Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pozitív gondolkodás ereje fórum

A pozitív gondolkodás ereje (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A pozitív gondolkodás ereje

17. Alina*
2021. aug. 6. 10:17

Ahhoz, hogy a lélek sötét éjszakáján biztonsággal átjussunk, hinnünk kell magunkban és abban, hogy az élet jó. Még akkor is, ha nem érezzük, és főleg akkor, ha nincs rá bizonyítékunk, döntsünk és cselekedjünk úgy, mintha elhinnénk azt, hogy az élet támogatja gyógyulásunkat, fejlődésünket és a végső sikerünket.


Claire Zammit

16. Alina*
2020. ápr. 14. 09:50
"Szép vagy. Ahogy régen. Ahogy mindig. Ahogy most is. De most még szebb. Akkor is, ha bent vihar dúl, ha nem sima a víztükör, ha nem ragyog a Nap, ha... és ezért költözni kell. De most nem a belső ragyogásnak kell kiköltöznie arcodra, szemeidbe, mosolyodba. A külső ragyogásnak kell beköltöznie lelkedbe.' (Csitáry)
15. Alina*
2019. máj. 8. 08:15
Az öröm, a lélek tápláléka.
14. Alina*
2019. máj. 7. 09:11

'Emeld fel a tekinteted! Húzd ki magad! Képes vagy rá. Ha sötét is van, mindig lesz új reggel... Tartsd életben a reményt.! ”


(Jesse Louis Jackson)

13. birebora (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2019. máj. 4. 18:23
Jól hangzik:)
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Henni_led)
2019. máj. 4. 16:32

Az idézett mondatról eszembe jutott, hogy rákeressek. Ezt az aranyos sztorit találtam, tavaly írta Gyarmati Andrea:


[link]

2019. máj. 4. 15:29

Ez így nagyon rendben van nálam is.

Gyarmati Andrea: "Ne csinálj olyat, amiben nem hiszel igazán. Semmi nem ér annyit, hogy elszomorodj tőle."

2019. máj. 4. 15:24
Köszönöm az írást.
2019. ápr. 25. 17:41
Szerintem ez a gondolkodás mód,nagyban segit átvészelni a nehéz helyzeteket,időket.
8. syria (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. ápr. 15. 11:28
Azért szerencsére sokkal több pozitív ember van a közelemben, mint negatív. :)
7. Alina* (válaszként erre: 6. - 184481d874)
2019. ápr. 15. 08:04

Akár kérdezed, akár kijelented,...igen össze kell szedni magad magad.


🍀

2019. ápr. 14. 22:57
Sk:Van amikor azt hiszed minden rendben,sosem voltál boldogabb és akkor közbelép a sors.Újból össze kell raknod magad,pozitív gondolkodással?Túléléssel...
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Syria)
2019. ápr. 14. 22:51
Kijelentetted a negatív gondolatokat.
4. syria (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2019. ápr. 14. 22:37

Sok igazság van abban, amiket leírtál.

Még nem jutottam el semmiféle meditációhoz (nem is éreztem szükségét), de abban biztos vagyok, hogy a kimondott szavaknak, sőt: a gondolatoknak is teremtő erejük van; ehhez tartom magamat. Csak az a baj, hogy vonzom a szerencsétlen embereket. Úgy kapaszkodnak belém, mint fuldokló a szalmaszálba.

3. Alina* (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. ápr. 13. 09:16

Gratulálok!


Csak így tovább!

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2019. ápr. 12. 17:02

Jó írás! Köszönöm!


Magam is hasonlóan "képeztem" magamból nyugodt, pozitív embert.

Igaz, egy barátnőm javaslatára 2x reiki kezelésen is részt vettem. Sokat segített ez akkor.

Aztán ennek hatására megtanultam meditálni és ezzel a napi terheket, a korábban idegesítő környezeti elemeket könnyebben elviselem, kezelem.

A pánikot is legyűrtem a meditáció segítségével és visszanyertem azt a szabad embert, aki korábban voltam.


Szóval érdemes megfogadni a tanácsod, a módszered alkalmazni, mert kinyílik a világ egy pozitív gondolkodású ember előtt.

A megkeseredett, folyton bosszankodó, panaszkodó emberek társaságát senki nem keresi.

2019. ápr. 12. 09:35
Hiszek benne, hogy a pozitív gondolkodásnak komoly hatása van. Az életemet nagyjából én irányítom, az élethez való hozzáállásomat illetően pedig teljesen a saját kezembe vettem a gyeplőt.

Ugrás a teljes írásra: A pozitív gondolkodás ereje

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook