Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pasim hobbijai és én fórum

A pasim hobbijai és én (beszélgetős fórum)


27. maya80
2010. márc. 18. 07:43
Én nem tudnék olyan férfival élni, aki focit néz és közben sörözik meg káromkodik, vagy éppen állandóan az interneten lóg. És ha bármi is fontosabb lenne neki a családjánál, mehetne, amerre akar...
2008. okt. 22. 14:36

A munkája: remélem még időben rájön, hogy a pénz nem minden, igaz, mint írtam, nem is ezért dolgozik annyit, egyszerű sikerélmény.

Forma1: semmi bajom vele.

Távirányító: agyamra megy, hogy nem tud 1 csatornát fél percnél tovább nézni.

2008. aug. 26. 21:55
a vasút, a mozdonyok. nekem ezzel semmi bajom. El is vitt a közlekedési múzeumba. Teljesen lenyügözött, hogy mennyi mindent tud róluk. Én nagyon élveztem.
2008. aug. 22. 08:16
... horgászik! :o) Egy szoba teli van a "kincseivel". Szeretem, hogy horgászik... egyszerűen azt, hogy tud valamiért rajongani. Ez ritkaság manapság. Kinn van a természetben... időnként én is megyek. Olyankor hajnalban kiviszik (két barátjával jár) a bográcsot és a grillsütöt, és 10 óra körül hazajön értem, addigra már rotyog a kaja a bográcsban... és be van hűtve a tóban a sör. Én pedig csak dícsérgetem őket ezerrel... és attól boldogok, a párom pedig büszke rám.... hogy hjéééé,egy nő, aki szereti a párja hobbiját. :o)))
2008. aug. 22. 07:54
A párom hoobija a motorok és minden, ami ezzel kapcsolatos. Amíg együtt szákuldozunk nem zavar, sőt szeretem én is. De Tv-ben a versenyeket már kevésbbé. Az én hobbim az olvasás.
2008. aug. 6. 15:24
Az én párom kedvence a tv-zés, zenehallgatás, és a boksz amit hál istennek egyre ritkábban néz. Az én hobbim a zene és a nyári olimpia meg természetesen a net.
2008. júl. 28. 23:38
A párom hobbyjai nem zavarnának, ha mellettem csinálná, de nem élünk együtt, így ritkán van velem. A hobbyjai fontosabbak.
20. petka
2008. júl. 28. 22:43
A férjem hobbija az internet és minden ami ehhez kapcsolódik. Engem nem zavar mert nekem is ugyanez.
2008. júl. 28. 21:48
Párom egyik hobbija a számítógépes játék, interneten játsza a barátaival, ismerőseivel, de engem nem zavar, hiszen olyankor nem unatkozik, és legalább én is idejöhetek:P még jó h két gépünk van:)
2008. júl. 16. 12:02
főleg gitározni szokott, de hozzám hasonlóan nagy zenebolond, gyakran járunk együtt koncertre.
17. ~Éva~
2008. júl. 16. 10:46

Szia!

A párom hobbija autók, motrok tuningolása, de nincs vele bajom megszerettem ezt a kis világot amiben ő él. Szivesen járok el vele autókiállitásokra, motrostalálkozókra valamint auto cross versenyekre nagyon izgalmas, büszke vagyik rá! Az utóbbi ijen versenyt meg is nyerte, anyira jó érzés ez, már megérdemelte! Van egy közös hobbim a horgászás, imádok a szabadben lenni, friss levegőn és jó erzés mert még együt is lehetünk! :)

16. 9bc47feccc (válaszként erre: 8. - Minimano1979)
2008. febr. 12. 00:19
Szia,szerintem horgászatot akartál írni,nem?A kettő igencsak különbözik egymástól.Az sem rossz hobbi.
15. rika (válaszként erre: 6. - Alexcheca)
2007. jún. 12. 14:13

Alexcheca!

Mintha a páromról írnál. Amióta bekötötték a netet más nem létezik csak a póker oldal, persze csak akkor, ha épp nincs valahol a közelbe verseny vagy foci a tv-ben. Ja és ehhez jön még a gombfoci (!). Még edzés is van! Minden kedden és természetesen a versenyek amire szeretné, hogy én is menjek el vele, és nem igazán érti meg, hogy engem ez nem érdekel.

14. RLindi
2007. jún. 12. 14:07

Angol foci-ezzel nincs is gondom én is néha megnézem vele.

Na a másik a stratégiai játékok.Ez időszakod,néha rákattan pár hétre aztán hónapokig semmi.Szerencsére.Mert azt a pár hetet nagy türelemmel bírom csa ki:-/

13. jodik
2007. jún. 12. 13:49
Az én páromnak a hobbija a harcjárművek makettezése.Nem olcsó hobbi,de nincs velem problémám,sőt csodálom érte,hogy mekkora türelme,s kézügyessége van azokhoz a kis makettekhez,amiket készít.S inkább egy ilyen hobbi,mint hogy a kocsmába eligya a pénzt!
2007. máj. 22. 09:26
Az én párom hobbija,a motor,bár már nincs neki,és azt mondja nem is lesz már.Viszont jópáran hozták már hozzá a jó kis mocikat,csinált már új dögös kormányt,új kipufogókat(csak a vad hang miatt),szóval ezt imádja csinálni!Alkatrész felújítás is ebbe tartozik!
2007. máj. 22. 09:20
Szerencsére nálunk nincs foci/autómánia így ezzel nincs gond. Zene az egyik mánia, amivel szintén nincs gond, mert azonos az ízlésünk, illetve van még a filmezés/fotózás, evvel addig nincs gond, amíg nem én vagyok a téma :)
2007. máj. 22. 09:17
A párom hobbija az autóépítés/tuning. Szeretem a szép autókat, ezért nincs kifogásom az ellen, amit csinál.Járunk vw-talikra, így kirándulunk is és SOHA nem unatkozunk.
2007. máj. 21. 14:17
A páromnak mindene a zene, de ezzel én is így vagyok. Imádok táncolni. A másik nagy szenvedélye a számítástechnika, ez engem annyira nem vonz, úgyhogy amikor ő gépezik, akkor én beletemetkezek egy jó könyvbe. Hála a jó égnek emiatt sosem volt közöttünk probléma (le is kopogom gyorsan).
2007. máj. 15. 10:10
Az en parom hobbija a halaszas,nincs azzal semmi baj,csak mikor megjon es minden tiszta sar,mert veletlenul megazott...
2007. máj. 15. 10:07
Szia! Az én párom a forma 1et szereti, de az nincs sűrűn, és én is végig izgulom. Szerencsére a többi hobbink is közös, állatok, természet, biciklizés. Néha el is gondolkozom, nem e kéne valami kicsit egyedül csinálnunk:-)
2007. máj. 15. 09:42
A pókert ki is felejtettem.Ha nem meccsen van, v nálam, akkor pókerezik:S
5. tünde733 (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. máj. 12. 18:55
Szia!Az én férjem is imádja a focit:(Lassan 20 éve vagyunk együtt,de sajnos nekem nem sikerűlt megszeretnem ezt a sportot:)Igen,ha foci van,akkor laposkúszásban kell a tv előtt elmennem:)És akkor csak a foci a fontos,én már nem annyira..
2007. máj. 12. 18:22

Az én pasim hobbija a térképek,utazási prospektusok gyűjtése.De annyi van már neki.

Sok hülyeség helyett vehetne nekem a kocsimba egy navigáló szettet.

3. f124753f33 (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. máj. 12. 14:18
Szia! Az én párom is szereti a focit, nagy Juventus rajongó. De hál'Isten ez a dolog a helyén van, soha nem kellett azt éreznem, hogy esetleg ez a hobbi fontosabb, mint én, vagy a kapcsolatunk.
2. keyla (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. máj. 12. 14:07
Nem tudom, a többi milyen, de az enyém a kocsikkal van így.Egyszer bedöglött és olyan aggodalommal vitte a szerelőhöz, mintha a gyereke lenne...Teljesen Al Bundy jutott róla eszembe, mikor egyszer kórházi körülményeket teremtett a garázsában:DDD
2007. máj. 12. 11:48
Mindig is olyan srácot képzeltem magam mellé, aki szereti a focit, akárcsak én.De mikor a múltkor meghallottam, h a szívében holtversenyben vagyok a Csapattal,elgondolkoztam.Minden pasi ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook