Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom meleg barátja...? fórum

A párom meleg barátja...? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. máj. 28. 07:56
Nekem azért gyanús ez a dolog a párod és a barátja közt.Eleve ha tudja hogy a férfi szerelmes belé ő pedig nem ,akkor miért tartja vele a kapcsolatot?Ez " hetero"embereknél sem működik.Az meg hogy a barátod sírt, amiatt hogy te mit feltételezel furcsa.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Lávli*)
2020. máj. 28. 07:51
Miért mi a probléma?
2020. máj. 28. 07:50
De most ő az egyetlen barátja. A regiekkel is szerette volna felvennj de nem jött össze hogy talalkozzanak
2020. máj. 28. 07:49
Voltak barátai. Sajnos az idő mulasaval van amelyik már nincs mellette. Hetero haverjaival inkább bandazott, hulyult. Volt lány barátja is. A haverjaival másképp bánt nem is tudtak úgy el beszélgetni szerintem. Igazából a párom egyébként is kicsit komolyabb. Jobban Meg értette magat mindig is az idosebbekkel. Meg akivel lehetett normálisan beszélni. Ez a meleg pasi ugye nyilván 40eves. Hát nem tudom a párom lelkis inkább. Nem túl jó gyerek kora miatt lehet.
2020. máj. 28. 07:43

"Sokszor volt hogy heccelte, beszolt neki valami miatt, vagy az ő tipikus hangján beszélt és szerintem ezzel mégjobban rátett."


Iszonyú sötét vagy.

A te tipikus agyad.

5. kisj
2020. máj. 28. 07:39

Vannak a párodnak barátai? Azokkal is ilyen kedves és figyel az érzéseikre, hogy ne bántsa meg őket?

Ha igen, akkor semmi gond.

Ha nem, és csak ez az egy barátja van, akkor már elgondolkodtató.

2020. máj. 28. 07:27
Akkor lettek jobb barátok mikor kellett a segítsége. A járvány miatt ő vitt minket minden fele ő jött értem mért nem akartam buszozni. És a párom azt mondta ezért megy át hozzá mert ha nem megy akkor akkor nem varhatja majd aztán hogy kocsikazgasson minket. Csak ugye ez alatt az idő alatt nagyon jóba lettek. Azt mondta ha nem kéne tőle szivesseg nem járna ennyit hozzá
2020. máj. 28. 07:23
Hát azt mondta hogy nem ítéli el attól hogy meleg.
2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 28. 07:19
Ez azért is fura, mert a legtöbb hetero hapsi undorodik a melegektől. Szerintem kevés az aki még barátkozik is velük.
2020. máj. 28. 07:04

Szóval a páromnak van egy meleg barátja. A párom 20eves míg a barátja 40. A párom leszogeszre már a baratsaguk elején ha egy ujjal is hozzá nyúl vége a baratsagnak. Mentegetozott a pasi hogy nem nem fiatal is vagy hozzám nem tenne ilyet.

Ez alatt az idő alatt sokat voltak együtt sokat beszélgettek, mikor nem voltunk együtt akkor ment át hozzá általában, mert azt tudni kell hogy egyedül él, lényegében ő az egyetlen barátja. Mondta a párom, hogy a barátja mindent el mondd neki

A szexuálitasaval kapcsolatban is hogy ő passziv, hogy mikor csinálta stb. Ha valami baja van egyből a páromhoz megy kibeszelni. Beszélnek közösségi oldalon is folyamatosan. Már annyira hozzá nőtt a paromhoz. Hogy ha ő nem akarna at menni elkezd hisztizni és duzzog hogy jólvan és lenyomja a telefont. Ha nála van és menne már haza, akkor is duzzog hogy miért mit csinál. Becezgeti amit már a párom mondta hogy fejezze be. De nem. Azt mondta már figyelmen kívül hadja de idegesíti már. Látom hogy elég erős a baratsaguk. Mármint a párom is ha egyedül van hozzá tud atmenni beszélgetni. Nem úgy bánik vele mint csak egy haverral. Múltkor pl azt mondta h Jajj megint at kell mennem hozzá mert ma jön haza(egy utazasbol) mondom miért kéne? Mert hisztizni fog ha nem megyek és nincs kedve hallgatni hogy csak addig volt jó amíg segíteni kellett neki. Mondom miért lenne ez mert egy alkalommal nem mész. Mert ismeri már annyira. Hát mondom az nagyon jó mert ki ő hogy azt kelljen csinálni amit ő mondd. Nagyon nem tetszik ez. Majd meg kérdeztem a páromat hogy mit érez iránta. Azt mondta ugye most nem hiszed azt hogy meleg vagyok. Mondom már fordult meg a fejembe mert nagyon közel álltok egymáshoz. Azt mondta nem hiszi el hogy én azt mondom róla hogy meleg lett. Ez nagyon szíven vágta. Sírt is rajta. Azt mondta mit csináljon ha szerelmes belé a barátja? Hogy jó hogy a baratnője ilyet hisz róla, ezt mondta. Hogy se nem meleg se nem biszex.


De akkor is ezek után hogy tudjuk hogy szerelmes belé a barátja, miért akar vele barátkozni? Már nem járkál hozzá úgy, azóta nem is volt. De a barátja ezen is kiverte a hisztit hogy miért szarja le a fejét. Meg mindig írnak messengeren. Nem értem miért kell neki egy ilyen barát. Engem nagyon zavar hogy ez van. És még mindig vannak kétségeim hogy érez iránta valamit. Miért lett olyan fontos neki hogy ne szakítsa meg vele a kapcsolatot ennek ellenére is hogy meleg és szerelmes, és nem tartja tiszteletben hogy ő nem az és van barátnője. Sokszor volt hogy heccelte, beszolt neki valami miatt, vagy az ő tipikus hangján beszélt és szerintem ezzel mégjobban rátett.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook