Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A vetélés okairól fórum

A vetélés okairól (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A vetélés okairól

7. one85 (válaszként erre: 6. - 8559ed0e1b)
2009. aug. 9. 18:08
Én most néztem , hogy az hormonpótlás.Én az utolsó terhességem alatt kaptam ilyen hormont úgyhogy az is ki van lőve:(
2009. aug. 9. 18:07

Sárgatest hormon vizsgálaton nem voltam én sem.

Nekem már van egy egészséges kisfiam,mivel minden eredményem rendben volt fel sem merült hogy a baba meg fog halni a 26.héten.

Az a rossz hogy nem tudni miért történt.

2009. aug. 9. 17:13
Fura Én idáig minden vizsgálaton átestem kivéve a sárgatest hormonén nem . Megmondom sokat hallottam már róla de mégis fogalmam sincs az egészről. Ha valaki tudja mi az pontosan kérem írja le nekem.Sajnos Én 4-szer jártam így. Most volt két hete az utolsó. Volt már hematológiai , genetikai és más egyéb vizsgálatom.A hematológián bebizonyosodott, hogy leiden pozitív vagyok.Azt hittük megvan a baj,de sajna azóta már kétszer volt ab missedem.Valakit ha érdekel valami szóljon kérdezzen,szívesen osztom meg az eddigi tapasztalatokat.
4. 8559ed0e1b (válaszként erre: 3. - 3a92f8d690)
2009. aug. 9. 16:48

Én is pont így jártam:(

Minden vizsgálatra elmentem,minden rendben volt!

Aztán meghalt,és nem tudom,nem értem hogy miért?

2009. aug. 7. 08:51
Én káros szenvedélyektől mentes életet folytattam(nem dohányoztam nem drogoztam nem ittam kerültem a gyógyszereket stb) mindhárom terhességem alatt!De ebbő csak a kisfiam születhetett meg (ő 3és fél éves)!!!Első terhességem a 18. héten fejeződött be .A 3. kismamaságom maga volt a csoda a boldogság és mégis 35.héten meghalt a pici lányom .........na most ilyenkor mi van???
2008. júl. 22. 12:31

Köszi a cikket.

Bár én nem tervezek babát, de végigcsináltam néhány évvel ezelőtt, és nagyon jól összefoglaltad az okokat, ami miatt megszakad a terhesség.

Remélem olvassák, akik a közeljövőben terveznek gyereket, mert minden sora hasznos és fontos.

1. Hoxa
2006. jún. 5. 15:02
Minden kismama rémálma, hogy baj történhet magzatával. Amint megérti, hogy a vizsgálatok hosszú sora éppen az egészség megőrzésére szolgál, egy-egy laborvizsgálat, vagy látogatás a nőgyógyásznál máris megnyugtató érzést kelt benne.

Ugrás a teljes írásra: A vetélés okairól

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook