Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki járt személyi edzőhöz fogyás céljából, tud velem tapasztalatot megosztani, hogy az erősítés részét mennyire "rágták át"? fórum

Aki járt személyi edzőhöz fogyás céljából, tud velem tapasztalatot megosztani, hogy az erősítés részét mennyire "rágták át"? (beszélgetős fórum)


10. 4645e5471a (válaszként erre: 8. - AlBundy)
2012. aug. 1. 10:23
Igen de írtam neked, hogy nekem a legnagyobb bajom itt a helyes kivitelezés :( Azt pedig csak élőben tudom elsajátítani, ha segítenek.
9. 4645e5471a (válaszként erre: 7. - AlBundy)
2012. aug. 1. 10:20
Aerob jellegű mozgást 3x végzek, mellette 2 óra fallabda, szerintem 3 erősítő reális lenne, de mivel nem vagyok szakértő, a változtatásra vevő vagyok a cél érdekében
2012. aug. 1. 10:18

Itt lehet kezdeni olvasni pl:

[link]

7. AlBundy (válaszként erre: 1. - 4645e5471a)
2012. aug. 1. 10:13
Hány edzést tervezel egy héten?
2012. aug. 1. 00:24
A személyi edzőhöz még annyit fűznék, hogy keress egy tényleg megbízhatót. Én speciel láttam barátnőm személyi edzős tervét és egy kalap kaki volt. Az 1200kalóriás étrendről meg ne is beszéljünk amit adott hozzá neki. A lány 100kg volt.
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - 4645e5471a)
2012. aug. 1. 00:07
Én nem jártam személyi edzőnél, de 100%-ra veszem, hogyha téged egy konkrét dolog érdekel, akkor válaszolnak. Ezért fizeted őket.
2012. júl. 31. 23:56

Bodybuilder.hu-n vannak jó edzéstervek...

Persze tényleg nem mind1 az alkat és a súly, ha jobban el akarsz merülni benne. Ha még annál is jobban elmerülnél, akkor az étkezéseket is be kell tartani, hogy hatékony legyen.

Ez külön életérzés, én is imádom az edzőtermet!!!!

:)

3. 4645e5471a (válaszként erre: 2. - Korteforma)
2012. júl. 31. 22:55
Szia! Én nem állandóra gondoltam, csak hogy adjon egy edzéstervet. És ha eljön az idő változtatni mondjuk havonta, akkora újra igénybe venném.
2. korteforma (válaszként erre: 1. - 4645e5471a)
2012. júl. 31. 22:53

Szió! Alkat és súly kérdése is szerintem.

Heti négyszer járok le, kétszer súlyzós edzés pici kardióval kétszer cardió. Én még az elején vagyok, idővel ez változhat és nem is akarom a személyi edzést tovább fizetni.

Azért ők is úgy csinálják, hogy igénybe vedd a szolgáltatást. Pl nekem minden edzés más volt eddig .Ami jó, csak hát én ezt el akarom sajátítani :)

2012. júl. 31. 22:50

Nemrég olvastam, hogy egy nő azt írta, a személyi edzők, ha fogyni vágyó nők fordulnak hozzájuk, nem igazán "mennek rá" a mozgás, az edzésterv erősítő részére.

Én a diétám során eddig is erősítettem, viszont elég nagy összevisszaságban, szeretnék rendszert vinni a dologba. Aerob is megvolt, de sok helyen olvastam a súlyzós edzés fontosságáról és hát imádom is... :)))

Ha jártál személyi edzőhöz, hogy tapasztaltad, mennyire hangsúlyozta ezt a területet?

Én nem tudom, hogy az általam olvasott dolog megállja e a helyét (főként, hogy egy ex testépítőhöz mennék), de olyanért nem szívesen adnék ki pénzt, hogy nem is veszi a dolog e részét komolyan. Mert nekem inkább most ez ami lényeges, aerobbal elvagyok, a súlyzózás területén viszont még mindig van nem kevés homály azt illetően, hogy miből mennyit és ami még fontosabb, a gyakorlatok helyes kivitelezését illetően...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook