Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


1304. Linduska76 (válaszként erre: 1294. - Mandula0519)
2015. júl. 12. 17:48
Szia jól vagyok, várom a pénteket.Te jösz?17-én?Úgy számolom hogy egy napon lesz a beültink.Csak a fagyisoknak du szokott.🌸🌹Te jól vagy?Látom van izgalom nálad.🐰
1303. Vigyorex6 (válaszként erre: 1302. - Krisztynna)
2015. júl. 12. 17:11

Szívhang! Hahaha! Még azon fogsz aggódni, hogy lássatok petezsákot! :D

Ez sosem fog megszűnni!

Törődj bele, anya vagy! :)))

1302. krisztynna (válaszként erre: 1301. - Vigyorex6)
2015. júl. 12. 17:04
Haaaat,tudod ez milyen.Annyira hihetetlen!Beindult a para.Most attol hogy a vv mit fog mutatni.Azt gondolom,ha ott okes minden akkor megnyugszom.Aha...Mint amikor azt mondtam,hogy csak legyen pozi es megnyugszom... :D Ha rendben lesz a vv,akkor jon a szivhang aggodas...Lesz ennek vege?En nyugisan szeretnem megelni a kismamasagot,nem lehet mindenen csak aggodni.De miert nem lehet ilyenkor ezt tudatositani is magamban??? :D
1301. Vigyorex6 (válaszként erre: 1300. - Krisztynna)
2015. júl. 12. 16:50

Nyugodj meg! A puffadás normális! :)

A progeszteron csinálja amit használsz, és már a terhességed is generálja.

Ezt jó jelnek kell tekinteni! :)

Vannak meddőségik, ahol ezt el is mondják.

1300. krisztynna (válaszként erre: 1296. - Mandula0519)
2015. júl. 12. 16:34

Majd irnak fel meg Menopurt,ha keves.Sot,most fogsz majd uh-kra jarni,lehet emelnek az adagon,lehet visszavesznek.Ez majd kiderul.

En most aludtam egy nagyot.Delelott takaritottam apumnal(en hulye,utolag utalom is magam erte,mert par konnyedebb hajolgatas volt benne).Bar ez tenyleg olyan,hogyha most aasodik babamat varnam,akkor ez elso csemetevel ugyanugy foglalkozni kell(lehajolni erte,felvenni),ezzel nyugtatom magam.

Igazabop nem is tudom mi "leszen".

Nekem nagyon fura,hogy a hasam mar most olyan mint egy 2-3 honapos kismamanak.Nem viccelek,tenyleg...Rettegek,hogy tulstimulalastol ilyen a hasam,becisztasodtam,es a cisztatol pozi a teszt.Mondjuk nem tudom,hogy szereny 6 db tuszot mennyire lehet tulstimunak nevezni...

Kerdes lanyok.Ha holnap megyek hcg tesztre(szerdan is kell,akkor mondanak eredmenyt),akkor a holnapi hcg ertekemert ha felhivom oket elmondjak,vagy azt fogjak mondani hogy nem mondanak semmit,majd szerdan meg tudok mindent?

En holnap szeretnek tudni egy Hcg szamot...

1299. Vigyorex6 (válaszként erre: 1297. - KittiKata)
2015. júl. 12. 16:25

Akkor minden második hónapban van esély. :)

A Pcos-nek túl nagy feneket kerítenek. Én is az vagyok. Ha van peteérésed, és ezt követően megfelelő a progeszteronod, nem társul más rejtett betegség, akkor sikerülnie kell!!!


Annyi nővel ismerkedtem itt meg közel 5 év alatt, és ilyenek merültek fel, ami miatt nem jött a baba legsűrűbben:

- ovuláció hiánya

- alacsony progeszteron szint

- pajzsmirigy probléma

- férfi oldali probléma

1298. KittiKata (válaszként erre: 1291. - Krisztynna)
2015. júl. 12. 14:47
Csak pozitívan!!! 😉
1297. KittiKata (válaszként erre: 1289. - Vigyorex6)
2015. júl. 12. 14:45

Nekem sem volt tünetem 9 héttől annyi, hogy fájt a mellem, vagy útban volt! 😉😁 Keddet Megjegyzem!


Nekem egyik petefészek vezetékeket már nem bírták kitisztítani, emellé PCOS Is vagyok! De abban bízok, hogy a lányom is megfogant igaz 12 éve!

Várom keddet! 😁

1296. Mandula0519 (válaszként erre: 1295. - Krisztynna)
2015. júl. 12. 14:33

Köszönöm a válaszat!akkor kicsit megnyugodtam, mert mindenki azzal riogat, ha fáj a petefészked akkor cisztás vagy...de remélem nem és nincs ilyen összefüggés. A másik, hogy nekem nem lesz akkor elég a menopur, egy hiányozni fog. Gonából van elég, még marad is :) reméelm holnap jó híreket mond a doki.

És hogy vagy Krisztina? pihengetsz azért? :)

1295. krisztynna (válaszként erre: 1292. - Mandula0519)
2015. júl. 12. 14:23
Sztem nincs baj azzal hogy erzed a petefeszked.En mar nem emlexem hogy ereztem-e,de sztem igen.Ha mondjuk 20an leszivas,akkor 18-an meg lesz egy Gona szurid,17 pedig az uccso stimus szuri.Ha legalabbis jol emlekszem... :D Azt tudom hogy nekem hetfoi nap volt a leszivas.Penteken szurtam az utolso Menopurt,szombaton a Gonat.Szombaton meg megkaptam a tuszorepesztot este,vasarnap meg mar semmi.Fura is volt... :D
2015. júl. 12. 13:00
Linduska! hogy vagy?
2015. júl. 12. 13:00
uska! Hogy vagy?
2015. júl. 12. 12:57

Gratulálok az újabb kismaminkhoz :I

Megint segítséget szeretnék kérni!Már szúrom csütörtök óta a menopurt is és tegnap este kicsit éreztem a jobbb petefészkem. Ez baj, uge? Annyira félek, h nem engedik tovább a folyámatot pedig már közel vayok a célhoz. Holnap egyek vv-re meg uh-ra. Normál esetben meddig kell még szúrni a gonát és a menopurt, ha 20-án v 21-én leszvás? Kérlek segítsetek mert nagyon félek. És azon kívül a menzeszem, ami szerdán véget ért még mindig van egy pici barnás folt a bugyimon, pedig nem szokott normál esetben lenni.

Mik az esélyei? Köszönöm a választ!

1291. krisztynna (válaszként erre: 1288. - KittiKata)
2015. júl. 12. 09:30

Koszonom szepen! :)

Ezeket a teszteket akkor még nem lehet tutira venni?Jajj,ne maaaaar,nem akaraok meg tobb izgulaaaaast!!!

1290. Vigyorex6
2015. júl. 12. 09:25

Krisztynna! Ezek nem olyan halvány tesztek ám, mint amilyennek te állítod be őket! :D

Tessék örülni, mint majom a farkának! :DDD

1289. Vigyorex6 (válaszként erre: 1278. - KittiKata)
2015. júl. 12. 09:24

Nem érzem magam terhesnek. Holnap töltöm a 8. hetet, de se émelygés, se hányás.

Melltartókat lecseréltem, pocakom van, de ugye ketten lakják. :)

Ennyit a terhestünetekről! :)

Kedden ultrahang,


Szerintem az, hogy kinek mennyi esélye van a spontánra, az egyéni, hiszen függ az alapproblémától.

Nálunk mondjuk kb 1%.

Klassz lenne, ha sikerülne! Drukkolok nagyon! :)

1288. KittiKata (válaszként erre: 1286. - Krisztynna)
2015. júl. 12. 08:56
Izgi nagyon! Holnap szorítok nagyon!!!!
1287. krisztynna (válaszként erre: 1285. - Évi89)
2015. júl. 12. 08:51
Nagyon szepen koszonom! :)
2015. júl. 12. 08:50
Nem birtam ki,elszaladtam meg egy Gabriel tesztert...raktam fel rola is kepet.Nekem a Gabriel valosabbnak tunik,mert tegnap a 10es alig latszodott,ma meg a 25os mar x-epillel ahhoz kepest nekem eleg erosnek tunt.De a Gabriel meggyozott.Hatarozottan rozsaszin szinu a kis csikocskam es azert mint tudjuk,jobban latszik eloben mint igy legenykepezve.Ezt mar nem kell kerezsgelni... :D
1285. évi89 (válaszként erre: 1284. - Krisztynna)
2015. júl. 12. 08:18
Csuraban kezem lábam hogy minden rendben legyen :)
2015. júl. 12. 05:19

Te jo eg,halandzsázok en itt most issze vissza,bocsanat,de hihetetlen! ♡♡♡

Vigyorex,beindul az izgulaaaaaas!Holnap a vervetellel kezdodik... :D

2015. júl. 12. 05:18
Jajj,most latom,hogy 10 perc utan sem erosebb,olyan mint 5 perc elteletvel,csak ha lekapcsolom a lampat,erosebben latszott igy hogy rapillantottam,ha feloltom,akkor olyan mint a kepen.De 3 percen beluli teszt amugy,de ott is kijott a 2 csikocska,es mar akkor sem kellet keresgelni mint tegnap reggel(illetve egesz nap tettem a masik teszttel:D)
2015. júl. 12. 05:17

Úristen,lányok!Nem is tudom,hogy monjdam,igazabol magam sem hiszem el.Megneznetek,tettem fel kepet.A folso teszt az Predictor 10es erossegu(neten azt irjak sokaknak ad állpozitivat-meg jo hogy vettem melle meg X-epilt),szoval a masik ketto az X-epil 25os teszt.Mind idon belul szonezodott el. A 25-s tesztek azok halovanyabbak voltak 3 percen belul,5 perc utan intenzivebben latszodnak,sot most kb 10 perc elteltevel mar a kezdeti 3 perchez kepest sokkal szebb.A lenyeg hogy 3 percen belul az osszes tesztem POZITIV! ♡♡♡

El lehet ezt hinni???

2015. júl. 12. 05:16
Háh,most latom,hogy nincsenek itt az uzeneteim amiket nektek szantam...Há' nem a lombik eletre-halalra topicba irtam veletlen??? Ennyire vagyok most esznel!!! :D Szoval bemasolnam Időrendbe! :D
2015. júl. 12. 05:13
Tettem fel a halványkákról is képet.Szoval a ket kep par perc elteressel keszult.A 3 percen beuli is pozi azzal a kis halvanyka csikocskaval?Tudom,hogy halvany csik is csik,de az ember mikor a sajat tesztjet csinalja akkor elbizonytalanodik.Annyira hihetetlen!Ez tenyleg velem tortenik?Lehet tobb tesztet kellett volna vennem :D
1279. krisztynna (válaszként erre: 1277. - KittiKata)
2015. júl. 11. 21:26

Hetfon... Borzasztoak ezek az utolso napok! :D

2 lombik kozott ha 2 egeszseges ember van,akkor miert ne johetne ossze a baba spontan?Sztem siman!!Hajraaaaaa! :)

1278. KittiKata
2015. júl. 11. 21:00

Évi minden oké?

Vigyorex? Émelygés?

Csajok! Ti mennyi esélyt láttok arra, hogy két lombik között valakinek sikerül természetesen? Igazából azért kérdem, mert roppant örülnék neki, hiszen a szeptember nekünk kiesik, de lehet, hogy ez az év!

1277. KittiKata (válaszként erre: 1276. - Krisztynna)
2015. júl. 11. 20:54
Ne idegeskedj! Mikor kell menned vv-re? Bocsi, de nem emlékszem!
2015. júl. 11. 14:01

Nem igazan vagyok normalis azt kell hogy mondjam... :D Hazajottem,megszemleztem parom terhestesztjet(ferfirol van szo :D),es tenyleg egy szem csik van rajtameg pedig a konrollcsik.Mindketton,mert kettot csinalt.Kivittem fenyre,mindenhova,sehol egy szellemcsik.Tehat remenykedhetek,hogy az en 2db tesztemen sem az figyel.

Aztan,ahogy Vigyorex ajanlotta tartozkodtam a folyadekfogyasztastol.Elmentem pisilni egy poharacskaba...vennem elo a tesztemet,erre nincs kek(hcg),hanem csak zold(lh)tesztem.Há'nem elfogyasztottam? 2-t pisivel reggel,plusz 1et sima vizessel,majd 2-t parom.Szoval a szitu,hogy annyi lh tesztet rendeltem,hogy abbol volt sok(en hulye azt hittem a hcg tesztbol volt sok,ezert mertem ennyit tesztelgetni),szoval az lh tesztem egybol extra erosen 2 csikos lett.Szoktak jostesztkent is hasznalni,bar igaz hogy lh mindig van a szervezetben,de legerosebb a tuszoeresnel,illetbe a ciklus vege fele is tobbet tartalmaz a szervezet.Passz,majd kiderul :D :D

1275. krisztynna (válaszként erre: 1274. - Vigyorex6)
2015. júl. 11. 12:36
Ne is mond.Eppen dolgozok,paromat hivtam fel hogy csinaljon mar tesztet maganak,mert kivancsi vagyok,hogy neki is szaradas utan megjelenik-e ez a szaradasi csik.Most hivott,hogy egyik teszten sincs.No majd hazamegyek en is jol megvizslatom.Ennyire meg mar csak nem vagyok peches,hogy pont az en ket tesztem csalt volna.Brrrr....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook