Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! fórum

Aki csak 4-5 kg-ot szeretne fogyni, itt a helye! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
260. falcngate (válaszként erre: 259. - Hungarita)
2010. szept. 20. 12:19

Hajjajjjj...:D

Az első pár kilóval (valószínű) a víz nekem is könnyen lement, most meg azért gürizek rendesen..:D

259. hungarita (válaszként erre: 258. - Castellina)
2010. szept. 20. 11:52
huuu 2 ora kardio... hogy birtad? :) Egyebkent nalam is csak az elso par kilo megy le gyorsan es konnyen. Aztan jon a neheze... :)
258. Castellina (válaszként erre: 256. - Falcngate)
2010. szept. 20. 11:44

Nem hiszem, hogy az a 3 % lett volna az az egy kiló, bár jó lenne, ha mind zsír lenne. Szerintem megvalósítható, de hatalmas önuralom és kitartás kell hozzá.

Nekem az első nap azért megy könnyen, mert kap egy lökést a szervezetem, amihez sajnos hamar hozzászokik, a továbbiakban már nehezebben lehet noszogatni:)

Mindennap nem fogok két órát kardiózni..

Nem bírná a hajam az állandó mosást:))


És sajnos ülőmunkát végzek, és ebédelek rendesen..

ezért kicsit hosszabb ideig fog tartani..


a mérleg pedig tuti jó...

az eredmény is tuti, csak maradjon is meg..:)

2010. szept. 20. 11:43

1 nap alatt 1 kg minusz lehetseges, nekem is volt mar ilyen, de en is azt mondom, hogy az a viz... Az elso 1-2 kg ami lemegy barkirol az mindig viz.

A merlegek hat.. mutatnak amit mutatnak, keves az aminek hinni is lehet. En ezert nem idegeskedem mar, fogyok ahogy fogyok, ha lelkiismeretesen betartjuk a dietat es mozgunk, akkor ugyis lemennek a kilok elobb vagy utobb. Na meg persze formasodunk es jobban fogunk kinezni :)

256. falcngate (válaszként erre: 255. - Castellina)
2010. szept. 20. 11:34

Aha, mondjuk én az ilyen mérlegekkel szkeptikus vagyok, bár még sosem próbáltam.Azért kiváncsi lennék a testzsírszázalékomra.:)

Azért biológia tanulmányaim alapján még mindig úgy gondolom,h ha napi 1 kg zsírt le lehetne adni, akkor nem lennének túlsúlyos emberek a földön...

Remélem továbbra is ilyen jól megy majd a fogyásod!:)

255. Castellina (válaszként erre: 254. - Falcngate)
2010. szept. 20. 11:30

Igen, olyan mérlegem van. Vasárnap reggel 25, 3 % voltam, hétfőn reggel már csak 22%

vasárnap 68,9 kg nyomtam, hétfön pedig 67,8 kg-t.

De azt azért hozzátenném, hogy vasárnap 16 óra után nem ettem semmit és délelőtt kemény zsírégető edzésen vettem részt!

2010. szept. 20. 11:02

Őőő egy nap alatt zsírból fogyni 1 kg-ot tuti nem lehet!:O Vízből igen.:)

Mivel mérted zsírcsökkenést? Olyan mérleged van?

Csak mert én is kiváncsi lennék, h mennyi a zsírszázalékom.:)

253. Castellina (válaszként erre: 252. - Falcngate)
2010. szept. 20. 10:10

igen:)


és 3 % testzsir csökkenés:)

de tényleg!

252. falcngate (válaszként erre: 250. - Castellina)
2010. szept. 20. 10:09
Tegnap óta 1kg minusz?:D
251. Castellina (válaszként erre: 250. - Castellina)
2010. szept. 20. 10:04
elég nehéz, tegnap anyukám gesztenyés kiflit sütött.. ilyen kísértések mellett egy kínszenvedés..
2010. szept. 20. 10:02

én most ott tartok, hogy egy 5 kg-t szeretnék ledobni..

tegnap kezdtem, már van egy kiló mínuszom..

249. falcngate (válaszként erre: 248. - Hungarita)
2010. szept. 20. 09:48
Hétvégén én se ettem a legjobban, most mégis fogytam én is egy kilót. Nekem már ez a heti -1 kg is csoda, olyan sokáig stagnált a súlyom..:)
2010. szept. 20. 06:39
En 54,9 kg vagyok, pedig mult heten eleg rendesen megszegtem a dietat tobbszor is, es a mozgas is elmaradt parszor... tegnap ota zold teazom :) Ma mar figyelek az etkezesre is, es vegre jo ido va, ezert sportolok is munka utan. Valoszinu ha betartottam volna a dietat, most meg 1 kg-val konnyebb lennek, de nem baj, igy is sikerulni fog, max 1-2 hettel kesobb! :)
247. falcngate (válaszként erre: 246. - Ritus09)
2010. szept. 19. 22:14

Ez izomépítésnél teljesen jó!:)

Én majd holnap mérem magam. Báár hozzá vagyok szokva, h a súlyom nem változik nagyon, csak a centik. Esik le rólam a gatyám, ez csak jó lehet.:)

246. ritus09 (válaszként erre: 245. - Falcngate)
2010. szept. 19. 20:56
60.5kg-ot
245. falcngate (válaszként erre: 243. - Ritus09)
2010. szept. 19. 20:54
És mit mutatott a mérleg?:) Vagy titok?
2010. szept. 19. 13:13
Sziasztok.Szerintem én nem fogok fogyni a héten,mert jön a mensi.
243. ritus09
2010. szept. 19. 08:12
Sziasztok!ÁÁÁ nem bírtam tovább rá kellet állnom a mérlegre,mert úgy éreztem híztam.Most ráálltam az izom építésre és többet edzek számolgatom a kalóriabevitelt.Jövő nyáron bikiniben fogok strandra menni!:)(nem voltam 9éve)Jó kis izmos popsit és hasikát szeretnék!
242. hungarita (válaszként erre: 241. - Panna!!)
2010. szept. 18. 11:09
Hat igen, ezen gondolkozom napok ota... neha ugy gondolom, nem olyan fontos, hogy legyen jogsim, de aztan meg atgondolom, hogy barmi tortenhet amihez kellhet, vagy messze talalok munkat, vagy egyszeruen csak szeretnek vezetni, na meg sok munkahelyen kerik is a jogsit...es kesobb mar tenyleg nem lesz alkalmam megcsinalni, vagy ha igen, sokkal nehezebben.. Ha lenne jogsim, biztos hasznalnam is, ha nem is a varosban, de itt ahol lakunk vagy ahol anyuek laknak igen. Mindig is szerettem volna letenni... De ha meg elsore nem sikerul, akkor meg meddig tudnam huzni.. itt varna szegeny baratom. Aaaa nem tudom mit csinaljak.
241. Panna!! (válaszként erre: 232. - Hungarita)
2010. szept. 18. 09:44

AZ elmúlt 1 évben sajnos csak 1szer voltunk otthon, remélem jövőre 2szer tudunk menni:)

Én nem tudok haza menni otthon letenni a jogsit, úgyhogy mindenképpen itt csinálom meg:)kicsit nehezebb a kresz de gyakorlás kérdése:)

A költözés vagy előbb jogsi:) mérlegeld a dolgokat, hogy ha elköltözöl és dolgozol használnád e a jogsid:D

240. falcngate (válaszként erre: 239. - Hungarita)
2010. szept. 17. 14:58
Aha értem, lehet, hogy jövő héten kipróbálom.:)
239. hungarita (válaszként erre: 238. - Falcngate)
2010. szept. 17. 13:06
Igen napi 1 liter minimum de mindig frissen kell csinalni 2 dl-t es lehetoleg minden etkezes utan kell meginni (szoval napi 5 X 2 dl). Es ezt minden nap. Hat oda kell figyelni hogy az utolsot ne idd nagyon keson, mert sokan nem tudnak aludni tole. A filteres is jo de ne a legolcsobbat valaszd :) valami kozep arkategoriaju mar megteszi! Es igen, izesites nelkul kellene... Ja es a filtert 5 percnel tovabb nem szabad aztatni mert akkor megkeseredik a tea.
238. falcngate (válaszként erre: 237. - Hungarita)
2010. szept. 17. 11:57

Na én a zöld teát nem próbáltam még ilyen céllal. Csak csalánteát és vizet szoktam inni.

Lehet, h kipróbálom. Az úgy van, h ízesítés nélkül és minimum egy liter? Nem pörget fel nagyon? Filteres is jó?

2010. szept. 17. 11:49
Nekem amugy az a leghihetetlenebb amikor ezeket a kremeket reklamozzak, es hogy csak bekened vele magad es egy ejszaka alatt tobb cm-t fogysz, meg csak mozognod sem kell hozza :)) Meg a csoda kapszulak... en egyszer vettem egy jo dragat, es edzeni is jartam hebe hoba de semmit sem hasznalt... azota nem hiszek ezekben, csak a zold teaban, mert az tenyleg hatasos :)!
236. hungarita (válaszként erre: 235. - Falcngate)
2010. szept. 17. 11:46
En is az voltam amig nem hasznaltam... Anyosomek vettek, en nem is ragaszkodtam hozza :) de ugy latom, hogy hasznal. Rendesen izomlazam is volt tole eleinte. Inkabb feszesit, izmosit mint fogyaszt. Tehat ilyen kiegeszito... edzes elott vagy utan hasznalom 10 percet meg este.
235. falcngate (válaszként erre: 233. - Hungarita)
2010. szept. 17. 11:15

Jaa értem. Mondjuk én az olyan gépekkel szemben nagyon szkeptikus vagyok, amikhez nem neked kell mozogni, hanem az stimulálja az izmokat.

Működik egyébként?_

Én a szauna beltet csak azért használom, mert kaptam...és mert növelni tudom vele a testhőmérsékletemet edzés alatt.

Meg amúgy has- és derékfájásra tökjó!:D

2010. szept. 17. 09:38
Nalunk ma zuhog es eso es huvos van. Egesznap aludnek legszivesebben :) Otthon milyen az ido?
233. hungarita (válaszként erre: 230. - Falcngate)
2010. szept. 17. 09:03
Vibro power a neve a teleshoposnak, ennek valami mas, de ugyanazt tudja. Jo mert szinte az osszes izomzatot megmozgatja, formasit es feszesit. foleg a combot feneket. Meg a hasizmot-hatizmot is erositi. Biztosan lattad mar... majd keress ra a googleben :) De csak akkor er valamit ha mindennap csinalja az ember legalabb 10 percet de inkabb 2X10 percet. A szobabici jo lehet.. nekunk is volt regen, de az kenyelmetlen volt es nagyon regi fajta.. Gondolkoztam mar, hogy az uj lakasba majd beszerzek egyet, nem is olyan huzos az ara. Nekem meg a taposogep az egyik kedvencem, mikor jartam konditeremben, imadtam :) De az mar egy dragabb cucc...
232. hungarita (válaszként erre: 231. - Panna!!)
2010. szept. 17. 08:56

Na gondoltam, hogy ti is hanyoztok anyukadnak :)

Milyen gyakran jarsz haza?


Hat ez az, velem is ez lenne, ha itt tennem le a jogsit... ha valamikor leakarom tenni, akkor annak most lenne itt az ideje amig meg megtehetem, hogy hazautazzak par honapra.. nem tudom, olyan nehez... kozben mar lakast is nezegetunk itt a baratommal... nem tudom, hogy koltozzek es dolgozzak, vagy elotte rakjam le a jogsit... :(

231. Panna!!
2010. szept. 16. 23:02

Sziasztok:)

Nekünk is van szobabicó, bár én mióta bicóval járok munkába keveset használom:D


Kitartást mindenkinek:)MOzogni pedig így is úgy is kell, mert az egészséghez elengedhetetlen:)

AMúgy anyukám nem azért örül neki hogy kijöttünk mert nem hiányzunk neki:D hanem mert azt látja h otthon kilátástalan lenne a helyzetünk:)

A jogsit én most csinálom itt Írben...valami borzalom a kresz, szótárral együtt sem értek egy csomó kérdést:)

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook