Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szolnoki Hetényi Géza Kórház szülészete fórum

A szolnoki Hetényi Géza Kórház szülészete (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. jún. 15. 18:54
folytatom ,mind a ketten azt mondtuk hogy a nagyobbik fiunkra hasonlít de nagyon ,nemsemmi hogy már ijeneket megtudunk nézni nagyon jó.
2010. jún. 15. 18:50
tényleg fantasztikus volt és ahogy megkaptuk a képeket
36. anyacuka (válaszként erre: 35. - Santandi)
2010. máj. 13. 11:44
Tényleg 12.000 ft,de megéri.6 kép van az árban,sima A4-es lapra nyomtatva+a DVD.Hihetetlen élmény. Rögtön a kis arcát láttuk meg és gyönyörű volt.De a lényeg persze az volt,hogy láttuk a szerveit,hogy rendesen működnek,az ujjait és mindenét,hogy egészséges.Ne hagyjátok ki ezt az élményt.Szia
35. santandi (válaszként erre: 35. - Anyacuka)
2010. máj. 12. 12:53
Köszi szépen elég sokat segítettél ,a 4D UH ért mennyit kért mert volt aki azt mondta 12 ezer szeretnénk mi is megcsináltatni .szia
2010. máj. 6. 14:15
sziasztok valaki véletlen nem tudja hogy Tóth Zoltánnak mikor van magánrendelése vagy egy telefonszámot. és róla tudtok mondani valamit mert én egyszer voltam nála rendesnek tűnt.a többit nem ismerem. ha valaki tud segíteni nagyon megköszönöm.
2009. szept. 2. 15:15

Brigi!

Én ismerem georgit,az első terhességmmel is hozzájártam,most 8hetes kismama vagyok,nem is gondolkodtam hogy esetleg valaki mást keressek!

orvost aszerint válassz,hogy szimpatikus-e és megbízol-e benne,ne aszerint hogy más mit mond!

32. Munya (válaszként erre: 28. - Brigi78)
2009. febr. 2. 11:32

Szia!


Én tavaly szültem szeptemberben, nem fogadott orvosnál, az ügyeletesnél, aki Svéd doki volt, igaz, hogy egy "állat" :), de nekem mindenben segített. A szülésznők is nagyon kedvesek, a szülésnél és a vajjúdásnál egy percig sem hagytak magamra, míg csak a fájások voltak, addig persze, hagytak "elmélkedni". Georgevichet nem ismerem! Szülésznőt névről nem tudok ajánlani, de mindegyik, mint írtam, nagyon segítőkész!

A szülészet borzalmas állapotban van, volt olyan, hogy a szülésznő szólt, hogy tegyünk el minden kaját, mert az egér éppen az előbb szaladt el!

A csecsemőosztály sem jobb, 4 ágyas szobák, ha nincs nagy forgalom, kb. 3-an vagytok egy szobában, a baba veled van mindig, kivéve, ha éjszakára pár órát aludni szeretnél, ha nyűgös a pici, akkor szívesen segítenek (némelyik) betolhatod az őrzőbe! Csecsemős nővérek egy szót se, mert csak 1-2 van, aki nagyon kedves, a többi..., inkább hagyjuk! Az állapotokról csak annyit, hogy semmit se hagyj elöl, mert rengeteg a csótány, a fürdőszobákról nem is beszélve, négy napot voltam, abból 2x takarították csak ki!

Azt hiszem ennyi, ha gondolod kérdezz még nyugodtan!

31. poszata01 (válaszként erre: 28. - Brigi78)
2008. okt. 7. 13:49
Ja, és a baba veled van, éjjel-nappal.
30. poszata01 (válaszként erre: 28. - Brigi78)
2008. okt. 7. 13:47

Szia Brigi!


Georgievics: 2 barátnőm is nála szült, ők nagyon dícsérték. Én is hozzá mentem először, de abszolút nem volt szimpatikus, ezért még a terhességem elején dokit váltottam. Ha Neked szimpi, és úgy érzed, rá mered bízni magad, akkor hajrá! Olyan dokit nem találsz, akiről CSAK JÓT mondanak, de nem is ez a lényeg, hanem hogy olyan dokit válassz, akiben maximálisan MEGBÍZOL, és nincsenek kétségeid, hogy jó kezekben leszel-e.

A szobák: vannak már 4 égyas szobák, külön zuhanyzóval. A kórház állapota nem tudom, milyen volt régen, sok mindent újítottak már rajta, de a szülészeten nem sokat, sajnos. Elég gáz a szülészet, hááát mindenképp vigyél Domestos-kendőt meg külön papucsot a zuhanyzáshoz!

A tiszteletdíj általában a normál vizitdíj 10-szerese, ha szülésznőt fogadsz, az kb. a doki díjának a fele.

Nekem szülésznőm nem volt, szerintem akkor érdemes fogadni, ha nagyon félsz a szüléstől és/vagy nagyon sok pénzed van.

2008. okt. 1. 12:01

Sziasztok!!!

2003-ban Dr.Zoboki Zsoltnál szültem a kisfiam.

Szerintem nagyon rendes,kedves doki.

2008. szept. 21. 13:29

Sziasztok!


2009. áprilisára vagyok kiírva, és a segítségeteket szeretném kérni!! Első babát várjuk, tapasztalat nulla.

Georgevich doktornál szeretnék szülni, róla hallottatok valamit? Jó rossz, minden érdekel!

A kórház akkor már nem annyira szörnyű állapotú, mint régen? Hány ágyasak a szobák, a baba velem van?

Anyagilag mire "kell" számíítani, mennyi most a "tiszteletdíj" kb?

Szülésznőt érdemes megfogadni, vagy mindegy ki van? Ha érdemes tudnátok ajánlani valakit?

Bocsi a sok kérdésért és előre is köszi a segítséget!!

27. poszata01 (válaszként erre: 26. - Poszata01)
2008. júl. 13. 18:00

És ha bármire még kíváncsi vagy a kórházzal vagy a szüléssel kapcsolatosan, segítek szívesen, akár priviben is. kérdezz nyugodtan.

Ja, és NE FÉLJ a szüléstől! Szerintem lelkileg "gyúrj rá" egy kicsit. Csak annyi a lényeg, hogy tudj LAZÍTANI a fájások között, és ne a fájásra figyelj. Ha lazítasz, hagyod a méhedet dolgozni, és minden könnyebb lesz!

26. poszata01 (válaszként erre: 24. - Munya)
2008. júl. 13. 16:42

Kedves Munya!

Aktuális még a kérdés? Nem mondtad, mikorra vagy kiírva.

2 hónapja szültem a Hetényiben, tudok mesélni, ha gondolod. Nekem egy kicsit vegyesek a tapasztalataim, sajnos.... És az a helyzet, hogy nem is az EMBEREKKEL van ott baj, hanem az egész rendszerrel....

Nekem a szülés teljesen okés volt, a dokim maximálisan profi volt, a szülésznők is mind rendesek voltak.

25. KBernadett (válaszként erre: 10. - Erika0313)
2008. máj. 31. 20:41
szia van Dr Gyenes Orsolya és ő a Hetényiben dolgozik. Van neki magánrendelője de hogy hol azt nem tudom
24. Munya (válaszként erre: 21. - Nirocska)
2008. máj. 19. 12:31
Köszönöm! :)
23. Munya (válaszként erre: 22. - Apisz)
2008. máj. 19. 12:30
Szia! Köszönöm, priviben megírnád nekem azoknak a honlapoknak a címét! :)
22. apisz (válaszként erre: 1. - Munya)
2008. máj. 17. 13:32

Szia!

sok butaságot olvasok itt, olyat is, ami már másfél éve nincs, nemhogy... minthogy: csak babás szoba van, éjjel nappal veled van a baba, minden szobához külön wc, zuhanyzó, már lassan egy éve... és tiszta... nem oylan szörnyű, az a három-négy nap kibírható. Olyat még nem hallottam, hogy apuka nem lehetett volna jelen a szülésénél, kivétel, ha probléma adódott...ami megint érthető... de vannak más honlapok is, ahol jó kis csapatok gyűltek össze, és ők mostanában szültek... sok mindent tudnak neked mondani....

2008. máj. 17. 09:02
Szia!Én másfél éve szültem és nem volt fogadott orvosom,a szülésznők mosolyogtak amikor be mentem,pozitiv élmény volt.A párom is velem lehetett,amig vajúdtam.Sajnos vagy hál istennek császározni kellett mert nem tágultam és az ügyeletes orvos azt mondta nem játszunk a baba életével az anyukát pedig ne szenvedtessük.Az osztályon is aranyosak voltak a nővérkék,mondták hogy nézzek szét a szobákba hová akarok kerülni,de szerintem a ...számuba akarsz menni.A Rozát én is tudom ajánlani,nagyon aranyos.Hiányosságok vannak,a wc,fürdő csunya,az ágyak magasak stb.Most várom a második gyermekem és ha nem is örömmel,de félelem nélkül megyek.Sok sikert és jó egészséget.
20. Munya (válaszként erre: 19. - Bottyán Andrea)
2008. ápr. 21. 07:34

Köszi!


Gratulálok a babóhoz :)))))

2008. ápr. 19. 09:02

Kérdésedre válasz.

Nekem sem volt fogadott orvosom, mivel általában nagyon nehéz úgy csinálni hogy ott legyen sajnos.

De ne aggódj mert egy két kivétellel mind aranyos, de ugye kivételek mindig vannak.

Nekünk ha lesz még pici biztos hogy Faragóhoz megyek. Szerintem annyira nem is fájdalmas mint ahogy elképzeli az ember. Nekem fájásokkal együtt 1,5 óra alatt meg volt a pici.

2008. ápr. 19. 08:59

Szia Munya!

Én a Faragó doktornál szültem és nagyon meg voltam vele elégedve, lelkiismeretes orvos.

Visszatérve a vajúdás időszakára:

Egyáltalán nem vészes az NST gépet mindig csak pár percre kötik rád hogy megnézzék a fájásaid erősségét. Utána le is veszik, velem nagyon aranyosak voltak a szülésznők ott is.Amikor már szültem a Róza volt bent őt is tudom ajánlani mert nagyon aranyos.

17. Munya (válaszként erre: 15. - SBB)
2008. ápr. 16. 07:49

Köszönöm!!!


Erre gondoltam, mikor azt mondtam, hogy véleményeket kérek!!!


:))))

16. SBB (válaszként erre: 15. - SBB)
2008. ápr. 16. 07:48
Jaj,most veszem észre,hogy a férjem oldaláról írtam!:))De, az infók hitelesek!
15. SBB
2008. ápr. 16. 07:47

Szia! Én mindhárom fiamat ott szültem.

1.Úri Szabónál ...hm vegyes érzelmekkel gondolok vissza!

2.Mosonyinál ...velem normális volt,de a gyereknek eltörte a kulcscsontját,mindezt otthon a gyerek orvos vette észre!:(((

3.Erdődinél született,ő volt a legnormálisabb,azóta is hozzá járok. Emberséges,nem pénzéhes,de kora miatt nagy tapasztalata van. A kórházról meg csak annyit,hogy a pénzhiány folyamatosan meglátszik,mindegy,hogy hány év telt el.A wc-k és a zuhanyzók kaotikusak,(sajnos a beteganyag nagyban hozzájárul az állapotuk romlásához!!!!!)

A babás szobát válaszd,oda talán cigányokat nem tesznek be,és fantasztikus,hogy rögtön veled lehet a babád!:)))

14. Munya (válaszként erre: 12. - Sara1986)
2008. ápr. 16. 07:22

Úri-Szabó ismerős! Várni fogom, akkor még dolizok is :)

Már az uh-sok nem tetszettek, mi lesz majd később?

13. erika0313 (válaszként erre: 11. - Sara1986)
2008. ápr. 16. 07:16

szia.


Mennyi idős lehet a doktornő? ezek szerint szülést nem vállal?

12. sara1986 (válaszként erre: 9. - Munya)
2008. ápr. 16. 07:10
én három hónappal hamarabb szülök, mint te, majd megírom, h milyen volt. Bár nekem van orvosom, ő a főorvos, Úri-Sazbó
2008. ápr. 16. 07:08
igen, de ő már nem szülész - Szalai Márta
2008. ápr. 16. 07:02

sziasztok!


Ismer valaki Szolnokon női nőgyógyászt?

2008. ápr. 16. 06:54

Mint mindenki én is picit félek a szüléstől, mert első dolog az életemben, ismeretlen, tehát félek!! Bár nem tom mitől, mikor mindenki tudja, hogy fájdalmas :)


Én a Kórházról magáról érdeklődnék, hogy ha van orvos, hogy viselkednek, ha nincs akkor hogy? Esetleg melyiket ajánljátok. Az én édesanyám is ott szült, mint ahogy le is írtam, és elég "furi" dolgok történtek!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook