Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


374. krisztynna (válaszként erre: 373. - 68454605f4)
2015. ápr. 16. 12:30
Hat ez lesz a baj...A konnyu reggeli...Ha pont 6an kell mennem terhelesre meg egyuttal tukrozesre akkor mar elotte valo nap sem fogok tudni enni,plusz hashajtozas mar majus 5en ugyebar a kolohoz...Ajjj.Felek,ez a honap nem fog osszejonni...Pedig csak egy napot kellene csuszni,hogy 7en menjek erre a terhelesre...Hatha ma még nem jön meg csak holnap,mert akkor mar sanszosabb,hogy majus 7re esne a terhelesem es akkor mar no problem...Izgalmas honap ele nezek,latom...
373. 68454605f4 (válaszként erre: 372. - Krisztynna)
2015. ápr. 16. 12:23
Szia!:-)) Érkezési sorrendben történik.A múltkor kb 4-en voltunk,de össz-vissz várakozással együtt max 20 percet voltam ott.Én úgy háromnegyed 8-ra mentem,akkor csak 1 hölgy volt előttem.Tudod,egy könnyű reggelit el kell fogyasztani előtte?! Én is csak a 3.napin voltam,a terheléses biztos hosszabb időt vesz igénybe,de én arra nem megyek!:-))
372. krisztynna (válaszként erre: 367. - Peferni)
2015. ápr. 16. 12:11

En is vartam a hormosorommal asszem 1 vagyasfel honapot mutet utan.Addigra mar nekem normalis ertekeket mutatott.

Most viszont az van,hogy hetfon mennek a 3.napi hormonsoros vv-re(szombat v vasarnap lesz igazabol a 3.napom,de ilyenkor ugyebar hetfore tolodik a vervetel).Kozben rajottem,hogy az altatasos vastagbeltukrozesem valoszinu pont egy napra esik majd a 21 napi terheleses teszttel.Felhivtam a SOTET,hogy ilyenkor mizu.Hat mondta a noci,hogy akkor kovi ciklusban kellene kezdeni,de mondtam neki,hogy Murber mar igy is kesettnek tekint(szerinte mutet utan azonnal lombikkal kellett volna inditanunk,nem spontan probalkoznunk 2 honapot).Ugyhogy mondta a noci,hogy akkor kezdjem meg hetfon a vv-t,a 19.napira is menjek el,ahol igy is kiderul hogy pozi lesz-e a tesztem,mert ha ha nem,akkor nem is lesz szukseg a metoclopramid terhelesre csak sima vv-re igy akkor aznap altatasos kolonoszkopia is meg tud lenni. A ketto egybe nem tudom mennyire vetheto ossze.Vahy a masik bizadalmam,hogy majus 7.ere fog esni a 21.napi vv,mert a kolo az majus 6.an lenne.Remelem vmelyik lesz a ketto kozul.

Viszont egy kerdes!Ha majus 6.an megyek megis csak terhelesre,8orara ha odamegyek,kb mennyi ido alatt kerulok sorra?Meg mennyi idot vesz igenybe ez a metoclopramid teszteles? Csaka azert,mert 11re van idom kolonoszkopiara,szoval olyan 10 korulre vegeznem kellene.Ez lehetseges?Sosem voltam meg a soten,nem tudom ott milyen gyorsan mennek a dolgok(de mas helybol kiindulva,nem remenykedem),de azert megis,megirnatok,mennyi ott a varakozasi ido a vervetelekre?

2015. ápr. 16. 11:32
Sziasztok!Kisebb kiesés után újra itt :) Megvolt az utolsó vérvétel tegnap (halleluja).Férjem júni 1-jére kapott időpontot a Honvédba.Sote II.-re csak szeptembertől hívhattuk volna őket ez ügyben :( Szóval kivárunk.Azt hittem beleőrülök a terhelésesbe,utáááálom a tűt és még bennem is hagyják fél órára...áááá.Kicsit kiborultam,pityogtam,nem ismertem magamra.Úgy gondoltam keményebb vagyok :) Azt szeretném kérdezni Tőletek,hogy ismertek jó sebészt?Férjem elhatározta,hogy megműtteti a heresérvét.Hátha ez a gond.Bár már régóta megvan neki és mégis van 3 gyermeke (2 közös).Hogy vagytok?Hol tartotok?Hogy bírjátok?
370. 68454605f4 (válaszként erre: 369. - Bobcsi82)
2015. ápr. 16. 10:15
Szia!:-)) Csak megjegyzem hogy a 3.vv-t azoknak nem csinálják meg,akik prolactinémiások,tehát eleve prolactin túltengésük van,és erre Bromocriptint szednek!Mint pld nálam.:-))Nekünk úgy mondták,hogyha megvan a külsős és belsős(SOTÉS)spermavizsgálat,illetve a vérvételek készen vannak,akkor lehet 2.konzultációra időpontot kérni,aholis a doki eldönti a továbbiakat!Pld azt h inszemináció vagy lombik jöhet csak szóba,és hogy milyen protokolt írt ki hozzá.Ha lombikos leszel,akkor még lesz egy vérvétel mindketőtöknek: HIV,Hepa,stb.Majd jöhet a stimulálás.:-))
369. Bobcsi82 (válaszként erre: 363. - Krisztynna)
2015. ápr. 16. 09:00

Szia!

A 3. vérvétel a terheléses, amikor gyógyszert adnak a vénába, majd fél óra múlva vért vesznek újra. Nem volt kibírhatatlan, a gyógyszer mellékhatása a kellemetlen inkább. Én nagyon nyugtalan voltam tőle, de volt aki meg álmos, mindenkinél más hatást vált ki. Szerencsére a tünetek hamar elmúltak, szóval nem kell félni tőle :)

Valaki meg tudná mondani, hogy ha a párom 2. spermavizsgálata is meglesz (azért kell a 2. mert az elsőnek rossz lett az eredménye betegség miatt), nekem jók lettek a hormonvizsgálatos vérvételek, utána mi jön? Újabb vizsgálatok és ha igen micsodák? Köszönöm!

368. 68454605f4 (válaszként erre: 367. - Peferni)
2015. ápr. 15. 20:38
Szia!:-))Azt hiszem várni kell 1,2 hónapot,míg visszaálsz..de azért kérdezz utánna!!Én is megcsináltattam műtét utáni 7.napon FSH,AMH-t és abnormális eredményeket kaptam ami azóta hála istennek rendeződött,de először bepánikoltam mert olyan rossz volt az eredményem.De Bokor doki is mondta h a műtét bekavarhatott!!:_))
367. peferni (válaszként erre: 364. - Krisztynna)
2015. ápr. 15. 20:15

Szia!!!

Örülök, hogy itt is összefutunk:), látom a másik fórumon, hogy mindenkinél beindultak az események. Ez szuper!!Én is követlek Titeket pár hónap múlva! Úgy tervezem, hogy rögtön megyek a 4. heti Bokor féle konzi után Murberhez, nehogy idő probléma legyen. Egy vmi felmerült bennem. A hormonkezelés után rögtön már jól lehet hormonsort csináltatni? Nem borulnak fel a „dolgok"?

366. 68454605f4 (válaszként erre: 364. - Krisztynna)
2015. ápr. 15. 16:31
Hát nagyon bízzunk benne!!MINDENKINEK babásodást kívánok!!:-))
365. 68454605f4 (válaszként erre: 363. - Krisztynna)
2015. ápr. 15. 16:30
Mindenképpen a Gabriel tesztet kell megvenni,a Kórháztól nem messze lévő Patikában,ezt nagyon kérik ott az ARÓ-n!Gondolom leellenőrizték a dokik,és az egyik legjobb ovu-tesztnek tartják,a megbízhatósága miatt kérik határozottan!Majd írj hogy hol tartasz!Puszi,megy a DRukk!!:-))
2015. ápr. 15. 15:36

Szia Peferni!Uuu mennyi ismeros "arc" ! :)

Kar hogy itt futunk ossze,de remelhetoleg mihamarabb a babas topicban fogunk csevegni,hogy kinek mekkorat rugott a baba! :)

2015. ápr. 15. 15:32

Sziasztok!Szia itt is AVA! :)

En ugy nez ki hetfon megyek az elso vervetelemre.Hm...Lesz kesobb vmi olyan vv is,amikor ugyanazon a tun keresztul visszajuttatnak vmi gyogyszert a venamba.Errol mit kell tudni?Szar?Nem szar?

Illetve ovu teszet csak azt lehet hasznalni amit a kapott papiromra felirtak?Vki mondta nekem,hogy mar nincs is olyan,helyette a Gabrielt adjak.Es ha nekem van netrol rendelt ovu tesztem?Vagy ez mindegy?Nyilvan mindent pontosan igyekszem a leirtakhoz kepest csinalni,szoval ha az kell hat megveszem,de miutan ovu teszt,gondolnam hogy jo erre az enyem is. :) Szerintetek?

362. KittiKata (válaszként erre: 361. - 68454605f4)
2015. ápr. 15. 14:27

Szia! Jó sokan voltunk, hányra jöttetek? Uh-n mondta Urbancsek, hogy szépen fejlődnek a petécskék jobb oldalon. Pénteken megint többet fogok tudni!

Mennyi van még a vv-ből, mikor mentek vissza?

361. 68454605f4 (válaszként erre: 356. - KittiKata)
2015. ápr. 14. 20:59
Szia! Szerdán mi is megyünk délelőtt,a párom katonákat ad le!:-))
360. KittiKata (válaszként erre: 359. - Évi89)
2015. ápr. 14. 20:11

Évi!

Nagyon drukkolok!!! Tudod mi vár rád?

Puszka

359. évi89
2015. ápr. 14. 16:21

Sziasztok


Nekem végre elmúlt a cisztám , norcolut segítségével :)

29.én megyek újra és remélhetőleg nem jön vissza semmi oda nem illő dolog és tudok kezdeni élesben :)

Már egyre jobban várom a kis fagyibabóinkat :)

358. peferni
2015. ápr. 13. 20:35

Köszi csajok a drukkokat és a szíves fogadtatást:))

én is szorítok Nektek.

357. KittiKata (válaszként erre: 349. - Peferni)
2015. ápr. 13. 17:41
Szia! Üdv közöttünk! :)
356. KittiKata (válaszként erre: 350. - 68454605f4)
2015. ápr. 13. 17:40
Köszi! Szerdán és pénteken ismét mennem kell. ;)
355. 68454605f4 (válaszként erre: 354. - Peferni)
2015. ápr. 13. 16:38
:-(((,Sajnálom...,akkor meg pláne hogy megy a Drukk!!!:-))
354. peferni
2015. ápr. 13. 13:48

Szia,

nem kellett:)nekem sajna már 10 éve kivették mindkét petevezetéket, úgyhogy már az Endo előtt is tudtam, hogy lombik.

353. 68454605f4 (válaszként erre: 352. - Peferni)
2015. ápr. 13. 13:46
Így van..de lehet hogy a HIV-et Hepa-t stb..itt is leveszik mégegyszer!?Majd kiderül...:-))Egyébként átjárhatóságit néztek nálad,műtét közben? Csak mert a petevezetékeknek nem kell sok h eltömődjenek!:-))
352. peferni (válaszként erre: 351. - 68454605f4)
2015. ápr. 13. 10:52

köszi:)

akkr legalább a HIV, Hepa és rákszűrés és barátait nem kell újra :))

351. 68454605f4 (válaszként erre: 349. - Peferni)
2015. ápr. 13. 10:29
Szia!Üdv az ARÓ-n!:-)) Azt hiszem 1 évig érvényesek,pld:EKG,mellkasröntgen..ezek kelleni fognak beülti előtt is,mert altatásban végzik.Ezen kívül lehet spermavizsgálat-andrológia külsős,de itt is mégegyszer megcsináltatják.A többi vv-s eredmények nem érdeklik őket,mert amit a Sotén majd tőled levesznek,az a mérvadó.A- szerint döntenek, milyen protokolt kapsz.:-))
350. 68454605f4 (válaszként erre: 348. - KittiKata)
2015. ápr. 13. 10:23
Szorítunk neked!!:-))Én még csak az első vv-n vagyok túl,de remélem következő ciklusban stimu következik!Gyönyörű volt szombat és vasárnap is az idő!Csak így tovább...Megy a Drukk!!:-))De maradj legbelül nyugodt,kiegyensúlyozott,ahogy csak lehet..
349. peferni
2015. ápr. 13. 09:12

Sziasztok Lányok!

Mostmár eléggé biztos, hogy én is csatlakozom a sotés klubba:) Most műtötték endometriozissal a soten es mivel az endosoknak más stimu kell, ezért a dokim javasolja h jöjjek a sotera mert h a kollegài már sok endos esetet láttak.

nekunk mashonnan mar vannak kivizsgalasi eredmenyeink, szerintetek meddig ervenyesek ezek?

koszi

2015. ápr. 12. 21:53

Sziasztok Lányok!

Csütörtök óta szúrom a Menopurt (2-1) a Gona mellett, és este fél Bromocriptint. Nagyon izgulok, most már. Hétfőn vv és uh. Jön valaki? Tudom késő van már és lehet fel sem néztek csak holnap.

Hogy telt a hétvégétek?

347. Dinabolic (válaszként erre: 346. - Évi89)
2015. ápr. 10. 13:23

Köszi. Ebben a hónapban csinálok lh tesztet,hogy lássam mizu.Már van menszeszem, de még szoptatok.

Neked kell kezelés?

346. évi89
2015. ápr. 10. 11:31

Ugye a fagyasztott embriók hármasával vannak lefagyasztva azt olvasszák ki .

Ha csak 1 szeretnétek visszaültetni akkor szerintem nincs akadálya.

345. Dinabolic (válaszként erre: 344. - Évi89)
2015. ápr. 10. 11:10
Ó,köszönöm. Azt szeretném tudni, megkérdezi-e a prof,hogy mennyi embrit ültessen be? Mi a helyzet,ha mi csak egyet szeretnénk? Csak mert nekünk már több gyermekünk is van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook