Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A szegedi klinika diétája fórum

A szegedi klinika diétája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szegedi klinika diétája

30. Droma (válaszként erre: 29. - Beee2ff937)
2007. márc. 9. 17:09
:)
29. beee2ff937 (válaszként erre: 28. - Droma)
2007. márc. 9. 17:07
Szívemből szóltál!:)
28. Droma (válaszként erre: 26. - 0565efa6e6)
2007. márc. 9. 17:06

Ember!

Demokrácia van!Mindenki azt csinál amit akar.Főleg a saját honlapján!Ha valakinek tetszik,akkor kipróbálja,ha nem akkor nem!

És az emberek itt többnyire nem hülyék,hogy olyan diétát alkalmazzanak amibe bele is halhatnak.Ha meg rosszul lesznek valamitől,akkor valószínű hogy abbahagyják!

27. Eve20 (válaszként erre: 24. - 0565efa6e6)
2007. márc. 9. 17:02
Ennyit fogyni szerintem is lehetetlen, én régebben csináltam 2 hétig egy nagyrészt folyadékból álló diétát, de akkor is 5.5 kilónál nem ment le több, ahogy pedig elkezdtem megint enni, azonnal visszajött 2 kiló:( De mondjuk a többi nem. Ezt legfeljebb 30-40 kilós többletsúlynál tudnám elképzelni.
2007. márc. 9. 17:01

Kedves Hoxa!

Úgy döntöttem, szóvá teszem.


Elég mocskos dolognak tartom, hogy minden diétát, szakmai szűrés nélkül fölraksz a holnapra. Semmi felelősségérzet. Gyanítom, hogy a szakirányú tudásod is csekély. Legalábbis az oldalon fellelhető, minősíthetetlen, kritikán aluli diétákból erre következtetek.


Szép meg jó, hogy tele van a honlap minden diétával, de arra nem gondoltok, hogy aki ilyeneket alkalmaz, akár bele is halhat?


Ez az üzenet úgyis törlésre kerül, de legalább kicsit elgondolkozol ezen (legalábbis remélem).

25. Eve20
2007. márc. 9. 17:00

Sziasztok!


Eddig még bírom, de a gyomrom már nem annyira:( Azt hittem erősebb, de rosszul vagyok ma már egész nap, ég a gyomrom, meg borzasztó hányingerem van. Úgyhogy részemről ennyi volt, a mai napot még végigcsinálom, aztán új fogyi után nézek. Remélem sikerrel.

2007. márc. 9. 16:54

Sziasztok! Ez pont olyan butaság, mint a többi divatdiéta.

Ennyi tojás már jelentősen emelheti a koleszterinszintet, főleg rosthiányos táplálkozás esetén.

A 2 heti 7,5-10 kiló irreális, persze izomból lehet ennyit fogyni nyugodtan.

Akinek ez megéri, és nem fogadja meg egy valamelyest hozzáértő tanácsát, az csinálja!

2007. márc. 9. 15:09

Sziasztok.

Én nem nagyon értek ezekhez a diétákhoz, igaz én nagyon odafigyelek arra, hogy mikor mit eszem (a nagy baj az,hogy a mennyiségre nem tudok odafigyelni) viszont mivel kivették az epémet, nem eszek zsírosat, nehézhúsokat, tejszínes dolgokat stb. a fent említett diátához annyit szólnék hozzá, hogy szerintem annak akinek érzékeny a nyomra nem igazán ajánlott a kávé és a tojás.

Mindenki tudja, hogy mit bír a gyomra, úgyhogy akinek erős annak sok sikert a diétához.

22. 4c35511f0b (válaszként erre: 20. - Eve20)
2007. márc. 8. 23:49
Én bírom(kénytelen vagyok, mert amúgy fáj a fejem sajnos), csak látom magam körül a fitness teremben hány embert pörget:)
21. Eve20 (válaszként erre: 19. - Briella)
2007. márc. 8. 21:09

Szia!

Nem vagyok éhes egyáltalán, de mondjuk az előző 3 napban léböjtöt tartottam, szóval most nincs szükségem sok kajára ahhoz, hogy jóllakjak:) De azért próbáld ki ha van kedved, legfeljebb abbahagyod, ha nem esik jól csinálni. Végre valaki nem csak ellene van:) Örülök:)

20. Eve20 (válaszként erre: 18. - 4c35511f0b)
2007. márc. 8. 21:07
Alszik mint a dög, ugyanis meg sem állok egész nap. Ha valaki meg nem bírja a kávét, akkor nem neki való ez a fogyi.
19. briella (válaszként erre: 15. - Eve20)
2007. márc. 8. 20:17
Hali!És tényleg nem vagy éhes?Mert akkor én is kipróbálom,ha nem vagy éhes.
2007. márc. 8. 19:09

Ez olyan majdnem, mint a svájci diéta, ugyanezeket ígéri, de kb felét adod le vele.

Mondjuk az érdekelne, mennyit alszik valaki, ha napi 3 feketekávét benyom,,,:)

17. Eve20
2007. márc. 8. 18:26
Egyébként én csináltam már hasonlót, a 13 naposat, amiben a marhahús is szerepel. Kibírtam, igaz, csak 6 kilót fogytam a beígért 8-9 helyett, de így is elégedett voltam. Én a marhahússal voltam bajban, mert nagyon utálom szinte minden formájában.
2007. márc. 8. 18:01
Én egyszer kiprobáltam ezt a diétát,eredmény 3 kg minusz és egy olyan tojás undor hogy amig élek nem fogom tőbbet a tojást megkivánni.
15. Eve20
2007. márc. 8. 17:16
Na, eddig minden oké, nem vagyok éhes, és a kávétól sem borultam fel:) Én mondjuk alapból iszok ennyit, szerencsére már leszoktattam magam a tejszínről meg a cukorról is, úgyhogy ez nem gond. A tojásért mondjuk már most nem rajongok, de ki lehet szerintem bírni, pláne, ha utána az ember nem lesz éhes. Holnap jelentkezem!:)
2007. márc. 8. 14:54
Minden diétát egyénre szabottan kellene alkalmazni! Így általánosítva nem biztos, hogy mindenkire jó hatással van. Én speciel fejre állnék ennyi kávétól (+ szétmarná a gyomromat), mivel 3. éve nem kávézok, viszont a férjemre lehet, hogy jó hatással lenne.
13. Droma
2007. márc. 8. 14:07
napi 3 feketekávé? Hűha,ez minden csak nem egészséges.Én kicsit másként tudom ezt a diétát.Abban csak egyszer van naponta feketekávé.
2007. márc. 8. 13:36
Sziasztok, én már csináltam, de nincs pozitív tapasztalatom. Nagyon elsavasodott a szervezetem, és alig tudtam helyrehozni. Fogyás? Kb tartott három hétig.
2007. márc. 8. 11:53
Tetszik nekem ez a diéta és szeretem is a tojástdenem sok ez egy kicsit?Még 1-2 nap meg is enném ezt a mennyiséget,de 2 hétig???
10. Ancika (válaszként erre: 9. - Eve20)
2007. márc. 8. 11:24
Azért nagyon kíváncsi vagyok :)))
2007. márc. 8. 11:21
Én ma kezdtem bele, remélem majd jól megy, és eredményekről is beszámolhatok! Szerintem jó, bár az tény, hogy magas koleszterin mellett nem tesz jót. De gondolom ezt belekalkulálja mindenki. Én már 5 kilónak is örülnék!:)
2007. márc. 8. 11:16

én imádom a tojást, amikor atkinseztem ettem is egy csomót.

ez a diéta is szuper lenne, csak nekem túl sok benne a hús, ezért nem kezdek bele.

2007. márc. 8. 11:00
Hűűű gyerekek, ez nem nyomja fel a koleszterinszintet??
2007. márc. 8. 10:01
Én nagyon szeretem a tojást,csak a kávét nem tudom a torkomon lenyomni! Biztos nem lehet azt vmivel helyettesíteni?
5. gpetra (válaszként erre: 4. - E71af41436)
2007. márc. 8. 09:58
Ez így igaz... Egy darab is "csodákra" képes.
2007. márc. 8. 09:46
Én inkább az epéseket intem odafigyelésre. A tojás nagyon megterheli az epét!!!!
2007. márc. 8. 09:38
Hencsitusz, légyszi derítsd ki, hogy mennyi koleszterint tartalmaz. Nagyon fontos lenne, mert jónak látszik, de ha az én korosztályom (50 felettiek) rácuppannak, akkor ott gondot okozhat a koleszterin. Siess kideríteni légyszi.
2007. márc. 8. 09:32

Szió!


Biztos lehet vele fogyni,de szerintetek egészséges dolog ennyi tojást kajolni? Szerintem nem.

2007. márc. 5. 11:27
Sajnos még egyik családtagom sem kezdett bele, de 3 hét múlva már eredményről is tudunk beszámolni. A diéta annak ajánlott aki szereti a TOJÁST!
Kövesse az utasítást két héten át gondosan. Pontosan tartsa be, mert ez alatt egy vegyi folyamat megy végbe.

Ugrás a teljes írásra: A szegedi klinika diétája

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook