Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? fórum

Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy, hogy tudnék változtatni magamon? (beszélgetős fórum)


12. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2017. nov. 23. 17:57
Egyetértek. De Pankával is egyetértek abban, hogy vannak férfiak, akiknek kifejezetten imponál a nôi hiszti, vagy a karakán nô, vagy az agresszív nô, imádják:)
11. 8c61033c67 (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2017. nov. 23. 17:52
En is csak az elején kaptam meg a szeretetet tudod amig bevágódott a pasi de aztán ugye ahogy telt múlt az idő már nem volt olyan velem mint az elején már csak a hibákat kereste bennem és engem okolt hogy nem jó a kapcsolat. A mostani párom is ugyan ilyen csak az elején volt rendes. Meg neki nem való barátnő mert nem foglalkozik vele számára a munka a kocsi meg a szülei az elsők és csak utána következek én.
10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - 8c61033c67)
2017. nov. 23. 17:46

Nekem is csak ritkán volt benne részem. Mondjuk úgy, időnként megkaptam, aztán nem sokáig élvezhettem. Szó nélkül leléptek. Persze addig forrtam az idegtől, kínlódtam, és amikor újra meg újra felbukkantak, mikor nekik jó volt, és támasz kellett, nem hagytam szó nélkül. Most őszintén? Ebben az esetben, nekem jó képet kellett volna vágnom az egészhez? Lettem volna kedves, és megértő? Ilyen szar alakokhoz?

Még én húzzam meg magam. Pff...:D


Kár úgy gondolnod, hogy soha nem kapod már meg! Megfogod! Csak engedd el ezeket a negatív tapasztalatokat. Villámcsapásként fog érni egy normális férfi. Én is így jártam. :D

Most van egy olyan, aki imád, a tenyerén hordoz. Kicsit még furcsa, de nagyon jó. ;)

És jéé, meglepő módon vele működik.

Akkor én voltam a szar? ;)


Bocsi ha hosszúra sikeredett. Ne add fel!

2017. nov. 23. 17:37
És tudod mi az egészbe a legfájóbb hogy engem okolnak a pasik és a modorom miatt hagynak el. Amikor velem semmi baj nincs csak sok szeretetre vágyom meg törődésre ennyit nem tudnak felfogni. Eldobi könnyebb az embert mint megérteni és elfogadni olyannak amilyen.
8. 8c61033c67 (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2017. nov. 23. 17:25
Szia köszi szépen hogy ezt mondod legalább te megértesz. Igazából eddig egyik pasim se adta meg nekem azt a szeretet amire vágytam és mindegyiknél előjött az agresszív énem. Az a baj én már nem hiszek abban hogy valaha is megtalálom a hozzám illőt.
7. Epresturmix (válaszként erre: 3. - 124637ff9b)
2017. nov. 23. 16:42
Ez hülyeség! Ismerkedtél mostanában te?
6. Epresturmix (válaszként erre: 2. - 8c61033c67)
2017. nov. 23. 16:41

Szerintem ebben az esetben érthető a viselkedésed! Ha nem azt kapod, és nem annyit amennyit úgy érzel megérdemelsz, persze, hogy agresszív leszel! Én megértelek! :(

Majd egyszer jön valaki, akitől megkapod és nem fogsz így viselkedni. Aki rongy veled, azzal meg miért is lennél csábos, bájos, barátságos?

5. 8c61033c67 (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
2017. nov. 23. 15:00
Az a baj eddig ilyen pasival nem találkoztam még mindig az ellentétemet fogom ki. És elöbb utóbb csalódás lesz a vége :(
2017. nov. 23. 14:56
Vannak olyan férfiak, akik nagyon ragaszkodóak, és közben nem szeretik a domináns szerepet betölteni egy kapcsolatban. Ehhez sokszor még hozzájön egy kis önértékelési zavar. Szerintem egy ilyen férfit kellene találnod.
2017. nov. 23. 14:49

A gondolataidat kellene rendbe tenni, és tudatosítani magadban, hogy szeretetet, törődést nem lehet akarni ,követelni ,számonkérni, ha vágysz rá, ha nem :)

Az nem csak úgy jár neked, mert te te vagy :)


Ha kedves vagy, szeretetre méltó, tudsz adni szeretet és törődést, akkor vissza is fogod kapni, és nem kell felhúzni magad, hogy már megint nem kaptál eleget :)

2017. nov. 23. 14:39
Az a baj hogy nagyon hamar felhúzom magam mindenen és idegeskedek. Meg ha nem kapom meg a páromtól azt a szeretet mert törődést amire vágyom akkor leszek agrrsszív mindig kihozzák belőlem a pasik.
2017. nov. 23. 14:38
Agresszív modorom miatt mindegyik pasi elhagy hogy tudnék változtatni magamon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook