Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik barátnőket keresnek fórum

Akik barátnőket keresnek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1361. encuu
2013. jún. 30. 19:59
Sziasztok! 18 éves lány vagyok Debrecen közelében lakom! Szeretnék egy igaz barátnőt akivel sok csajos dolgot tudok csinálni például vásárlás, buli, strand vagy akármi :) szóval akinek van kedve ismerkedni írjon nekem! puszi :*
2013. jún. 28. 17:19
sziasztok, 21 éves egyetemista lány vagyok, tatabányai, de sokat vagyok fent Pesten, keresek igazi barátnőt, szeretem a természetet, bulizást, vásárolgatást, csevegést, és még sok minden mást is. Írj ha szeretnél barátkozni :)
2013. jún. 26. 18:56

Sziasztok!

"Az élet ÉLET, éljed!" Teréz Anya szavai ezek, nagyon igazak...

Úgy gondolom, hogy van még pár jó évem (most 50 vagyok), aztán majd ráérek megöregedni. Na, ezeket a jó éveket szeretném még alaposan kihasználni, hogy aztán majd a hintaszékemben legyen mire visszaemlékezni. :)

Mert az élet nem mehet el mellettem, kell hogy történjenek velem dolgok! Ehhez keresek partnereket.

Velem tartana valaki Győr és környékéről? :)

1358. akimbo
2013. jún. 24. 00:25

Sziasztok!

20-on éves budapesti lány vagyok. Szívesen beszélgetnék-vagy "lógnék együtt"-hasonló érdeklődési körű, emberekkel...pontosabban szeretnék barátnőt, akinek barátságra áldozható ideje van, nyitott a művészetek felé, nem hardcore bulizós, de azért nem is otthon-ülős. Ami érdekel: művészetek, testmozgás, séta, állatok, növények, spirituális dolgok, filmek stb. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem kapok választ. :)

2013. jún. 22. 21:11
Korrekció: ragaszkodom.
2013. jún. 22. 21:09

Ja, igen, elfelejtettem, és valószínűleg ez lesz majd a kizáró tényező :)


Lakhelyem Pécs, ezért valószínűleg Baranya, Somogy és Tolna megyeieknek vagyok ideális, szóval sajnos nem Pest és környéke, egyenlőre, de ez változhat, mert nem vagyok őshonos itt, és nem is ragaszködöm a helyhez:)

Persze levelezni, skypolni az ország bárnmely területén lehet, csak nem talákozunk minden nap személyesen.

Na, így már mindent leírtam magamról :)

1355. kismackó2006 (válaszként erre: 1352. - Springtime)
2013. jún. 21. 09:00

szia!


Sokmindent írtál magadról, de azt nem,hogy hova valósi vagy?

2013. jún. 19. 20:41

Üdv mindenkit! Írtam ide hogy barátnőt keresek 21éves csaj vagyok! Budapestre költöztem 1hónapja aki szeretne jókat beszélgetni, mozizni, sétálni, fotózni vagy bármilyen tevékenységet csinálni és mellette egy megbízható barátnőt szeretne az nyugodtan írjon! Megbízható humoros csaj vagyok! Ismerj meg!


Üdv: Kinga

1353. Adruzs
2013. jún. 19. 15:36

Sziasztok!


Nem tudom mennyire olvassa még valaki ezt a fórumot, de azért a biztonság kedvéért írok :)

22 éves, pécsi lány vagyok és nagyon szeretnék barátokat :) Volt több legjobb barátnőm is, de vagy miattam vagy miattuk vége szakadt a barátságnak. Most már jó ideje legjobb barátnő nélkül vagyok, és nagyon hiányzik valaki, akivl megbeszélhetem az élet nagy dolgait, nevetgélhetünk, trécselhetünk, pletyizhetünk :D Nem vagyok egy nagy bulizós, de szeretem a csajos programokat és elég jó a humorom :)

Ha valakit érdeklek nyugodtan írjon :)

2013. jún. 13. 07:49

Sziasztok. Szeretnék néhány dolgot írni magamról, és arról, miért írtam ide.

40 éves dolgozó nő vagyok, házasságban élek, sokmindenre nyitott és fogékony vagyok.

Az elmúlt évek alatt valahogy lemorzsolódtak a barátságaim, nem volt sok, mert igazi barátság csak ritkán adódik az életben.Vannak haverok és vannak munkatársak, de az nem barátság. Aki volt, elment külföldre, én is költöztem, stb. okok miatt.

Így szeretnék olyan emberekkel levelezni, vagy ha a későbbiekben a földrajzi viszonyok megengedik, esetleg barátságot kötni, akik hasonló helyzetben vannak.

Én egy elég őszinte ember vagyok,és olyan, aki képes végighallgatni más embereket is ahelyett, hogy csak a saját hülyeségeiről papolna. De azt is szeretném, ha cserében engem is meghallgatnának. Rajongok a zenéért, (magam is zongoráztam sokáig), a természetért, az állatokért.

Szeretem a művészeteket, a filmeket is, bár mostanában már igyekszem értelmesebb elfoglaltságokkal kitölteni az időt, és megválogatom, mit, vagy kit nézek meg.

Kicsit szorongó vagyok, persze ennek megvannak a reális magyarázatai.

Amit útálok, az a hazugság,a képmutatás, a gőg, a pénzhajhászás mindenek felett, és azok az emberek, akik a másik ember gyenge pontját keresik, hogy azon keresztül földbe döngöljék.

Ha valaki úgy érzi, hogy hasonló dolgokat kedvel, illetve nem kedvel, és írna nekem, szívesen és örömmel veszem.

2013. jún. 9. 18:20
Sziasztok! 28 éves kalocsai lány vagyok. Sajnos nekem nem alakult ki baráti köröm, aminek több oka is van /akit majd érdekel, szívesen elmondom, miért/. Így most szeretnék olyan lányokkal beszélgetni, ismerkedni, akik nyitottak egy új barátságra, és akikkel mindent meg lehet beszélni, valamint szeretnek bulizni is, és szívesen tartanának velem. Valóban igaz barátokat keresek :). Remélem sikerrel járok :)!Írjatok bátran :)!!!
1350. Liveee
2013. jún. 4. 16:15

Sziasztok!

27 éves lány vagyok a III. kerületből. Horoszkópom halak, tehát néha eléggé elvarázsolt, álmodozó, kellően bolond. Betűmániámat már tagadni sem próbálom, imádok olvasni. De akár egy jó szigetkörre is bármikor kapható vagyok. Hozzám hasonló, vagy akár teljesen ellentétes érdeklődési körű barátnőket keresek. A mai világban már minden a neten zajlik, de én sokkal jobban hiszek a személyes beszélgetések lélekre gyakorolt jó hatásában, tehát nem csak cyberbarátságokat szeretnék. Persze ha nagy a távolság, akkor a chatelés sem zavar, de jobb élőben.

1349. Saatee
2013. máj. 21. 12:39
Sziasztok! Én 29 éves vagyok, és én is szeretnék barátokat szerezni, mert az eddigiek elköltöztek külföldre, vidékre, családot alapítottak, szóval lemorzsolódtak...:( Sok szabadidőm nincs, de mondjuk akár csak havonta jó lenne néhány igazi, megbízható barátnővel egy csajos programot szervezni, kibeszélni a pasikat, stb. akár telefonon, vagy emailben, mindegy... Tudom, hogy ez így fura, de kifújtak a lehetőségeim jelenleg arra, hogy máshol találjak barátokat. Látom, itt vagyunk még páran így, de hogyan tovább? Valami közös érdeklődés, vagy tali? Amúgy dél-pesti vagyok...
1348. Janette19
2013. máj. 17. 00:33

Sziasztok!

Budapesti 19 éves lány vagyok..

barátnőket keresek akik szeretnek bulizni csavarogni

beszélgetni stb.

18-24 között írjatok bátran puszi :))))

1347. Panda23
2013. máj. 10. 20:16
Sziasztok!Szolnoki vagyok 23 éves, nem rég költöztem ide a párommal. Szeretnék új barátnőkre szeret tenni akikkel meg lehet beszélni mindent, csajos napokat délutánokat együtt tölteni. Életvidám, energikus személynek tartom magam. Aki szeretne megismerkedni velem írjon nyugodtan!
2013. máj. 10. 10:42

Sziasztok!

37 éves frissen elvált nő vagyok.Vidám egyéniség és társaságkedvelő nőnek mondanak az ismerőseim.Olyan barátnőket keresek akik eljárnának velem bulizgatni vagy akár csak egy kólát inni,sétálni.Ujra meg kell találnom önmagam és ehhez kikapcsolódásra vágyom.Ha van olyan köztetek aki ugyanezt szeretné,szívesen megismerkednék vele.Óbudán vagyok Budapesten.

Várom a leveleteket a orchidea76@index.hu-ra vagy privát üzenetben.

1345. dootii
2013. máj. 6. 11:01

Sziasztok!

Én is szeretnék új, és igazán jó barátokra szert tenni. - Mikor összejöttem a barátommal sajnos azt vettem észre, hogy egyre inkább kopnak el mellőlem a barátok. És így 19 éves fejjel, még nagyon nem szeretnék egyedül lenni.

Bárki levelét szívesen fogadom és válaszolok, bár a legjobban Borsod megyei lányoknak örülnék. =)

1344. grizus (válaszként erre: 1330. - F492e5a713)
2013. máj. 1. 01:43
Nekem senkim sincs és barátokat keresek! Te barátkozol?
1343. grizus
2013. máj. 1. 01:42
Sziasztok! II. kerületi vagyok és 36 éves. A fő érdeklődési területem az ezotéria. Szeretem a természetet és a zenét is. Jó lenne barátkozni, mert csak kevés barátom van. Üdv.
1342. textilbaba (válaszként erre: 1341. - Pannika2013)
2013. ápr. 30. 12:28

Szia!

Mesélj magadról, írj Privit ha gondolod.

2013. ápr. 30. 10:16

Sziasztok!


27éves vagyok. Vidékről költöztem Pestre, gyerekkori barátaim ott maradtak.

Barátnőket keresek akivel közös programokat tudunk szervezni, vagy ha van egy szabad esténk leülni és beszélgetni.


Andi

1340. Hannah7
2013. ápr. 30. 08:26
Sziasztok! 37 éves vagyok és Győr környékén élek. Barátnőket Keresek levelezésre, beszélgetésre.
1339. noyyya
2013. ápr. 29. 19:32

Sziasztok!

20 éves fősikolás lány vagyok és Budapesten élek.

Keresek egy hasonló kvalitású csajt aki laza, belevaló ,nagydumás de érett felfogású,mint én.

Őszintén szólva nem gondoltam h "hírdetést" fogok föladni ebben a témakörben, de sajnos a kapcsolataim elég egyoldalúvá váltak, így úgy döntöttem, ezeket lezárom, és más irányból próbálom megközelíteni a dolgot.

Bátran írj,csak mindenképp Budapest-i legyél (főleg dél Pest) illetve 20 éves vagy idősebb)

email: yes_yes@freemail.hu

1338. AnDikka92
2013. ápr. 17. 18:24
Sziasztok! Én egy Jász-Nagykun Szolnok megyei 20 éves lány vagyok. Barátkoznék, mert nem jó egyedül. Ha szívesen beszélgetnél írj:)
1337. evi1990
2013. ápr. 2. 12:36

Sziasztok!

Én egy 22 éves Szegedhez közel élő lány vagyok.

Barátnőket keresnék szabadidő értelmes eltöltésére. Korban hozzám illő esetleg idősebbeket is.

Szeretnék egy olyan barátnőt találni akivel megtudom beszélni a dolgaimat és ő is velem és akire mindig lehet számítani.

az evi..90@freemail.hu email címre nyugodtan írjatok ha szegediek vagytok.

1336. f492e5a713 (válaszként erre: 1308. - C3047bdfad)
2013. márc. 31. 08:33
Szia! Tudom, hogy már elég régen írtad ezt az üzenetet, de én is Salgótarján környéki vagyok!
1335. babuciih
2013. márc. 28. 14:45
18 éves vagyok ,Budapesten és környékén keresem legjobb barátnőmet , akivel lehet dumcsizni,bulizni járni, és bármi mást amihez csak kedvünk van. :) Már nagyon régóta keresem de még nem találtam meg. Ha te is így érzel , írj. :)
1334. 04de31da95 (válaszként erre: 1330. - F492e5a713)
2013. márc. 27. 14:52
szerintem a magány és a barátnélküli élet nem ugyanaz a fogalom. Aki anya és gyerekei vannak, annak bizony évekig nem jut idő a barátkozásra sajnos. Nem hiába épülnek le a kapcsolatok a gyerekvállalással. De ettől függetlenül én szívesen barátkoznék magányos emberrel is:)
2013. márc. 27. 14:49
lassan 40 leszek, 2 gyerekem van és ez egyenes út volt a barátnők eltűnéséhez... nem a miértekre akarok választ, hanem "csak" barátokat tudni az életemben!
1332. cicus1208
2013. febr. 8. 12:42
Barátnőt(ket) keresek Szolnokon.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook