Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik barátnőket keresnek fórum

Akik barátnőket keresnek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2014. jan. 7. 19:27
A végéről kimaradt az is... :-) most látom csak.
2014. jan. 7. 19:25

Hali mindenkinek! Jócskán elmúltam már 50 de ez nem látszik rajtam /szerencsére/. Szeretek színházba, operába járni, sétálni, kirándulni. Nyáron ha tehetem utazni. Nem dohányzom. Van családom, két lányom, két unokám, de van szabadidőm is. :-)

Szívesen találkoznék, barátkoznék velem egykorú, de fiatalabb hölgyekkel :-)

2014. jan. 7. 19:07

50 -es nő vagyok, de a fiatalabb korosztállyal is megértem magam.

Keresek nem dohányzó barátnőt vagy barátnőket programokhoz, ami akár mozi, de főleg színház is lehet.

Fotózni nagyon szeretek, eredeti szakmám is ez. Tehát séta, fotózás, beszélgetés, kúltúrális programok. Akár többen is összejöhetünk magányos, budapesti csajok! :-)

Én mondjuk nem vagyok teljesen magányos, de van sok szabadidőm.

Többen is írhattok és összehozhatunk egy női baráti kőrt! :-)

2013. dec. 18. 15:43
szisztok én egy olyan barátnöt keresek aki melletem áll a bajba és segit én Hajdúnánási 23-éves nö vagyok van egy kissfiam is ha érdekel küldj privit :)
1387. rita-1
2013. dec. 18. 15:39
Sziastok!Nyugdijjas fiatalos vidam nő vagyök! Szeretek kirandulni,teazni,kávézni,szinhaz,olvasni,dumcsizni.....!Van férjem,és fehér kiskutyam . Barati tarsaságat keresek .Szivesen ismerkedek közös programhoz,akár közös sütés,főzés,sétalashoz,mert a párom lusta,csak könyvek,meg TV érdekel,én meg élni szeretnék ! Ehhez keresek partnereket! Budapesti vagyök!
2013. dec. 14. 11:42
Sziasztok! 24éves.Szolnoki lány vagyok!Barátnőt keresek.Szeretek bulizni,beszélgetni,stb.Ha gondolod írj ! :)
1385. Manyii
2013. dec. 5. 21:34
Szegeden keresek 50 év körüli hölgyet szabadidő értelmes eltöltéséhez. Inkább kint a szabad levegőn.
1384. aletti
2013. dec. 5. 16:59

Sziasztok!

Barátnőket keresek szabadidős programokhoz, beszélgetés, mozi, kávézás. 46 éves vagyok, kevés szabadidővel, de azt szeretném kellemes társaságban, barátnővel, vagy baráti társasággal eltölteni.

2013. nov. 14. 16:06

Sziasztok!

33 éves Szigetszentmiklósi vagyok. Van egy 2 és fél éves kisfiam. Barátnőt keresek a környékről. Kávézni, beszélgetni, eljárni ide-oda. Privát üzenetben keress meg!

1382. Alexa_
2013. okt. 28. 12:23

Sziasztok!!

Nagyon örültem, mikor rátaláltam erre a fórumra. Pontosan barátnő(k)re van szükségem. :)


21 éves vagy, Budapesten lakok kb 3 éve. Eredetileg viszont vidéki vagyok, így itt fent kijelenthetem, hogy nincs barátnőm... :/


Szeretnék olyan emberekkel megismerkedni, akik szívesen kimozdulnának olykor. Lehet ez mozi, vagy csak beülni valahova, buli... stb :D Mint mindenki,én is imádok beszélgetni, nevetni!!!! :P


Nagyon szívesen levelezek, e-mailezek BÁRKIVEL! :)


Ha valakinek első körben szimpatikus vagyok, nyugodtan írhat, kortól függetlenül tényleg! :D


b.alexaaaaa@gmail.com

1381. Titi55
2013. okt. 24. 17:45
Halihó! :) 21 éves egyetemista vagyok Budapesten. Sajnos a gimis barátaim szinte mind vidékre mentek,vagy külföldre dolgozni, nem tudtam velük tartani a rendszeres kapcsolatot és nagyon hiányoznak a barátok, barátnők. Olyan suliba jártam, ahol reggeltől estig le voltunk kötve és szinte minden pillanatot együtt töltöttünk. Az egyetemista élet is nehezen kezdődött így a gólyatáborba sem tudtam menni és nem ismerkedtem össze szorosabban senkivel. Ha te is hasonló helyzetben vagy nagyon szívesen beszélgetnék veled. Szinte mindent szeretek. Nem vagyok nagy bulizós a suli miatt, de nem is vetem meg. :) Síelek, búvárkodom, régen táncoltam, de mindenre nyitott vagyok. Szeretek sétálgatni, kirándulni és mindenfélét. Párkapcsolatban élek ugyan, de lenne időm a barátaimra, csak sajnos kikoptak mellőlem. Írj bátran, már nagyon várom! :) trombititi@gmail.com
2013. okt. 5. 14:39
Sziasztok! Én pedig 27 éves vagyok és barátnőket keresnék Budapestről!
1379. cicus1208
2013. szept. 25. 09:19
Sziasztok! 29 éves lány vagyok barátokat illetve barátnőket keresnék Szolnokon.
2013. szept. 24. 16:44
Sziasztok Csajszik!:) Nógrád-megyei vagyok, szintén barátkoznék,de nincs kivel :D a régi barátok elkoptak szinte olyan gyorsan ,hogy azon kaptam magamat,hogy itt vagyok tök egyedül (egy férjjel és egy 2 évessel,aki szintén pasi) és nincs kivel beszélgetni. Jó persze drágáim meghallgatnak,ha problémám van,de na... :D az nem olyan :D Valakinek van kedve barátkozni,beszélgetni? Ez olyan idétlenül hangzik :D De 27 évesen már nem egyszerű... főleg gyerkőccel :)
2013. szept. 21. 19:27

Judit vagyok szivesen baràtkoznèk bpen èlő lànyokkal,akikkel el tudnànk menni ide-oda, szeretek kiràndulni, bulizni,ha van hozzà jó tàrsasàg.

Ha van kedved velem baràtkozni,irj :)

1376. Vaness (válaszként erre: 1375. - Tímea8611)
2013. szept. 21. 15:30

Szia! Én is barátnőket keresek, akivel jókat lehet beszélgetni. Nekem van egy 2 éves kislányom, neki is jó lenne egy játszótárs. Ha van kedved babás programokhoz is, akkor írj. Én Mogyorodón lakom.

Üdv Ági

2013. szept. 18. 13:21

Hello Mindenki!


Sajnos mellőlem is elkoptak a régi barátnők..

1 pasi és egy kicsi maradt az életemben:)A kicsi 3éves,ő nem érti meg miért probléma hogy térdig járunk a játékokban,hogy miért nem szeretem ha a lakásban labdázik...stb. A nagy nem érti meg,hogy miért nem elég nekem 2pár cipő,miért olyan jók a sorozatok,és hogy lehet beleszeretni egy táskába vagy hasonló cuccba:)))))

Tudom hogy egy bnő átérzi ezeket a hatalmas problémákat:) Megbeszélhetem vele a dolgaimat,őszinte lesz hozzám! Kölcsönösen keressük a másikat,ha baj van,vagy öröm ér.

Nem baj,ha dilis...én is az vagyok:) Úgyhogy aki szeretne egy igazi barátságot,sok vidámsággal,sok csajos estével,őszinteséggel...minden jóval,az írjon!!!!!!!

Ja 26éves vagyok és Dunakeszin élek!

1374. Luna93
2013. szept. 17. 22:19
aki szívesen ismerkedne egy lökött lánnyal aki nem mindig veszi komolyan az életet, az írjon! :) Budapest
1373. mano0101
2013. szept. 17. 13:29
Sziasztok! 29éves lány vagyok. Barátnőket keresek hajdú bihar megyéből. Irjatok nekem a mano0101@citromail.hu e-mail címre.
1372. alysza
2013. szept. 1. 14:42
Sziasztok én is barátnőketkeresek 22éves vagyok Budapesten de akár más városból is aki szeretne megismerni írjon:)alysza@vipmail.hu
1371. Szelsze32
2013. szept. 1. 06:11
Budapesti kisgyermekes anyukákkal ismerkednék. Vidám, kedves, 30 év körüli lányokkal és gyermekeikkel szívesen megismerkednék közös programok céljából.
1370. edit0418
2013. aug. 25. 20:06
Sziasztok! Barátnöt keresek vas-zala megyéböl. Irjatok ha ti is.
1369. gomboc7
2013. aug. 25. 16:49

Az tök izgi lehet (a mozgóképi-animáció). Meséket gyártasz, vagy mi ez?

Igaz, hogy én már papíron 24 éves vagyok, és idén fejeztem be az iskolapadok koptatását...egy időre elég is volt, köszönöm szépen. :)

1368. akimbo (válaszként erre: 1366. - Betticico)
2013. aug. 25. 15:02

Szia, 21 éves budapesti lány vok, én is ismerkednék, barátkoznék. Épp nem járok sehova suliba, most végeztem mozgóképi-animáció szakon, nyelveket tanulgatok... Írok e-mailre is, hátha ide ritkábban látogatsz, de facebook-on sok sík betty van :) majd küldj egy linkez a face-edhez!

Addíg is írj!:D

1367. AnDikka92
2013. aug. 21. 13:10
1366. Betticico
2013. aug. 20. 13:38
Sziasztok!20éves Budapesti egyetemista lány vagyok ,barátnőket keresek!Értelmes,kedves,őszinte és vicces korombeli vagy idősebb barátnőt keresek :) facebookon megtaláltok Sík Betty néven megtaláltok vagy e-mailen is írhattok:betticico@gmail.com
1365. akimbo (válaszként erre: 1363. - Dahlia)
2013. aug. 14. 19:54
Szia, a leírásod alapján hasonló az érdeklődésünk, én is nyitottnak tartom magam, meg séta meg meg ilyenek x) Most valahogy nem fog az agyam, de ismerkedhetnénk! Am 21 éves vok.
1364. akimbo (válaszként erre: 1362. - AleXaa)
2013. aug. 14. 19:51
Szia, a leírásod alapján (ami történt veled), hasonlónak érzem, ami velem történt, ha gondolod írj! :)
1363. Dahlia
2013. aug. 11. 17:14

Sziasztok! :)


Elsősorban az késztetett rá, hogy itt próbáljak meg új ismerettségeket kötni, mert - bár sok fiúbarátom van -, egy ideje mégis hiányoznak a csajos beszélgetések, másrészt hiányoznak azok az emberek, akik mélyen hisznek a barátságban, és akikkel tényleg bármiről lehet beszélgetni. Nyitott és érdeklődő embernek tartom magam. Szeretem a természetet, de a városi sétákat is, vagy csak egyszerűen beülni valahova egy kávéra vagy egy pohár italra, illetve elmenni néha egy nagyobbat bulizni. Ettől függetlenül szívesen levelezek is bárkivel. Ja és 28 éves vagyok, de bármilyen korosztályból szívesen ismerkedek. :)

1362. AleXaa
2013. júl. 4. 08:59

Sziasztok!


Mint mindenki más én is azért írok, mert barátokat keresek. A volt kapcsolatom melett az évek során elvesztettem a barátaimat az exem hülye féltékenysége miatt, és sajnos a munkámban nincsen lehetségem barátokra szert tenni, és már nem is tudom, hogy hol kereshetnék, elegem van a felszínes barátságokból :S:( Hiányoznak a csajos beszégetős esték, a bulizgatások, vagy akár csak egy jó kis séta, vásárlás, beszélgetés, de a lényeg az, hogy hiányzik egy barátnő aki nem csak akkor van ott ha nincsen pénze vagy ha kell valami, hanem akkor is ha problémám van és megkellene hallgatni! :) Ha Te is hasonlóan vagy, de az se baj ha nem, csak egy barátnő hiányzik, írj bátran :) / 23 éves vagyok, és Budapesti. /

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook