Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A szegedi klinika diétája fórum

A szegedi klinika diétája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szegedi klinika diétája

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
330. Binky (válaszként erre: 328. - ZsuBe)
2010. máj. 25. 13:10

Ah oké, akkor nem is zavarlak:D

Szerintem itt is lehet kapni ezt a magazint, úgyis ki kell mennem egy-két dologért, majd megnézem az újságárusnál.

329. Binky (válaszként erre: 327. - ZsuBe)
2010. máj. 25. 13:09

Valószínűleg egy VHD(és itt most nem az ugyanilyen rövidítésű lemezképre gondolok) nevű fertőzés lehetett az oka, ez egy vírus, és van rá oltás, de szerintem Magyarországon nincs nagy divatja.

Mi sem kaptunk ilyet, pedig voltunk orvosnál a nyuszmókkal.


Borzalmas, pedig gyönyörűség volt ez a baba:(

Chilike most ugyanennyi idős, Emma pedig tavaly decemberben halt meg...életem talán legszörnyűbb napja volt.

328. ZsuBe
2010. máj. 25. 13:09

Sanoma Budapest kiadónak a Welness (ez a neve) magazinja a mostanin a Béres Alexandra a Címlap(lány)De ha lesz egy kicsi időm leírom majd a naplómba, amit tervezek majd írni hihi.

belekeveredtem, szóval leírom a napi kajabevitelem, hogy legyen kontrollom és visszamenőleg a múlthete is,és oda leírom, hogy mikre kell figyelni meg egy mintaétrend is van hozzá példának.Ezt még ma jó lenne megírnom, mert így is nehéz lesz visszaemlékeznem a múlthétre.űDe most még terveznem kell a gépen ezerrel. Szokásos SOS munkák...

327. ZsuBe
2010. máj. 25. 13:03

Nem tudom, mert sajna nem voltunk itthon amikor történt, anya volt vele, azaz anya vigyázott rá mi nyaralni voltunk, volt egy nagy nagy ketrece kinti ketrec, és mindíg óvtuk a naptól, folyamatosan le volt takarva a teteje és önitatója is volt.

Ja és oltva is volt , ezt nem tudom, hogyan írjuk mixtomatózis ellen. Délelőtt még minden oké volt anya szerint és délután már elment kicsi szivem, az oldalára feküdve habos szájjal. Mindíg az van előttem hátha nem lett letakarva szegénykém, biztos nem lesz több nyuszink mert nagyon megsirattuk, a férjem is teljesen oda volt miatta.

2 és fél éves nyuszus volt.

326. Binky (válaszként erre: 321. - ZsuBe)
2010. máj. 25. 12:59
Mi annak a wellness magazinnak a neve? Mert találtam angol nyelvű leírást, és a felsőfokúmmal el is boldogulnék, de mérhetetlenül lusta vagyok most olvasgatni neten oldalakat...
325. Binky (válaszként erre: 324. - ZsuBe)
2010. máj. 25. 12:49

Isteneme de dráááágga....ez tényleg egy gyönyörű nyúl. Hány éves korában ment el, és mi miatt?

Ja, és nagyon jól fogod, grat, a legtöbben rosszul fogják a nyuszijukat!!!

324. ZsuBe (válaszként erre: 322. - Binky)
2010. máj. 25. 12:48
Nézd meg Bonifácomat azaz nekünk csak Boni volt, feltettem róla pár képet, most nagyon hiányzik, hogy megnézegettem azt a tünci kis pofiját...
323. Binky (válaszként erre: 318. - Kriszta71)
2010. máj. 25. 12:37
Oké, várlak:D
322. Binky (válaszként erre: 319. - ZsuBe)
2010. máj. 25. 12:37

Jajj akkor megnyugodtam:)

Remélem gyorsan meggyógyul a baba és az urad is.

Amúgy én is múltkor lerobbantam, egy napig nem mozogtam. Lehet a megerőltetés miatt.

Ugyanmár ne legyen ilyen sok bűntudatod,nehogy megutáld a diétát:)

321. ZsuBe
2010. máj. 25. 12:32
Megvettem a welness magazint(nem csak a tuti táska miatt ami az aji) :o)és van benne egy tök jó diéta ami tíz nap alatt -5 kilót ígér és nem kell abba hagyni ha még többet akarsz fogyni mert egészséges , napi 5 étkezés és nagyon szimpi program,CARB-CYCLE DIÉTA a becsületes neve, lehet ezt fogom csinálni utána. :o) Már mint ha lejárt a 2 hetem.
320. ZsuBe
2010. máj. 25. 12:29
Epeeeer.... nyami nyami
319. ZsuBe (válaszként erre: 317. - Binky)
2010. máj. 25. 12:28

Hahó még élek én is és csinálom :o)

habár 30 perce bekaptam egy kicsi-pici, egésszen mini juhtúróspogit :o( khmmm....

Majd eset megfizetek edzésen a bűneimért így döntöttem. A hétvége után úgy is kijár!

Gyerekem még mindig beteg alig aludtam valamit mert persze napközben minden oké és zsizsi, este persze köhögő rohamok. Na és ennek tetejébe mi történt?

édes kicsi férjem vasárnap este rosszúl mozdolt és azóta nem mozog csak fekve az ágyba (gerincsérve van) ezt tudtuk, de olyan hirtelen robbant le most szegénykém... :o(

318. Kriszta71 (válaszként erre: 317. - Binky)
2010. máj. 24. 19:03
Elvileg csinálom,de megjött a megrendelt eper.Ezért most azt falom,majd ha elfogy megint visszatérek a fogyihoz.
317. Binky
2010. máj. 24. 17:12
Mein Gott, csak én csinálom?! Mindenki más befejezte már?
316. Binky (válaszként erre: 315. - Binky)
2010. máj. 23. 20:27
Na közben rájöttem...mindig tanul valami újat az ember, szóval akkor száraz rántással.
315. Binky
2010. máj. 23. 20:24
Őő...holnapra tojáslevest csinálok, de nem tudom hogy kéne besűríteni, mert a rántás ugye jó zsíros módja a dolognak...
314. Binky (válaszként erre: 313. - ZsuBe)
2010. máj. 23. 18:57

Végülis csak fele joghurttal csináltam:) Még így is nagyon kicsi adag lett, épphogy jóllakok vele.


Igen a huxol szerintem határozottan jobb, nekem az jön be eddig a leginkább.


Köszönöm:) Végre még egy nyuszitárs^^

313. ZsuBe
2010. máj. 23. 14:26

Binky milyen fiatalka vagy és nagyon csinos a pofid, én is imádom a nyuszikat.

Egy törpe szerelmem volt Bonifác, de imádnivaló pofija volt és nekem "vunnyogott" a leg észbontóbban :o)majd rakok fel képet róla neki lógófüle volt.

312. ZsuBe
2010. máj. 23. 14:21

Ma van a 7. napom az előbb panaszkodtam, de 1,5 órája rendesen beindult az emésztésem! :o)

Lehet reggelre ledobok még egy kilót! :o)

311. ZsuBe (válaszként erre: 307. - Binky)
2010. máj. 23. 14:14
Köszi az infót, ez a huxol jobb ízű mint a süssina?
310. ZsuBe
2010. máj. 23. 14:13

Vissza mentem 87 kilóra :o(

Remélem csak a sport miatt, hasra gyúrtam, olyan hasizomlázam van 2 napja :o)

309. ZsuBe (válaszként erre: 308. - Binky)
2010. máj. 23. 14:12
Én a tejet és a joghurtot csökkenteném azaz kicsit vizezném, és simán megenném!!!De ha nem vizezed akkor is! :o)
308. Binky
2010. máj. 23. 14:01

Kezdem a mai napot.

Ti milyen zöldséglevest esztek? Olyan klasszikusat? Mert én joghurtos uborkalevesre gondoltam, de csak egy pohár zsírszegény natúr joghurt lenne benne szerintem a bűnözés.

Vagy maradjak a vízben és fűszerben megfőtt zöldségeknél??


Itt a recept:


# 1 nagyobb kígyóuborka

# 2 dl natúr joghurt

# 1,5 gerezd zúzott fokhagyma

# 1,5 dl tej

# só

# bors

# kapor ízlés szerint

307. Binky (válaszként erre: 306. - ZsuBe)
2010. máj. 23. 00:04
Én a huxol nevű folyékony édesítőt használom, ha tehetem... hát nem tudom... befőzni sztem a legtöbb édesítőporral lehet(nagy csomagban olyan 250-500 g-os pakkban lehet kapni).
306. ZsuBe
2010. máj. 22. 23:35

Na megjártuk az ügyeletet is... nyami megenném most a gyümilevesed!!:o)

tudtok valami jó édesítőszert aminek nincs borzasztó mellékíze és esetleg befőzni is lehet vele? a vacsim olaj nélkül sütött karaj volt csíkokra vágva 1 paradicsom, 2 kicsi ubi, egy pici hagyma, mind kockára vágva és nem ízlett:o(

aztán nyakon csaptam, egy kis bors só kávéskanál tejföl, friss petrezselyem, icipici erős pistát, fokhagyma + pici vízzel összekevertem és ezt a fini szószt ráöntöttem az uncsi kajámra.

Nem volt ideje, hogy ráunjak :o)

305. wicca10
2010. máj. 22. 13:10

Sziasztok!


Én édesítős gyümölcslevest csináltam, fagyasztott gyümölcsökből.

Azt ettem hidegen.

304. Binky
2010. máj. 22. 12:58
Hmm... Nyami. Na én csak almát ettem eddig, két zöldalmát meg egy mandarint. Lehet szokásommal ellentétben megbontom a dolgot, és még egy adagot eszek kicsit később. Elmegyek a boltba és veszek még valami finom gyümölcsöt, mert itthon az említett két gyümölcsön kívül csak konzerv van...
303. Kriszta71 (válaszként erre: 302. - ZsuBe)
2010. máj. 22. 12:29
Miket ki nem találsz!Fini lehetett:-)
302. ZsuBe
2010. máj. 22. 12:13

Gyümülcs sali izlés szerint, én egy banánt vastagabb karikákra vágtam,alma, narancs, kiwi.

Gyakorlatilag a narancs gerezdekben volt, a kivi negyedelve. De a lényeg az öntet azaz én mártogattam a gyümiket.

Egy narancs levét 1 almát csipet fahéjat és egy kisujj percnyi friss gyömbért leturmixoltam. Édesítő, cukor és méz nélkül is elég édes volt.

Ebbe mártogattam a gyümiket és isteni a gyömbér zamata a narancscsal és fahéjjal nyam nyam...

Jó étvágyat!!! :o)

301. ZsuBe
2010. máj. 22. 12:09

Sziasztok Csajcik!

Csak gyorsan beugrottam... GFyermekem tegnap taknyosan jött haza az oviból,és éjjel műsor volt.

Fülfájás,köhögés stb... Megyek megnit fektetni a pindurkám, jól aludja ki magát.

De az ebédem elkell mondjam, megint kotyvasztottam...

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook