Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei fórum

A terhesség jelei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A terhesség jelei

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
142574. csacsa
2009. jún. 21. 22:53
Brmilyen tunet csak a 6. et utan jelentkezik, es az sem mindenkinel. Pl nalam a lanyomnal csak a 6. heten volt mas erzesem mint amirol angel beszel. A fijammal aki most 7 honapos szinte semmi nem volt. Nem kivantam semmit , persze a cicik nagyobbak lettek es sokat kelett pisilni, de ennyi. A menzesz leendo napja elott semilyen tunetem nem volt. De tudtam hogy babas vagyok mert teszteltem. Nem hcg-vel hanem lh tesztel. Az hamarabb kimutatja a terheseget.
142573. Hoverla (válaszként erre: 142570. - Gofrika)
2009. jún. 21. 22:52
Nem érzek semmit. Nemrég múlott el a menstruációm és együtt voltunk a férjemmel, de utána nézegettem a könyvem, és azt olvastam ki, hogy a következő menzesz előtt 14-16 napra van a termékenységi nap és másnap meg is jelent a nyák, vagyis akkor volt á csúcsnap, ez két napja volt, és most nem tudom mit gondoljak. Állítólag hátrahajló a méhem és nehezebb teherbe esni.Csak érdekel mit kell figyelni.
142572. angel304
2009. jún. 21. 22:50
Miért mit érzel?És ha jönne a babó az jó lenne?
142571. angel304
2009. jún. 21. 22:48
Hú,nekem megduzzadtak a melleim,kívánós voltam,sokat pisiltem.Olyat is ettem amit azelőtt soha.Na meg lobbanékony.
142570. Gofrika
2009. jún. 21. 22:48

szia! találsz itt egy jópár fórumot,ami ezt taglalja! Én még sajnos csak mások észrevételeit tudom tolmácsolni:) a megakarjönni érzést és a mellfeszülést általában mindenki mondja.


Érzel valamit?

142569. Hoverla
2009. jún. 21. 22:44

Szeretnék érdeklődni anyukáktól, hogy milyen tünetek kísérik és mikor a teherbeesést? A következő menstruáció előtti tünetek érdekelnek,mert ugye akkor már kiderül ha nem jön meg, de még ebben a három hétben milyen tünetek jönnek elő, és miből lehet tudni, hogy valaki terhes. Nem tesztre gondolok, hanem minden más tünetre.

Köszönöm!

142568. dj.cica (válaszként erre: 142567. - Tengericsillag)
2009. jún. 19. 18:30
jó kérdés,szerintem a doki biztosabb,ha elmulik a piroskád nyugodtan menj el,mond el a panaszodat,lehet baba de lehet a hormonok miatt.
2009. jún. 19. 16:12
igen pot ezért akarok mihamarbb dokihoz menni,szerinted ilyenkor h "beteg" vagyok még csinálhatok tesztet?
142566. dj.cica (válaszként erre: 142565. - Tengericsillag)
2009. jún. 19. 16:04

nem hiszem hogy azért.:)

tud produkálni a tested olyanokat hogy nem is hiszed el:)


jó az se kizárt hogy terhes vagy,mert vannak olyanok akiknek megjön és mégis azok.

142565. tengericsillag (válaszként erre: 142564. - Dj.cica)
2009. jún. 19. 15:29
Szia!Eddig nem volt semmi ilyen bajom,a mellem meg a szoptatás alatt fájt igy.Lehet öregszem és már nehezen viselem a női bajokat:)?
142564. dj.cica (válaszként erre: 142563. - Tengericsillag)
2009. jún. 19. 15:23
szia!menszesz alatt is lehet meg elötte is ilyen tüneted.
2009. jún. 19. 06:31

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni,lehetek e terhes ha 2 hete hányingerem van(nem állandóan)és fájnak a melleim,viszont a menstruációm is megjött időben (tegnap)eddig már 3 tesztet is csináltam de negativ lett(az utolsó tesztet kedd reggel csináltam,ma péntek van).

Elöre is köszi a válaszokat.

142562. monita8207
2009. jún. 17. 17:50

Szia!


Rendicsek mindenképpen megírom..:)

Jól teszed, hogy kipróbálod a sót, és örülök, hogy hallottál az aviva-ról. Nem felyti ki hatását rögtön.(1 hónap) De mindent bele és avivázz. Úgy örülnék ha Te is természetes úton tudnál teherbe esni, de ez az aviva nagyon jó állítólag.Igen a hányinger jó jel, de ma már nem érzek semmit, vagy még ilyenkor nem lehet ezt minden nap érezni? Tegnap este fele jött rám nagyon, de akkor annyira hányingerem lett, hogy nem tudtam elaludni! :) Na sebaj, legyen hányinger, meg mi egy más, csak akkor már babó legyen a pocakban.

142561. Rena85 (válaszként erre: 142559. - Monita8207)
2009. jún. 17. 15:17

Szia!

Lehet,hogy kipróbálom a tengeri sót.Az avivát már 2 hónapja csinálom de eddig még semmi,de gondolom nem ripsz-ropsz fejti ki a hatását.Az endometriózis nagyából annyi,hogy méhnyálkahártya olyan helyen is nő ahol nem kellene pl.hasüreg meg ilyesmi helyen nekem a méhem környékén találtak.Rettenetes mensis görcseim vannak miatta.A hányinger jó jel!De jó pár nap és kederül,hogy kismami vagy e.Írd ám meg az eredményt!

142560. monita8207 (válaszként erre: 142558. - Rena85)
2009. jún. 17. 12:03
Rena, mi az az endometrózis?
142559. monita8207 (válaszként erre: 142558. - Rena85)
2009. jún. 17. 07:34

Szia!


Köszönöm, hogy drukkolsz! Én is drukkolok Nektek, mert még nem biztos, hogy természetes úton nem lehet babád!! Hát remélem, hogy igazad lesz és tényleg nem jön már meg e hónapban. Annyira örülnék neki. Képzeld tegnap ettem egy banánt, után hányingerem lett, majdnem hánytam is. De lehet, hogy elrontottam a gyomrom. Vagy az is lehet, hogy babó! Köszönöm a biztatásod. Én is azt mondom amit Te is, ne add fel Te sem. Hátha sikerül természetes úton is.:) Most is émelyeg a gyomrom, már nem merek enni! :) Azért a tengeri sót kipróbálnám a helyedbe. Ha most nekem nem jött össze kipróbálom. Meg figyelj csak, nem tudom, hogy hallotál-e már az AVIVA-ról!? Állítólag aki nem esik természetes úton teherbe ez a torna segít. Az alexandra.hu meg lehet rendelni, 2 kötete van. Én megvettem a 2 könyvet, de most várok, hogy megjön-e, ha nem irány a torna (avivázok) :)

142558. Rena85 (válaszként erre: 142557. - Monita8207)
2009. jún. 16. 18:23

Szia!


Drukkolok,hogy már ne keljen semmit bevetned baba ügyben,mert már meg se jön ebben a hónapban!Nem is hallottam a tengeri sóról,ez nagyon érdekes.A cickafark teát ittam de nekem nem használt,valószínüleg azért mert nekem endometriózisom van és ez nagyon megnehezíti a teherbeesést.Idénre szüneteltetjük a baba kérdést majd talán jövőre visszamegyünk a dokimhoz,nekem már a lombik lesz csak a megoldás,nagy csoda kéne ahhoz,hogy természetes úton sikerüljön.Ne add fel biztosan sikerül,vagy már sikerült is!:)

142557. monita8207 (válaszként erre: 142556. - Rena85)
2009. jún. 16. 12:43

Szia Rena85!


De örülök, hogy válaszoltál! :)

Igen ebben nagyon igazad van, nem szabad mindig a babán agyalni. Lehet, hogy már minden rosszat beképzelek itt magamnak, de nem szabadna. Mi 8 hónapja próbálkozunk párommal, de már nagyon szeretnénk egy kisbabát! :)

Ti próbálkoztok pároddal? Ha igen, akkor nagyon szurkolok. Most hallottam olyat, hogy (tengeri) sóba kell beleülni 20-30 percig és az nagyon jó, meg a cickafark teát kell inni. Próbáld meg..

Én nagyon szorítok. Ha még tudok valamit írok. Te is írj.

Szió

142556. Rena85
2009. jún. 15. 21:39

Szia Monita!

Én nem voltam még várandós,sajnos.Csak a környezetemben élők tapasztalatait tudom neked megírni.Igazából van aki érez ilyenkor valamit de a legtöbben semmit.Lehet hányingered szédülhetsz,de még ez sem biztos,hogy a baba miatt van.Biztosat majd a mensi elmaradásakor tudsz majd.De a hőd nagyon bíztató!:)Azt,hogy a szervezeted megöli e a spermákat csak vizsgálattal lehet kideríteni,tudtommal a meddőségikben csinálják.Ez aféle ellenanyag amit a női szervezet termel a spermák ellen és sajna megöli őket.Erre a legjobb megoldás az inszemináció mert ugye itt "fellövik" a spermákat és a kritikus helyen túljutnak a kis harcosok.De ne gondolj egyből erre lehet,hogy nincs is nálatok semmi gond csak egy kicsit várat magára a babátok.Tudom nehéz nagyon a várakozás én teljesen megértelek mert már több mint 5 éve nem jön össze a baba nekünk.De csak azt tudom neked mondani,hogy nem szabad feladni bízni kell,és persze amit lehetetlen betartani nem szabad agyalni a babán.

Remélem a hőd ilyen szép magas marad!

142555. monita8207
2009. jún. 15. 20:57

Megint én! Látom nagyon ki van halva ez a fórum! :(

Hallottam még olyan esetről is, mikor egyes embereknek a szervezete megöli a spermákat!

Ez mitől van? Vgy mitől függ? Tudnátok segíteni???


Köszi

142554. monita8207
2009. jún. 15. 19:47

Sziasztok!


Tudnátok nekem segíteni? Mi párommal babát szeretnénk. Pont jókor voltunk együtt! 1 hét van még hátra a nem kívánt menszi-ig. Ilyenkor lehet, már valamilyen tünete, ha esetleg terhes vagyok?

Mérem a hőmet,ami változik, néha lejebb megy, néha feljebb, ma 37,4 volt. Hát ez még mondjuk nem jelentheti azt, hogy terhes vagyok! Várom a válaszaitokat! Köszi

142553. wxy_girl
2009. jún. 9. 17:28

köszi,kicsit megnyugodtam,remélem úgy van,ahogyan te mondod:)

u.i.:ha vki még gondol vmit, pls írja meg

142552. Cicus85 (válaszként erre: 142551. - Wxy_girl)
2009. jún. 9. 14:30
Szia!Nem hinném,h terhes lennél.Mivel nemrég óta szedsz fogamzásgátlót lehet attól is a rosszulléted,valószínű,h csak a hormonok "dolgoznak".De lehet más is a tünetek okozója(pl.: gyulladás(fog)).remélem segítettem és ne aggódj
142551. wxy_girl
2009. jún. 8. 23:00
Sziasztok!Egy nagyon fontos kérdéssel fordulnék hozzátok.Már fél éve szedek fogamzásgátlót és eddig nem volt semmi gond.2 napja lefeküdtem jelenlegi partneremmel, és már másnap rosszul voltam, émelygés, szédülés, ahogy ma is.Ez már előző páromnál is előfordult egyszer, de akkor nem történt semmi.Viszont előző párommal menzesz előtt szeretkeztünk és így nem kelett annyi ideig aggódnom.Csupán pár napot késett, de rendes volt a menzesz. Most viszont pont menzesz után történt(ami rendes volt) a dolog.Ennek lehet vmi hatása a szervezetre h első és utolsó nap voltunk együtt? Valamint olvastam h ezek az érzések(hányinger,émelygés,szédülés) a 3.-4. hétben jelentkeznek.Én viszont első nap tapasztaltam.Lehetséges h ez terhességi jel, már most?Vagy valami teljesen más dolog okozza?(illetve még közös a két eset között, hogy első barátom először ment el bennem, mostani partnerem pedig kb 1 hónap után)Tehát vmilyen hatással ez is befolyásolhatja a szervezetet?Tudom sokan szeretnétek itt kisbabát és szerencsésen biztos sokatoknak is sikerült, de én a jelenlegi helyzetemben egyáltalán nem lennék rá felkészülve...és eléggé félek.:(Menzeszemig tehát még sok idő van.És remélem valami tapasztalattal vagy éppen tudással tudtok segíteni(talán megnyugtatni),persze mindent csak őszintén
142550. Cicus85
2009. jún. 4. 11:14
csajok!nagyon el vagytok tűnve....
142549. f7333cebe4
2009. jún. 3. 15:31
sziasztok!!
142548. Cicus85 (válaszként erre: 142547. - Neuronok)
2009. jún. 2. 17:55

Szia!Ha az orvos azt mondta,h terhes vagy,akkor biztos...Lehet a teszthez még nem volt elég HCG a vizeletedben,amit ki tudott volna mutatni..

De ha nincsenek tüneteid,akkor h-h orvoshoz mentél???

142547. neuronok
2009. máj. 29. 14:08
Sziasztok! Nálam is hasonló a helyzet, fogalmam sincs, hogy terhes vagyok vagy sem. Leszámítva, hogy nálam nem tünetek vannak, hanem elmentem dokihoz, aki gratulált, de az összes teszt negatív lett. várok.....
142546. Cicus85 (válaszként erre: 142545. - 1fca7a0397)
2009. máj. 21. 11:27
Szia!Nem tudom,hogy mitől lehetnek ezek a tünetek,én is úgygondoltam,hogy még várok a következő teszttel pár hetet(1-2),aztán ha semmi megyek orvoshoz.Bár anyu is mondta h nála is hasonlóak voltak a tünetek amikor velem volt terhes.A párom is csak ma reggel vette észre,h mi a helyzet,amikor reggel volt 1 gyors futásom a fürdőbe..Teljes kivizsgáláson már voltam,sőt én azok közé tartozom aki legalább fél évente elmegy 1 kivizsgálásra,de ha vmi furit észlelek akkor azonnal..és eddig minden rendben volt.Most már 8 hónapja nem szedek fogamzásgátlót,meg semmi féle gyógyszert.
142545. 1fca7a0397 (válaszként erre: 142544. - Cicus85)
2009. máj. 19. 22:47

Szia! Én is jártam már ebben a cipőben.. Azt tudom mondani, hogy olyan 1.5-2 hét múlva ismételd meg a műveletet egy másféle teszttel, és menjél el orvoshoz is, az a biztos!


Ezek a tünetek nagyon sokmindenre utalhatnak.. Voltál már teljes kivizsgáláson? Ha voltál, és mindent rendben találtak, akkor vagy hormonálisan, vagy idegi alapon van.

Régóta próbálkoztok már?

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook