Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2894. krisztynna (válaszként erre: 2893. - Kriszti1974)
2016. márc. 30. 16:24

Sztem a 15-20 szazalek az nem olyan keves.Az egyik bnomnek Murber 1%-ot adott...Nem adjak fel,hisznek benne.

Vagy igy vagy ugy anya lesz mindenki!En ebben hiszek!Az "ugy" ,nalam az orokbefogadast is jelentette.Akkor is anya lesz az ember!De egyenlore Neked meg az elottetek allo programra kell osszpontositani!Lesz babatok!

2016. márc. 30. 16:15

Sziasztok!


Már elég rég jártam itt, mert nagyon nehezen dolgozom fel, hogy nem sikerült a beültetés. Kettőből kettő nem maradt meg. :(

Most jön akövetkezőhöz a lehetőség, de a prof. azt mondta, hogy a koromra való tekintettel 15-20% esélyem van, hogy sikerüljön!

Lehet, hogy itt az ideje, hogy elfogadjam! Nem lesz soha gyerekünk!

Nehéz

2892. krisztynna (válaszként erre: 2891. - Mroni)
2016. márc. 30. 11:59
Teruletileg en sem a szent janosba tartozom,de az a nogyogyi akihez a lombikon kivul jartam maganba,o szent jancsi,onnantol jogosult vagyok oda,tehat valassz ki egy dokit a soterol,jarj hozza es akkor ott is fogsz szulni.Az hogyha nem maganba jarnal ahhoz az orvoshoz,hanem be a sotera,azt a verziot nem tudom,hogy ugy is lehet-e.De sztem nincs annak sem akadalya,de erre hatra mas konkretabb valaszt tud adni.
2891. mroni
2016. márc. 30. 11:24

Sziasztok!

Lehet, hogy nem illik ilyent, ráadásul pont itt kérdezni, de olyan kérdés merült fel bennem, hogy ha a SOTE-n szeretnék szülni választott orvossal, akkor kb. milyen költségekre kell számítanunk? Területileg nem ehhez a kórházhoz tartozom, csak az endo miatt kerültem ide és itt is szeretnék szülni.


Köszönök előre is minden választ, tapasztalatot.


Szép napot mindenkinek! :)

2890. krisztynna (válaszként erre: 2889. - Sajert)
2016. márc. 26. 19:55
Haaat,en az akkor kis 7 hetes Bogyeszkammal kaptam azt a valaszt Noritol,hogy mar nem vallal szuleseket.Hat igazan kivancsi vagyok.Szoval lanyok,hajra,mielobbi babasodast es gyors kerdest a dokinak,hogy kideritsuk mi is a szitu. :) :)
2889. sajert (válaszként erre: 2887. - Bobcsi82)
2016. márc. 26. 16:52
Egy sima, normál szülész, uncsitesómnak (egyetemista!!), 120.000Ft-ot mondott, plusz SZTK-ba 5.000Ft/alkalom, vagy magánrendelő 10.000Ft/alkalom. 24 hétig ha nem "kéred fel", utána már nem lehet!!! Erről rohadtul hallgatnak!! Nekem is volt fogadott orvosom, de SZTK-ba nem fizettem, és fele annyit kért, ami szerintem okés volt, bármikor hívhattam...
2888. Jenettke (válaszként erre: 2887. - Bobcsi82)
2016. márc. 26. 11:14

Hàt akkor biztos neked van igazad, èn ugye nem a sotèra jàrok màr kezelèsre hanem a Jànosba tehàt az uj dolgokkal annyira nem vagyok kèpbe, de amit tudtam azt megosztottam veletek.. a lènyeg vègülis akkor is az hogy 150 ezer a tarifa :)))) ès ebbe semmi privàt szoba nincs benne. . Azt mèg plusz ba csengetni kell .

De àtlagba sajnos ennyit kèrnek az orvosok.. vagy ennyit vàrnak el vagy valami ilyesmi

2887. Bobcsi82 (válaszként erre: 2886. - Jenettke)
2016. márc. 26. 10:01
Én úgy értelmeztem amit az asszisztense mondott hogy még azoknak vezette le a szülést akik épp terhesek voltak, de újakat már nem vállal tavaly ősz óta. 150 ezer?? Jó ég, az rengeteg...
2886. Jenettke
2016. márc. 25. 20:40

A kollèganőm decemberben szűlt nàla a SOTE 1. en

150 ezerért vàllalta!hozzà jàrt inszemre ès lombikra


Murber dokiròl ìrtam :)

2885. peferni (válaszként erre: 2871. - Bobcsi82)
2016. márc. 25. 09:47
nagyon köszi!!!:)
2884. peferni
2016. márc. 25. 09:47

annyi kiegészítés, hogy Murber minden délelőtt bent van, de a saját betegeinek csinálja a beültit, leszívást és ultrahangot.

azt sajnos nem tudom, hogy akiket a proftól vesz át azokkal mivan:(

2883. Szofi33 (válaszként erre: 2881. - Judite)
2016. márc. 24. 15:24

Ez szuper jó hír! :)

Köszi az infót!

2882. Bobcsi82 (válaszként erre: 2880. - Krisztynna)
2016. márc. 24. 15:20
Az én fejemben is megfordult már többször hogy ha úgy alakulna megkérném szülhetnék-e nála. Majd ha odajutok rákérdezek azért és ha mondja hogy nem vállal már kismamákat, úgy csinálok majd mint aki most hallja ezt először :D
2881. judite
2016. márc. 24. 14:31
Sziasztok! Holnap mehetek 9.30-ra, bár előtte az asszisztens megkérdezte a dr-t. Tehát holnap bent lesz a klinikán.
2880. krisztynna (válaszként erre: 2879. - KittiKata)
2016. márc. 24. 12:49
Erre kivancsi vagyok.Norit hatarozottan megkerdeztem errol,mert gondolkodtunk rajta hogy hozza mennenk,de azt a valaszt kaptuk,h szuleseket mar nem... es en maganosa voltam mindig is,ugyhogy ez erdekes naon.De akkor nemcsak nekem mondta ezt hanem Bobcsinak is.Azert ez megnyugtato h nem a fejem nem tetszik neki. :D
2879. KittiKata
2016. márc. 24. 12:39
Most olvastam másik forumon, hogy vállal szülést M.
2878. judite
2016. márc. 24. 12:05
Írok majd, hogy hova kell mennem U-ra, de csak du. 14 felé lehet a SE-t hívni időpont kérése miatt, így most még meg sem próbálom felhívni őket. Nagyon elkeserítő, hogy csak a prof. rendel tb alapon...
2877. Bobcsi82 (válaszként erre: 2876. - Krisztynna)
2016. márc. 24. 11:51
Jól írtad, én is ugyanezt hallottam Nóritól meg Riától is, hogy csak a saját betegei miatt (akik hozzá járnak a magánrendelőbe) megy be a kórházba, ha épp inszemet vagy lombikot kell csinálni. És szülést sem vállal már. Nekem annyival könnyebb, hogy én sose jártam a profhoz, egyből Murberhez kerültem.
2016. márc. 24. 11:32
Itjatok mar meg hogy sikerult-e Murberral megnezettetni magatokat,csak kivancsi vagyok ra.Nekem Nori azt mondta,higy mar nincs a klinikan,csak a maganosait csinalja,ertuk megy be inszemre es lombikra is,de minden mast maganban csinal uh,stb.Gondolom mas eset amikor a prof szabin van,mert a "zsiraf" drno o nem csinal lombikot csak inszemeztet tudtommal,tehat vkinek olyankor a prof betegeit at kell vennie akik lombikosok.Ugyhogy kivamcsi vagyok hogy lesz most ez.Ugy tudom,mar szuleseket sem vallal Murber,csak es kizarolag meddosegi kezelesekkel foglalatoskodik es ha jol tudom pentekenkent is van maganban.De ne ijedjetek meg amit irtam,lehet nem is igy van,jartam mar igy hogy meggyozodessel allitottam hogy Ria az Lia,majd egy ev elteltevel felvilagositottak a lanyok,hogy hat nem Lia hanem Ria.. :)
2875. Szofi33
2016. márc. 24. 10:00

Szia! Köszi a választ! Remélem valóban bent lesz... Mondjuk olyan bizonytalan volt a prof múlt héten. Azt mondta 7-re menjek vérvételre, és amikor megkérdeztem mikorra menjek uh-ra, azt felelte, hogy vv után kérdezzem meg Annáékat, ők majd megmondják, mert nem ő fog vizsgálni. Szóval remélem valaki lesz azért benn, aki meglesi, mi újság a tüszőimmel. :) Egyébként én múlt pénteken is láttam Murber dr-t benn...

Én sem értem, miért kényszerítenek rá, hogy csinálhatnak e ilyet egyáltalán... De remélem holnap benn lesz! :)

2874. judite
2016. márc. 24. 09:44
Szofi! Profhoz jártam, de két hónapja átadott Murber dr-nak, Andrea mondta telefonban a múlt héten hogy a doki csak csütörtökönként van bent... lehet hogy lesz holnap, az jó lenne, mert akkor nem kell fizetnem az UH-ért. Nem is értem, hogy miért kényszerítik ránk a fizetős rendelést... Üdv.
2873. judite
2016. márc. 24. 09:38
Nagyon köszönöm!!
2872. Szofi33 (válaszként erre: 2869. - Judite)
2016. márc. 24. 08:32
Szia! Ez biztos infó, hogy nem lesz már a héten? Csak mert nekem holnap kell mennem uh-ra, és a prof azt mondta, hogy ő (mármint a prof) nem lesz, a kollégája (gondolom Murber) fog megnézni.
2871. Bobcsi82 (válaszként erre: 2867. - Peferni)
2016. márc. 24. 08:09
Örülök neked :)) ez nagyon szuper hír!
2870. Bobcsi82 (válaszként erre: 2869. - Judite)
2016. márc. 24. 08:06

Szia!

06308442121-es számon tudsz időpontot kérni hozzá (II. ker. Varsányi Irén utca 21. szám alatt van a magánrendelője). Hétfőn és szerdán rendel ott, de ha hívod ezt a számot és nem vennék fel, az asszisztense vissza fog hívni :)

2869. judite
2016. márc. 24. 07:09
Sziasztok! Murber dr. maszek elérhetőségét (cím, tel.szám, mikor lehet őt/őket hívni, délután is rendel vagy csak napközbeen?) szeretném tőletek elkérni, mert a klinikán már nem lesz a héten és UH-ra kell mennem hozzá... Köszönet!!
2868. sajert (válaszként erre: 2865. - Bobcsi82)
2016. márc. 22. 14:12
Teljesen átérzem, amit írsz. Két közeli rokonom is babát vár. Az egyik 12 hetes kismama, a másik 24... Hetente újságolják boldogan a híreket. A 24 hetes szinte sokkot kapott, mikor megtudta, hogy újra gyereket vár, mert van egy most 15 hónapos lánya. Nem lesz két év a gyerekek között, és egyetemre jár. A 12 hetes meg majd egy évet várt rá. Mindkettő boldogságának örülök, közben meg belül nyelem a könnyeimet... Én most lennénk 17 hetes, ha nem megy el... A 24 hetes újságolja, hogy mennyire mozog, és milyen csodás érzés, én meg vele lelkendezek...
2867. peferni
2016. márc. 22. 12:07

Sziasztok!

Képzeljétek tegnap voltunk Murbernél és megnézett ultrahangon, mondta h minden nagyon szép, nincs ciszta, látszik h bal oldalon volt a méhenkívüli terhesség miatti műtét. Mondta hogy extra peches voltam h petevezeték nélkül volt méhenkívüli terhességem, ez kb 5-10 évente van egy. Mivel 3 fagyibabám van, mondta h ez határeset darabszámot illetően, szóval ha egyetértünk javasolja a friss protokollt. A kövi mestruáció után, április végén kezdhetjük is a hosszú protokolt, szóval beleférek még nyár előtt!! és semmi vizsgálatot nem kell újracsinálni még a vérvételeket sem!

mit szóltok, szuper, nem?:))

2866. Bingó1 (válaszként erre: 2865. - Bobcsi82)
2016. márc. 22. 09:15
Így van mindenkinél ott lesz a picike kis csoda 😃 Mikor már kezdené az ember feladni akkor jön össze mindig 😃 Szurkolok nagyon Neked!!!
2865. Bobcsi82
2016. márc. 21. 10:54

Köszönöm lányok a biztató szavakat, igazatok van, lesz nekünk is babánk csak a mi utunk picit hosszabb :)

Mroni és Bingó1, nagy gratula nektek! No,az ilyet mindig örömmel olvasom és ad egy kis reményt hogy menni fog ez, csak türelem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook