Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? fórum

A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
49. 9ac093e955 (válaszként erre: 46. - Silk)
2010. ápr. 6. 10:04

Biztos vagyok benne, ha nem nyilatkozik az lett volna, miért menekül a média elől.

Média borzasztó egy világ!!!

48. danama (válaszként erre: 46. - Silk)
2010. ápr. 6. 10:03

Miért nem hagyjátok gyászolni?


Komolyan mondom elég az ilyen emberekből.


Ha nem ment volna be, akkor meg arról írogatnátok, hogy biztos azért nem megy mert köze volt hozzá így vagy úgy.


Claudia gyászol és mint nők érezzünk vele és ne bántsuk!!

2010. ápr. 6. 10:00
46. silk (válaszként erre: 21. - 94c02c5bb5)
2010. ápr. 6. 09:59
Én azon csodálkoztam volna, ha nem megy be a tv-be...Néhány napja mondtam, hogy kíváncsi leszek, mikor jelenik meg..Bocsánat, nem rosszindulatú akarok lenni, biztos fáj neki ez és szenved, én tényleg megértem, én is jártam hasonlóan, de nem lett volna muszáj nyilatkoznia. Ha nem nyilatkozik, annál hamarabb ejti a média a dolgot. Így nem fogja!!
45. RTimi
2010. ápr. 6. 09:58

Szerintem sokakat eleve az öngyilkosság ténye sokkolt. Kívülről tényleg úgy gondolod, hogy minden kerek neki: jó karrier, nagy szerelem egy jó csajjal...

Azért elgondolkoztam azon a hétvégén, hogy vajon ha az adott problémán túllépett volna, 1-2-3 év múlva egy más élethelyzetben mennyire érezte volna komoly problémának ugyanezt? Hogy vajon az utolsó percekben mi játszódhat le egy emberben aki ilyet tesz?

2010. ápr. 6. 09:54
Én is sajnálom szegény Claudiát. Az RTL-en nyilatkozott az Orosz Barbara, de csak a végét láttam a riportnak. Régen együtt voltak a Dáviddal?
2010. ápr. 6. 09:48

Valaki írta, hogy megköveznénk. Nem itt nem arról van szó, hogy mással nem történik, hanem arról, hogy Kiss Pistát és Nagy Jolánt az egyszerű embert nem ismerik, így az életük sem "érdekes" a legtöbb embernek, de ellenbben ha ugyanez a két ember celeb, akkor rögtön lehet rajta csámcsogni.

Klaudia egyébként pont ezt akarja megelőzni a riport vállalásával. Elmondta, hogy nem hajlandó múltidőben beszélni a fiúról, azt is elmondta, hogy csak ezt az egy riportot vállaja, mert itt nyilatkoztak együtt is elsőre, valamint itt nem csak neki, de Daróczi Dávidnak is a barátai vannak.

És csúnya dolognak tartom, hogy azzal foglalkoznak sokan, hogy, hogy nézett ki a riportban. Várom a fotójáta annak, aki több napi sírás után szép.....

És lehet nem fontos a TV-ben szerepelnie egy ilyen tragédia után, de megteszi, mert sok embert érdekel, és rövidre akarja zárni a témát. És nem hinném, hogy a sajnáltatás lenne a célja vele.

2010. ápr. 6. 09:48
Megnéztem a félperces részletet, és az jutott eszembe, hogy ha valaki engem ennyire szeret, akkor nem okoznék neki ekkora fájdalmat. Talán ez is lehet néha a közszereplők "üzenete" a többi embernek: vigyázzatok, mert veletek is előfordulhat.
41. ac808a6b30 (válaszként erre: 17. - Sligov Ica)
2010. ápr. 6. 09:48
Szerintem a szerződésében vállalta, ha valmi történik vele, itt nyilatkozik először....és most kapott az alkalmon, hogy elmondhassa, ne zaklassa a média...nem hiszem, hogy a könnyeit reklámozná, és sajnáltatni akarná magát.
40. lizoka
2010. ápr. 6. 09:47

szerintem szörnyü dolog,hogy az ember végre megtalálja a nagy szerelmét és pár hónap múlva elveszti.de a legszörnyübb hogy az öngyilkos lesz amikor te azt hiszed tök boldogok vagytok.

mert minden halál szörnyü de talán ha balesetben vagy betegségben veszítünk el valakít azt valahogy feldolgozza az ember .ezért is sajnálom nagyon claudiát egy életen át keresheti a választ a miértre.

39. maya80
2010. ápr. 6. 09:46
Nagyon sajnálom, szegényt. Nem lennék a helyében.
38. zsuzso100 (válaszként erre: 36. - RTimi)
2010. ápr. 6. 09:44
Valószínű, de nem biztos, hogy ezt nyilvánosságra is hozzák...bár talán jobb, mint a találgatás a tv-ben, a neten, az újságokban.
37. zsuzso100 (válaszként erre: 35. - Mokusmazsola)
2010. ápr. 6. 09:43
Talán azért állt ki, hogy megvédje a párját, talán...talán...nem tudhatjuk, csak találgatások mennek. Ennek az esetnek csak az idő segít, mindenki találgat, mi lehetett az ok.
36. RTimi
2010. ápr. 6. 09:42

Daróczi kommunikációs szakemberként mindig azt vallotta, hogy azonnal ki kell állni és elmondani az igazat bármilyen helyzetben, így lehet megelőzni a média találgatásait, a pletykákat. Ő is ezt az utat ajánlotta volna Klaudiának.


Számomra az az elképzelhetetlen, hogy valaki akinek a világának a nagy részét az ekörüli stratégia teszi ki, lásd a szakmai blogját, szóval, hogy pont ő ne hagyna semmilyen búcsúlevelet, ne adna választ a szeretteinek a miértekre... kizártnak tartom. Aki azt végig tudta gondolni öngyi előtt, hogy törölje magát a közösségi oldalakról az magyarázatot is ad. Vagy legalábbis ezt akarom hinni...

35. mokusmazsola (válaszként erre: 32. - Dorottya84)
2010. ápr. 6. 09:41

egyetertek..


ha nem nyilatkozott volna, valszeg azert is megkovezik. ugy sem tud semmit sem csinalni ugy, hogy az mindenkinek megfeleljen. nagyon sajnalom szegenyt. akiben egy csepp joerzes van, ne itelkezzen, soha nem lehet tudni kinek mit hoz a sors es hogy regal majd ra

34. 5e48d37001 (válaszként erre: 17. - Sligov Ica)
2010. ápr. 6. 09:40
Én viszont,egyetértek veled,Én is így gondolom.
33. jolie
2010. ápr. 6. 09:39
Nekem sikerült megnéznem, elég rövid, de talán a későbbiekben egészében láthatjuk.
32. Dorottya84 (válaszként erre: 17. - Sligov Ica)
2010. ápr. 6. 09:38

nem foglak megkövezni, de ő ismert ember a média előtt zajlik az élete.....míg xy Kis Katinak ha meghal a szerelme.....ő nem ismert,ő nyílván nem tud nyilatkozni róla mivel nem közszereplő.......és lehet hogy őt nem zakaltják a fájdalmában,gyászában ilyen olyan újságírok riporterek.....mindenki a miértekre szeretne választ kapni,és ezzel együtt megindúlnak a találgatások........nem lennék a helyében és nyílván egy teljesen ismeretlen embernek sem lennék a helyében.......mert ez mérhetetlen fájdalom,bele sem merek gondolni milyen nagy...........

Én ugyan olyan empátiát tudok érezni pl.azzal a nővel akinek a férje rákban halt meg,és felkészűlve a legrosszabbra még halála előtt eltetették a hímivarsejtjeit,az özvegy asszony most harcol azért hogy gyermeke szülessen a halott szerelmétől.........mert így döntöttek még mikor élt a férje........de a törvények értelméében ez teljességgel lehetetlen...........mikor láttam a riportot,sírtam mert átérzem a fájdalmát......

31. zsuzso100 (válaszként erre: 27. - Manna74)
2010. ápr. 6. 09:36
Elég túlterhelt lehet az oldal, mert be sem jön!
30. syria (válaszként erre: 15. - Kiss Mária)
2010. ápr. 6. 09:35
Már fenn van a mai is. Mindössze 31 mp, de valami egészen megrázó. Én szeretem Klaut, és nagyon sajnálom. Iszonyú erő lehet benne, hogy így összetörve képes volt a nyilvánosság elé állni. Most már nemcsak szeretem, de tisztelem is...
2010. ápr. 6. 09:31

Szerintem csak azért ment be, h megkérjea médiát, ne zaklassák úton-útfélen!


Borzasztóan sajnálom őt! :,(

2010. ápr. 6. 09:29

Nagyon sajnálom Claut, rettenetesen össze van törve. Nem tudhatjuk mi van a háttérben.


A riportról nekem az jutott eszembe, hogy a TV2 a munkahelye, szerintem úgymond kötelező volt neki ott nyilatkozni.

2010. ápr. 6. 09:27
26. 3388f1d995 (válaszként erre: 17. - Sligov Ica)
2010. ápr. 6. 09:27

Ezzel egyet értek veled nem hiszem,hogy ez a leg fontosabb dolog egy szerettünk elvesztése után,hogy a tévében sírjunk..

Ettől függetlenül sajnálom mint embert.

2010. ápr. 6. 09:25

A halál az halál......mindegy, hogy ismert vagy nem az illető.

Az igazság meg úgyis odaát marad!!!


Borzalmas lehet most mindenkinek körülötte, sajnálom!

24. zsuzso100 (válaszként erre: 20. - Wenta)
2010. ápr. 6. 09:22
Én sem értek sok dolgot, de soha nem tudhatjuk, kiben mi zajlott, miért töltötték külön az estét...és mindig mindenfélét mondanak úgyis.
23. Kiss Mária (válaszként erre: 21. - 94c02c5bb5)
2010. ápr. 6. 09:22
Már aki... Mindenesetre egy esendő embert láttam, nem egy szenzációhajhász nőt. Mondom ezt úgy, hogy nem rajongok Klaudiáért
2010. ápr. 6. 09:16
Megrázó riport volt,sajnálom,én is sírtam:-(((
21. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 19. - Kiss Mária)
2010. ápr. 6. 09:16
Valahogy nem az igazi. Tudta, hogy ez nem fogja őket meghatni.Foglalkoznak vele, ha nem akarja akkor is. Ezért nézik a tévét az emberek. Nem az örömhírekért.
20. Wenta
2010. ápr. 6. 09:10
Nekem az a furcsa, hogy nem vették észre a kedély változását. Valami barát ment menteni, a szerelme, hogy nem vette észre? Sanálom Claut de...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook