Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? fórum

Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
432. f488e3e6d8 (válaszként erre: 429. - Soyle74)
2017. dec. 14. 10:08
Elnézést, hogy beleszólok. De a világ már csak ilyen, hogy főnökökből meg beosztottakból áll. Sokakat ez általában nem sért. Megtalálják a közös hangot, és teszi mindenki a dolgát. Kell tudni alkalmazkodni és kompromisszumokat kötni minden emberi kapcsolatban, tehát munkahelyen is meg otthon is. Ha megy az egyik helyen, akkor mennie kell a másikon is.
431. magányos csajszi (válaszként erre: 420. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 10:05
Azt hiszem vasárnap.
430. soyle74 (válaszként erre: 428. - PöttyösPanka)
2017. dec. 14. 10:05

Nem úgy értem, hanem lelkileg elviselni, ahhoz kell a gyomor.

Amúgy postán meg csomagolóüzemben voltam szalagmunkán anno, de hamar otthagytam mindkettőt.

Na látod pont ezért nem kéne gyári munkára küldeni az olyanokat, akik érzékenyebb lelkűek, ill. alapból kicsit másak mint a legtöbb ember, mert őket ált. jobban kikezdik a többiek az ilyen helyeken.

429. soyle74 (válaszként erre: 427. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 10:01

Köszi, muszáj volt, beosztottnak lenni nagyon nem jó dolog szerintem.

Szerintem ahhoz is gyomor kell, bár az is igaz, hogy sokan el tudják viselni, még többen meg sajnos kénytelenek elviselni. :/

428. PöttyösPanka (válaszként erre: 418. - Soyle74)
2017. dec. 14. 09:51
Miért kell a gyári munkához gyomor? Baromfi feldolgozóban dolgoztál? Ahhoz nekem sem lenne gyomrom. A gyári munka is épp olyan munka, mint bármi más. Ott is van ranglétra, oda is pénzt keresni járnak az emberek, nem pedig azért, hogy a lelküket ápolgassák.
427. 124637ff9b (válaszként erre: 424. - Soyle74)
2017. dec. 14. 09:50
Ügyes vagy, jól döntöttél.
426. soyle74 (válaszként erre: 423. - PöttyösPanka)
2017. dec. 14. 09:48
Ezért fognak szakítani a hétvégén, így lesz a legjobbb mindkettejüknek, legalább nem tartják fel többet egymást.
425. PöttyösPanka (válaszként erre: 416. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 09:48
Megint rosszul választottál. Vond le a tanulságot, és lépj tovább. Szerintem mielőtt új kapcsolatba ugrasz, fontos lenne tudatosítanod magadban, hogy a boldogságod nem mástól függ, csakis magadtól. Amíg mástól várod, hogy boldoggá tegyen, addig csak csalódni fogsz.
424. soyle74 (válaszként erre: 421. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 09:47

Van rendes szakmám, műszaki cikk eladó, de az sem tetszett, abban se dolgoztam sokat.

Most már szabadfoglalkozásúként a saját magam ura vagyok, nem kell nekem soha többet egy főnök sem. :)

423. PöttyösPanka (válaszként erre: 415. - Soyle74)
2017. dec. 14. 09:45
Igazából tényleg nincs értelme itt szidni azt a férfit. Az éremnek két oldala van. Lehet, hogy nem a legmegfelelőbben bánt Marikával, de Marika meg túl sokáig eltűrte. Sőt, ha rajta múlik, még ki tudja, meddig folytatódna így. A saját választását becsmérli, ha a partnerét szidja, és ettől semmi sem fordul jóra.
422. soyle74 (válaszként erre: 419. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 09:44
Hát mert bízott abban, hogy a pasija idővel megváltozik, dehát az b***ott megváltozni. :/
421. 124637ff9b (válaszként erre: 418. - Soyle74)
2017. dec. 14. 09:27

Kitanultál valami szakmát?

Vagy hogy sikerült elszakadnod a szalag mellől?

420. 124637ff9b (válaszként erre: 413. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 09:21

Te tudod, te életed. Felnőtt nő vagy, tégy belátásod szerint.

Nem válaszoltál: mikor indultok?

419. 124637ff9b (válaszként erre: 412. - Soyle74)
2017. dec. 14. 09:20

"Dehát ilyen amikor két teljesen más típusú ember találkozik egymással, sok jó nem fog kisülni belőle..."


Ebben nagyon igazad van.

Marika azért elég sokáig tűrte ezt a szar helyzetet :D

418. soyle74 (válaszként erre: 417. - Gribedli***)
2017. dec. 14. 09:03

Az lehet, de a gyári melóhoz gyomor kell, főleg a szalagmunkához. Meg aztán az is eléggé idegesítő, hogy úgy beszél veled egy ugyanolyan dolgozó, mint te, mintha főnök lenne.

Dolgoztam ilyen helyeken korábban én is, hát pár hónapnál tovább nem bírtam én sem, soha többet olyan melót!

417. gribedli*** (válaszként erre: 403. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 08:58

De ki kellene lépni a komfortzònádbòl. Ha eleve olyan hely, ahol kevés a munka, akkor az embereket nem veti fel a pénz, tehát nem az lesz az elsô, hogy takarítònôt keressenek.


Vagyis marad a gyári meló, mert azt elég jòl megfizetik ahhoz képest, hogy nem kell tanultnak lenned. Más diplomával sem keres annyit, mint némelyik gyári melós, persze tudni kell alkalmazkodni a turnusokhoz. De ez neked menne is mert se gyereked, se senkid, akár éjszakázâs után is kialhatod magad.

416. magányos csajszi (válaszként erre: 414. - PöttyösPanka)
2017. dec. 14. 08:47

Ebben igazad van,hogy sok ember arra se képes,hogy dolgozzon meg lusta ebben egyet is értünk. Mert nekem volt olyan pasim is aki szintén közmunkás volt mint én és semmit nem tett annak érdekében,hogy más munkája legyen pedig a bátyám is ajánlott neki más munkát mégse fogadta el. És 1 éven keresztül mi tartottuk el szinte a kevés pénzünkből. Aztán egy idő után a bátyám megunta és hazazavarta. Az ilyen pasi sem jó az biztos. De szerintem az se aki mindig dolgozni akar és csak este ér haza a párjával meg nem is foglalkozik hanem az elsők számára a szülei és csak utána én. Azért ez nekem persze,hogy szarul esik. Nektek se esne jól higgyétek el. Csak az a baj nem ti vagytok ebbe a helyzetbe hanem én.

Az elején ilyeneket persze,hogy nem írok le magamról akkor szóba se állna velem senki. De azt elszoktam mondani mindegyik pasinak,hogy másabb vagyok mint a többi zárkózott ugye nem társasági ember meg szeretethiányos vagyok ilyen alap dolgokat mindig elszoktam mondani a pasiknak már az elején őszinte vagyok.

415. soyle74 (válaszként erre: 414. - PöttyösPanka)
2017. dec. 14. 08:45

Persze vannak rosszabbak is nála. De amúgy lehet, hogy jobb lenne egy segélyért járó pasi, az legalább foglalkozna vele, nem hanyagolná el őt.

Az agresszívitás sem jó persze, de a Marika nem agresszív alapból, csak az ilyen típusú pasik hozzák ki belőle mindig.

Abban viszont tévedsz, hogy mindenki próbálja az elején a jó tulajdonságait hangsúlyozni, hiszen pl. én sem ilyen vagyok, meg a Marika sem. Én is elmondom mindig már a legelején a hibáimat, így a tisztességes a másikkal szemben.

Jó hát szó szerint biztos nem így mondta el neki a dolgokat, hanem csak árnyaltabban, dehát az ilyennek aztán beszélhetsz, mert túl buta ahhoz, hogy normálisan fel tudjon fogni dolgokat.

414. PöttyösPanka (válaszként erre: 412. - Soyle74)
2017. dec. 14. 08:39

Ennél azért sokkal rosszabbak is akadnak. Legalább becsülettel dolgozik. Jobb lenne egy olyan férfi, aki csak akkor nincs otthon, amikor a segélyért áll sorba?

A nyugodtság is rossz tulajdonság? A topikindító temperamentumához nem illene egy lobbanékony partner. Két agresszív ember kapcsolata csak az egymás -jobb esetben csak- verbális bántalmazásáról szól. Az jobb lenne?

Az elején mindenki próbálja a jó tulajdonságait hangsúlyozni. Nehezen hiszem el, hogy Marika ezzel kezdte az ismerkedést:

-Szia! Marika vagyok, kapcsolatfüggő, depressziós, szorongásra hajlamos, szociál fóbiás és agresszív. Kerülöm a kemény munkát, a páromtól elvárom, hogy csak velem foglalkozzon, és ennek érdekében minél kevesebbet dolgozzon, hanyagolja a szüleit, és ne legyen hobbija, ami elvonja tőlem az időt. Ezen kívül hajlamos vagyok úgy beszélni a párommal, mint egy darab sz.rral.

413. magányos csajszi (válaszként erre: 411. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 08:33
Megköszönöm neki kezet is csókolok majd neki:D
412. soyle74 (válaszként erre: 410. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 08:25

Én azt mondom, hogy örülj inkább neki, hogy nem ismered jobban.

Nem is kell szapulnod, csak te is beláthatnád, hogy ez a viselkedés nagyon nem normális.

Vagy te el tudnál viselni egy ilyen pasit?

Ráadásul sunyi is, mert ezeket a tulajdonságait el sem árulta az elején magáról, csak a jó oldalait vázolta fel, a Marika bezzeg elmondta a rossz tulajdonságait is az elején, nemcsak a jót.

Dehát ilyen amikor két teljesen más típusú ember találkozik egymással, sok jó nem fog kisülni belőle...

411. 124637ff9b (válaszként erre: 409. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 08:17
Nem kötelessége. Ha megteszi, köszönd meg neki. 😶
410. 124637ff9b (válaszként erre: 407. - Soyle74)
2017. dec. 14. 08:16

Ó, hát én nyomokban sem ismerem ilyen jól ezt a pasit, mint te, aztán hogy te Marika szubjektív panaszaibol, vagy máshogyan is, azt már végképp nem tudom, nem is érdekel.

Én csak annyit látok a leírásbol, hogy reggeltől estig dolgozik és szereti a szüleit. Nem fogom itt szapulni az exet, pláne nem e két infó alapján. Mert e két infó alapján írtam, hogy sokan megbecsülnének egy ilyen férfit.

409. magányos csajszi (válaszként erre: 406. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 08:04
Hát csak megtehet annyit hogy hazavisz hiszen elvégre ő hozott ide meg azért 110 km re lakunk egymástól. És az összes cuccom itt van amit otthonról elhoztam. Mégis hogy vittem volna haza mivel? Hiszen jogosítványom sincs. Vagy hogy gondoltad fordultam volna százszor mire az összes cuccom hazaviszem mennyi pénzbe került az volna szerinted?
408. soyle74 (válaszként erre: 391. - Csikil4ny)
2017. dec. 14. 08:04

Valahol érthető ez, amit írsz, de ez eléggé gáz szerintem, hogy ennek a pasinak nincs igénye a szórakozásra, meg arra se, hogy minél több időt együtt tölthessen az állítólagos barátnőjével, csak a munka, a családja meg a kocsija élteti. Minek az ilyennek egyáltalán barátnő? Ha csak arra nem, hogy ha rájön, akkor legyen kivel szexelnie néha.

Igen valahol ez így vegetálás, na de ebben vastagon benne van a pasi is, hogy így alakult ez az egész köztük.

Szerintetek normális az olyan pasi, aki azért űzi-hajtja ennyire a munkát, hogy minél több pénzt leadhasson a szüleinek? Nem inkább a saját életére kéne félretegyen, egy saját lakásra vagy egy házra?

Persze segítse a szüleit nem azt mondom, na de hogy sosem marad semmi pénze a fizetéséből, úgy kéreget kölcsön a tesójától időnként, azért ez is eléggé gáz.

Az ilyen pasival mit lehet tervezni szerintetek hosszú távon egy nőnek?

Mert szerintem semmit.

És még neki áll feljebb, ha az ember a szemébe meri mondani róla a véleményét.

Az ilyen ember szinte már-már Bálint-szindrómás ember, aki csak néz, de nem lát...

407. soyle74 (válaszként erre: 406. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 07:45
Hát aki ezt a pasit meg tudja becsülni, az meg is érdemli. Ez csak eltékozolja a nő életét, elvesz az életéből felesleges éveket, feltartja őket. Ti csak felületesen ismeritek, de higgyétek el, ez a pasi idegtépő tud lenni sokszor a sóherságával, a szülő- és munkamániájával, ill. a nyugodtságával, no meg az okoskodásaival és az értetlenségével. Egy nagyon buta ember ő, de ennek ellenére többnek képzeli magát annál, mint ami. Mondjuk ezzel nagyon sok ember így van, hiszen sokaknak nincs önkritikája sajnos.
406. 124637ff9b (válaszként erre: 404. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 06:52

Ha te is egy 12 órás műszakból rogytál volna haza esténként, akkor ez fel se tünt volna neked, csak így nagyon unatkoztál, meg persze, hogy szeretetted volna minél előbb megölelni.

Most ezt ne bantasnak vedd, hanem próbálj ilyen szempontból is belegondolni, és nem szidni ezért az exedet.

Mert szerintem sok nő pont megbecsüli az "ilyen pasit", és nem rossznak látja.

Még azt se tenné meg mindegyik, hogy haza költöztessen.

Mikor indultok?

405. PöttyösPanka (válaszként erre: 403. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 06:41
Ha megteheted, hogy válogatsz a munkák közt, akkor hajrá, vállalj el egy szobalány állást. Viszont, ha tényleg olyan kevés a lehetőség, mint írtad, akkor gondold át, vagy-e olyan helyzetben, hogy derogáljon egy tisztességes gyári munka.
404. magányos csajszi (válaszként erre: 400. - Ina87)
2017. dec. 13. 21:31
Meg most nem azért olyan pasi kinek kéne aki reggeltől estig dolgozik az változo hogy hány óráig aztán amikor hazajön akkor se az az első dolga hogy a barátnőjével legyen helyette inkább lent beszélget a szüleivel van amikor fél órákat egy órát ez is változó. És a barátnőjéhez baszik felmenni magyarul megmondva. Most akkor ki is a barátnöje a szülei vagy én? Ezek szerint a szülei. Hát én ebbe untam bele. Legyen csak velük ellesznek ők hármasba és csak egy feleges negyedik vagyok itt akit semmibe vesznek leszarnak.
403. magányos csajszi (válaszként erre: 401. - Gribedli***)
2017. dec. 13. 21:25
Gyárak vannak persze de mint mondtam olyan helyre nem megyek csak takarítani meg szobalánynak az a nekem való munka meg azt szeretem is csinálni.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook