Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? fórum

Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
402. magányos csajszi (válaszként erre: 400. - Ina87)
2017. dec. 13. 21:24
Hát sajnos mindig mellényúlok a pasikkal sose találok olyat aki tényleg őszintén szívből szeretne. Szerintem nem is fogok olyat találni.
401. gribedli*** (válaszként erre: 396. - Magányos csajszi)
2017. dec. 13. 20:52
Pedig azért gyárak Zala megyében is vannak, gondolom, és ott tudnál keresni eleget magadra
400. ina87
2017. dec. 13. 20:48
akk talán nem jo pasit találtál magadnak,ha lesz olyan valaki az életedbe aki szeret és törődik veled akk talán te is máshogy látod majd a dolgokat.
399. Mezei Virág (válaszként erre: 398. - Magányos csajszi)
2017. dec. 13. 20:18

Sok olyan munkahely van, ahol önállóan is lehet dolgozni. Takarítani is.

Gondolom, hogy nem akarsz emberekkel együtt lenni. Pedig hozzá kéne edződnöd a társasághoz, mert a legtöbb helyen azért együtt dolgoznak az emberek.

Nem lennél magányos, nem lennél kapcsolatfüggő. Emberek közt lenni jó - általában.

398. magányos csajszi (válaszként erre: 397. - Mezei Virág)
2017. dec. 13. 19:19
Oda akartak hiszen küldeni a párom anyja főként de nem vállaltam el de erről már írtam egyszer,hogy miért.
397. Mezei Virág (válaszként erre: 396. - Magányos csajszi)
2017. dec. 13. 18:51
Mi a gond a gyárral?
396. magányos csajszi (válaszként erre: 395. - Gribedli***)
2017. dec. 13. 17:46
Mi van a gyárral? Isten mentsen tőle,hogy olyan helyre menjek dolgozni. Ezerszer megyek inkább takarítani.
395. gribedli*** (válaszként erre: 390. - Magányos csajszi)
2017. dec. 13. 17:13
Gyárba?
394. Mezei Virág (válaszként erre: 393. - Magányos csajszi)
2017. dec. 13. 08:32

Akkor pedig tanulnod kell valami olyasmit, amivel érsz is valamit!

Alkalmazkodni kell a követelményekhez, ha tetszik, ha nem.

Mi is itt a portálon 50 felett is tanultunk új dolgokat, mert muszáj volt. A változás örök és megállítani nem lehet.

Sopánkodás helyett nézzél szét, milyen lehetőségeid lehetnének! Az idő gyorsan telik ám!

393. magányos csajszi (válaszként erre: 392. - Mezei Virág)
2017. dec. 13. 08:27
Talán az óvodai dajkával el lehetne Keszthelyen mert ugye az van közel hozzám. Csak az a gond,hogy a gyerekekhez sok türelem kell meg inkább nyugodt természetű ember menjen oda én pedig nem vagyok az.
392. Mezei Virág (válaszként erre: 390. - Magányos csajszi)
2017. dec. 13. 08:21
Azt írtad, van 2 szakmád. Azokkal nem tudsz elhelyezkedni?
391. csikil4ny (válaszként erre: 390. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 18:27
Ameddig mástól várod, hogy boldoggá tegyen, szórakoztasson, soha nem leszel elégedett. Ne haragudj, de neked nincs életed, csak vegetálsz. Sehol semmi nem köt, mehetsz egy-két megyével, országgal arrébb is munkáért. Vagy ha jól nézel ki kereshetsz egy pasit, aki eltart, de akkor úgy kell táncolni, ahogyan ő fütyül.
390. magányos csajszi (válaszként erre: 389. - Mezei Virág)
2017. dec. 12. 17:34
Munkát azt mindenképp akarok keresni mert muszáj lesz valamiből meg kell élni. Csak az a baj zala megyébe nem nagy választék van munka szempontjából. Mivel mi a Balatonnál lakunk ezért ott főként szezonos munkák vannak. Nagyon nehéz találni jól fizető éves állást. Meg ugye a busz járatok se a legjobbak. Közmunkára meg nem akarok már menni elég volt belőle. Hát igen a párom az élvezi ha dicsérik a munkáját én örülök is neki hogy ügyes nem is erről van szó. Csak azért minden nap nem kell beszámolni hogy mi történt a munkahelyen mert valahogy nem tud érdekelni mindig. Egy idő után unalmassá válik. Tudom hogy hétvégén el kell engednem valahogy majd csak túlélem.
389. Mezei Virág (válaszként erre: 383. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 15:24

Keress magadnak mielőbb valami rendes munkát, elfoglaltságot. Van valami hobbid esetleg?

Mi is megbeszéljük a napi történéseket, és az ugye a munkáról is szól, mert az ember a napja nagy részét a munkahelyén tölti. A volt párodnak öröm, ha dicsérik a munkáját, vele kellett volna örülnöd!

Addig mindig csalódás fog érni, míg meg nem tanulod, hogy aki menni akar, azt el kell engedni!

Nem a te tulajdonod, be kéne látnod ezt! Ha lenne mivel foglalkoznod, ezt is könnyebben tudnád venni talán. A szívnek is lehet parancsolni, ezért van az eszed! Ha egyszer nem vagy neki fontos, lépj le és ne ámítgasd magad!

388. PöttyösPanka (válaszként erre: 387. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 13:36
önuralom
2017. dec. 12. 12:48
Az a baj hirtelen felindulásból az ember olyanokat mond amit később megbán. Én meg sokszor ilyen vagyok.
386. magányos csajszi (válaszként erre: 384. - Gribedli***)
2017. dec. 12. 12:46
Sokszor csak a harag a düh beszélt belőlem amikor csúnyán beszéltem róla. Mondjuk volt rá példa nem is egyszer amikor annyira felhúztam magam,hogy azt mondtam neki utállak mint a büdös szart. De azt se gondoltam komolyan utána meg is bántam.
2017. dec. 12. 12:20
Sehogy ne változz!hosszú távon a te utad a nyerő!!
384. gribedli*** (válaszként erre: 383. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 12:06

Nem értek egyet, nem attól függ az érzelem mélysége, hogy mennyi idô után teszi valaki túl magát. Igenis el lehet engedni hamarabb és rossz érzêsek nélkül valakit, ha te önmagaddal rendben vagy.


Nem azért râgódsz rajta sokáig, mert hú, mennyire szereted, hiszen olyan csúnyán beszélsz róla is, meg a kapcsolatotokról. A sértett egó beszél belôled, ez pedig nem tükrözi az érzelmeid mélységét, csak a sértett egó, vélt, vagy valós sérelmeidet. Ez pedig nem szerelem.


Szóval a könnyedség hidd el, nem egyenlô azzal, hogy akkor nem szerettêl valakit, de mindenképpen arra biztatlak, hogy lapozz. Vegyêl nagy levegôt és lapozz. Mindketten csak nyerni fogtok azzal, hogy ez a nyögvenyelôs kapcsolat véget ér.

383. magányos csajszi (válaszként erre: 382. - Gribedli***)
2017. dec. 12. 10:26
Bárcsak én is ilyen könnyedén venném a dolgokat ahogy te leírtad ha vége akkor vége nem kell túl sokat kattogni rajta. Csak tudod egy a gond,hogy az embernek vannak érzései és nekem nagyon is mély érzéseim vannak nem vagyok az a típus aki könnyen eltud engedni egy kapcsolatot nekem nagyon sok időbe telik mire túlteszem magam rajta. Amennyi csalódás már ért az életben nem csoda ha ilyen nehéz. Egyszer majd csak túl leszek rajta ez igaz de mennyi szenvedésen kell addig még átesnem? Tudom,hogy nem érdemli meg a szeretetemet de ennek ellenére is szeretem még őt. A szívnek nem lehet parancsolni.
382. gribedli*** (válaszként erre: 379. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 09:05
Szerintem lapozz. Amikor vége, vége, nem kell túl sokat kattogni rajta.
381. gribedli*** (válaszként erre: 379. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 09:04
Hű, eztán vigyázni fogok az ilyen jellegű dicsekvéssel mert ezek szerint válóok:D
380. magányos csajszi (válaszként erre: 378. - 124637ff9b)
2017. dec. 12. 06:59
Dehogy vettem hiszen időm se lett volna rá. Úgyis elmegyek hétvégén haza.
2017. dec. 12. 06:58
Tegnap is este 20 óra után ért haza a munkából és egyből miről kezdett el beszélni hát arról,hogy ő milyen ügyesen dolgozik mindig megdicsérik. Még itthon is csak a munkával kapcsolatos dolgokat mondja nekem őt kizárólag csak az élteti,hogy sokat dolgozhasson sok pénzt keressen és,hogy dícsérjek a munkáját.
378. 124637ff9b (válaszként erre: 377. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 06:57

Miért hinném azt?

Remélem ajándékot nem vettél nekik!

377. magányos csajszi (válaszként erre: 376. - 124637ff9b)
2017. dec. 12. 06:56
Azt hiszed nekem nem fáj az ami történt de túlélem majd ezt is.
376. 124637ff9b (válaszként erre: 366. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 06:37

Mekkora egy szemétség

Pont karácsonyra

375. PöttyösPanka (válaszként erre: 365. - Magányos csajszi)
2017. dec. 12. 06:31
Ez egy új lehetőség. Itt az alkalom, hogy a saját kezedbe vedd az irányítást. Keress egy rendes állást, állj a lábadra, hogy ne egy pasitól kelljen függened. Közben dolgozhatnál magadon, hogy kordában tudd tartani a szorongásod és fóbiád. Legjobb lenne, ha szakember segítségét kérnéd. Kezdj el sportolni is, mert az segít levezetni a feszültséget, és könnyebben elfelejted a szakítást. Aztán találsz majd egy jobban hozzád illő férfit is. Egy 1 éves kapcsolat nem olyan hosszú, kell egy kis idő, de el fogod felejteni ezt az embert. Kitartás!
374. magányos csajszi (válaszként erre: 371. - Gribedli***)
2017. dec. 11. 17:25
Hát ebben igazad van hiszen alig foglalkozott velem mindig dolgozik és csak este látom őt. Nincs értelme sírni egy ilyen pasiért.
2017. dec. 11. 17:22
Tudjátok arra is gondoltam hogy lehet mégsem az anyja az aki haza akar küldeni hanem ő. Egyszóval az anyjára biztos a piszkos munkát hogy küldjön el ő mert a párom nem meri megtenni.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook