Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők tényleg jobban szeretik a komolytalan férfiakat, mint a komolyakat? fórum

A nők tényleg jobban szeretik a komolytalan férfiakat, mint a komolyakat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
65. vivo44
2021. ápr. 6. 19:15
Igen, azért volt jó olvasni a két pasi gyalázkodó mondatait, ami mostmár nem is egészen úgy van, megy a mosakodás:D:D
64. vivo44
2021. ápr. 6. 19:13

Szűkül a kör....

Korábban "minden nő gyerekkoruktól fogva", majd nem mindenki, de sokan, aztán te sok olyat ismersz aki...., most pedig már csak egy.

A végére elfogynak!

2021. ápr. 6. 19:12
Törölnek itt már mindenhol, hiszen kell a hely mindig az újabb hülyeségeknek. :P
62. vivo44 (válaszként erre: 58. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 19:11

Tudod leginkább pontosan ez fáj egyeseknek (FI), hogy itt, mint szerintem mindenhol az életben, a való életben is olyan nőkbe botlik itt egy női fórumon, akiknek igen is van tartásuk, számukra az a "tróger" jelenti a mindent akivel van és ő nem kell a kutyának sem az állszent, hazudozó stílusával.

Ennyiről szól, te benned pedig partnert talált most hozzá.

61. soyle74 (válaszként erre: 59. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:10

Nem okoz örömet, de mivel rendszeresen beszélgetek az egyik ilyen féllel ezekben a kapcsolatokban, így persze, hogy nap mint nap látom a kínlódásaikat.

Tróger és tróger közt is van azért különbség, úgyhogy nem biztos, hogy te Trógerné vagy. :)

A te párodat nem ismerem, de akikről én beszélek, azokat igen, és hidd el nekem nyugodtan, hogy ők valóban trógerek.

60. vivo44 (válaszként erre: 56. - Ilián)
2021. ápr. 6. 19:08

Jól látod.

Természetesen ugyanaz volt ismét. Azt gondolja így majd megsajnálja egy női fórumon valaki. Csak most talált egy palimadarat, akit sikerült a hintába beültetni.

59. vivo44 (válaszként erre: 54. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 19:06

S neked ez okoz örömet, hogy azokat lesen a FB-on, hogy ki kivel pózol egy kapcsolat után ezért, vagy azért?

Hát akkor inógencsak sekélyes az életed.

Továbbra is eddig helyeseltél és adtad anonim alá a lovat, hogy ilyen nők vannak.

Ha neked tróger az aki cigizik, mutogatja magát és a barátnőjét a neten, akkor engedd meg, hogy bemutatkozzak.

Trógerné vagyok, mert párom cigizik, néha tesz fel rólam képet a saját oldalára (azért nincsen a képen, mert ő készíti)...:D:D:D:D

Eléggé gyenge magyarázatod ez a 17 gyalázkodó, általánosító hsz után.

58. soyle74 (válaszként erre: 52. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:06

Minden gondolatomat nem írom le egyszerre azért, többnyire egy-egy konkrét hsz-re reagálok csak.

Amúgy engem nem érdekel, ha mondjuk 10 emberből csak nekem van másféle véleményem, legyen bármi is az a dolog, sokszor voltam már ilyen helyzetben. Én így gondolom, mások meg máshogy, és akkor mi van? Semmi. Mindenki megy utána úgyis tovább azon az úton, amit jónak gondol.

57. a97b9a4e4e (válaszként erre: 55. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:04
Ja, hagyni kell a másikat élni. Szerintem ez a hosszú párkapcsolat titka...de kinek mi. A tejbegrízt se mindenki ugyanúgy szereti..vki keményen, más hígan, vki natúr, más meg kakaósan. Az emberek ezerfélék. Ezért nem is értem hogy miért akarnak egyesek logikát találni bennük..
56. Ilián (válaszként erre: 48. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:02

Sajnos igen ,ezt már csak kinevetni lehet.

Naponta ugyanaz, csak más címmel,avagy szidjuk a nőket.Beteges.

55. vivo44 (válaszként erre: 53. - A97b9a4e4e)
2021. ápr. 6. 19:01

De jó volt olvasni!

Egyetértek!

Annyival kiegészítve, hogy a pici szabadság egy kapcsolatban nem hagyja kialudni a lángot sem. (remélem sok-sok év után sem)

54. soyle74 (válaszként erre: 50. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 19:00

Olyan is van persze, hogy valaki nagyobb tróger annál, mint akit ő trógernak nevez, de az nem én vagyok. :P

Igen sok ilyen tróger van, aki iszik, cigizik, és mutogatja magát meg a barátnőjét a neten. Na persze ezzel is az exét akarja idegesíteni, hogy lám mégiscsak talált utána valaki mást. Hány ilyen is van, ajjaj...

Én nem gyűlölöm ezért a nőket, csak nem értem a felfogásukat, bár hogy őszinte legyek inkább nem is akarom megérteni őket, hogy miért ilyenek.

2021. ápr. 6. 18:59

aA legtöbb ember barátot keres. Nem szerelmet. akivel aztán letudja élni az egész életét. Az élethez meg hozzátartozik a nevetés. A jókedv. A humor. A lazaság.

Az a baj a legtöbb emberrel hogy túl komolyan veszi ezt a nagybetűs szerelmet. Hozzáakarja magához láncolni a párját, pedig nem ettől lesz jó egy kapcsolat..

52. vivo44 (válaszként erre: 51. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 18:57

Eddig ezt az anonimmal folytatott beszélgetésben egyszer sem cáfoltad/említetted:D:D:D

Most, hogy nem csak bólogatók vannak, máris vannak amolyan nők is, meg emilyenek is:D:D

51. soyle74 (válaszként erre: 48. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 18:56

Nyílván akiket így megszólunk, azokat ismerjük, de ismeretlenül is tudjuk, hogy sok ilyen nő van sajnos.

Ugyanakkor nagyon rendes, kedves nőket is ismerek, akikre fel tudok nézni, mert szerencsére a másik végletből is akadnak azért, még ha egyre kevesebben is.

50. vivo44 (válaszként erre: 47. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 18:55

Mert számodra tróger, aki cigizik, akinek képe van az Instán, FB-n?

Hiszen erre is helyeseltél...

Mert ti ketten most eldöntöttétek, hogy ki a "tróger":D:D:D

Lehet (nem rád célozva!) egy olyan aki itt fröcsög a nőkre ezerszer nagyobb tróger, mint aki egyszer kipróbálta a drogot, aki cigizik, akinem FB-n vannak képei!

Azért valami csak szüli ezt a mély női gyűlöletet!

2021. ápr. 6. 18:54
Ez a másik oldalra is igaz, szerintem. A pasik is jobban szeretik a komolytalan nőket, mint azt aki olyan mintha karót nyelt. Legalább is én ezt vettem észre, de tudja a fene...tudok úrinő is lenni egyébként. Ha akarok. :D
48. vivo44
2021. ápr. 6. 18:52
Én maradnék a kinevetni-nél, mert ugyanolyan nevetséges a nőket általánosítva bántani, mint a másik nemet. Hiszen senki nem ismer minden nőt, ahogyan minden pasit sem egyenként.
47. soyle74 (válaszként erre: 44. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 18:50
Sok nőt írtam, nem mindegyikre értettem. Szerencsére azért vannak normálisabb nők is, akik minket többre értékelnek az ilyen trógereknél, igaz egyre kevesebben, mert egy jófiú már nem annyira trendi manapság. Minél bunkóbb, tajparasztabb a pasi, annál jobban ragadnák rájuk ezek a nők. De jobb is, hogy nem ránk ragadnak, hiszen nekik az ilyen suttyók valók, nem mi. :P
46. Ilián (válaszként erre: 45. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 18:50
Vele nevetni,vagy kinevetni ugye..khmm
45. vivo44 (válaszként erre: 43. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 18:46
Ne ez a "Cool":D:D:D
44. vivo44 (válaszként erre: 42. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 18:46

Késő...

Olvasd vissza a saját hsz-det és kiderül hogy a nem mindenki az még annál is több.

43. soyle74 (válaszként erre: 41. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 18:45
Akkor jó, ha jókat nevettek, hiszen végülis a célunk a szórakoztatás IS. :))
42. soyle74 (válaszként erre: 39. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 18:43
Persze, hogy nem minden nőre értjük, csak azokra, akiket ennyire elvakítanak ezek a tróger sz**jankók. :)
41. vivo44 (válaszként erre: 39. - Vivo44)
2021. ápr. 6. 18:42

Természetesen megtehetitek!

Mi pedig jókat nevetünk az ilyeneken....és a kör bezárult.

2021. ápr. 6. 18:42
Attól még a külvilág felé, szerethetne egy lányt az oldalán.
39. vivo44 (válaszként erre: 38. - Soyle74)
2021. ápr. 6. 18:41

Dehogynem.

Levezetted, hogy szerinted mi a helyes, mi a "cool" és ami az ami nem.

A véleményedet tiszteletben tartom mind addig, ameddig nem általánosítás és nem mindenkire vetítve van írva, hiszen biztosan minden nőt ismertek egytől egyig, hogy ezt ilyen szépen levezettétek:D:D

2021. ápr. 6. 18:38

Én nem vezetek. :D

Nem vagyunk egyformák /szerencsére/, ezt kéne megértenie sokaknak, de nem nagyon megy nekik sajnos.

2021. ápr. 6. 18:36

Hmm, szóval neked attól férfi egy férfi, hogy pl. nagyképűsködik, iszik, cigizik, drogozik, fenyegetőzik, verekszik, mocskosul beszél, böfög, pukizik, hazudik, megcsal, átver..., hát ez "remek" női felfogás valóban. :/

Jó hát végülis ilyen tróger alakokra is nagy a kereslet, nem kell sokáig keresgélnetek egy ilyen "díszpéldány" után. :/

36. vivo44
2021. ápr. 6. 18:35

Érdekes volt kívülállóként olvasni csak amit a két pasi összehordott általánosítva a nőkről egy női fórumod:D:D

Ezek után, mikor elfogytak a szavak, ránéztem a páromra, s az fogalmazódott bennem, hogy a két pasi szembe megy a forgalommal, én pedig az általánosító halmazon kívül esek:D:D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook