Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki szeretne jo barátnöket akik segitenek egymásnak jöjjön ide fórum

Aki szeretne jo barátnöket akik segitenek egymásnak jöjjön ide (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2018. jan. 12. 14:40

Nem vagyok fiatal.Segítségre szorúlok.(nem anyagi)

Szeretnék egy segítő barátnőt találni Budapesten.

130. Eni156
2016. nov. 21. 22:57
Sziasztok! Egy 25 éves csaj vagyok! Azért regisztráltam a Hoxa.hura, hogy hátha tudok erről az oldalról barátnőket szerezni. Szabolcsban élek. Barátnőket keresek akikkel tudnék jókat beszélgetni csavarogni közös programokat szervezni stb. Szeretek zenét hallgatni, néha bulizni, csavarogni, vásárolni, bármiről szívesen elbeszélgetek. Jelenleg párkapcsolatban élek. Sajnos csak 1-2 barátnőm van, de velük ritkán találkozom, előtte meg akik voltak barátnőim csak kihasználtak, meg átvertek. Írjatok nyugodtan ha megszeretnétek ismerni!
2016. szept. 24. 12:32
Sziasztok barátnőt keresek ki jone bulizni csavarogni 18vagyok és dunaszerdahelyen lakok
2015. nov. 23. 12:43
Sziasztok, szép napot mindenkinek!
127. bet87
2010. okt. 23. 12:31
Sajnálom h neked is csalódnod kellett, én 100%ig megtudom érteni h milyen érzés tud ez lenni.
126. eerus (válaszként erre: 125. - Bet87)
2010. okt. 22. 10:23
Az. De más is van. Igazából az fáj, hogy 12 éves korom óta ismerem, de csak az elmúlt 1 hétben jöttem rá, hogy milyen is valójában.
125. bet87
2010. okt. 20. 21:17
hát nálam az alap lenne, hogyha valakihez odamennék lakni, ráadásul nem egyedül, akkor az a minimum h beszállok rezsibe,meg segítenék a házimunkában ahol tudok. tényleg elég kihasználós szaga van a dolognak :S
124. Andyka888 (válaszként erre: 123. - Eerus)
2010. okt. 20. 12:40
Hát ez elég c@rul hangzik :(((
123. eerus (válaszként erre: 120. - @IviBaba@)
2010. okt. 20. 12:36
Nem tűntem el, csak sok volt a munka meg a tanulás. Egyébként írtam már, de ezekszerint nem küldte el a hozzászólásom. Szóval igen, találkoztunk és jelenleg ott lakik nálam a barátjával. Azóta persze annyit nem szólt, hogy köszönöm, vagy a rezsit fizetjük stb. Szóval elég érdekes hozzáállásnak tartom. Nagyon kihasználós szaga van, de ez száradjon az Ő lelkén.
2010. okt. 19. 22:10
Én vagyok-olvasgatok :)
2010. okt. 19. 15:06
mégis eltűnt mindenki...hát igen...
120. @IviBaba@ (válaszként erre: 119. - Eerus)
2010. okt. 17. 11:13
már azt hittem eltűntél..majd mesélj mi volt..taliztatok?
119. eerus
2010. okt. 16. 20:30

Sziasztok!


Képzeljétek mi történt velem. Egy nagyon régi bnőm, akivel az utóbbi fél évben nem nagyon beszéltem tegnap felhívom. Kirúgták őt és a barátját az albérletükből... A többit sejthetitek.

118. @IviBaba@ (válaszként erre: 117. - Bet87)
2010. okt. 16. 09:18

durván rádtelepedett....ez vicces,nem találkozhatsz senkivel :)

az én kis szingli barim meg féltékeny volt,mert egy anyukával lettem jóba akinek két héttel idősebb a fia :) ezen is nevettem egy sort :D

117. bet87
2010. okt. 16. 00:56

hmm,hát sajnos vannak...

nem észbe kaptam, én inkább ezt a kifejezést használnám: betelt a pohár. nagyon türelmes vagyok és sokmindent eltűrök,de nem felejtek. és ez csak halmozódott, aztán ha bármit is szóvá tettem én lettem a szemét. és mi az h én nem barátkozhatok senkivel??? könyörgöm,nem a pasim. ráadásul ha neki mindig jött egy másik kedvenc bnő és én meg le lettem sz..rva naná h barátkozok másokkal, hát csak nem fogok egyedül lenni állandóan. aztán ha a kis kedvenc bnő nem ért rá akkor persze jó voltam én is, kb: "ha nincs ló jó a szamár is" érzésem volt állandóan,pfff. az ilyen bnő aki lecserél másokra az nem is bnő. és ez csak egy dolog a sok közül, egész regényt tudnék írni, de nem teszem, másoknak ez elég unalmas lenne.

116. @IviBaba@ (válaszként erre: 115. - Bet87)
2010. okt. 14. 08:22

már nem is tudok erre mit írni, szomorú hogy vannak ilyen nők...

Szerencse hogy észbe kaptál.

115. bet87
2010. okt. 13. 11:45

Sziasztok!

Ahogy olvastam már más is csalódott legjobb barátnőjében. Viszont nekem jót tett h összevesztünk, mert már évek óta mondogatták h csak kihasznál. Így visszagondolva mindenkinek igaza volt, és már örülök h megszakadt a kapcsolat közöttünk, mert ha nem így lett volna akkor nem lennék most ilyen jóban a testvéremmel. Ráadásul olyan dolgok derültek ki később róla h miket csinált a hátam mögött és h miket mondott rólam... És nagyon fájt, mivel kiskorunk óta ismertük egymást és kb 8évet voltunk legjobb bnők. Na de mind1, azóta nincs legjobb barátnőm,már majdnem 2 éve. néha jól jönne egy igaz bnő, de hát ez van.

*aicilef*: nekem van párom, igaz elég friss a kapcsolatunk. (és erről sincs kivel beszélnem sajna)

mielőtt azt hinnétek h egyáltalán nem lennének bnőim tévedés ne essen,mert vannak, csak velük inkább bulizni járok, nem olyanok akiknek eltudnám mondani a titkaim v h a szívem mélyén mi bánt, meg ilyesmi.

eerus: Én is bp-i vok :)

Az őszinteség szerintem is nagyon fontos dolog, nekem is ált ami a szívemen az a számon. És manapság nagyon ritka őszinte embereket találni. Nekem ne azt mondják amit szerintük hallani akarok,hanem igenis a frankót. Én amúgy sem sértődök meg, többre becsülöm azt ha valaki megmeri mondani h pl az a ruha nem áll jól.

Bocsi h sokat írtam, de elsőre így sikerült :)

114. @IviBaba@ (válaszként erre: 113. - Eerus)
2010. okt. 12. 08:45

Nekem volt egy olyan lány,akit 2éves korom óta ismertem, nagyon jóban voltunk aztán az általános iskolában mindenki más volt a legjobb barátnője csak én nem :P és ez nagyon bántott erre mikor nagyobbak voltunk én fordítottam neki hátat...és hát jó elcsesztem én is meg ő is az egészet. Bár itt inkább én volt a hibás éretlen fejjel nem gondoltam át a dolgokat. Mára nagyon eltávolodtunk,taliztunk párszor amióta megszültem,de az utolsó tali meg elég furi volt...más a szemléletmódunk. Így aztán nem hiszem hogy valaha is jó barátnők leszünk. Nekem ő volt a nagyon nagy csalódásom,már 22éve ismerjük egymást....:)) milyen jó kapcsolat lehetett volna....

Nálunk általánosban 7éves kortól kezdődött ez a "legjobb barátnő" keresés :P minden évben más volt az :D milyen kis lükék voltunk :D de szerettem 13éves lenni :D és akkor mekkora szívfájdalmam volt egy fiú,aki tetszett -én meg persze neki nem :D:D:D:D visszamennék abba az időbe :) csak a házifeladat suli után,aztán játszótérre le :D vizibomba meg fogócska és beleugráltunk ősszel az avarba :))



kis nosztalgia :))

113. eerus (válaszként erre: 112. - @IviBaba@)
2010. okt. 9. 12:33

Ezzel valahogy én is így vagyok. Az biztos, hogy az az egy barátnőm, aki van 12 éve nekem Ő élete végéig itt lesz mellettem és én is mellette.


Ilyen akció keretein belül még én sem ismerkedtem, úgyhogy kíváncsian várom a végét. :)

2010. okt. 9. 08:33

Amúgy alapvetőleg szeretek új emberekkel ismerkedni mert szeretem az embereket. Csalódások ide vagy oda mindig akit megkedvelek tiszta szívből teszem ..csak valami csalódást mindig okoznak. Viszont általában csak az tud fájdalmat okozni,akit szeretek....más ismerősök nem...


Nekem mikor még szingli voltam volt 4barátnőm. Az egyik Dublinba ment,de tartottuk a kapcsolatot, a másikkal együtt dolgoztam,és a harmadikkal is, a negyedik meg 4éve van "mellettem" és elég nagy vitákon is túlküzdöttük magunkat.

Aztán jött a férjem,életmódváltás....akikkel együtt dolgoztam az egyik eltűnt,a másik hátbaszúrt az exemmel (még a férjem előtt közvetlen) , a Dublini felszívódott -kiakasztó volt azért akarta felbontani az eljegyzését,mert kevesebbet szexeltek -mivel a párja többbet dolgozott,hogy legyen a lagzira pénz majd....áh

A negyedik meg most kezd eltávolodni...közben jött egy még terhesen férjem oldaláról, hm gyorsan jött gyorsan ment. Annyira éretlen volt ....Na mindegy,szóval azért nem törnek le ezek. Majd lesz egy nő,akivel hasonlóak vagyunk vagy épp nem de majd jó barátokká fogunk vállni...

111. eerus (válaszként erre: 108. - @IviBaba@)
2010. okt. 9. 00:58

Persze. Megyünk :D

Egyszer valamikor... :)

110. eerus (válaszként erre: 107. - Andyka888)
2010. okt. 9. 00:58
Hát ez elég önzőnek hangzik. Mármint a barátnő részéről. Egyszerre... ez nehezen kivitelezhető. Egyébként érdekes. Nekem két barátnőm volt egy pár hónappal ezelőttig. Mindkettő 12 éves korom óta tartott. Akiről azt hittem, hogy nem a barátnőm, Ő mindig itt volt mellettem! Most is! Akiről meg azt hittem, hogy a barátnőm, azzal meg már szinte nem is beszélek. Nem tudok már benne megbízni. Igen. Erre szokták azt mondani, hogy az támad hátba, akitől egyáltalán nem várod.
109. @IviBaba@ (válaszként erre: 106. - 3e253763f5)
2010. okt. 8. 22:11
persze :p csak itt hosszabb idő alatt. AMúgy nekem előnyömre vált ez a fórumozás, kaptam hideget,meleget aztán észre vettem hogy már nem reagálok hevesen és mielött a ment szóra klikkelek,átolvasom nem e bántó a modorom vagy épp nem kanyarodok el nagyon más témába vagy személyesebb dolgokba. Ettől szerintem nem hazudok,csak megtanultam jobb stílusban kommunikálni :)
108. @IviBaba@ (válaszként erre: 105. - Eerus)
2010. okt. 8. 22:09

:D Jöttök ide Kölnbe?? :D:D:D:D


Amúgy nem akkora probléma,csak írtam ami észbeötlött....jaj,mármint észhelybe :P

107. Andyka888 (válaszként erre: 103. - Eerus)
2010. okt. 8. 21:09

Megmondtuk,hogy terhes vagyok és utána...

Ők már régebb óta próbálkoztak,mindíg unszoltak,hogy csináljuk egyszerre.Aztán nálunk becsúszott a babó.

106. 3e253763f5 (válaszként erre: 104. - @IviBaba@)
2010. okt. 8. 13:33
:) Nem feltétlen...:))) Én pl miután leírom a dolgokat azután kezdek el gondolkozni mit is írtam..:D Meg szerintem egy idő után úgyis kiderül ki milyen...:)
105. eerus (válaszként erre: 104. - @IviBaba@)
2010. okt. 8. 10:13

Szia!

Majd szervezünk egy Légy ott!-ot, talán az majd megoldja a jelenlegi problémádat! :D

2010. okt. 8. 08:56

sziasztok jó reggelt....azt nem tudom mindenkinek van e nekem van párom :)


Azon gondolkoztam,hogy milyen már interneten keresni barátnőt :)) vagy lehet nekem vicces ez :D mert ahhoz hogy valaki a barátom legyen megkell hogy ismerjen és azért mivel van időnk mindig átgondolni mit írunk,így ez nem teljesen valóságos énünk :D így nem is ismernek meg minket igazán :D

103. eerus (válaszként erre: 102. - Andyka888)
2010. okt. 7. 22:23
Hanem?
102. Andyka888 (válaszként erre: 96. - Eerus)
2010. okt. 7. 21:36

Én Nem sérültem ;)

Egyébként volt ami rosszul esett,az sem ruha vásárlásról szólt.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook