Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromnak van egy barátja, aki nő. Állítólag csak barátok, de lehetséges ez? fórum

A páromnak van egy barátja, aki nő. Állítólag csak barátok, de lehetséges ez? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. nov. 3. 09:14
tudom nehezen elhiheto,de letezik.
77. bemoni (válaszként erre: 73. - Tashadow)
2011. ápr. 2. 16:59
Sajna nekem a gátlástalan fajta jutott...:(
76. bemoni (válaszként erre: 72. - C8e94e38ff)
2011. ápr. 2. 16:58
Devan, devan, devannn... Csak olyankor nem a fejükben...:D
2011. ápr. 2. 09:27

Az nem barát kategória, akit a társad nőként észrevesz és letudna vele feküdni.

Az meg egy külön fórumtéma, hogy ha ezt neked egy férfi modja az mit jelent számodra, és mennyit ér a srácnak a kapcsolatotok.

2011. ápr. 2. 09:06
nem
73. tashadow (válaszként erre: 69. - Bemoni)
2011. ápr. 2. 08:41

Gondolkodni sajnos nem felejtenek el...:(

Persze ki mit ért alatta, de én nem csak a tiszta, logikus gondolatokat.

A gondolatok és a tettek között pedig ideális esetben óriási különbség van. Szerencsére megáldottak minket a gátlás képességével. Már akit...

72. c8e94e38ff (válaszként erre: 69. - Bemoni)
2011. ápr. 2. 08:09
... aztán mijééé' felejtenek el gondolkodni? ... nincs agyuk? ...hja, nincs. :/ :))
71. e705905164 (válaszként erre: 54. - Emili0418)
2011. ápr. 2. 07:25

egyetértek!vagy akkor ha közömbösek egymásnak és nem jönnek be mint nő vagy férfi a másiknak..akkor jó,hogy csak barátok....de amúgy kizárt...ott van ez az eset is...bejön néki a nő...min NŐ! szóval...ha a helyzet adná...valszeg' félre is lépne...


amúgy nekem van férfi barátom...nem is egy de csak azért "csak barát" mert nem tetszik,mint pasi!

Ha tetszene én is tovább fűztem volna....a gondolatban is..mint mindenki...

70. e705905164 (válaszként erre: 1. - Christine81)
2011. ápr. 2. 07:22
melletted menne bele?vagy hogy?
69. bemoni (válaszként erre: 67. - C8e94e38ff)
2011. ápr. 2. 07:15
Hidd el vannak nők (és férfiak), akik bizonyos pillanatokban elfelejtenek gondolkozni. Sajnos tapasztaltam...
68. tashadow (válaszként erre: 67. - C8e94e38ff)
2011. ápr. 1. 22:18

"nem barátkozik szorosan" -> Szorosan?


Hát igen, de az ember ilyen esetben könnyen elveszti a mértéket. Nincs egy norma, ami rácsap a kezedre, ha átlépsz egy jól definiált határvonalat. Nekem ez a gondom ezzel az egésszel.

67. c8e94e38ff (válaszként erre: 66. - C8e94e38ff)
2011. ápr. 1. 19:48

oppá... ez elment.

szóval normális, Nőként gondolkodó nő nem barátkozik szorosan párkapcsolatban lévő férfival.... már csak azért se, mert neki is igen nagyon rosszul esne... :)

2011. ápr. 1. 19:47
Nem olvasom végig.... de NEM, normális nő
2011. ápr. 1. 19:41

Konkrét eset:


"Azt is kérdeztem, ha a csaj kezdeményezett volna valamit(szexre gondolok), belement-e volna, arra is azt mondta igen!"


[pislog] Hú de laza!!


Általánosságban:


Független események, és tegyük fel hogy 50% az esélye annak hogy egy nővel barátkozzak, továbbá hogy ugyan ez a másik irányba is, tehát az esetek 25%-ában sikerülhet. Nem látok meggyőző bizonyítékot arra, hogy valami különös korreláció révén ez az esély kevesebb lenne, mint a két nézőpont szorzata.


Hogy mitől függ?

Csakis attól hogy az ismeretség elején úgy könyveled el a másikat, mint egy szubjektív személyt(barát), vagy úgy mint a valóság síkja fölé magasztalt objektív tárgyat. Ha nem alakul ki szerelmi kapcsolat, akkor az a kép marad a felek képzeletében ami a legelején kialakult, minden más csak önámítás.

2011. márc. 31. 17:28
Kizárt.
2011. márc. 31. 17:27
Lehet.
2010. jún. 26. 10:26
igen
2010. jún. 26. 10:24
Szerintem ritkán előfordulhat férfi és nő között barátság.
2010. jún. 26. 06:26
Én sosem hittem férfi és nő közti barátságban.Egy idő után egyikük biztosan többet akarna.És ha csak gondolatban is..az milyen barátság? Ez veszélyes dolog.
2010. jún. 26. 06:24
Eleinte lehet.
2010. jún. 21. 18:14
ha egy nő és egy férfi lelkileg egy hullámhhosszon vannak akkor előbb vagy utóbb egymásra találnak akkor is ha elsőre nem tetszenek egymásnak!
57. kiddy (válaszként erre: 1. - Christine81)
2010. jún. 20. 21:17
Jajj komolyan IGENNEL valaszolt ezekre a kerdesekre????ez nem semmi.ez nem baratsag,az biztos,ez inkabb vonzodas.akkor pl elmennek egyszer inni mert ok "baratok" a csaj beprobalkozik a pasid meg ugrik a karjaiba.ilyenkor mondjak azt hogy jobb lett volna hallgatni vagy faj az igazsag???az biztos hogy bizalmam nem sok lenne felejuk..
56. Emili0418 (válaszként erre: 55. - Nana00)
2010. jún. 20. 21:06
a kivételek erősítik a szabályt... ;-)
55. nana00 (válaszként erre: 54. - Emili0418)
2010. jún. 20. 21:00
Ezt cáfolom. Közel 10 éve van férfi barátom, ki csak barát. A legjobb barát.
2010. jún. 20. 20:57

ffi és nő között nincs barátság!

max szex előtt vagy szex után!

2009. szept. 14. 17:51
hát igy is kezdődhet...
2009. márc. 27. 07:46

Nekem van nehany ferfi baratom, nagyon jol kijovunk. Egyszer az egyikkel majdnem osszejottem egy buliban. De fekeztunk es megbeszeltuk, felreertettunk nehany jelzest a masik reszerol.

Az ami vonzott minket egymashoz az a baratsag, es hogy nagyon jol megertjuk egymast.

Megbeszeltuk, hogy a kapcsolat nem biztos, hogy mukodne mivel jo nehany tulajdonsagot nem tudnmank kapcsolaton belul elviselni, es ha szakitanank utana mar nem tudnank baratok maradni. Igy arra jutottunk, hogy a baratsagunk fontosabb! Barmivel fordulhatunk egymashoz oszinten. Egyetertek azzal, hogy ferfi-no baratsagban mindig megtortenik az hogy egyik vagy masik tobbet szeretne.

51. Szuszy
2009. márc. 25. 20:09

Szerintem nincs igazi barátság férfi és nő között. Az egyik mindíg többet akar, érez a barátságnál.

Nekem volt egy ismerősöm, illetve sokáig leveleztünk, és már nagyon ott tartottunk hogy szerelem szövődik.

Ennek a pasinak volt egy úgynevezett lelki barátnője, legalábbis így nevezte. Azt mondta nekem, hogy tényleg csak barátok, bármikor mehet hozzá egy kávé, jól kibeszélik egymás búját baját, örömét, és ennyi.

Nos, amikor ez a pasi elmesélte az ő nagyon jó "barátnőjének" azt, hogy én létezem és hogy milyen érzelmeket kezd táplálni, meg hogy úgy érzi mindenben megértenénk egymást, na akkor ez a "barát" sírásban tört ki, és akkor mindent bevallott, hogy Ő már nagyon régóta szerelmes, meg hogy mindent megtenne azért hogy viszonzásra találjon,... stb.

A vége az lett, hogy elkezdődött közöttük egy más jellegű kapcsolat, ami már nem pusztán baráti...

50. Starlit (válaszként erre: 49. - Nosferina)
2009. márc. 25. 19:57
Akkor sem működik mindig sajnos ,ha négyesben összejárnak.Van egy ismerősöm ,a férjének volt egy ilyen lánybarátja és annak is volt férje.Majd a nagy összejárásban az ismerősöm férje egyszer csak közölte,h beleszeretett a barátnőbe,és hazaköltöztette a feleségét...azóta mint a bumeráng,hol egyik nőnél,hol a másiknál és két kapcsolat a padlón
2009. márc. 25. 11:12

Én nem hiszek a férfi-nő barátságában.Csak akkor működik,ha mindkét fél foglalt és talán négyesbe összejárnak.

Saját tapasztalatomból írom, mivel a férjem,akivel 7 éve vagyok sajnos :( jó barátom volt.

Azt hittem ismerem,de később rájöttem nem!

Más egy férfi,amikor barát,más egy férfi,amikor együtt jártok úgymond :) és más egy férfi,amikor együtt élsz vele!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook