Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők tényleg jobban szeretik a komolytalan férfiakat, mint a komolyakat? fórum

A nők tényleg jobban szeretik a komolytalan férfiakat, mint a komolyakat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2021. ápr. 6. 21:05

Szokták mondani az igazság fáj. :)


A hibáinkkal, rossz értékrendünkkel való szembenézés kellemetlen. De emiatt ne oltogassuk a jobbakat ha lehet! Ez a te magánügyed, hogy nem tudsz az indulataiddal mit kezdeni.

94. vivo44
2021. ápr. 6. 21:04

Minden héten legalább kettő és ugyanattól.

Itt már az ima sem segít:D:D

93. unom
2021. ápr. 6. 21:03

Vagy el se tudod képzelni, hogy egy lány randizik veled 😃

Mondjuk, jogosan.

92. vivo44 (válaszként erre: 91. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 20:53
**lottón
91. vivo44
2021. ápr. 6. 20:52
Így lenne ötösöm a kottón!!!:D:D:D
2021. ápr. 6. 20:51
Miért lenne bal.asz pasi az, aki másképp gondolkodik, mint te nőként? Nem értem miért sértegetsz folyamatosan másokat, bár felőlem csináld, ha neked ez jó, végülis ez is egy vélemény a sok közül.
89. Flóra76 (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 20:45
Csak szerényen..
2021. ápr. 6. 20:44

Ha kiírnám a nevem és képet tennék ki a rendőröket rám küldenétek :)


Vagy szólnátok a palitoknak, hogy látogasson meg bandával :)


Egyszerűen nem élünk olyan véleményt toleráló világot, hogy az ember bármit felvállalhasson nyilvánosan.

87. vivo44
2021. ápr. 6. 20:44

Magyarul az van, hogy savanyú a szőlő. S még véletlenül sem abban van a hiba, aki másokban keresi a hibát és általánosít...

Értem.

86. vivo44 (válaszként erre: 86. - Unom)
2021. ápr. 6. 20:43

Milyen igazad lett.

Várom az árnyékot is:D:D

85. vivo44 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 20:39

Nem! Nem vagy állszent! Ebben igazad van! Valami más...

Engem is kihasznál a "trógerem", ahogyan én is őt!

12 éve használ a "tróger" és én 12 éve használom.

Tuti tróger egy ember 4 gyermek édesapja:D:D:D

84. vivo44 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 20:37

Ha te mondod...

Mert te is ismersz minden nőt és tudod, hogy minden nő azokhoz vonzódik mi?

Magamutogató? Ha saját képét mutatja, akkor tegye is, hiszen én, mint nő nem szeretem a zsákba macskát:D

Végül te arctalanul és anonim már csak tudod ki a magamutogató:D:D

2021. ápr. 6. 20:34

Álszent vagyok?


A belevaló, szókimondó meg őszinte "trógered" hány embert sértett meg, hány embernek taposott a lelkébe? Én nem szoktam, mert mások érzéseit igenis figyelembe szoktam venni. Az ilyen emberek csak saját magukkal törődnek, te sem azért érdekled őt mert milyen szeretni való kis csajszi vagy, hanem mert olyan jól lehet téged használni.


De a nőknek valahogy az sosem esik le ha ki vannak használva. És belelátnak mindenféle angyalit az ilyen senkiháziakba.

82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - A97b9a4e4e)
2021. ápr. 6. 20:28
Az a baj sok emberrel, beleértve a nőket is, hogy képtelenek elköteleződni és csak lazaságban akarnak érni, értsd kapcsolatban lenni is meg nem is. Kapcsolat mellett azért kicsit flörtölgetni is más pasikkal, esetleg ágyba is bújni egy rosszfiúval olykor. Ezt nem tudom minek nevezni mint gusztustalannak és éretlennek.
81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 20:25

Lehet a tróger néha kicsit erős de minimum magamutogatók akkor is.

Tehát a nők jobban vonzódnak a magamutogató pasik iránt mint a magukat nem reklámozó, szociális médiát teljesen mellőző férfiakhoz.

2021. ápr. 6. 20:25

minden szavaddal egyetértek....

pontosan így volt régen..

s nekem az a világ sokkal szimpibb volt...

az élő emberek kontra arctalan nicknevek...

79. vivo44
2021. ápr. 6. 20:20
Eltűntek az "alfahímek" jöhetnek a "trógerek":D:D:D
78. vivo44 (válaszként erre: 78. - Unom)
2021. ápr. 6. 19:58

Jó, hagyjuk szerintem a 70 éves emberlét (L):D:D:D

Neki ezt dobta a gép:-)))

2021. ápr. 6. 19:55
Nem hiszem. Régen ciki volt rinyálni.
76. vivo44 (válaszként erre: 76. - Unom)
2021. ápr. 6. 19:55

Nem!

Régebben, mikor még nem volt high-tech világ, akkor nem volt arctalanság, anonimitás, nem tudott leszedni képet a netről.

Kénytelen volt megjelenni a talin, kénytelen volt a kézzel írott leveléhez mellékelni egy valódi fotót és nehezen tudta megjátszani magát, mert a kézírás, a megfogalmazás már eleve sok mindent elárult.

Persze, akik akkor is "Puhányabbak" voltak, azoknak megremegett a kezük és minden más hímet hibáztattak, a világot, hogy nekik nem sikerül....

Csak annyi, hogy nem tudtak így gyalázkodni nyilvánosan.

75. vivo44 (válaszként erre: 74. - 45a9b376ee)
2021. ápr. 6. 19:49

Persze, ezt látom.

Igazad van.

74. 45a9b376ee (válaszként erre: 73. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:49

szerintem fogadd el, hogy van egy "pár puha pöcs" is a pasik között, olyan modoros "anyám asszony katonája"


de szerintem nem nekik áll a zászló...

73. vivo44 (válaszként erre: 72. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 19:35

Olvasd el a fórum címet és akkor visszatérhetünk a témához, melyekre te helyeseltél.

Mondom nem azzal van a gond, hogy ha te így gondolod, MEGTEHETED! hanem az általánosítással, mely azt jelenti, hogy A nők és nem xy.

Ezek után természetes, hogy egy nő magára veszi, bármelyik nő.

Abban igazad van, hogy logikátlanok vagyunk, de ti pedig iszonyat egyszerűek. (nem bántásként)

72. soyle74 (válaszként erre: 70. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:31
Én nem tagadok le semmit, de olyat biztosan nem írtam, hogy minden nő a trógerekre bukik, csak hogy sokan. De a sokan az nem mindenki szerintem /sem/.
71. soyle74 (válaszként erre: 69. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:29

A mondandójának a többségével persze, hogy egyetértettem.

Hát akkor lehet, hogy mégiscsak tróger a te párod is, bár őt még nem láttam fényképen, nem hallottam a hangját, nem láttam az esetleges rossz helyesírását, így nem tudhatom, hogy valóban tróger-e.

Mondom, hogy nem egy ilyen ismerősöm van, akinek látom nap mint nap a szenvedését, de csak megérted lassan ezt is majd. Persze nincs végülis közöm hozzájuk, hacsak annyi nem, hogy nekem /is/ rendszeresen panaszkodnak a tróger pasijukkal kapcsolatban.

70. vivo44 (válaszként erre: 68. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 19:27

Olvasd vissza, hogy nem bizonyos nőkről van szó!

Az gondolom azért menni fog.

Az, hogy utólag próbálod magyarázni a korábban leírtakat, azokat is a tények közzé sorolhatod.

Te így gondolod, hát így gondolod, általánosíts.

De legalább utólag ne akaj letagadni olyat, amit még nem töröltek a modik.

S pontosan azért nem tetszik, mert általánosítás és nem X.Y-ról van szó.

69. vivo44 (válaszként erre: 66. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 19:24

Valóban nem, csak bólogattál, helyeséltél, támogattad.

Valóban nem ismered a párom, de lehet tróger, mert régen drogot kipróbálta, cigizik, kávézik, van FB-a, sőt büfizni is szokott, ahogyan én is.

Micsoda tróger ember!

Látod ez a vicces, hogy mosakodni próbálsz és általánosítani a nőkre, hogy a tróger pasik kellenek nekik, csak mert van egy ismerősöd akit követsz és látod a szenvedését.

Addig jó, míg nem te vagy abban a helyzetben és nem te szenvedsz! De mi közöd is van hozzá? Nem hiszem, hogy túl sok, ahogyan nekem sem és senkinek, hogy kinek mi a jó, kinek mit jelent a trógerség.

68. soyle74 (válaszként erre: 65. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:24
Mi azon a gyalázkodás, hogy tényeket közöltünk bizonyos nőkről? Ha tetszik nektek, ha nem, ez sajnos így van, ahogy leírtuk.
67. soyle74 (válaszként erre: 64. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:23
Én nem írtam, hogy csak egy ilyet ismerek, szerintem olvasd vissza mégegyszer. Az egyik félt úgy értettem, hogy ezekben a kapcsolatokban az egyikkel, tehát több kapcsolatból az egyikkel /általában a nővel/, így már érted?
2021. ápr. 6. 19:18

Lehet más dologban meg nem értünk egyet egymással a FI-val, sőt biztos is. Ebben a témában nagyjából igen, meg amúgy is mint tudjuk minden nézőpont kérdése.

Én sosem írtam, hogy minden nő olyan, mint amilyennek a FI leírta, csak hogy sok van ilyen sajnos.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook