkel jöjjenek ide duncsizni.mindenröl szivesen dumcsizok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook