Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pozitív gondolkodás ereje fórum

A pozitív gondolkodás ereje (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: A pozitív gondolkodás ereje

15. Alina*
máj. 8. 08:15
Az öröm, a lélek tápláléka.
14. Alina*
máj. 7. 09:11

'Emeld fel a tekinteted! Húzd ki magad! Képes vagy rá. Ha sötét is van, mindig lesz új reggel... Tartsd életben a reményt.! ”

(Jesse Louis Jackson)

13. birebora (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
máj. 4. 18:23
Jól hangzik:)
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Henni_led)
máj. 4. 16:32

Az idézett mondatról eszembe jutott, hogy rákeressek. Ezt az aranyos sztorit találtam, tavaly írta Gyarmati Andrea:

[link]

máj. 4. 15:29

Ez így nagyon rendben van nálam is.

Gyarmati Andrea: "Ne csinálj olyat, amiben nem hiszel igazán. Semmi nem ér annyit, hogy elszomorodj tőle."

máj. 4. 15:24
Köszönöm az írást.
ápr. 25. 17:41
Szerintem ez a gondolkodás mód,nagyban segit átvészelni a nehéz helyzeteket,időket.
8. syria (válaszként erre: 5. - Guruljka)
ápr. 15. 11:28
Azért szerencsére sokkal több pozitív ember van a közelemben, mint negatív. :)
7. Alina* (válaszként erre: 6. - Roxána)
ápr. 15. 08:04

Akár kérdezed, akár kijelented,...igen össze kell szedni magad magad.

🍀

ápr. 14. 22:57
Sk:Van amikor azt hiszed minden rendben,sosem voltál boldogabb és akkor közbelép a sors.Újból össze kell raknod magad,pozitív gondolkodással?Túléléssel...
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Syria)
ápr. 14. 22:51
Kijelentetted a negatív gondolatokat.
4. syria (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
ápr. 14. 22:37

Sok igazság van abban, amiket leírtál.

Még nem jutottam el semmiféle meditációhoz (nem is éreztem szükségét), de abban biztos vagyok, hogy a kimondott szavaknak, sőt: a gondolatoknak is teremtő erejük van; ehhez tartom magamat. Csak az a baj, hogy vonzom a szerencsétlen embereket. Úgy kapaszkodnak belém, mint fuldokló a szalmaszálba.

3. Alina* (válaszként erre: 2. - Amaunet)
ápr. 13. 09:16

Gratulálok!

Csak így tovább!

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
ápr. 12. 17:02

Jó írás! Köszönöm!

Magam is hasonlóan "képeztem" magamból nyugodt, pozitív embert.

Igaz, egy barátnőm javaslatára 2x reiki kezelésen is részt vettem. Sokat segített ez akkor.

Aztán ennek hatására megtanultam meditálni és ezzel a napi terheket, a korábban idegesítő környezeti elemeket könnyebben elviselem, kezelem.

A pánikot is legyűrtem a meditáció segítségével és visszanyertem azt a szabad embert, aki korábban voltam.

Szóval érdemes megfogadni a tanácsod, a módszered alkalmazni, mert kinyílik a világ egy pozitív gondolkodású ember előtt.

A megkeseredett, folyton bosszankodó, panaszkodó emberek társaságát senki nem keresi.

ápr. 12. 09:35
Hiszek benne, hogy a pozitív gondolkodásnak komoly hatása van. Az életemet nagyjából én irányítom, az élethez való hozzáállásomat illetően pedig teljesen a saját kezembe vettem a gyeplőt.

Ugrás a teljes cikkre: A pozitív gondolkodás ereje

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook