Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők tényleg jobban szeretik a komolytalan férfiakat, mint a komolyakat? fórum

A nők tényleg jobban szeretik a komolytalan férfiakat, mint a komolyakat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
185. barbylove (válaszként erre: 183. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 22:29

Ne hibaztass mar mki mast!


Vannak nők, akik otthon azt látták, h apa veri anyat vagy undorito modon beszel vele. O ebben no fel mert az anya pl nem volt elég eros h otthagyja apat. A lanyka pedig ezt ismeri, ehhez szokott hozza. Ilyen is van.


Az osszes nod lelepett az ún. "trogerrel" típussal?

184. soyle74 (válaszként erre: 183. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 20:12

Tudom, én is beszélek több ilyen nővel, ők is panaszkodnak nekem szinte mindig, de mégis a többségük legközelebb is ilyen trógert választ sajnos.

Látod vannak olyanok, akiknek jók ezek a trógerek, nekik nincs igényük normálisabb pasira, beérik az ilyen alakokkal is.

183. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 179. - NomNom)
2021. ápr. 7. 20:02

De szenvednek és folyton panaszkodnak hogy elbánt velük a szemét pasi. Aztán leállnak egy ugyanolyannal.


Ha annyira jók ezek a pasik akkor mire föl az a sok nyavalygás?

182. soyle74 (válaszként erre: 181. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 19:29
Ne bosszantson, engedd el. Csak vár rád is valaki valahol, nem gondolkodhat minden nő ilyen "ferdén", mint az itteniek. Látod nekik az ilyen trógerek kellenek inkább, akik közönségesek, bunkók, nagypofájúak, pukiznak, böfögnek, mocskos a szájuk, minden 2. szavuk a b****meg, közben meg még írni se tudnak helyesen. Igen, sok nő azt hiszi, hogy ezek a pasik a szuperpasik, tetszik nekik, hogy mennyire alpáriak, buták, retardáltak, nekik ez az elit szint, számukra ez a férfias viselkedés, hát akkor vigyék őket, hozzájuk illenek. Persze azért tróger és tróger közt is van néha különbség, köztük is akadnak viszonylag normálisabbak, az ún. féltrógerek, de elég kevés, mert többnyire egykaptafára készülnek, gyárilag klónozták őket anno. :)
181. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 180. - Barbylove)
2021. ápr. 7. 19:14

Az a gond, hogy az ilyen nők mindenhol ott vannak, nagyon sokan vannak. Nem lehet csak úgy kizárni mert szinte minden társaságban benne vannak amelyikben megfordulsz.


Szóval ha ott vannak a közeledben egyfolytába akkor nem tudod csak úgy kizárni. Ki nem költözhetek emiatt most az erdőbe.


Meg van egy olyan gyanúm is, hogy ösztön szinten azért majdnem minden nő felfigyel az ilyen nagyszájú érzelmileg éretlen majomokra. Lehet ez valamilyen evolúciós dolog, nem tudom. Valamiért ösztönszinten vonzódnak. Talán azt gondolhatják, hogy ezek az alfahímek. A vonzalom ugye ösztönös.


Bosszant a dolog, szerinten jogosan.

180. barbylove (válaszként erre: 175. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 17:55

Szerintem mást jelent nekik a "tökös" és mást neked. Ők azt látják, h itt pocskondiazod ezeket a nőket, holott egyszerűbb lenne kizarni őket az életedből.


Ha normális ertekrendunek tartod magad, akkor ugyanilyen nőket kellene bevonzanod.


Vannak rablók, gyilkosok is az életben, oket sem tudjuk mindig jobb belatasra birni.

179. NomNom (válaszként erre: 178. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 16:30

Szerintem semmilyen irányba nem kéne. Főleg nem neked eldönteni hogy nekik mi a jó és ismeretlenül "felnyitni a szemüket".

Én sem mondom meg neked milyen nőkkel ismerkedj. Remélem olyat találsz aki majd úgy szeret ahogy vagy és nem megpróbál megváltoztatni.


Nem haragszom.;)

178. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 177. - NomNom)
2021. ápr. 7. 16:16

Hát ne haragudj meg de nem egyenértékű a jó irányba változtatás a rossz irányba való változtatással!


Vagy szerinted igen?

177. NomNom (válaszként erre: 175. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 16:04

Miért akarsz vkit megváltoztatni ha neked sem tetszik h más rád akarja a véleményét erőltetni. Akkor te sem várhatod ezt el.

Ahogy írják nem kell olyan nőkkel foglalkozni.

2021. ápr. 7. 15:22

Barbylove jól mondja. Ne azokkal a nőkkel foglalkozz akik a trógerekre buknak. Ennyi.


Ha pedig valamiért csak olyan nőket ismersz akik ilyenek, akkor legyél te is tróger és lesz nőd.

Nem bonyolult ez. :)

175. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 171. - Barbylove)
2021. ápr. 7. 14:53
Hát azért mert pont olyan nőkbe botlottam itt akik bálványozzák a “tökös” pasikat. És megkíséreltem felnyitni a szemüket persze nem jártam sok sikerrel.
174. soyle74 (válaszként erre: 171. - Barbylove)
2021. ápr. 7. 14:08
Na tessék, így is lehet véleményt formálni. Tanulhatnátok egy kis realitásérzéket és jómodort Barbylove-tól Hölgyeim. :P
173. 8393f36701 (válaszként erre: 170. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 14:06

'Szitkozódsz, sértegetsz, alázol és fenyegetőzöl.' - szerintem meg pont te csinalod ezt. Ebben semmi fenyegetö nem volt, ezek tenyek. Jogsertö dolgokat tesz itt valaki. Es ha nem erdekelne az, hogy masokat probalnak lealazni, akkor mondhatnad, hogy milyen sz*r az ertekrendem. Az nekem teljesen rendben van veled ellentetben.

Szerinted te latsz tisztan, a forumozok 99%-a viszont tök vak, es sz*rhaziakkal all össze.

Menj el pszichologushoz, talan ö tud rajtad segiteni.

172. soyle74 (válaszként erre: 169. - 8393f36701)
2021. ápr. 7. 14:05

Én nem nevezném ezt egy ostoba fórumnak, vannak itt sokkal ostobább fórumok is, és akkor még a Gyakori oldalról nem is beszéltem, na ott vannak igazán az ostoba fórumok sokszor.

Én mindenki véleményét tiszteletben tartom, legfeljebb nem értek vele egyet, de nem sértegetem azt, akivel nem értek egyet.

De amúgy igazad van, szerintem is felesleges ennyit rágni ezt a gumicsontot, ki lett már eléggé vesézve ez a téma végülis.

2021. ápr. 7. 14:04

Kedves FI!


Tobb no leirta mar, h pasiban is akad olyan, aki a konnyebb erkolcsu noket szereti. Igy bizony előfordul, h a masik oldalon is vannak, akik kevésbé okosak. Pont.


De miért ezen a nocsoporton kattogsz? Keress olyat, aki nem ezeket az ertekeket képviseli.


Azzal, h itt szidod oket, nekik nem lesz jobb, sem rosszabb. Nézz szet a vilagban es keress olyat, aki hozzad illik.

Ha viszont a nők neked kopaszodast okoznak, akkor ne is fecsereld rajuk az idődet. Megmarad a maradek hajad is.

170. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 164. - 8393f36701)
2021. ápr. 7. 13:56

Ennél szánalmasabb nem tudnál lenni.


Szitkozódsz, sértegetsz, alázol és fenyegetőzöl.


Ez pont ugyanaz a viselkedésminta mint amire felhívtuk a figyelmet itt pasikban.


Nem is kérdés ilyen magatartás mellett milyen pasikat preferálsz. Ilyen értékrenddel.


Amit te picsogónak nevezel az épp tisztán látás. Amit te teszel az szemet hunyás a szarháziság felett.

2021. ápr. 7. 13:55

Ne haragudj, de nem fogom az egesz napomat azzal tölteni, hogy neked, vagy az önsajnaltato alteregoidnak/alteregoknak valaszoljak. Leirtam, olvasd el megegyszer, es ertelmezd.

Teljesen mindegy, hogy te Soyle nyitottad a forumot masik nickkel, vagy egy masik sajnalatra (vagy inkabb szanalomra) melto, a lenyeg ugyanaz. Ez mar a sokadik, ugyanazon temaju ostoba forum.

Nem fogom magam tizedszerre is ismetelni.

168. 184481d874 (válaszként erre: 151. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 13:53

Nem tudom valójában mit vártál a provokativ fórum témádtól?Valószinüleg azt ,hogy a nőket kiakasszad.Megtörtént.Jó ez neked? Ezzel bizonyitod,hogy fuj ezek a nők csak arra képesek ,hogy megkopaszodjak tőlük? Ő rájuk fogod azt ami amúgy is megtörtént volna veled. A kudarcaidért nem csak a nőket kell hibáztatni hanem magadba kellene nézned,mert ez bizony páros játék,mint ahogy leírtam már a párkapcsolattal kapcsolatban.



Egyértelműen leírod,nem célod a nők után kajtatni. De a soraid mégis belső haragról árulkodik.Sok nőnek lenne oka a gyűlölködésre,mert csalódtak abban akiben sokáig hittek,olyanok akik egy férfira tették fel az életüket,vele akartak,vele alapitottak családot .Ahogy mondani szokták: ráment a fiatalságuk.Én még sem teszem és sokunk hisz abban ,hogy van valahol valaki,aki értékelni fogja őt,mint nőt ,mint embert.


Óva intenélek attól,hogy általánosits Még ,hogy minden nő a komolytalan férfit kedveli.Nem! A nők olyanok,mint a cicák,jobban szeretik az állandóságot,a biztonságot és az önzetlen szeretetet.Aki pedig a komolytalan,kiszámithatatlan,lébecolós férfiakat szereti,nos arra azt mondom: zsák a foltját megtalálja.

167. soyle74 (válaszként erre: 164. - 8393f36701)
2021. ápr. 7. 13:51

Ki él vissza mivel, és hol?

És ki írta azt, hogy a nők qrvák? Én biztos nem.

166. soyle74 (válaszként erre: 162. - 8393f36701)
2021. ápr. 7. 13:46
Először is én és a forumnyitó két különböző személy. Másodszor pedig én nem kamu nevekkel, képekkel és kamu történetekkel vagyok se itt, se máshol. Harmadszor pedig leírom újra, hogy én nem a nőket szidom általánosságban, hanem egy bizonyos női csoportot ítélek el, akik az ilyen tróger suttyókra buknak. Arról pedig inkább ne nyissunk vitát, hogy szerinted fogalmunk sincs a világról, az emberekről, mert bizony nagyon is van. Én nem hibáztatok mást a helyzetemért, ha ezeknek a nőknek az ilyen trógerek kellenek, akkor vigyék őket, szenvedjenek velük, vagy ha szerencséjük van, akkor jobb esetben majd egymáshoz trógerosodnak idővel.
165. 8393f36701 (válaszként erre: 164. - 8393f36701)
2021. ápr. 7. 13:46
.. mint itt a nök
164. 8393f36701 (válaszként erre: 163. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 13:46

Az elmult 150 altalad nyitott forumban mar ezer valaszt kaptal, es meg mindig nem sikerült felfognod.


Latom ,megint megertetted a lenyeget.

Picsogj tovabbra is, de ne csodalkozz, hogy egy nönek sem kellesz.


Mint irtam, a következö visszaelesnel menni fog a feljelentes.

Nem tudom, ha a kepek eredeti tulajdonosai ezt megtudnak, annyira elnezöek lennenek-e, mint itt a

163. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 162. - 8393f36701)
2021. ápr. 7. 13:41

Tipikus szánalmas válasz, még szándékát sem mutatja a kérdésben felvetettekre való válaszadásra.


A FI-t és más hozzászólókat bírál ahelyett, hogy a kérdés témájára reagálna.


Rendben, töketlenek vagyunk, de attól a kérdés még kérdés, arra is válaszolni kéne már 160 hozzászólás után.

2021. ápr. 7. 13:36

Kedves Soyle, forumnyito, vagy akarki, aki kamu nevekkel, kamu kepekkel, es nem utolsosorban kamu törtenetekkel keresnek maguknak nöket itt a forumon. Atlatszo az összes törtenet, mindenhol jaj a nök mekkora qrvak, mert hogy a rosszafiukkal stb allnak össze.

Minden nö utalja a nyavagjos, töketlen ferfiakat. Es ti is azok vagytok. A sok sirankozasban annyira elsüllyedtetek, hogy fogalmatok sincs a vilagrol, emberekröl. Nem minden fekete meg feher.

Egyebkent üzenem annak a kedves forumozonak, aki mas kepeivel visszael es ezekkel közössegi oldalakon szerepel, es termeszetesen rossznak, bünözönek allitja be, jogsertö.

Ez az illetö örülhet, hogy nem lett feljelentve. A következö probalkozasnal mar nem lesznek a nöi forumozok ennyire elnezöek.

Ne masokat hibaztassatok a nyomorusagotokert.

161. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 160. - Lau_Ra)
2021. ápr. 7. 13:33
Ez milyen tipikus válasz :))
160. Lau_Ra (válaszként erre: 151. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 13:25
Mi van ha netán a férfiakat szereted?
159. birebora (válaszként erre: 153. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 7. 13:19
Meg agyvérzést.
2021. ápr. 7. 12:32
Szerinted ki foglalkozik ilyen hülyeségekkel? Az emberek többsége kinövi ezt 14 évesen.
157. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 155. - Unom)
2021. ápr. 7. 12:15

Neked mi a bajod azzal, ha azt állítjuk nagyon sok nőnek bejönnek a tróger alakok?


Távol van ez az igazságtól szerinted?


Vagy simán csak sérti az önérzeted az állítás?

156. soyle74 (válaszként erre: 155. - Unom)
2021. ápr. 7. 12:09

Én biztos, hogy nem ócsároltam a nőket, csak azt írtam, hogy sok olyan nő van, akik a trógerekre buknak, ez neked ócsárolás? Ócsárolni ti szoktatok különféle sértő jelzőkkel másokat, így pl. most engem meg a FI-t.

Nekem nem kell, hogy megsimogasd a buksimat, vannak dolgok, amikben nem egyezik a véleményünk, ez van. Próbáld te is elfogadni, ahogy én már megtettem a ti véleményetekkel.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook