Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom meleg barátja...? fórum

A párom meleg barátja...? (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. michelle.r (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 13:43

Tudod a dolgok nem történnek az embererrel, hanem a döntései következményei.


A pasid úgy döntött, hogy barátkozik egy meleggel. Undorító dolognak tartom, hogy mindent, amit a fickó elmesél neki, azt neked tovább ad.


Lehet, hogy a meleg pasi szemet vetett rá, de a pasid elég határozottan elmondaná neki, hogy téved, akkor leszállna róla. De valamiért nem siet tisztázni. Valamiért nem dönt úgy, hogy egyértelműsíti a kettőtök és a kettejük közötti kapcsolatot.


A döntés a te kezedben van. Benne maradsz egy olyan kapcsolatban, amiben annyi őszinteség sincs, hogy ezt meg tudjátok beszélni, vagy kilépsz.

69. globus (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 13:42

Értjük, amit írsz,csak te nem akarsz érteni bennünket.

Életszerűtlen ez a 20 évvel idősebb, majdnem apja korú barát, aki főleg akkor bukkan elő, mikor veled nincs szex. Gondolkodj el rajta, milyen szituációk voltak korábban. Fiatalok nem keresik jóval idősebbek barátságát, amikor én 20 éves voltam, a 40-es simán "öregnek" számított... már tudom, hogy vén kecske is megnyalja a sót, úgyhogy készülj fel rá, ha nem hiszel nekünk, hogy itt valami bűzlik.

2020. máj. 28. 13:37

Értem én, hogy a párod barátja meleg, meg szerintem a párod is, legalábbis langyos. Ha te nem gyanakodnál, akkor minek nyitottad volna ezt a fórumot? Sajnos, annak alapján, amit itt közöltél róla (már, ha az egész sztori igaz, mert itt-ott kezd változni), mint valamelyest tapasztaltabb nő, nem tudok más következtetést levonni.

Tudom, hogy nem csak egyféle hetero férfi létezik, de a párod általad leírt viselkedése az nem igazán tipikus hetero férfi viselkedése a meleg barátjával szemben.

Lehet, hogy ő sem tudja még, hogy micsoda. Az egyik volt kollégámnak kellett két gyerek és egy válás, hogy nyíltan bevállalja, hogy meleg. Szóval az, hogy lefekszik veled még semmit nem jelent.

67. Kacsahercegno (válaszként erre: 64. - NomNom)
2020. máj. 28. 13:27
Azt ki is hagytam hogy a legjobb barátom párja is egy lánnyal járt előtte évekig. Szóval egyáltalán nem ritkaság. Sőt valószínűleg ez a gyakoribb.
66. 8d00a82c06 (válaszként erre: 65. - Piroska52)
2020. máj. 28. 13:23

Nem, én sem hiszem!

Biszex a drága, a nyakam rá!

65. Piroska52 (válaszként erre: 62. - 8d00a82c06)
2020. máj. 28. 13:22
Én a helyében azon izgulnék,hogy mit hoz haza,mert tuti hogy nem csak vállonsírdogálás van kettőjük között.
64. NomNom (válaszként erre: 52. - Kacsahercegno)
2020. máj. 28. 13:21
Ja az én meleg ismerősöm élettársának is van 2 gyereke, 20 év házasság után coming outolt...
63. NomNom (válaszként erre: 46. - Kacsahercegno)
2020. máj. 28. 13:18
Amúgy tényleg. 😄
62. 8d00a82c06 (válaszként erre: 61. - Piroska52)
2020. máj. 28. 13:15

Ez annyira siralmas!

Akkor jó mikor furikázni kellett őfelsége seggét...

Nekünk van saját autónk, de van mellette buszbérletem. Többet buszozok ...

61. Piroska52 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 13:13

Amikor együtt mentek vásárolni,adtok pént az üzemanyagra?,vagy csak ingyen furikáz benneteket,?

Meg a munkába,hogy ne kelljen buszozni.?

60. Lávli* (válaszként erre: 46. - Kacsahercegno)
2020. máj. 28. 12:23
Van benne valami.
59. Piroska52 (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 11:50
ha hiszel még a mesékben,inkább mesekönyvet olvass,
2020. máj. 28. 11:31

A pasid biszex.

A te viselkedésed pedig kriminális. Nem elég, hogy mindenkit elmartál mellőle?

Marha érdekes, hogy azóta nincsenek barátai, hogy te beléptél a képbe.

2020. máj. 28. 10:53
Ha együtt vagyunk egyszer nem megy át nem hívja át. Max vásárolni megyünk vele olyankor. Nem hinném hogy fontosabb neki. Csak néhány szituáció érdekes volt.
56. Epresturmix (válaszként erre: 24. - Michelle.r)
2020. máj. 28. 10:51
Meg lehet néha kap is valamit. Valamit valamiért. :P
55. New(l) (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 10:50
Ja szóval már egy barátnőjét elmartad a palid mellől?
2020. máj. 28. 10:49
Akkor tájt jött képbe talán kicsit előtte. Az akkori barátai sulis barátok voltak akikkel aztán egy ideig tartotta a kapcsolatot de vége lett. Egy legjobb barátja lett akivel megszakította a kapcsolatot mert lány volt és kicsit zavart akkoriban. Nem a párom a meleg hanem a barátja a meleg. Nem a korona válság miatt morzsolodtak le a baratai. Már jóval előtte. Jó barátok nem tudom hogy öri barátnak számít e ez. Teljesen másképp van ez értelmezve mint amiről szó van. Általában csak akkor ment hozzá ha mi hetekig nem tudtunk találkozni mert munka után ha haza megy egyedül van és egyik szülőével sincs jóban. Azt a munkába is egyedül van otthon is és sokszor azért megy át hogy társaságba legyen mert megorul. Hogy senki nem várja haza
2020. máj. 28. 10:42

Tehát: ti három év óta együtt vagytok, de a meleg barát akkor jött a képbe, mikor ti éppen külön voltatok valamikor és a párod a meleg barát, aki mellesleg kétszer olyan korú, vállán sírta ki a bánatát. Most a korona válság alatt, ami csak kb. két és fél hónapja tart, lemorzsolódott teljes baráti köre, viszont öribarik lettek a meleg illetővel, sőt szinte egybe is nőttek, csak azért mert ő hajlandó volt furikázni titeket.

Hát......nem tudom,de én nem lennék meggyőzve, hogy a barátod teljesen hetero, ha ennyit ugrándozik körülötte. Mellesleg, ha csak szívességért is átengedi az irányítást a magánélete felett egy újkeletű barátnak, hetero v. meleg az mindegy, és elébe helyezi a kapcsolatotoknak, akkor az nem sok jót jelent a kapcsolatotok számára a jövőben.

2020. máj. 28. 10:41

Hát ezt személyesen kell megbeszélni, az írkálásból csak mégtöbb félreértés meg bizonytalanság lesz.


És nekem az elég homofóbnak hangzik hogy egy ujjal hozzá ne érjen, ki köti ezt így ki? :D Amúgy a legjobb barátom tini korunkban szerelmes volt belém évekig!!! Aztán 19-20 évesen rájött, hogy meleg. Azóta is a legjobb barátom, boldogan él a párjával aki férfi, szóval bármi lehet.


Amúgy ez a pasi a leírásod alapján érzelmileg zsarolja és manipulálja a barátodat, lehet pont ezzel is hogy szerelmes belé. Párod meg hagyja, szóval 🤷‍♀️ Nekem biztos nem kéne olyan barát aki hisztizik hogyha nem megyek át hozzá. Persze az is lehet hogy tényleg van vagy volt köztük valami, és ezzel zsarolja, mert ha nem csinálja azt amit mond akkor borítja a bilit. (Túl sok sorozatot nézek :DDD)


Sokan amúgy maguknak sem vallják be, vagy a környezetük nyomására titkolják, stb. Van akinek felesége, gyerekei is vannak miközben meleg... Szóval ezt tényleg nektek kell őszintén megbeszélni, aztán ha nem bízol benne akkor inkább keress mást mert ebbe bele lehet betegedni. Bocs a csapongásért de nagyon sok gondolatom van erről az egészről nyilvánvalóan :D

51. New(l) (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 10:40
A homofóbia kicsit ennél összetettebb...
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Andi6020)
2020. máj. 28. 10:38
Sajnos nem kamu :/
49. andi6020 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 10:32

Látens.

Vagy csak előtted szégyenli.


Vagy kamu az egész sztori.

2020. máj. 28. 10:30
Ha homofob lenne undorodna a melegektol szerintem.
2020. máj. 28. 10:29

Mert mióta ez az egész téma feljott nem találkoztunk személyesen nem láttam a reakcióját. Viszont mikor Meg említettem neki azt mondta miért vagyok benne bizonytalan ha el hinném neki egy válasszal le tudtam volna az egészet. Lehet ezért sírt nem tudom. Rosszul esik neki ha errol beszélek neki mert már napok óta ez megy

Mert bizonytalan vagyok. Hogy be merne e vallani. Mivan ha csak fel

46. Kacsahercegno (válaszként erre: 33. - NomNom)
2020. máj. 28. 10:27
Sokszor amúgy a legnagyobb homofóbokról derül ki, hogy melegek. :)
2020. máj. 28. 10:25
De miért nem beszélitek meg? Mi az hogy nem mondja el őszintén? Ha nem tudsz normálisan őszintén beszélni a pasiddal, az ugyanakkora baj mintha félrekúrna a haverjával. Ha nem képes normálisan beszélni erről, akkor küldd el a francba. Ha meg azt mondja hogy nincs semmi és nem tudod neki elhinni mert nem bízol benne, akkor azt a kapcsolatot megette a fene......
2020. máj. 28. 10:18
Én nem tudom ez egyeseknek miért vicces. Ha veletek történne meg lehet nem rohognetek rajta. Nem tudom tudjátok e ha valakit szerettek milyen érzés ha kiderul valami ilyesmi szituáció? Én sem gondoltam soha hogy ez lesz. Meg most is görcsbe randhk a gyomrom ha erre kell gondoljak, mivan ha tényleg van valami. És mennyivel jobb lenne ha őszintén letisztazna velem. Nem lennék ennyire tanácstalan hogy most mi van
43. Ildi
2020. máj. 28. 10:17
Troll
42. New(l) (válaszként erre: 39. - 2a641dd1b3)
2020. máj. 28. 10:13

Ne legyünk rosszmájúak, na, a generációk egymásra találása akár még hihető is lehet. :)

A téma mélysége - passzív/aktív stb. - inkább elgondolkodtató. Létezik olyan hetero férfi, aki a meleg barátja szexuális szokásait végig bírja hallgatni?

41. New(l)
2020. máj. 28. 10:11

Ha kell a parádéskocsiztatás és a szívességek, kelljen a plusz f@rok is.

Ha igaz, ha nem a sztori, kívánok sok boldogságot a párnak! (na de vajon melyiknek? 😅🙄

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook