Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A soványító palacsinta fórum

A soványító palacsinta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A soványító palacsinta

2008. okt. 2. 13:27

Ha van a Norbi palacsintában tehéntej, tojássárgája és búzaliszt akkor hizlal. A búzaliszttel az a baj, hogy van benne egy olyan enzim ami a már meglévő izomsejteket zsírsejtekké alakítja, hiába csökkenti a szénhidrát tartalmát, nem azért hizlal a búzaliszt mert szénhidrát, az csak hab a tortán. Azt az enzimet pedig tudomásom szerint nem lehet a lisztből kivonni. Nekem egyébként van egy jó palacsinta receptem ami szerintem tényleg nem hizlal!


Diétás bio palacsinta:


· 30 dkg bio zabpehelyliszt (ha nincs lehet tönköly is)

· 10 dkg bio barna rizsliszt

· 1 l bio rizstej, vagy zabtej

· 4 tojásfehérje

· 1 dl olívaolaj

· 2 evőkanál méz, fruktóz, vagy Sztívia

· pici só


Elkészítés: A hozzávalókat gépi habverővel összekeverjük, azonnal süthetjük. Lassabban kell sütni, mint a hagyományos palacsintát.


én mindig ilyet sütök :)

8. Danica (válaszként erre: 5. - 189e7a0266)
2006. dec. 2. 19:16
Nem tudom hogy hogyan készül, mert én eddig 2-szer rendeltem a Norbi futártól. Nagyon finom volt és laktató.
2006. dec. 1. 18:16
Nem tudom elkepzelni hogy a norbi palacsinta mas mint akarmelyik mas fele palacsinta.Sajnos nem ismerem a termeket,bizonyosan integralis lisztbol van ,de akkor is fel kg sok 1ooo ft-ert,az 4 euro es az 32o dinar,amiert eleg sok palacsintat lehet csinalni:))))
6. kisgé (válaszként erre: 5. - 189e7a0266)
2006. dec. 1. 16:12
Lehet kapni marha drágán Norbi féle palacsinta port, fél kiló kb. 1000 Ft.
2006. dec. 1. 15:37
És hogy készül a Norbi palacsinta?
2006. nov. 28. 20:55
Nem kell megutálni a palacsintát, hanem Norbi palacsintát kell enni. 1-es kódú, 0-24 óráig ehető.
2006. nov. 28. 11:44
A mese tetszett, de én sem másznék fel a fára minden palacsintáért, inkább leszoknék róla.
2006. nov. 28. 11:38
Ez nagyon aranyos mese! Koszike szandal! :-)
2006. nov. 26. 23:12
Kriszti királykisasszony nem sajnálta volna érte a fele országát. Kincstárából a legszebb smaragdot. Karkötõt, gyûrût, feliratos trikót, akármit! Meg is hirdette a Királyok Lapjában: "Fele országom, kincstáram legszebb smaragdja, karkötõ, gyűrű, feliratos trikó, akármi annak az embernek, aki megutáltatja velem a palacsintát."

Ugrás a teljes írásra: A soványító palacsinta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook