Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom legjobb barátja egy lány fórum

Párom legjobb barátja egy lány (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
156. 388b941089 (válaszként erre: 153. - Da54621ded)
2014. febr. 22. 19:46
:D
155. Judmi21 (válaszként erre: 128. - Beazt)
2014. febr. 22. 13:16
köszi a kedves hozzászólást,de voltam a páromtól külön,és ő a barátnőjével együtt támogatott engem ... Nem néz már rám úgy mint egy nőre. bebuktad kedvesem,nem le kell oltani az embert,hanem egyszer az életbe elhinni,hogy amit valaki leír az úgy is van ;)
154. kriszta773 (válaszként erre: 152. - Orsibigyu)
2014. febr. 22. 11:55

nálam ott kezdődik az ilyesmi, hogy minden nő akarjon "jócsaj" lenni :) a nőknek annyi eszköze van arra, hogy kihozzák magukból a maximumot, sőt még többet is :) sok jócsaj között pedig egyrészt az ízlés dönti el, hogy kinek ki a jobb, másrészt meg ha valaki vonzónak, szépnek érzi magát, nem lesz kisebbrendűségi érzése csak azért, mert van más is rajta kívül, aki szép


és pont az igazán szép, pláne okos nőknél sokkal kevesebb férfi mer bepróbálkozni, tehát egy ilyen esetnél, amit leírtál, nem mérvadó ez. és szerintem nem sok köze van a barátsághoz. nekem is vannak nagyon szép és kevésbé szép barátnőim, nem ez a mérce :)

153. da54621ded (válaszként erre: 152. - Orsibigyu)
2014. febr. 21. 23:42

Bocsi, de marha sz@r olvasni amit írsz.

Részeg vagy, vagy nem tudsz magyarul?

152. orsibigyu (válaszként erre: 150. - Orsibigyu)
2014. febr. 21. 23:39

Es igen mindent a szex hajt.

Vegyunk egy jocsajt. A csajok utaljak es nem ulnek egy asztalhoz vele, mert oket senki meg nem latja ilyen tarsasagban. Neadjisten, hogy okosabb is legyen, semmivel nem tudnak versenybe szallni. Aaaa, de biztos bekepzelt az ilyen, ok meg kedvesek. De mi van, ha ez a csaj kedves es segitokesz, senkit nem nez le. El vagy asva mellette. No sex!

Mit csinalnak a ferfiak? " Baratkoznak" , foleg ha baratja van. Hatha rajon, hogy nem az a nagy O, vagy osszevesznek es hozzam jon kisirni magat. Szex, az egesz!


Lehet vannak kivetelek, de a tobbseg igy mukodik.

2014. febr. 21. 23:14

Nekem is a legjobb barátom egy lány... :) Jó, ez vicc volt.

(De, nem véletlenül írtam.)

150. orsibigyu (válaszként erre: 121. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 21. 23:05
Megertelek. De en 17 eves korom ota egyutt vagyok a mostani ferjemmel. Ez mar 11 ev. Azota o az egyetlen baratom. Persze, nem ugy ertem, hogy nincsenek kedves joakaratu emberek korulottem. Ha bajban lennek hiszem sokan mellem allnanak, de csak vele tudom megosztani minden gondolatomat. Sok haverom van, de a baratsagban sokat csalodtam. Kibeszeltek, irigykedtek, hazudtak.
149. selena78 (válaszként erre: 141. - Csgybzs)
2014. febr. 21. 16:11
A kémia?
148. selena78 (válaszként erre: 128. - Beazt)
2014. febr. 21. 16:10

Tudod, pillantanyilag nincs párom, aztán mégsem borultunk egymás nyakába.

A barátság viszont fentmaradt.

147. kriszta773 (válaszként erre: 146. - Csgybzs)
2014. febr. 21. 14:34

sokan vannak, akik nem tudnak, legfeljebb haveri, felszínes kapcsolatot kialakítani a saját nemükből, és csak az ellenkező nemből alakul ki bizalmas viszony, mert csak náluk érzi úgy, hogy megértik például :)

van olyan pasi ismerősöm, akinek a legtöbb barátja nő, a pasikkal csak felületes, haveri kapcsolata van. folyamatos problémát is okoz neki a kapcsolataiban, mert sok nő félreérti, többet lát bele, azt hiszi, odavan érte, és úgy érzi, felülírja ezzel a barátnőjét, más meg úgy kezeli, mint egy szintén nőt, pletyizve, egymás életébe könyékig beletaposva :) szerintem a pasi meleg, csak nem akarja beismerni, talán magának sem, és egyáltalán nem tud férfiként viszonyulni férfiakhoz, és csak nők közegében érzi jól magát, mert ők fogadják el olyannak, amilyen. ilyen is van :)

146. csgybzs (válaszként erre: 145. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 13:39
Miért ne tudna?
145. kriszta773 (válaszként erre: 143. - Magykrisz)
2014. febr. 21. 13:25
nekem ezzel főleg az lenne a fenntartásom, hogy vajon miért nem tud valaki a saját nemében legjobb barátot felmutatni? hogy lehet, hogy egy nő nem tud ennyire bizalmas kapcsolatot kialakítani egy nővel, vagy egy férfi egy férfivel? mert ennek is biztosan megvan a nyomós oka
144. Mézes-Krémes (válaszként erre: 131. - Beazt)
2014. febr. 21. 13:22

Pfffff, egyáltalán nem, már számtalanszor szakítottak, nekem ehhez az egészhez marhára nincsen, nem is volt közöm... Betegesen voltak féltékenyek mindketten egymásra, és igen, a kedves barátom is feltételezte rólam, hogy én "lenyúlom a nőjét".

Beteg volt az egész kapcsolatuk... De az biztos, hogy nem miattam, elhiheted...

143. magykrisz (válaszként erre: 141. - Csgybzs)
2014. febr. 21. 13:18
Szerintem is így van. És azért bárki bármit is mond, szerintem senki nem örülne annak, ha a párjának egy ellenkező nemű ember lenne a LEGJOBB barátja.
142. kriszta773 (válaszként erre: 138. - Flying Spirit)
2014. febr. 21. 13:16

én nem is a rejtett vágyakozásra gondolok ilyen férfibarátoknál. egyszerűen csak arról van szó, a férfiak vizuálisabb típusok, vizuálisabban jobban befolyásolhatók, és ennyi. szeretik a szépen, vonzódnak a széphez, még akkor is, ha éppen nem akarják megkapni

a női test eleve vonzóbb, szebb, a hajlatoktól a ciciken át a nemi szervig, hajig stb. nekünk adatott meg a cicomázás is, (többnyire) mi járunk tűsarkúban, sminkelünk, illegünk-billegünk, miénk a csábító szerep. ez van :)

141. csgybzs
2014. febr. 21. 13:15
Egyébként szerintem már csak azért sem működik a dolog férfi-nő között, mert ha valakiben megtalálod a "lelki társat", meg tudsz neki nyílni, kedveled őt, elfogadod a hibáit, érdeklődsz iránta, szeretsz vele lenni, fontos neked, akkor igazából már mi választja el attól, hogy akár más is legyen? Jóformán semmi. Aki ilyen közel kerül egy másik neműhöz, ott már tudat alatt szerintem más is munkálkodik...
2014. febr. 21. 13:14
Elnézést, néha felcserélem a betűket, ha nem figyelek oda kellően!
139. kriszta773 (válaszként erre: 137. - Csgybzs)
2014. febr. 21. 13:12

én olyan sokmindenkire mondom, hogy a barátom, és úgy is gondolom, de ezek a barátságok is mind különbözhetnek. mert ha valakivel jóban vagy, bizalmasabb viszonyban, régóta ismered, kedveled, jelen van az életedben, azt mondod rá, ha megemlíted, hogy a barátom, a barátnőm, nem? :) ugyanakkor a szónak abba az igazi, mély barátság jelentésébe már nem férne bele annyi ember, ilyen igazi barát kevés van


és ebbe az igazi, mély barátság jelentésbe nálam nem fér bele a férfi-nő barátság. csak ha a férfi nem férfi, a nő pedig nem nő :) és szerintem mindig ezen van a vita ebben a témában, mert egy olyan nő, aki nem ízig-vérig nő, akinek nem természetes viselet a nőiesség, az sosem fogja megérteni, hogy de hát miért ne láthatná bennem az a pasi csak a barátot, hiszen én sem a férfit nézem benne.

nekem sok férfibarátom van, akikkel nagyon jóban vagyok, mindig számíthatnék rájuk, és ők is viszont. de mindegyikben látom (hálaajóistennek!), hogy látja bennem a nőt :) és én is a férfit

138. Flying Spirit (válaszként erre: 134. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 13:08

Na, azért nem lehet ennyire leegyszerűsíteni. Én pont azt vettem észre, hogy a mai nőknek rettentően fontos a fickó külleme. Másként hogy lehetne az, hogy a félisten külsejű férfiak egyszerre tucatnyi nőt is szédíthetnek, a többiek pedig akár évekig egyedül vannak?

Amit a szép lány-sok fiúbarátról írtál, az jobbára igaz. Valóban, sokaknál ott van a rejtett vágyakozás, hogy eygszer még ők is lehetnek a lány mellett. Bár én ezt nem igazán tenném, túl soakt olvastam arról, mennyire leírja magát egy férfi, ha ennyire aláfekszik egy nőnek.

137. csgybzs
2014. febr. 21. 13:04

A 133 és 134 hsz kicsit ellentmondásos nekem.


Most akkor igazából nincs ilyen, vagy van, és baj, ha a másikat zavarja?

2014. febr. 21. 13:01

Nincs ilyen, hogy fiú-lány barátság, csak ha az egyik meleg. De még akkor sem biztos. Addig működnek ezek a barátságok, amíg mindketten egyedülállók, amint valamelyik talál magának párt, akkor jönnek a sértődések stb...

Amúgy is a barátság...hát ritka mint a fehér holló, legyen azonos nemű az illető, vagy nem.

Az igazi barát nem az aki együtt sír veled ha szarban vagy, hanem együtt örül veled, mikor neked jól megy a szekér, még akkor is, ha neki éppen nem.

135. beazt (válaszként erre: 134. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 12:57

"de a szegény bűnronda sárikának nem véletlenül nincsenek pasi barátai, akik csupa önzetlenségből barátkozgatnának"


Már akartam ezt is írni, érdekes módon mindig a jó csajoknak vannak fiúbarátaik, sosem a rondáknak... Te alapvetően nagyon jól látod a dolgokat.

134. kriszta773 (válaszként erre: 130. - Flying Spirit)
2014. febr. 21. 12:55

tudod, férfiak és nők egészen másként élik meg az ilyen helyzeteket, csak ezt mi nők sokszor nem akarjuk elfogadni vagy elhinni :)


nézd csak egyszerűen a szerelmet, a párokat. hány olyan jó nőt látsz, akinek ronda pasi van az oldalán? (és nem a pénz miatt, az egy külön kategória) és hány olyan jó pasit találsz, aki ronda nővel fut? (aki nem gazadat). mert előbbiből rengeteget láthatsz, sokszor az ember rá is csodálkozik, hogy a pasi biztos tudhat valamit, ha ilyen jó nővel fut, míg utóbbira nagyon-nagyon ritkán láthatsz példát. így vagyunk összerakva, a pasiknak sokkal nagyobb latba esik a külső, a nemi vonzalom, és minden kapcsolatukat befolyásolja ez, a barátságokat is, míg a nőknek fontosabb az, hogyan bánnak velük. ezért gondolja sok nő, a pasik mennyivel rendesebbek, jobb barátok bírnak lenni mindenféle fúrkálódás nélkül, persze, de a szegény bűnronda sárikának nem véletlenül nincsenek pasi barátai, akik csupa önzetlenségből barátkozgatnának :) (legfeljebb szintén bűnrondja jancsikák vannak körülötte)

nem degradálom le a barátságot külsőségekre, de a férfiaknál a nemi vonzalom is belejátszik jócskán, éppen ezért nincs igazi barátság férfi és nő között. és az, hogy az adott "férfibarátra" számíthat a nő mindig, abban nemcsak a barátság játszik közre, sőt :)

133. kriszta773 (válaszként erre: 129. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 21. 12:48
szerintem valahol itt a lényeg, mert persze van, aki a barátaival nem is találkozik, ha pasija/nője van, de azért a többség valószínűleg ugyanúgy éli az életét ilyen szempontból is :) és összejárnak, megismerik egymás barátait, biztos sokat meg is szeretnek közülük, de ha valaki külön, rendszeres időt tölt egy ellenkező neművel, és kiemelt kapcsolata van, az érthető, ha a másikat zavarja vagy félreérti. de úgy gondolom, ha már egy ilyen szitu zavaró és félreérthető, akkor ott gondok vannak, mert ha az ember ismeri a másikat, az valóban egy igazi kapcsolat, nemcsak arról szól, hogy mi most járogatunk, akkor ez is természetes és simán elfogadható, nem is merül fel rossz érzésként
132. beazt (válaszként erre: 130. - Flying Spirit)
2014. febr. 21. 12:45
A plátói szerelemre gondoltam, csak nem volt kedvem cizellálni a mondanivalómat... ;)
131. beazt (válaszként erre: 123. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 21. 12:42

"Egy darabig próbálkoztam vele megértetni, hogy nincsen miért, nekem nem kell a faszi"


Te még a jobbik eset vagy, legalább te láttad hogy mennyire gáz, amit a csávó csinál a kapcsolatával és továbbálltál. Valszeg a srác nem tudott ilyen egyszerűen továbbállni, mert neki sokkal többet jelentett ez az egész, mint neked, gondolom ment a hiszti a kapcsolatában továbbra is, hogy miatta elvesztett téged stb...


Aztán meg nyilván nem te voltál az egyetlen ilyen női "barát", ez a helyzet ugyanis abból adódik, hogy a csávó nem tudja kezelni, elfojtani mások iránti vonzalmát, rosszul kezeli az ilyen helyzeteket. "Barátságra" fogékony nők mindig lesznek, ha a pasi rosszul kezeli ezeket a helyzeteket, akkor biztos hogy a párjának előbb utóbb elege lesz belőle. Nagyon nem könnyű az olyan mellett, aki ma megismerkedik egy csajjal a munkahelyén, holnaptól meg kettesben járnak ide-oda, pusztán barátságból... Ki nyelné ezt le??? Senki.



"Az utána az most jött el az ő életében is (ez a február látom már, hogy egy szakítós hónap :) ), jelentkezett is egyből. "


Nem gyanús mi?

130. Flying Spirit (válaszként erre: 128. - Beazt)
2014. febr. 21. 12:40

"mert egy azonos nemű barát a pina vonzása nélkül sosem tenne annyit meg neked, mint a pina után loholó kisjancsika."


Ez egy kicsit durva, hogy "a pina vonzása" és enynivel el van intézve. Akkor ezzel az erővel a nő plátói szerelmét is el lehetne intézni annyival, hogy "a farok utáni vonzódás".

129. Mézes-Krémes (válaszként erre: 126. - Kriszta773)
2014. febr. 21. 12:35

Ezt így gondoltam én is. Nekem a párom olyan szinten befolyásolta a barátokra jutott időmet, hogy akkor már nem csak az én barátaimmal lógtam-lógtunk, hanem az ő társasága is szerepett kapott az én életemben, és igényünk volt a kettesben töltött kikapcsolódásra is, ahová meg másnak nem volt bejárása... :)


A baráti kapcsolattartásaim a párom nélkül is többnyire társaságban zajlott, de volt négyszemközti találkozósra is precedens, egyszerűen azért, mert úgy alakult.

128. beazt (válaszként erre: 125. - Judmi21)
2014. febr. 21. 12:34

"legeljén többet akart tőlem,de ma már nem"


Ennyi ésszel szabadlábon... Általában pont az történik, hogy a csávó akar valamit, a csaj visszautasítja, és utána jön hogy jó, akkor legyünk barátok. A csávó elfogadja, mert máshogy nem maradhat a csaj közelében. Persze hogy mindig számíthatsz rá, sokkal jobban mint bármelyik nő barátodra, mert egy azonos nemű barát a pina vonzása nélkül sosem tenne annyit meg neked, mint a pina után loholó kisjancsika. Tíz év semmire nem bizonyíték, ezek a vonzalmak az életed végéig kitartanak.


Ha télleg tudni akarod, akkor próbáld meg, hogy mennyire barátság az a barátság, szakíts a pároddal és borulj a "barátod" nyakába, meglátod nem fog ellenkezni. Aztán meg majd jön a "titokban mindig erre vártam és tudtam hogy eljön" vallomás.

127. Mézes-Krémes (válaszként erre: 124. - Csgybzs)
2014. febr. 21. 12:30

De, keresett közben természetesen, telefonon beszéltem is vele, de a programokat tudatosan hárítottam, mivel így is folyton folyvást balhéztak. Az utána az most jött el az ő életében is (ez a február látom már, hogy egy szakítós hónap :) ), jelentkezett is egyből.

Én egyáltalán nem haragudtam rá ezért egy percig sem, főleg hogy én alakítottam így.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook