Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


1094. Vigyorex6
2015. júl. 2. 12:35
Ja meg annyi, h nekem alkalmaztak AHA technikát a picúrokon. Bemetszették a burkot, h könnyebben kicsusszanjanak mikor idő van.
1093. Vigyorex6 (válaszként erre: 1092. - Krisztynna)
2015. júl. 2. 12:30

Hajrá! :o)

Ügyik legyetek! :))) Én rendeltem 20as teszteket olcsón és 3 naposokkal ET + 7 napra pozit teszteltem. 10essel nem teszteltem, nehogy vki csak elkezdjen kapaszkodni és itthagyjon.

A mai nap számít az ET napjának. Holnap van ET+1 ... és így tovább.

Ez a megsemmisítés dolog súlyos nagyon. Vkinek rendszeresen csak 1 emrbrikéje lesz. :(

Nekünk rendelkezni kellett a kicsikről az esetben, amikor mi már lemondunk róluk.

Az is érdekes, hogy szerintük semmi sem bizonyított.

Nekem az aspirin p-t már az első stimus szuritól kellett szedjem.

2015. júl. 2. 12:10

Lanyok!3an vagyunk!A 3.picikemet megsemmisitettek,erte sajog egy picit a szivem(de egyet nem fagyasztanak).Meg azert gyorsan bekerdeztem egy olyat a biologustol,hogy nem.lehet vkinek akinek szuksege van ra adoptalni,de pislogva nagyokat nemet mondott.Ez van.

Viszont van ket gyonyoru 8sejtes picikem.

Az aspirint vegul nem szedem,de koszi Ava,hogy leirtad,azert jo tudni hogy a SOTEN hogy allnak ezekhez a "prktikakhoz".Most az elso probalkozasnal a termeszetes verkeringes javitas mellett dontottem,mint zoknihasznalat,sok viz es sok seta,no meg a legjobb,talpmasszazs a paromtol! :)

Amugy mi szamit ET 1.napnak?A mai nap,vagy a holnapi?

1091. 68454605f4 (válaszként erre: 1082. - Vigyorex6)
2015. júl. 2. 11:57
:-)) NAGYON NAGY GRATULA neked! Ez tényleg egy meglepi!!:-)) Ügyes vagy,csak így tovább! Minden jót,problémamentes terhességet kívánok neked...:-))
1090. Bobcsi82 (válaszként erre: 1087. - Mandula0519)
2015. júl. 2. 11:56
Igen, ez annyira nehéz, mert mi van ha sajnos mégse sikerül akár az inszem akár a lombik.. utána meg néz az ember, hogy ennyi erővel el is utazhatott volna. Hát, kíváncsi leszek nekem mit mond, ha megyek hozzá, megírom majd :)
1089. 68454605f4 (válaszként erre: 1074. - Linduska76)
2015. júl. 2. 11:51
Drága Linduska!Én tőled is öregebb vagyok,már 43 éves,feltettem múltkor a fotóm,hál Istennek nem látszom annyinak,csak hát igyekeznem kellene a babával tudom,de mit tegyek ha nem úgy alakultak(nak) a dolgok...remélem szeptemberben nem lesz gond,hisz előtte fogi-gátlót kapok!:-))
1088. 68454605f4 (válaszként erre: 1030. - Krisztynna)
2015. júl. 2. 11:33

Lányok,olvaslak benneteket! MINDENKINEK SOK KALAPPAL!!


Kedves Krisztyna...én is kérdeztem Murbert a DHEA-ról és Q10-ről,azt mondta hogy nem bizonyított hogy petesejtminőség javító hatásuk van!DEHOGYISNEM!!Csak nekik nem érdekük valamiért ezt mondani!Én is szedni fogom,nekem is kezem lábam hideg állandóan,és hát a SOTE-ről úgy sem kapunk jóváhagyást!!:-))Puszi mindenkinek!!

1087. Mandula0519 (válaszként erre: 1084. - Bobcsi82)
2015. júl. 2. 11:22

Szia Bobcsi! Én is ezen dilemmázom, nekem is Murber a dokim, ő azt mondta, hogy inkább mondjuk le az utat, mert mi van ha...? utána azt is mondta, h nem szokott gond lenni...de akkor is. Nálad is akkor a helyzet ugyanaz, mint nálam. Megígérem nyaralásom után írok, hogy mi van :) de szerintem és egy másik doki szerint is nem nagyobb a kockázat, mintha itthon ülnénk. Csak akkor van jelentőséga, ha baj van, mert akkor gyorsan tudnak segíteni (elvileg), bár ha tényleg gond van, úgy sincs megoldás az esetek többségében. SAJNOS.

Linduska, hogy vagy? hogy megy a szurka? :) én ma nagyon elbénáztam :)

És a többiek? Mindenki jól van?

Annyira furcsa, hogy személyesen nem ismerjük egymást és még is úgy érzem, hogy igen.

Szurkolok Nektek!

1086. Bobcsi82 (válaszként erre: 1082. - Vigyorex6)
2015. júl. 2. 10:36
Örülök hogy minden rendben van veletek :)) csak így tovább!
1085. Bobcsi82 (válaszként erre: 1083. - Mandula0519)
2015. júl. 2. 10:35
Mire elmentettem amit írtam, meg is válaszoltad a kérdésem :D
1084. Bobcsi82 (válaszként erre: 1071. - Amélia Amélia)
2015. júl. 2. 10:34

Köszi :) én is ma délután fogom felhívni őket időpontot kérni, szerintem biztosan fogunk kapni még a szabi előtt mindketten :)

Viszont van egy dilemmám, megköszönném ha valaki akinek volt már ilyen tapasztalata adna tanácsot. Mi inszeminációra megyünk, de ahogy számolgattam az augusztusi már csúszni fog a szabadságuk miatt. Viszont szeptemberben biztosan mehetnénk,csakhogy mi szept 25-től megyünk egy hétre nyaralni külföldre. Szerintetek megkérdezzem Murbert hogy mi a teendő ilyenkor? Mert ha megcsinálná (számításaim szerint) szept közepe felé az inszeminációt el lehet utazni utána? Ráadásul repülővel megyünk.. nem tudom ez számít-e valamit? Vagy ne görcsöljek ezen ennyit, mert ha természetes úton lennék terhes akkor se tudnék róla az első pár hétben és ugyanúgy élném az életet ahogy addig is? :) Viszont ismerem magam annyira, hogy a nyaralást meg végigizgulnám, hogy jaj, nehogy valami gond legyen és vérezzek stb.. stb.. :((

2015. júl. 2. 10:20

Köszönöm a válaszokat lányok, én is úgy gondolom, hogy a pihenés jót tesz. Nem gondolom, hogy sokkal nagyobb a kockázat a görög tengerparton, mint itthon. Nyilván ha baj van az itteni orvosok kéznél vannak. De úgy vagyok vele, ha babóca jönni akar, úgyis jön ha nyaralok. Ha nem akkor akkor tök mindegy... Én bízom magamban és benne, bennük is! És aki spontán lesz terhes?! Ő is lubickol a vízben, gyakran nyaraláson történik a beágyazódás is :D

Amúgy nem tervezek csúszdaparkot, búvárkodást, raftingolást, hegymászsát és sziklákról való ugrálást sem...csak pihi :D Remélem nem lesz baj!!!

Mindnekinek nagyon drukkolok, és várom az újabb jó híreket is!

1082. Vigyorex6 (válaszként erre: 1081. - KittiKata)
2015. júl. 2. 09:13

Köszönöm a kérdést. Néha van pocakhúzódás és érzem, hogy van méhem, óránként pisi, van, hogy sűrűbben, de semmi egyéb. :) Az utro mióta szájon át szedem, napi 2X kiüt. :) Most is, de más progit kapok hüvelybe.

Nincsenek rosszulléteim eddig.

A tavalyi nyári ruháim nem jönnek rám. :)

1081. KittiKata
2015. júl. 2. 09:08

Úgy Örülök, hogy ennyien vagytok itt. Nagyon drukkolok Nektek! Mindenki nagyon jó anya lesz!!! Vigyorex hogy vagytok? Lányok jön a meleg több folyadékot igyatok, vigyázzatok magatokra!

Évi: holnap péntek 😉 várom a híreket!

Mandula: ha mentek valahova nincs fürdés, papírok legyenek nállad. Menjetek nyugodtan pihenni bárhol tudsz. És legalább nem stresszelsz, kikapcsolódsz.

1080. KittiKata (válaszként erre: 1074. - Linduska76)
2015. júl. 2. 08:55
Én eggyel fiatalabb! De az nem sok! 😊
1079. krisztynna (válaszként erre: 1078. - Mandula0519)
2015. júl. 2. 08:14
Nem ertem,miert ne mehetnel nyaralni?Azert mert kozvetlen elotte van a beultetes idopontja?Es?Max nem mesz furdeni a tengerbe(vagy nem tudom hova mentek).Bármi vizsgalatot/vervetelt erint a nyaralasotok?Mert ugy tudom beulti utan 2 hettel kell csak vvre menni legkozelebb,nem is gondolnam hogy nem lehet idokozben elmenni pihenni,foleg hogy ilyenkor meg talan kifejezetten kedvezo is a helyszinvaltas.Bar franc tudja,nekem laikuskent ez a velemenyem,ki tudja orvosi szemmel mit gondolnak.Lehet szamitasba veszik,hogyha barmi baj lenne,laz,verzes,akarmi,akkor nem tudsz onnan egybol bemenni a klinikara.Passz.
1078. Mandula0519 (válaszként erre: 1077. - Linduska76)
2015. júl. 2. 05:59

Szia!

nekem elvileg v3-án és 5.-én lesz vv, 10-én a visgálat. csak ugye az a bökkenő h 31-8-ig nyaralás... szerintetek elmehetek? doki em repesett az örömtől, de a másik azt mondta nem ilyen drasztikus a helyzet. addigra már a beágyazódás is megtörtént. szerintetek elmehetek?

1077. Linduska76 (válaszként erre: 1073. - Mandula0519)
2015. júl. 1. 21:10
Biztos hogy még vannak aug első hetében mert nekem akkor lesz eredmény hírdetés csak azt nem tudom hogy utánna egy hétre rá van az első uh.Az majd tolódik szeptemberig?
1076. Vigyorex6
2015. júl. 1. 20:46

Köszönöm, hogy gondoltok rám és drukkoltok továbbra is.


Mandula! Több napig tart a beágyazódás folyamata, az utolsó ilyen napon ásnak a legmélyebbre. Én akkor már éreztem, és azóta is néha van ugyanott a szurka.

Egyébként semmi extra. Nem vagyok émelygős, hányós, szédülős, mindent megfőzök és megeszek.

Olyan, mintha senki nem lakna a pocakomban.

1075. Linduska76 (válaszként erre: 1063. - Mandula0519)
2015. júl. 1. 20:35
Szia, nekem annyiba nás mint a "punkciós"hogy kevesebbszer megyek fel Bp-re és nem olyan megterhelő hormonálissan.Nekem mint Évinek is taoaszolgatnom kell, majd kétnaponta emelve azok számát.Itt az a lényeg hogy a méhnyálkahártya kellően vastag legyen az embriók befogadására.Ugyan úgy a beülti előtt az utrót el kell kezdenem és utánna is folytatni.
1074. Linduska76 (válaszként erre: 1066. - Évi89)
2015. júl. 1. 20:27
Én vagyok szerintem a legidősebb Jaaaj (38)😁
1073. Mandula0519 (válaszként erre: 1069. - Bobcsi82)
2015. júl. 1. 19:23

Én is úgy tudom, hogy augusztusban mennek szabira. De ahogy követem az eseményeket elég sokan csúsztak szeptemberre...remélem nekünk is sikerül a beültetés, nagyon izgulok.

Vigyorex milyen Babákkal a pocakkal? Vagy aki már érzett ilyet?

Amúgy a gonapeptylt szúrni kell a vv és uh-s napon amikor megyek a dokihoz, igaz?

És az sem világos számomra, hogy a ciszta mitől alakul ki? a gonától? vagy hajlam kérdése? Nekem sosem volt cisztám, ir-s vagyok de nőgyógyászati gondjaim sosem voltak...

Mit tudtok erről lányok?

1072. nagymaya (válaszként erre: 1070. - Krisztynna)
2015. júl. 1. 19:03
Utána fél óráig még feküdni kell az ágyon. Aztán felöltözöl és még a folyosón is ülni kell 20-30 percet. Aztán mehetsz haza.
1071. Amélia Amélia (válaszként erre: 1069. - Bobcsi82)
2015. júl. 1. 17:51
Szia 😊 Kb. 1 hónapja nekem azt mondták, hogy aug. első hetében még lesznek, utána 3 hétig nem. És mindenki szabadságolja magát. "Egyik nélkül nem létezik a másik" egész pontosan így fogalmazott az asszisztens. Nem tudom, hogy azóta változott e a szabitervük... Én 9-én megyek megbeszélni a hsg-t, gondolom valamikor júliusban meglesz a vizsgálat, majd utána kell telefonálnom. Remélem sikerül még a szabijuk előtt beszélni velük, nekünk is és Nektek is 😏
2015. júl. 1. 17:48
Lanyok, beultetes folyamata hogy megy?10re kell mennem.Behivnak,es?tovabb?Felkuldik oket es egybol allitanak fel,vagy lehet vizszintesen pihenni meg egy kicsit?
1069. Bobcsi82 (válaszként erre: 1065. - Mandula0519)
2015. júl. 1. 09:42
Köszi, minden ok, múlt héten megvolt a méhtükrözésem és kiszedtek két polipot is. Egy hét múlva kell telefonáljak az orvosnak a szövettan miatt. Utána megyek vissza Murberhez, szerintem a héten kérek időpontot és megbeszéljük az inszeminációt. Mikor lesz nyári szabadság a SOTE-n, tudja valaki? Azt azt jelenti majd hogy se kezelés, se semmi? Mert nekem a vérzésem júli vége felé jönne meg újra, de ha szabin lesznek aug-ban nem is lehet elkezdeni az inszeminációt ugye? Áttolódik a következő cikulsra, aug vége- szept elejére?
2015. júl. 1. 09:24
En egyre izgatottabban vagyok!Holnap ilyenkor mar uton leszunk a picikejeinkert.Tegnap anyospajti.elsirta magat,mikor parom mondta neki hogy 3an megtermekenyultek.Meghato volt.Meg igazabol annyira erdekes ez az egesz.Hogy fogjak az anyakiralynot meg egy katonat es pukk,osszeadjak oket.Ez egy csoda!Tegnap azon gondolkodtam,hogy mikor jutnak el oda hogy 99%-sa tudjak tenni a beultetest.Hogy mondjuk vmi kis kameraval nezzek hogy bent mi tortenik.Vagy vmi kis mikroszkopikus fogoval ott tartsak a kis mimozat a helyen amig el nem kezd beagyazodni.Mittudomen. :)
1067. évi89 (válaszként erre: 1065. - Mandula0519)
2015. júl. 1. 08:42
Köszi jól vagyok :) Tegnap a gyomrom rosszalkodott, meg érzem a gona meg tapasz hatását....
1066. évi89
2015. júl. 1. 08:40
Hihi csajok én 26. vagyok.... :)
1065. Mandula0519 (válaszként erre: 1064. - Krisztynna)
2015. júl. 1. 05:58

Köszönöm, hogy leírtad a menetet, kicsit megnyugodtam. Viszont valóban nem én vagyok akkor a legfiatalabb, most lettem 32. :)

Hogy vagytok lányok?



Linduska? Évi? Krisztinya? Vigyorex? és a többiek?

Linduskán kívül ki kezdte még mostanság a szurizást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook