Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnoki szülészet fórum

Szolnoki szülészet (beszélgetős fórum)


2015. márc. 28. 14:47
És a szülésznőkről tud valaki valamit?
11. jennko (válaszként erre: 10. - Mociul)
2015. febr. 3. 12:14

Szerintem ha a férj bent lehet akkor édesanya is. Szerintem nekik mindegy kivel vagy.

A higénia az tényleg durva főleg a nőgyógyàszaton. A 6.-on két fokkal jobb. Ott ahol én voltam szobàban ott két szobànak volt sajàt fürdője wc-vel. Ez azért nem volt olyan rossz.

10. mociul
2015. febr. 3. 07:05

nekem sajnos nincs választásom, még ha választani lehet akkor inkább A hetényibe szülök.

még azt szeretném kérdezni mikor vajúdunk a kórházba édesanya melledet lehet?

2015. febr. 3. 06:12

Nekem anno még a MÁV Kórházban Szabó friss volt az orvosom

Mikor nem sikerült a baba, átküldött Tornyi drhoz, vizsgálatok, uh, gyógyszer, 3.hónapban sikerült is. Ez 12 éve volt.

Utána maradt Tornyi dr akivel max meg voltam elégedve.

Most ismét babáznánk és átküldött Varga Dudás főorvoshoz a CSNT-be, oda járok lassan fél éve, de bármi van nagyon segítőkész orvos, csak jót róla.

Tóth-ról én is hallottam rosszakat is.

Svéd az érdekes, kicsit szétszórtnak tűnik, de remek szakember.

Úri Szabót ismerem jól, ő szintén nagyon jó orvos, ugyanúgy mint Dinya és Erdődi is.

Emődi nekem sose volt de szimpatikus orvos.

Annak ellenére hogy ennyire jó az orvosom, soha nem szülök a Hetényibe, mert ami szülészeten és terhespatológián higiénés és fürdő stb...van az átlagon aluli.

Annyira fejlődik a kh, miért pont a szül nőgyógy marad ki mint igen fontos osztály.

Sok ismerős atment Mezőtúrra mind magánrendelés, mind pedig kórházba is. Én is ezt fogom tenni,csak 3 orvos közt vacillázok még.

2015. febr. 3. 05:13
persze rákérdezek! köszönöm
2015. febr. 2. 21:28
Pontosan így van ahogy ZéGyé leírta. Annyit szoktak adni a dokinak amit magànrendelèsen kér és annak a tízszerese. De azért kérdezz rà mert valaki megmondja mennyi. Kb 50-80 között mozog.
2015. febr. 2. 20:53
A szobák emlékem szerint 3-6 ágyasak. Úgy tudom van apás szülés, de nekem mindkettő császáros volt, oda nem jöhetett. Ez egy baba-mama barát kórház. Ha akarod, ha nem egész nap veled van a pici. A szobába látogató nem mehet. Egy üvegajtón keresztül lehet a babát megmutatni illetve ki lehet menni. Ez a babák védelmében van. Egy szobában 2-4 anyuka és baba van, nem lenne jó nekik, ha ott ülne a sok látogató. Hogy a babákkal hogy bánnak, mennyire segítőkészek, nem igazán tudom, mert mindkét gyerkőcöm a koraszülött osztályra került, de ott maximálisan elégedett voltam emberileg is, szakmailag is.
2015. febr. 2. 06:42
hány ágyas szobák vannak? az apuka bejöhet a szülésre? a picikkel jól bánnak? mondjuk anyum bejöhet hozzám a szobámba mellém? vajúdás alatt lehet járkálni zuhany alá állni ilyesmi?
2015. febr. 2. 06:39
értem, és mennyit szoktak nagyjából adni az orvosoknak? Emődi igen tényleg olyan hogy mindent elmagyaráz én őt akarom megfogadni majd.
2015. febr. 1. 22:49
A szülèszet olyan amilyen. Van egy tündéri dadus. Pont ő volt mikor csàszàroztak. A többi az olyan bàr segìtenek ha kéred de nem szeretik.
2015. febr. 1. 22:45
Én elég sokat feküdtem a terhességem alatt a kórhàzban így làttam hallottam sokat. Emődi mindig megnézte a papíromat és elmagyaràzta ha valamit nem értettem. Nekem nem ő volt a fogadott orvosom. Hallottam olyat hogy nem ment be szülèsre mert éppen màs dolga volt. Akit nem ajànlok (persze hallomàs után) az Tóth Zoli. Sokan csalódtak benne. Dinya is rendes. Nekem Tornyi volt az orvosom. Amúgyis hozzà jàrok màr vagy 13 éve. Neki köszönhetem hogy él a babàm.
2015. febr. 1. 22:05
És ha valaki ismeri dr Emődi Sándort róla is szívesen hallanék. Emődiről nem mit ember érdekel, mert úgy tudom hogy furcsa természete van. hanem ha megfogadom akkor ott lesz e velem a szülésnél meg ilyenek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook