Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? fórum

A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
79. Pufóka6 (válaszként erre: 78. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 6. 15:17
Igen.
2010. ápr. 6. 14:48
Törölve lett a Daróczi topic??
77. syria (válaszként erre: 64. - Zsuzso100)
2010. ápr. 6. 12:12

Csakis valamilyen gyógyíthatatlan betegséget tudok elképzelni, ami akár depresszió is lehetett. Sőt: nagyon valószínű. Batiz András – aki aztán igazán jól ismerhette őt – egyfolytában démonokat emlegetett D.D.-dal kapcsolatban, amikkel barátja, kollégája nem tudott megbirkózni.

Egy súlyos depressziós pedig bármire képes. Sajnos.

2010. ápr. 6. 11:54

Az bizony!


Saját magát ilyen kegyetlenül megfojtani...

75. adfa0d8bdb (válaszként erre: 73. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 6. 11:53
Ó, ez borzalmas! :(
74. 656f03db60 (válaszként erre: 73. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 6. 11:44
Ó.
2010. ápr. 6. 11:36

[link]


Még élt Daróczi, amikor rátaláltak


2010. április 6., kedd 10:45


Döbbenetes információ jutott a Blikk birtokába. Kiderült, az egykori kormányszóvivő még élt, amikor barátja H. Hubert rátalált. A férfit Liptai Claudia "riasztotta".


A napilap értesülései szerint Daróczi Dávid már hetekkel a halála előtt rendkívül rossz lelkiállapotban volt. Többször kifejezte, hogy nem szeretne és nem is tud a "démonaival" tovább élni. Az öngyilkosságban látta az egyedüli kiutat. Arról azonban, hogy mik voltak ezek, nem beszélt. Most, elhunytával hozzátartozói és szerelme is csak találgatnak.


Kiderült! Daróczi egy hete eljegyezte Liptait! KLIKK!


Az azonban kiderült, hogy Daróczi nem ment el szó nélkül, a végzetes tette előtti percekben még egy üzenetet küldött Claudiának, amelyben kifejezte, hogy bármennyire is szerelmes, "magával ragadta az örvény". Kedvese ekkor riasztotta Dávid közelben lakó barátját, H. Hubertet, aki sajnos már nem ért oda időben. Bár Daróczi még élt, amikor a fiatalember rátalált, szervezete feladta a küzdelmet és a mentősök sem tudták újraéleszteni.



A napilap információi szerint Daróczi különös kegyetlenséggel oltotta ki saját életét - nem felakasztotta, hanem egy radiátorhoz kötött nadrágszíjjal megfojtotta magát.

2010. ápr. 6. 10:30
Ráadásul igazából már nem értem, hogy mi a téma. Hogy miért lett öngyilkos Daróczi vagy miért nyilatkozott Liptai? Esetleg mit tudott egyáltalán mondani a történtek után?
2010. ápr. 6. 10:28

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy pár nap eltelt, mire kamerák elé állt. S ha csak kicsit is elképzeljük a média színfalai mögött lévő dolgokat, szerintem igen is elvárták tőle az emberek, hogy mondjon pár szót. Az én nagyapámról sem kérdezett senki, amikor az akarta felakasztani magát. Nem egy híres személyiség. Ha nem nyilatkozik az a baj, ha nyilatkozik meg az. Én is mondok egy "DE"-t.


DE még mindig arról megy a csámcsogás, hogy Claudia és a nyilvánosság. Nem kellenek találgatások, maximum együttérzés, hiszen ez így lenne helyénvaló. Szerintem.

2010. ápr. 6. 10:25

Azoknak, akik bírálják és boncolgatják, miért és hogyan történt.

Csak egy kis empátia legyen bennetek!

Gondoljatok bele, ti is kerülhettek ilyen helyzetbe, hiszen az élet kiszámíthatatlan, sosem tudni mit hoz a sors.

Milyen érzés kavarognak bennetek a gyász, a bánat mellett, ha ország-világ nekiállna boncolgatni a kapcsolatotokat, a miérteket keresni, holott ehhez kívülállóknak nincs köze.

Csak egy kis empátiát és megértést nekik, hagyjátok gyászolni őket!

69. lizoka (válaszként erre: 60. - Zsanci79)
2010. ápr. 6. 10:24
igen azt mondta hogy legszivesebben utána menne de itt van panka és ő ad erőt neki.azt is mondta nem tud mit mondani a kislánynak aki nem tudja miért nem jön dávid.
68. Kiss Mária (válaszként erre: 60. - Zsanci79)
2010. ápr. 6. 10:22
Beszélt róla, sőt azt említette, hogy az tartja végülis életben, hogy a kislányának szüksége van rá.
67. a0c1361e44 (válaszként erre: 60. - Zsanci79)
2010. ápr. 6. 10:19

Igen, beszélt a kislányáról, de....

Mindig a dek, tényleg szörnyűek az emberek. A legtöbben azt gondolják, hogy az ő fájdalmuk nagyobb, mint bárkié. AZ ilyenek magukba nézhetnének tényleg.....

66. zsuzso100 (válaszként erre: 63. - Silk)
2010. ápr. 6. 10:18
Persze, mindenki mást gondol, ő így gondolta, én mindkét variácót elfogadom, ő döntése, az ő fájdalma.
65. homokóra (válaszként erre: 63. - Silk)
2010. ápr. 6. 10:18
Akkor most min történet a fejeteket??
2010. ápr. 6. 10:17
Akkor már én is felteszem a kérdést, ami eszembe jutott. Milyen fájdalom tehette ezt az emberrel, amikor egy nagy szerelemben van, egy társ van mellette, aki mindenben segíti, mellette van, mert elvileg hatalmas szerelem volt, akkor ez nem éltet?
63. silk
2010. ápr. 6. 10:17
Nem vagyok rosszindulatú, bár többen írtátok, nem kell leharapni a fejemet!!! Egyszerűen csak számítottam rá, hogy ő biztos hamarosan nyilatkozni fog a médiában...Mert olyan típus, de biztos nem fogjátok ezt sem érteni...Nekem megnyerőbb lett volna, ha nem nyilatkozik...
62. zsuzso100 (válaszként erre: 60. - Zsanci79)
2010. ápr. 6. 10:16
Mintha a legelején valaki írta volna, hogy beszélt a kislányáról is.
2010. ápr. 6. 10:15
Itt már nem vélemények vannak, hanem kukacoskodások!!!
2010. ápr. 6. 10:14

Én nem szoktam ilyen témákhoz hozzászólni, de most megteszem.

Részvétem az egész családjának tényleg szörnyű.

De. Engem az egészben egy valami "bánt".

Klaudia azt mondta, h meg akar halni és utánna menne...Tudom, hogy ezt a mélységes fájdalom mondatja vele, de én nem hallottam hogy csak megemlítette is volna azt, h van egy kislánya, akiért most még erősebbnek kell lennie.

Nem láttam végig a videót, csak amennyi fent van a honlapon. ha beszélt róla akkor bocs.

Nekem így szimlán ez az egy mondat nagyon visszatetsző.

A mi családunkban is volt hasonló, sőt szörnyűbb tragédia, de édesanyám szájából ilyent nem hallottam, de tudom, hogy érezte legbelül.

Mégis csak azt mondta, erősnek kell lenni, mert a gyermek a legfontosabb az életben.

nekem is van, és átérzem Kaludia helyzetét, de a kislányára is kell gondolni ebben a nagy fájdalomban....

59. 7170b852f3 (válaszként erre: 56. - Homokóra)
2010. ápr. 6. 10:13
Neked is van személyes véleményed, nekem is.
58. Ildi^^ (válaszként erre: 44. - Sandra29)
2010. ápr. 6. 10:13
nem voltak együtt csak nagyon jó barátságban. állítólag.
57. a0c1361e44 (válaszként erre: 48. - Danama)
2010. ápr. 6. 10:11
Na valami ilyesmit akartam volna én is írni....
56. homokóra (válaszként erre: 54. - 7170b852f3)
2010. ápr. 6. 10:11

"Őszinte részvét"...de a DE mért van ott????? Nem fejeznétek már be?????

Komolyan....elképesztő!!!!

2010. ápr. 6. 10:10
Most olvastam, hogy egy pszichiáter , és egy barát, aki foglalkozását tekintve pszichológus -egymástól függetlenül nyilatkozták, hogy nem voltak kedélybetegségre utaló tünetei Daróczinak...
2010. ápr. 6. 10:08
Természetesen őszinte részvétemet kívánom neki és a hozzátartozóknak, de amikor a válása (vagy rossz házassága) került szóba "anno" akkor miért nem nyilatkozott ilyen gyorsan?
53. cukornádkisasszony (válaszként erre: 44. - Sandra29)
2010. ápr. 6. 10:08
nem csak jóban voltak,bartáság volt az övék
52. homokóra (válaszként erre: 46. - Silk)
2010. ápr. 6. 10:07
Ha nem nyilatkozotott volna, abba kötnétek bele..mert fenn hordja az orrát!!! Ki a fene tudja, mi a jó az ilyen rossz idulatú embereknek??????????? Szerintem semmi, mert a kákán is csomót keresnek!!
2010. ápr. 6. 10:07

Én nagyon sajnálom Klaudiát. Amikor a felhők között érezte magát, olyan boldog volt, hirtelen öngyilkos lesz a szerelme.

Legszivesebben biztosan elbújdosna a bánatával, de nem teheti meg - nehezebb lehet neki, mint egy nem médiaszereplőnek. Megértem, amikor azt mondta, hogy nehéz kinyitni a szemét és nehéz levegőt is venni. Gyászol és legalább most békén kellene hagynia a médiának.

50. syria (válaszként erre: 36. - RTimi)
2010. ápr. 6. 10:06

Ezt nagyon jól összefoglaltad.

Soraidat olvasva megértettem végre, miért zavar annyira az a mindenhonnan áradó sugallat: Ne kérdezzétek, hogy miért, mert nincs válasz.


D.D. pont az utolsó cselekedetével cáfolta volna meg saját hitvallását?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook