Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szolnoki Hetényi Géza Kórház szülészete fórum

A szolnoki Hetényi Géza Kórház szülészete (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
218. Paca97
2018. febr. 25. 12:49

Sziasztok!

Pár napja hallottam olyan infót h vinnem kell magammal mindent a gyereknek mert nem adnak semmit. Szeretném a segítségeteket kérni h tudtok e valamit erről. Köszönöm előre is.

217. indasik (válaszként erre: 216. - Baloghzsani)
2017. szept. 5. 00:18
Igazán nincs mit. Boldog babavárást, jó egészséget Nektek! Ha van még kérdésed írj nyugodtan.
2017. szept. 4. 14:49

Okt.2,(kisfiú) úgyhogy már elég nagy az izgalom :) Tornyi Jánoshoz járok. Nagyon meg vagyok vele elégedve,bízom benne, hogy ott is lesz a nagy napnál! :)

Köszönöm szépen, hogy megosztottad a tapasztalataidat.

215. indasik (válaszként erre: 213. - Baloghzsani)
2017. szept. 1. 21:48
Mikorra vagy kiírva? Van dokid?
214. indasik
2017. szept. 1. 21:48

Nagyon vegyes amit hallani lehet, inkább rosszakat, de nekem tényleg nem volt rossz tapasztalatom. Kértem mutassák meg a pelenkázást, mert fiam van otthon és ő nem így néz ki (most lányom született), simán megmutatták. Kérdezz nyugodtan és ha te is kedvesen, normálisan állsz hozzájuk, akkor szerintem nincs gond.

Nekem ez most programozott császár volt, mert az első császár lett. Anno akkor még adtak szüléshez hálóinget, de talán már most nem. Amúgy meg vinni kell mindent, ami általában egy kórházba kell. Wc papír, evőeszköz, pohár a(nem árt kaja sem).

Mivel császároztak első nap többször behozták a picit szopizni és másnaptól együtt voltunk végig. Rendes szülésnél megkapod miután átvitték az osztályra és onnan te gondozod. ☺ Fürdetni ők szokták, de jönnek a szobákba és ott.

213. baloghzsani (válaszként erre: 212. - Indasik)
2017. szept. 1. 15:27
Ez kicsit megnyugtató. Pont a napokban olvastam hogy a 20 bababarát kórházból a Hetényi az egyik, de a személyzetet tapasztalva,sajnos elég vegyes képet mutat :/ És magadnak? Hálóinget ők adtak a szüléshez vagy sajátba kellett? A babáddal lehettél végig?
212. indasik
2017. szept. 1. 15:12
Szia. Én májusban szültem. Teljesen meg voltam elégedve. Nyilván nem egy szálloda, de ez az új rész ezerszer jobb a réginél. A nővérek is tök normálisak voltak, legalábbis ha te is normálisan állsz hozzájuk. A babának adnak mindent (van ruha, pelus, popsikrém). A popsitörlőt nem engedik (le kell mosni) de én vittem, éjszaka azt használtuk.
2017. szept. 1. 15:06
Sziasztok! Van itt olyan aki mostanában szült a Hetényibe? Milyen élményekben volt része nővérek tekintetében,mit kellett a kórházi csomagba pakolni és mit adtak?
210. Tina999
2017. aug. 13. 19:49

Köszönöm hogy irtál.

Meg kérdezhetem hogy meik nőgyogyászhoz jártál?

209. Mokuspocok (válaszként erre: 204. - Tina999)
2017. aug. 13. 04:56

Szia.

Pont az ilyen "ez elofodul" dumak es tarsaik miatt, en nem igen ajanlanek neked itt senkit. Komolyan. Gondolom azert keresel itt, mert elsosorban itt elsz, valamint a sok utazgatas sem mindig egyszeru tavolabbi orvoshoz.

Nekem egy baratnom Kecskemetre jart endos dokihoz, nekik o talata mrg a problemat es segitett megoldani, hogy legyen baba.

De en is mindenkepp egy alapos kivizsgalast javasolnek,ha fizikai oldalrol minden rendben, akkor utana laborban, pajzsmirigy, tsh, t3,t4 hormonok. Lehet hogy csak az jatszik veled egy kicsit es egy bogyoval maris kozelebb kerultok a megoldashoz, de lehet hogy csak epp annyi progi hianyod van, hogy amikor teherbeesel egy kis tamogatasra legyen szuksege. Nekem is volt ketto ami nem maradt meg a kicsi elott. Utana addig nem jottem el a nogyogyasztol, amig fel nem irta a progeszteront, hogy kovetkezoleg ha pozi a teszt, akkor mar el is tudjam kezdeni szedni, nem vagyok hajlando kockaztatni. Es bizony kellett, igy maradt a babank.

208. macibogarka (válaszként erre: 206. - Indacs)
2017. júl. 28. 20:47
Hát ez meglepő számomra...bár tény hogy van egy stílusa de eddig nem hallottam róla ilyet. De hát ezek szerint van ilyen oldala is :(
207. Tina999
2017. júl. 28. 20:39
Köszönöm hogy irtatok :).
206. Indacs (válaszként erre: 205. - Macibogarka)
2017. júl. 28. 14:32

Én Barthát elkerülném. Pajzsmirigy alulműködésre gyanakodtam. De engem elhajtott azzal, hogy minden rendben. A nők, ha meghíznak hajlamosak betegségre fogni, miközben csak elhagyták magukat szöveggel.

Egy másik doki szerencsére észrevette, hogy nem csak pm alulműködésem, hanem IR-m is van. Közel 20 kg-t le is dobtam.

205. macibogarka (válaszként erre: 204. - Tina999)
2017. júl. 28. 14:22
Szia, sztem endokrinológust is keress fel, de én Erdődihez is jártam, akkor derült ki a pajzsmirigy alulműködésem és rákérdeztem nála az inzulinrezisztenciára és a pcosre, nekem megcsinált mindent tbre. Endorinológust szolnokon pedig a Bartha Györgyöt tudnám ajánlani. Ja és én a 2. Vetélés után kértem a háziorvost adjon beutalót tsh vizsgálatra (pajzsmirigy) nekem onnan derült ki.
204. Tina999
2017. júl. 28. 12:09

Sziasztok.

Szeretnèm a seggitsègeteket kèrni abban hogy még nincs babánk de nagyon szeretnénk sajnos már két vetélésem volt az okot nem tudják vizsgálatra nem kűldenek mert "elöfordul"..

De nem hiszem hogy 2.szer egymás után.

Tudnátok ajánlani olyan orvost szolnokon aki esetleg normális ès seggitene és nem csak rá foglya hogy ez előfordul.

Köszönöm

203. banyeszka (válaszként erre: 202. - Mgagi)
2017. máj. 22. 17:57
:(
202. mgagi (válaszként erre: 201. - Banyeszka)
2017. máj. 22. 17:13
Szivinfarktus
201. banyeszka (válaszként erre: 198. - Mgagi)
2017. máj. 22. 16:38
Szia! Én 1 éve szültem Szolnokon, voltam Zoboki doktornál vizsgálaton. Nagyon sajnálom, hogy meghalt. Lehet tudni mi történt Vele?
200. Mokuspocok (válaszként erre: 199. - Indasik)
2017. máj. 14. 17:04

Szivesen :)

Ha tudok meg segiteni barmiben, nyugodtan kerdezz :)

199. indasik (válaszként erre: 195. - Mokuspocok)
2017. máj. 13. 09:46
Nagyon szépen köszönöm az infókat. Aranyos vagy.
198. mgagi (válaszként erre: 197. - Mokuspocok)
2017. máj. 12. 21:04
Jo ember volt!
2017. máj. 12. 20:47
Nála szültem decemberben...IMADTAM!! 😓
196. mgagi
2017. máj. 9. 11:38
Sziasztok! Zoboki doki meghalt. Järt hozzä vki?
2017. máj. 2. 09:22

Sziasztok,

Indasik, en december vegen szultem a Hetenyiben, majdnem de ha lehet ra azt mondani akkor programozott csaszarral. Apuka elokeszitobe ha tele van, ertelemszeruen nem mehet be, sot ha egyedul vagy bent akkor sem, addig amig nincs minden a helyen, de utana igen, majd a muto melletti kis szobaig mehet beoltozve, ahova a babat rogton viszik ellatni. Ott lathatja eloszor o. Vihetsz sajat ruhat is a babanak, de egyebkent tok felesleges, mert adnak, es eleg jokat. Pelust is kapsz napi 4-5db-ot, ha elfogy veletlen, kerhetsz.Latogatni uvegen keresztul lehet,ami nem is baj, itt sokkal kisebb az ablak mint a regi helyen, de megoldhato hogy odatold a babat mindig. Remelem segitettem ;)

194. indasik
2017. ápr. 24. 12:10
Sziasztok! Olvass valaki? Az új szülészetről érdeklődnék, mert az elsőt még a régiben szültem. Programozott császár lesz. Apuka bejöhet utána? Ruha, pelus van a kicsiknek? A babát itt is üvegen keresztül lehet látogatni? Akinek van tapasztalata legyen szíves írjon. Köszönöm
2016. nov. 6. 22:10
Lenne mit mesélnem, bár én is még a régi hétemeletesben szültem. (kétszer is)
192. eperkelepke (válaszként erre: 173. - Reniszolnok)
2016. nov. 6. 22:01
Szia! Látom, nem szoktál gyakran felnézni, de én is aznap szültem, pontban 7:47-kor, fogalmam sincs, hogy találkoztunk-e, de még az is lehet, hogy egy szobában voltunk! :) Kérlek írj, ha felnéztél ide :)
191. Szeem1 (válaszként erre: 189. - Enixa)
2016. szept. 20. 20:24
Szia! Nekem is Dr. Úri-Szabó az orvosom és azt szeretném megkérdezni nem baj ha írsz priviben mennyit fizettél neki a szülésért mert nem mondja meg.
190. bhcs (válaszként erre: 187. - Babyboo34)
2016. aug. 26. 15:00

Sziasztok!

Én is novemberre vagyok kiírva. Sikerült választanod Tornyi és Svéd között?


Kinek van tapasztalata az új szülészetről? Külön vannak a vajúdószobák? Milyen a felszereltségük? Az újszülött osztályon hány ágyasak a szobák?

Köszönöm az infókat!

189. Enixa
2016. jún. 25. 11:51

Sziasztok.

Szeretném leírni a véleményem a kórházról, ápolókról és persze a fogadott orvosomról. Igaz, nem kérdezte senki, de én szülés előtt annyi negatív hozzászólással találkoztam a Hetényi kórházról, hogy már majdnem elgondolkoztam, merjek-e odamenni.

Jelentem, jól tettem.

Az orvos, akit választottam, akiben bíztam, Dr. Úri-Szabó Károly főorvos volt, aki nagyon lelkiismeretesen végezte a dolgát. Sűrűn kellett járnom hozzá, de szinte minden alkalommal maximum 10 percet, ha kellett várakozni. Nagyon szimpatikus volt, ahogy elmondott mindent, nem orvosi nyelven magyarázta a dolgokat, hanem a mi nyelvünkön, érthetően.

A NAGY NAPON /persze, hogy pont akkor szültem, mikor a lánya szülinapját ünnepelte vasárnap/ nagyon kedves volt, nyugtatott, hogy nem lesz semmi gond, hihetetlen, valahogy áradt belőle a szeretet és nyugodt tudtam lenni, ha a közelemben volt.

Császárral szültem, mert a kislányom nem volt hajlandó kibújni, a magzatvíz meg már előző nap elfolyt, szóval muszáj volt.

Sok kórházban nem adják oda a picit császár után, én megpuszilgathattam.

Az ápolónők segítőkészek voltak, sokat kellett segíteniük /nem csak nekem/, és türelmesek voltak.

Egy dolog nem tetszett, rám szóltak a cumi miatt, de hát ez gondolom kötelező nekik.

Mindenkinek ajánlom a kórházat, én tuti oda fogok menni legközelebb is, ha úgy alakul... ☺

A kislányom 13 hónapos, egész nap megy, az élet legnagyobb csodája! ❤


Szóval... Bátran ajánlom a Hetényi kórházat mindenkinek!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook