Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


1274. Vigyorex6 (válaszként erre: 1273. - Krisztynna)
2015. júl. 11. 11:09
Ezekbe pont nem kellene belemenni. Csak szét idegeled magad ...
2015. júl. 11. 11:01
Ohhh,most olvasom,hogy van olyan is hogy szellemcsik...Hat nagyon remelem hogy nem ba.z at ennyire a sors.Akkor lett volna inkabb full nega...
1272. krisztynna (válaszként erre: 1270. - Vigyorex6)
2015. júl. 11. 09:05

De,nekem ez mar ET+9 nap. :(

Az mit jelent hogy redukalom a folyadekot?

Áhhám,hogy keveset iszok ugyi?Én észlényke. :D

Nekem kb 10 perc telhetett el amikor ujra bementem a furdobe megnezni a teszteket.De nem tudom hogy ez a halvanyka ott volt-e mar hamarabb is.Csak mert 3 perc leteltevel a furdoben neztem,es lattam hogy nega mindketto,ezert felhuztam magam es rohantam ide hozzatok.Aztan jutottam oda,hogy megvizsgalom en ezt normal fenynel is...

1271. krisztynna (válaszként erre: 1267. - Évi89)
2015. júl. 11. 08:58

Koszonom szepen a drukkokat! ♡

Nem szabad tuneteket keresgelni.Nekem pl egy rakassal van...Hasszurka,megjon erzes,petefestek szurka,melfeszules,kicsit erzekenyebb mellbimbo,Par napja megnott has amit ha behuzok is nagyobbnak latom mint elotte.Namarmost errol az a velemenyem,hogy a hasi tuneteket a stimu okozza,a cickofeszulest a progeszteron hormon amit nyomkodok.Na a has novekedes,az,hat ize...Lehet menzesz elotti allapot amikor ugyanugy megpuffad.

DE!!!Hiaba pofazom en ezt itt magamnak is vegig :D A remenytol keptelenek vagyunk elszakadni.Pedig annyi pro-kontrat olvastam neten is,hogy tenyleg nem szabadna ezekben kicsit sem biznom.Anyospajti is kerdezte,higy na?Erzek vmit,barmit?Há' mondom,mindent,de egy lombikosnak nem szabad erre figyelnie,mert annyi hornon van bennunk,hogy azok jatszadoznak velunk.Úgyhogy ha nem erzel semmit,az sem baj!Normal esetben sem veszi eszre az ember a jeleket mig meg nem jon a menzesze.Jo,persze kivetelek azok,akik mar annyira varjak a babat (termeszetes uton kevo probalkozasnal is),hogy figyelik minden rezdulesuket peteeres utan.Ereznek ok is mindenfelet.Aztan vagy megjon vagy nem.Akinek megjon annal beigazolodik higy csak kepzelte a tuneteket,akinek nem jon meg,az meg onmantol azt az iget tefjeszti,hogy igenis erezte hogy vmi tortenik odabent.Lutri.Aztan tenyleg van olyan aki megerezte,de tenyleg ritka.

Szoval szoritok en is ertetek!!! Probalj meg nyugizni.En nem is tudom hogy voltam ra kepes.Ja,sehogy... :D

1270. Vigyorex6 (válaszként erre: 1269. - Krisztynna)
2015. júl. 11. 08:54

Ha gondolod beengedlek a naplómba és meg tudod nézni a teszteket. Csak az ET + 7 nincs feltöltve, mert azt nem látta a gép, hisz én sem nagyon. :)


Ha kicsit redukálod a folyadékot, akkor délután is tudsz tesztelni. Nekem a legelső tesztnél a délutáni erősebb volt, mint a reggeli. De nem 10 percen belül olvastam le, hanem 30 percnél. Tudom, h azt mondják, h nem értékelhető, de az volt.

1269. krisztynna (válaszként erre: 1265. - Vigyorex6)
2015. júl. 11. 08:42

Koszonom szepen! :) Abban bizok,hogy nem szivat meg az elet.Elfogadtam volna a negativ tesztet,mar megindult bennem a sertodes folyamata,jott volna utana a bőgés,majd par nap mulva nyugi.Remelem nem kell par nap mulva elolrol kezdeni.Nincs rosszabb annal,mikor kiderul a rossz,majd megis jon egy kis remenyszikra,majd kiderul hogy megis rossz...

De akkor ez a nagyon halovány(ami tenyleg olyan halvany(há',de akkor tudod is mire gondolok),akkor ez jo?Nem is ertem miert bizakodom.Az elveim szerint,csak a hatarozott pozitivnak kellene hinnem,de kost ez a icurka-picurka csikocska is mar annyira elhiteti velem,hogy szuper lesz minden,hogy innen aztan nagyobbat lehet csobbanni a betonba...

Amugy parom is latja azt a halovanykat.Igaz hogy eloszor meg kellett neki mutatni,hogy hol keresse :D

Aztan miutan megcsinaltam a sima vizes tesztet amin tenyleg nem volt semmi az egy csikon kivul,osszekevertem a kettot es odaadtam neki,hogy ki tudja-e valasztani,hogy melyik a 2 csikos.Es ki tudta.Mutatta is,hogy lehet latni tenyleg,de tenyleg lepkefing halovany.

1268. Vigyorex6 (válaszként erre: 1266. - Évi89)
2015. júl. 11. 08:32

Elhiszem! Nehéz időszak ez, és mindig ezen járnak a gondolatok ...

Mellfeszülés nekem csak a stimutól volt. Aztán mikor elmúlt a szurik hatása, az is elmúlt. El is keseredtem, hogy nem sikerült.

Azóta sincs mellfeszülés, ma vagyok 7+5.

Haspuffadás meg a sok progitól, de szerintem ilyen korán még az sem volt.

Még nem is kell tünetnek lennie. Inkább az 5-6 terhességi héttől.

Egyébként nekem kb semmilyen terhestünetem nincs.

Mindig keresi az ember azt az aprócska jelet, amit reményt ad, de ilyenkor nincs, mert nincs ki jelet adjon.

Annyira drukkolok!

1267. évi89 (válaszként erre: 1262. - Krisztynna)
2015. júl. 11. 08:08
Csuriban kezem lábam értetek :)
1266. évi89 (válaszként erre: 1264. - Vigyorex6)
2015. júl. 11. 08:07

Köszi jol vagyok . Próbálok nem a bennem levő folyamatra koncentrálni de nem nagyon megy.

Tegnap a hasam alja feszült egy picit de Estére elmúlt azóta semmi. Még csak 2 nap telt el ...... Nagyon nehéz......

Neked volt valami jele haspufi , mellfedzülés .....

1265. Vigyorex6 (válaszként erre: 1262. - Krisztynna)
2015. júl. 11. 08:02

Nah, nekem pont ilyen volt az első tesztem, ha nem halványabb. Olyan volt a második csík, hogy ha akartam láttam, ha nem akartam nem láttam.

Szerintem ez igazán reménykeltő. :)

Szorítok! :))) ++++

1264. Vigyorex6
2015. júl. 11. 07:59
Évi! Hogy vagy ma? Bírod a várakozást?
1263. Vigyorex6 (válaszként erre: 1258. - KittiKata)
2015. júl. 11. 07:59

Köszönöm szépen! :o)

Drukkolok én is, hogy újra átélhesd ezt a csodát! :*

2015. júl. 11. 07:45

Uhhh,UPDATE!

Amikor leirtam a hosszu szovegemet,utana kimentem a mosdoba rapillantani a 2 db tesztemre amit csinaltam.Tovabbra is neganak tunt,de bent a mosdoba nalunk eleg gyér feny van,ezert kihoztam a szobaba megvizslatni.Nagyon-nagyon kelle nezni ahhoz hogy lassak rajta egy masodik csikot,de van ott egy masodik.Csinaltam egy sima vizes tesztet,hogy megnezzem,nem-e csak a masodik csik helyen ilyenkor kicsit jobban atitatodik a papir,de nem,a sima vizesen nincs semmi 2.csik.A rendes teszteken annyira halvany,hogy csak na.Plusz azt nem tudom,hogy 3 percen belul lett ott az a halovanyka,vagy utan.

Annyira durva.Regen nem ertettem azokat,akik ugy keresgeltek a 2.csikot .Mindig azt gondoltam,hogy en akkor fogom pozinak venni,ha hatarozottan latszik.Hat,ez most marhara nem hatarozottan latszik,megis remenyt ad!

Ha erosodik akkor kismami vagyok,ha nem,akkor csak kemiai terhesseg volt.

Nagyon koszonom lanyok a drukkot!!!! ♡♡♡

1261. reni2015 (válaszként erre: 1259. - Krisztynna)
2015. júl. 11. 07:25
Krisztikem!!! Soha nem szabad feladni!!!! Mindig csak hinni kell es egy kicsit el kell engedned az endos problemat! Muszaj!!!! Eros nő vagy és nem adod fel!❤️❤️❤️
1260. évi89 (válaszként erre: 1259. - Krisztynna)
2015. júl. 11. 07:22

Amit leírtál teljesen megértem !

Nyomás alatt van ez ember..... De ne add fel !

Tudod nekem is mondták hogy ááá ne viccelj fiatal vagy tuti sikerülnie KELL.

Ez a kell nem jött idáig össze nekem se.......

De erősek és türelmesek vagyunkbár ez az utolsó elég nehéz....

Azt tudom hogy lelkigolgok miatt sokminden nyavaja kijöhet rajtunk nekem pl kijött az endo. De 1 évalatt átjárható lett a petevezetékeim ami korábban teljesen elvolt záródva....ez a jobbok eset


Én annyit mondok csajszi hogy erős légyszíves , és ne add fel !

2015. júl. 11. 06:44

Nos,hat en a mai nappal teszteltem egy jo nagy NEGATIVAT!

Tudom lanyok,hogy tamogatni fogtok,hogy korai volt,meg hasonlok.En nem igy gondolom.Valami van velem amit a mutetem ota kutatunk hogy mi.Naponta 6x jarok wcre,melyen veres nyakcsik is szokott lenni.Kolonoszkopiam,gyomortukrozesem,vekonybel kapszulaendoszkopia,hasi uh,hasi MR mind mind negativ,de semmi...Meg egy kolonoszkopiara elmegyek.Ha az is nega,akkor a pszihem jatszik velem.Igy viszont a lombik sem fog osszejonni.Nem fogm en ezt csinalni az fix.Se velem,se parommal nincsen semmi baj.Murber azt mondta,hogy meddosegiben ritkan lat ilyen szep petefeszkeket,meg méhet,parom tenyeszbika jellemzeserol mar nem is beszelve.Vmiert meg megsem jott ossze.Persze,csalodas es merhetetlen fajdalom van bennem,de tenyleg az gondolom,amig testileg nem vagyok rendben,addig minek is probalkozni.A lelkemrol mar nem is beszelve.Voltam mar kineziologusoknal,látónál,mimdenhoz az jott ki,hogy a lelkem meg nem akar gyereket.Teny,hohy az endo hozta ezt a helyzetet,hogy dontenem kellett,vagy csaladalapitas,vagy hormonokkal leallitjak a menzeszem.9 eves kapcsolatban nem is volt kerdes melyiket valasztom.Szeretnek mar babat,tenyleg vagyodtam rajuk,tegnap is mar mutogattam a paromnak a hasam,hogy sztem fel van puffadva mert nem tudom behuzni.El is tudnam mar magam kepzelni anyakent,de a lelkem meg nem akarja.Az a helyzet,hogy azt s tudom,hogy ezt hogy "boxoljam"e le a lelkemmel.Talan ugy,hogy ezt a "muszaj gyereket csinalni mert visszajon az endo",ezt fel kellene adnom.De teny,hogy nem szeretnek meg egy mutetet sem.Ez egy rohadt helyzet.Nem gondoltam volna hogy ennyi sz.r utan(nem volt konnyu a vizsgagokat vegigcsinalni,miutan mar mindent kizartak,igencsak felo volt hogy akkor mi talalnak),es meg a lombik sem sikerult,hat tenyleg csak gratulalni tudok az en kis lelkecskemnek,ha ettol most jobb neki!

Bocsanat a kiborulasomert,de ez most kikivankozott.

1258. KittiKata (válaszként erre: 1252. - Vigyorex6)
2015. júl. 10. 22:20
Még fogsz a felhők fölött járni, mikor először megmozdulnak! Isteni érzés, amikor meg látványosan rugdosnak! Azért ezeket a hónapokat sem fogod elfelejteni soha. Hm, ahogy én a lányommal spontán terhes lettem nagyon izgultam, vártam, hogy találkozzak vele, megfoghassam, babusgassam. De hiányzik megint nagyon az az érzés, hogy bennem fejlődik megint egy csöpség! Én írtam neki egy füzetben mindent, mit mondtak az orvosok, mekkora, mitől égett a gyomrom, miket kívántam vele, milyen neveken gondolkoztunk. Ráadásul a császárnál tudtuk meg a nemét, nem mutogatta magát 😉! Szorítok értetek! És persze legbelül irigyellek! 😊
1257. Linduska76 (válaszként erre: 1256. - 68454605f4)
2015. júl. 10. 19:48
Szia Ava !Örülök h nemsoká te is kezdesz!!!Szegény kis sorstárs!Ez borzasztó hogy ezt tudván végig csinálták vele a protokolt !Nem is értem!!!!Ez pénzkidobás volt!Uram atyám!Micsoda őrült csalódás.Most megint csalódtam!Kismamik hogy vagytok?
1256. 68454605f4 (válaszként erre: 1255. - Vigyorex6)
2015. júl. 10. 19:39

Sziasztok lányok! Örülök hogy reméljük mindenki gömbölyödik! Vigyorex,nagyon boldog lehetsz??!Örülök hogy tényleg sikerült,és normális is,hisz még fiatal vagy..Krysztinával együtt!!Megy a drukk neked is Kriszti!:-))

Én ma voltam vv-,TSH-t nézetni,három hete már szépen lement 3,7-re,de az 3 hete volt,remélem már 2 körül lehet.Voltam M-nél is,engem is 2.ciklusnap alatt akart megnézni,kitisztultam teljesen a cisztától,lehet hogy ezért nem írt fel fogamzás gátlót,pedig azt mondta fog?Kérdeztem h miért nem írt fel,és ő csak annyit mondott hogy nem kell,erre én mondtam hogy hiszen megint kialakulhat,azért kellett volna nem? Azt felelte hogy igen lehet hogy megint kialakul a mostani ciklusban...Ti ezt értitek?Hát ezért akarta adni,h ne alakuljon ki még véletlenül sem...hisz következő ciklusban kezdem a stimut.Ma én is meglepődtem,azt hidtem hogy csak szeptember végén kezdek,de nem,már a következő ciklusban,azaz augusztus végén.Ennek nagyon örültem,most meg parázni fogok hogy nehogy cisztás legyek!!


Ma találkoztam fönn az ARÓn egy lánnyal,akivel együtt műtöttel februárban endometriózisra! Képzeljétek,csak 33 éves,de az endó egyszerűen nem engedi a babát nála!!Két hónapon keresztül cisztás volt,nem tünt el még fogi-gátlóra sem nála,de M mégis belevágott az IVF-be nála,persze eleve mondta hogy végülis először mégegyszer kelett volna műteni,és aztán a lombik,tehát már az elején sem sok reménnyel kezdett.Az FSH-ja több mint 14 volt,mire befejeződött a stimu,már 17 volt!Ma volt leszívása,úgy képzeljétek hogy 1 db petécskéje nem volt...!Totálisan ledöbbentett,és őszintén szólva elszomorodtam...látjátok,ez a szar endó még jobban megnehezíti a teherbeesést,mikor egyébként sem egyszerű,és akinél még vezetékelzáródás is van mint nálam,nincs is egyáltalán más lehetőség,csak ez a rögös út!!Nem szabad lett volna lombikozni nála,de biztos M-doki megsajnálta,és ezért,de akkor is felesleges volt ez a sok hormon neki!!:-))

1255. Vigyorex6 (válaszként erre: 1254. - Bobcsi82)
2015. júl. 10. 17:33
Igen; ez így van! De akiknél meg van a baba. azt mondják ez már el sem múlik soha! :)))
1254. Bobcsi82 (válaszként erre: 1253. - Vigyorex6)
2015. júl. 10. 17:01
Köszi :) hát az biztos hogy fura :D megértem hogy aggódsz a babák és a terhesség miatt, én is így leszek ezzel hidd el ha sikerül. Annyira várja az ember és utána végigaggódja nagy részét :(
1253. Vigyorex6 (válaszként erre: 1251. - Bobcsi82)
2015. júl. 10. 16:04

Jól értetted.

Hüvelyi uhu lesz. Fura picit, meglehet, de az orvosoknak teljesen természetes. :)

Megnéz, h kizárjon minden rendellenességet.

1252. Vigyorex6 (válaszként erre: 1250. - Krisztynna)
2015. júl. 10. 16:02

Köszönöm. :)

Én azt képzeltem, hogy amolyan felhők felett két méterrel érzés lesz a terhesség.

Ennyi várakozás után nem az. Megkapod amire vágysz, megtudod, hogy duplán. Kétszer annyi kockázat. Félelem, hogy el ne veszítsd őket.

De nagyon hiszek bennük! +++


Mindenkinek: Csajok! Kívánom, hogy átéljétek ezt az érzést. Ha bár félelmetes, de fantasztikus is ...

1251. Bobcsi82
2015. júl. 10. 14:34
Lányok! Tegnap elfelejettem megkérdezni valamit. Murber azt mondta tegnap hogy miután megjön a vérzésem rögtön az első nap menjek hozzá ultrahangra.. ez normális így? Visszakérdeztem hogy jól értem-e ,de igen, ezt mondta. Utána már nem mertem akadékoskodni, nehogy gyengeelméjűnek gondoljon :D De mégis mit fog a vérzés első napján nézni, az inszemináció előtt? Elég furán hangzik és még hülyén is fogom magam érezni hogy így vizsgál :)
1250. krisztynna (válaszként erre: 1249. - Vigyorex6)
2015. júl. 10. 11:30
Kosziiiii ♡♡ Neked is sok sikert ikres mami!Nem furi?Tok jo erzes lehet!Ket aprocska el benned! :) ♡♡
1249. Vigyorex6 (válaszként erre: 1248. - Krisztynna)
2015. júl. 10. 10:22

Mindegy úgysem tudják, hogy csináltál vagy sem. :)

Köszönöm szépen! :) Azóta még nagyobb lett. Remélem a keddi uhun minden rendben lesz.

Kívánom, hogy sikerüljön, és megtudd, hogy a para már csak fokozódik! :DDD Nagy kalappal, ha tesztelsz, ha nem. :)

1248. krisztynna (válaszként erre: 1247. - Vigyorex6)
2015. júl. 10. 10:00

Sztem is ezt kellene mondaniuk itt is.

Nagyin cukker kis pocakod van mar! :) Most lattam a kepet amit felraktal! :)

1247. Vigyorex6 (válaszként erre: 1246. - Krisztynna)
2015. júl. 10. 09:24

Nem tudom miért beszél le mindenkit. Ha nem kap valaki olyan injekciót, ami fals eredményt okoz, akkor miért ne?!

Szerintem is az a kevesebb, akinek a teszt ne mutatja, csak a vv.

Nekem mondták, hogy tesztelhetek, mert csak utrot kapok, de nem kell elkeseredni, ha negatív.

1246. krisztynna (válaszként erre: 1245. - Vigyorex6)
2015. júl. 10. 09:12

Nem tudom mit erzek.Remenyem az van,hogy talan tevedek,es bizom benne hogy igenis tevedek.De nagyon eros a masik oldal. :( Majd kiderul.

Csak tudnam Murber miert nem szereti ha tesztelnek vv elott a nok?Nekem is azt mondta,hogy ne,Evinek is.Nem ertem.Jo,tuti talalkozott mar olyannal akik teszteltek negativat majd vvnel meg kiderult hogy pozi.De azert talan csak ez a kevesebb resz.

1245. Vigyorex6 (válaszként erre: 1244. - Krisztynna)
2015. júl. 10. 09:03

Csütörtökön volt a beültid, akkor ma vaaaagy ET+8, tehát holnap ET+9-nél 3 napos babákkal Természetes ciklusnál ovuláció + 12 nappal lennél. Normális spontán teherbeesésnél a mensi előtt lennék 2 nappal és akkor a 10-es már ki szokta mutatni. :)))

Remélem inkább bizonytalan vagyok, mint elveted a sikeresség lehetőségét! ++++

A sikert, mint opciót sosem szabad elvetni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook