Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? fórum

Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
492. magányos csajszi (válaszként erre: 490. - Guruljka)
2017. dec. 14. 18:58
Neki persze,hogy segítek mert ő beteges meg azért nem 50 éves már hanem jóval több. Meg az anyunak tüdőbetegsége van ami nem gyógyítható ezért fullad szegény. De a párom anyjának semmi baja nincs egészséges nő.
491. magányos csajszi (válaszként erre: 489. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 18:57
Jól van én legalább belátom,hogy hibás voltam sok mindenbe de viszont ők is úgy,hogy ennyit erről.
490. Guruljka (válaszként erre: 488. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 18:57
És neki sem segítesz fát pakolni, ha jól meggondolod?
489. 124637ff9b (válaszként erre: 486. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 18:55

Akkor most párod vagy nem párod?


Amúgy tetszik, hogy próbálod átgondolni a történteket, és keresed a te felelősséged is bennük, nem csak a "családod"-ét.

488. magányos csajszi (válaszként erre: 485. - Guruljka)
2017. dec. 14. 18:55
Az én anyám sokkal idősebb mint a párom anyja csak úgy elmondom már 66 éves.
487. Guruljka (válaszként erre: 486. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 18:54
Na látod. Nem meggondolom meg elvonulok, mert bibis a lelkem. :D
486. magányos csajszi (válaszként erre: 485. - Guruljka)
2017. dec. 14. 18:54
hát 20 év van köztünk lehetne az anyám persze a párom amúgy 28 éves.
485. Guruljka (válaszként erre: 484. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 18:52

Na nehogy már az legyen a szempont, hogy néz ki, és mit bír fizikailag. A párod anyja, és az életkora is mindegy. (Ha a párod a szokásos életkorban van hozzád képest, akkor Neked is anyád lehetne, a korát tekintve, nem?)


Azt a fát akkor is segítek bepakolni, és kész.

484. magányos csajszi (válaszként erre: 483. - Guruljka)
2017. dec. 14. 18:50
Öreg csaj ne viccelj már most töltötte be az 50 edik évét fiatal nőről van szó aki még életerős sőt még nálam is erősebb testalkatra is.
483. Guruljka (válaszként erre: 482. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 18:48

Azt kell mondjam, hogy igen, az volt.


Most mi baj lehetett volna, ha te pakolod a fát a talicskába, és anyósod arra megy? De komolyan. Mi lett volna?


Én is szorongok időnként, meg fiatalon is szorongós voltam, de nem hagytam volna egy öregcsajt fát pakolni. Pláne, ha nála lakom.

2017. dec. 14. 18:29
Aztán volt egy olyan eset is amikor a párom megkért,hogy menjek ki segíteni neki fát lehordani a pincébe nekem csak annyi lenne a dolgom,hogy beleteszem a talicskába ő meg letolja. Mondtam neki majd még meggondolom,hogy kimegyek e. Azt mondta várni fog. És hát ugye nem mentem ki mert akkor is az anyjától tartottam nem akartam találkozni vele. Aztán a végén ketten hordták le a fát a fiával. És hát ugye mondanom se kell,hogy az anyja feljött hozzám és elkezdte tartani nekem a szónoklatot,hogy miért nem mentem ki segíteni a fiának hiszen várt engem ennyit nem tudtam megtenni meg,hogy 30 évesen még sokat kell tanulnom. Tudom ez megint csak bunkóság volt a részemről.
2017. dec. 14. 18:24
Tudom lehet mégis csak én vagyok a legfőbb hibás,hogy így alakult a helyzet. Főleg anyóssal kellett volna jóba lennem kezdetben még úgy is volt lent voltam vele segítettem neki sőt főztem is vele. Aztán a születésnapja óta már gyűlöljük egymást szinte. Én is nagyon eltávolodtam tőle meg ő is tőlem. Meg azóta többször is volt már összetűzésünk és azt mondta már nem tud megbocsájtani.
480. magányos csajszi (válaszként erre: 478. - Guruljka)
2017. dec. 14. 18:14
Azzal tisztába vagyok,hogy túl kell lépni rajta de tudod az ember akkor se felejt. Más fiatalokkal jobban foglalkoznék mint azokkal akik ott élnek ahol én. Amúgy az itteni fiatalok is észrevették,hogy nem keresem a társaságukat amikor pl a várom elvitt egy haverja házibulijára ott se éreztem jól magam és haza kellett mennem. Nem éreztem jól magam a fiatalok között.
479. Guruljka (válaszként erre: 474. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 18:13

Igen, de a társaság előtt szégyent hoztál rá.


Akár őt is félrehívhattad volna, megmondod, hogy mentsen ki a vendégek előtt.


Van ám olyan is, hogy tapintat. Ami azt jelenti, hogy igyekszem úgy viselkedni, hogy akaratlanul se legyek bántó. Ha szeretném, hogy valaki kedveljen (anyósom pl.), akkor azon vagyok, hogy ha nem is rajong értem, de bízhasson abban, hogy nem hozom kínos helyzetbe.

478. Guruljka (válaszként erre: 476. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 18:10

Attól, hogy gyerekkorodban kiközösítettek és bántottak, nem lehetsz egész életedben csalódott és keserű.


Azt hiszed, mindenkit piheágyon ringattak?


Túl kell lépni rajta. Magad is tapasztalhatod, az elvadult viselkedés másokat taszít, és nem ébreszt rokonszenvet.

2017. dec. 14. 18:06
Utálom a fiatalokat már gyerekkorom óta épp ezért nincsenek is barátaim meg hát amúgy se szerettek engem soha csak bántottak mindig.
476. magányos csajszi (válaszként erre: 475. - Mezei Virág)
2017. dec. 14. 18:05
Hát pont,hogy a fiatalokkal nem fogok ismerkedni főleg azokkal aki ott élnek ahol én. Mert ők voltak azok akik az egész gyerekkoromat megkeserítették mindig kiközösítettek bántottak sértegettek mert szegények voltunk. Nem csak engem bántottak hanem a családom összes tagját megsértették. Azért vagyok én ilyen amilyen mert ők tettek tönkre. Na erről aztán tudnék mesélni megint csak. Inkább beszélgetek az idősebb korosztállyal mint a fiatalokkal.
475. Mezei Virág (válaszként erre: 474. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 18:02

Ennek az a gyógyszere, hogy egyre többször mész emberek közé!

Próbáld ki,nem lesz nehéz, ha vannak kedves ismerőseid.

Ismerkedj, csak úgy! A környezetedben biztosan vannak fiatalok.

474. magányos csajszi (válaszként erre: 473. - Guruljka)
2017. dec. 14. 17:58
Tudom ebben igazad is van ez miatt bocsánatot is kértem nem is egyszer és meg is bocsájtott az anyja de csak sokára. Azt mondták rám,hogy nem tudom az illemet pedig ez nem igaz. Csak az a baj velem,hogy szégyenlős vagyok zárkózott főleg ha több ember vesz körül.
473. Guruljka (válaszként erre: 472. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 17:41

Azért ezt úgy is megtehetted volna, hogy udvarias maradsz.

A társaságtól elnézést kérsz, hogy nem érzed jól magad, és inkább elvonulnál.


Ennyi, és akkor senki sem haragszik meg.

2017. dec. 14. 12:10
Az anyja főként szerintem a viselkedésem miatt unta meg a dolgot. Mert nem tetszett neki ugye az sem amikor volt a születésnapja én fel se köszöntöttem sőt a vendégektől se köszöntem el inkább feljöttem a szobába elvonultam mindenkitől. Mivel én nem szoktam hozzá az ilyen szülinapi összejövetelekhez meg a nagy társasághoz ezért nem éreztem ott jól magam szorongtam meg feszült voltam. És ezt se tudták elfogadni,hogy ilyen zárkózott vagyok. Ők sokkal másabbak mint én.
2017. dec. 14. 12:03
És azt se mondhatja,hogy nem adtam neki abból a pénzből mert mindig odaadtam amennyit kért tőlem. Ők meg is mondták amikor ide is költöztem,hogy 15 ezernél többet nem fognak kérni mivel sok minden úgysem használok itt. De a párom exétől is annyit kértek amikor itt lakott.
2017. dec. 14. 12:01
Meg ugye nekik az nem tetszett,hogy közmunkán vagyok amit ugye már mondtam. Azt is fel kellett mondanom nem csinálhattam végig pedig még lett volna 3 hónapom vissza belőle. Igaz csak 68 ezret kaptam de viszont nem kellett érte megdolgoznom azért az se mindegy. Hol van olyan munkahely ahol nem kell dolgoznod és mégis adják a pénzt. Ilyen is csak egy kis faluban lehet mint ez. Jó volt az a 68 ezer ft akkor is bárki bármit mond. És itt kellett hagynom az anyja miatt :(
2017. dec. 14. 11:57
Persze belátom volt egy pár dolog amiben igazuk van amit másképp is csinálhattam volna. Az utóbbi időbe tényleg semmibe vettem az anyját sose mentem le hozzá sőt még le se köszöntem neki. Mindig ittfent voltam a szobában.
468. magányos csajszi (válaszként erre: 467. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 11:55
Egyrészt örülök neki mert többé nem kell látnom az anyját nem kell szoronganom feszültnek lennem miatta. Mert sose éreztem magam itthon mindig egy idegennek tartottak engem.
467. 124637ff9b (válaszként erre: 465. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 11:54
A helyedben én is alig várnám, hogy megszabaduljak ebből a helyzetből, onnan, ahol nemkívánatos személy vagyok. Szóval kölcsönös lenne az érzés szerintem.
2017. dec. 14. 11:53
Azt mondták már sok esélyt adtak többet nem tudnak. Vagyis az anyja mondta ez nekem. Meg felsorolta,hogy mi volt a baja velem.
465. magányos csajszi (válaszként erre: 464. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 11:52
Hát pontosan így van mert ha ő kérte volna meg az anyját,hogy ne küldjön haza akkor biztos nem küldött volna el de mivel ő sem akarta,hogy maradjak ezért inkább nem szólt semmit. Sőt még azt mondta én magamnak köszönhetem ezt. Mindenért engem okolnak ő is meg az anyja is. Már alig várják szerintem,hogy megszabaduljanak tőlem főleg az anyja hiszen sose kedvelt az engem.
464. 124637ff9b (válaszként erre: 463. - Magányos csajszi)
2017. dec. 14. 11:49
Közvetve ő is elküldött, ha nem állt ki melletted.
463. magányos csajszi (válaszként erre: 462. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 11:44
Én már múlt héten összepakoltam a cuccaimat. Dehogy marasztalnak hiszen épp ők azok akik elküldtek vagyis a párom anyja. Nem a párom küldött haza hanem az anyja azért kell elmennem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook