Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


1154. Mandula0519 (válaszként erre: 1153. - Évi89)
2015. júl. 6. 13:28
Szia! Hogy haladsz? mi következik most neked?
1153. évi89
2015. júl. 6. 12:51

Sziasztok lányok :)


Maradni fog 6 db Gonam . Holnap kell beadnom az utolsót , ha esetleg kell valakinek eladnám .

1152. krisztynna (válaszként erre: 1151. - 68454605f4)
2015. júl. 6. 11:53
Én nem ismerek immunologust,ezert nem irtam,de orulok,hogy talaltal. :)
2015. júl. 6. 10:12
Köszi lányok,már bejelentkeztem egy immunológushoz...,mindenkinek szép hetet,vigyázzatok magatokra!:-))
2015. júl. 4. 18:19

Sziasztok lányok!Remélem mindenki jól van...szurkolok minden beültisnek,vigyázzatok magatokra!

Egy kérdésem volna hozzátok? Ha valaki ismer egy jó immunológust,itt Budapesten,légyszives írjátok már meg az elérhetőségét? Gondolom beutalót háziorvos ír ki?Hétfőn szeretnék beutalóért menni,és bejelentkezni egyhez!Segítsetek ha tudtok valakit....még van időm szeptemberig,kezdésig,szeretnék vizsgálatra menni,hogy immunológiailag van -e egyéb problémám,autóimmun pm-működésen kívül? Köszönöm nektek,és szép hétvégét mindenkinek!:-))

2015. júl. 4. 17:34

Sziasztok Lányok!

Mindenki pihen a hétvégén úgy látom. Muszáj is!!! :) Kismamáink hogy vagytok? És sorstársaim? Ma a délutánom jó részét azzal töltöttem, hogy visszaolvastam mind a 39 oldalt a fórumon :) És közben azon gondolkoztam,hogy milyen kitartóak és erősek vagyunk. Még ha sokszor el is bizonytalanodunk néha kiborulunk vagy pityrgünk egy kicsit, mint most én. De hát a hormonok... :) én is annyira régen vágyom már babócára és sikerülnie kell, mert úgy érzem ez már a célegyenes. Annyi mindent teszünk és a mi a legfontosabb, hogy itt egymásért is sokat teszünk. Én sosem fórumozó sehol sem, de most mégis az lettem. Köszönöm Nektek a sok segítséget és ígérem, én is segítek, ha csak néhány szóval is....

Rossz egyedül, de kibrom, Félek a tűtől, de akkor is beszúrom :)

Vigyázzatok magatokra! És csak ügyesen ám!!! :)

1148. krisztynna (válaszként erre: 1147. - Mandula0519)
2015. júl. 3. 20:27
Oh,sajnalom,de lesz picurotok es ez szupeeeer! :)
1147. Mandula0519 (válaszként erre: 1146. - Krisztynna)
2015. júl. 3. 19:57
Helyes, jól teszi :) az én párom külföldön van, egyedül csinálom végig...csak 20-ára a leszívásra engedik haza :( addig egyedül vagyok.
1146. krisztynna (válaszként erre: 1145. - Mandula0519)
2015. júl. 3. 19:38

Nem binyolult csak annak tunik.

Koszi jol vagyok,pihengetek,tvzek,parom ov mint a himestojast. ♡

1145. Mandula0519 (válaszként erre: 1144. - Krisztynna)
2015. júl. 3. 19:20

Szia! megnéztem :) ez egy igazi szeánsz, már látom én egy kicsit többet fogok tökölni a szúrás előtt. De már javulok, túl a 7. szúráson már volt olyan is ami szinte nem is fájt .)

És Te hogy vagy? :) minden rendben?

1144. krisztynna (válaszként erre: 1143. - Mandula0519)
2015. júl. 3. 18:38
Meg fogjak majd mutatni.De youtubon meg tudod nezni.Ugyanugy kell szurni,vekony tuvel,csak ketkomponensu ez az anyag es ezert kell hogy megmutassak,hogy az oldoanyagot hogy kell felszivni,majd bele a porba,azt felszivni,tucsere es szur.Ezt igy most hiaba irom le,amig nem mutatjak meg addig ez kinainak tunhet.
2015. júl. 3. 17:15

Lányok újabb tájékoztatást szeretnék kérni Tőletek! És bocsánat, h ennyi mindent kérdezek! :(

A Menopru v Fostimon-t hogy kell szúrni? illetve inkább az érdekel, h a hosszú protokolnál mi a következő fázis, mármint most gona van már egy hete és utána...? Gondolom a szurik száma növekszik. De továbbra is hasba szúrunk, vastagabb lesz e a tű meg ilyesmik.

Már én is úgy szeretnék babócákról írni m Ti csajok :)

Linduskán kívűl kezdett most még vki?

1142. Mandula0519 (válaszként erre: 1135. - Évi89)
2015. júl. 3. 16:32

Szurkolok, csak ügyesen!

:) Tájékoztass minket!

1141. KittiKata (válaszként erre: 1135. - Évi89)
2015. júl. 3. 14:01
Évi!!!! 😊😊😊 Boldog vagyok! Egész délelőtt rád gondoltam! Csütörtök ha hazaértek Írj!!! Puszka
1140. Vigyorex6 (válaszként erre: 1138. - Mandula0519)
2015. júl. 3. 11:10

Nekem csak IR-em van, de van ikres ismim, aki ikres és társul hozzá PM probléma is. Úgyh sikerülni fog. :)

Tudom, hogy az a legegyszerűbb, h szúrj oszt kész, de nekünk ez az életünk, a mediben meg egy vagyunk a millióból.

Tejtermékből a light mehet neked is.

1139. Mandula0519 (válaszként erre: 1134. - Krisztynna)
2015. júl. 3. 11:07

Nagyon köszönöm a választ, csak hogy tudam mire számíthatok, hogy készüljek..._


Lányok nagyon köszönöm, hogy tartjátok bennem a lelket. Annyira szeretnék mindent jól csinálni!!!

1138. Mandula0519 (válaszként erre: 1133. - Vigyorex6)
2015. júl. 3. 11:04

Na akkor kérem a receptet :) mit kell és hogyan ennni, csinálni?

IR-es vagyok és pm alulműködésem is van. Szóval nekem a cukor-szénthidrát kombinációra figyelnem kell, bár gyógyszereket szedek, illetve tejtermékeket sem fogyaszthatok, csak ici-picit. Nekm a doki semmit nem javasolt, azt mondta szúrjak, aztán menjek :)

1137. Vigyorex6 (válaszként erre: 1135. - Évi89)
2015. júl. 3. 10:34
Évi! Ez a te időd! :) Olyan sokat küzdöttünk együtt ...Küldjük a babákkal az energit! :))) :*
1136. krisztynna (válaszként erre: 1135. - Évi89)
2015. júl. 3. 10:30
Drukkoloooook! :)
1135. évi89
2015. júl. 3. 10:27

Sziasztok :)


Ma extra gyorsasággal végeztem 8 kor levették a véremet és 9 kor már hazafele tartottam. Nah jó az tény hogy M dokinak elkelett mennie elöbb ezért mondta mindenkinek Kati hogy vv. után ne menjünk el mert be leszünk hívva.

A lényeg hogy minden oké , M doki vizsgálat közben egy elégedett mosolyt villantott rám és csak annyit mondott nagyon szép :)

Nekem ennyi elég is volt , el is felejtettem megkérdezni a vastagságát...

Jövőhét csütörtök 12 óra a mi időnk :)

2015. júl. 3. 10:19
Mandula!Nekem is igy volt,hogy mentem a dokimhoz uhra,aztan felirta a Menopurt.A recepttel at kellett battyognom a gyogyszertarba,majd az "áruval" :D vissza hozzajuk,szolni az aszisztensnek hogy mutassa meg hogy kell beadni.(A menopur 2 komponensu cucc,ezert kell megmutatniuk hogy kell beadni).Ára kb 15.000Ft /doboz amibol helybol kettot fognak felirni.Kesobb ha elfogy(stimulalasodtol fugg,hogy kell-e meg,akkor makd irnak meg fel.A Fostimonrol ugy hallottam hogy ampullankent 1500Ft talan?Tehat valahol ugyanannyira jon ki asszem.Hogy mitol fugg,kinek melyiket irjak fel,ezen dilemmaztunk bent 2 csajszival.Az egyik ib annyi idos mint en,IR-je is van,pakzs alulmukodese is,szoval szinte mindenunk egyezik es neki megis a FOstimont irta fel a doki.
1133. Vigyorex6 (válaszként erre: 1131. - Linduska76)
2015. júl. 3. 10:16

Valaki a vitaminokra is azt mondja, h Isten mentse a szintetikus dolgoktól. Normálisan kell enni és kész. :)


Engem úgy érzem igazolt a végeredmény a stimut és a megtermékenyítést illetően is. :) Nagyon odafigyeltem mindenre.


Kérdezték is, h mit csináltunk.

... és első lombik.

1132. Linduska76 (válaszként erre: 1128. - Mandula0519)
2015. júl. 3. 09:58
Nem mert nekem fagyasztott beültim lesz.7-én megyek és ha úgy áll pfészkem akkor kezdheteg matricázni.Ez nem olyan megterhelő nint a friss beültetés.Csak agonát jell szurnom.
1131. Linduska76 (válaszként erre: 1129. - Vigyorex6)
2015. júl. 3. 09:55
Tudom én, nekem is minkétszer17--et szippantottak le de én csak ezeket ettem ittam.Persze ezt szervezet válogatja.De ezek a porok...hát nem tudom.
1130. Vigyorex6 (válaszként erre: 1125. - Mandula0519)
2015. júl. 3. 09:33
Figyi csak! Aki nálam jobban be volt ..., az festi magát. :) Mind mások vagyunk. Ha te is félős vagy, akkor persze, hogy azt érzed, amit. :) Ettől még sikerülni fog. Elrontani pedig nem fogsz semmit!
1129. Vigyorex6 (válaszként erre: 1127. - Linduska76)
2015. júl. 3. 09:22
Nem amiatt kell Linduska, hanem a hiperstimu miatt. Nekem 13 sejtem lett és 12 embrióm. Azt hittem elpusztulok. Az összes leszívott tüsződ helye elkezd visszatelni folyadékkal és feszít. Akinek néhány tüszője lesz, nem olyan drasztikus általában.
1128. Mandula0519 (válaszként erre: 1126. - Linduska76)
2015. júl. 3. 09:19

Szia! aranyos vagy, köszi a bíztatást. Szombaton volt az első és 9-én megyek...neked írt a doki másik cuccot is? Meno-t vas f-t? Mert nekem nem, de mivel írták a lányok h ez nem gond nem is foglalkozom vele. De amúg ymennyibe kerül?

És még egyszer köszönöm a támogatást, szurkolok neked! Lehet Veled is találkozom jövő csütörtökön? :)

2015. júl. 3. 09:03
Sziasztok csajok olvasom , hogy mindenféle fehérje porokat isztok.Én nem ittam ilyesmit.A férjem azt mondja az nem olyan.Ö járt meg szedett ilyet mikor bodyzott.Én rengeteg csirkemell sonkát ettem meg joghurtot kefírt.Túrót azt nem.Meg napi 4l ásványvizet vagy 100%gyümi levet.De fent a neten regeteg fehérjés recept van ahonnan lehet mazsolázni,de nem ezen múlik a siker.Ha velegondol az ember abva hogy aki spontán lesz terhes vajon foglalkozik a fehérje bevitellel?
2015. júl. 3. 08:55
Szia Mandula, mi a baj?Mit bénáztál el?Te is vasárnap óta gonázol ugye?Avval nem szúrsz el semmit.Ne félj mert az nem jó!Tessék lenyugodni.Nem biztos hogy megjön.Valakinek megjön valakinek nem.Az nem gond.De ga nagyon aggaszt a dolog felhivhatod Katiékat.Mikor kell menned legközelebb?Én jól sajnos már rutinos vagyok de nem foglalkozom görcsössen ezzel a témával.Teszem amit tennem kell.Nyugi!
2015. júl. 3. 08:46
Szia Linduska! Mi újság? hogy haladsz? én kicsit el vagyok kenődve...annyira szeretném ezt az egészet, de félek elbénázok mindent. Félek mindentől. És még nem is jött meg....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook