Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? fórum

A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
139. vica009
2010. ápr. 11. 20:41
De nekem még az is "magas",hogy az ujságírók,kitől tudták meg ilyen gyorsan,a hírt,hogy azonnal ott voltak.
138. vica009
2010. ápr. 11. 16:17
Ha Choli bácsi fent lógva megtudta lazítani a hurkot,hogy segítségért kiáltson,akkor D.D. ülve (90cm-es)radiátor esetébe is sikerülni kellett volna!
137. rtopi
2010. ápr. 11. 15:14

Olvasva a hozzászólásotokat, még mindig ugyanaz a véleményem. Az apja szerelmi bánatában akart meghalni. Itt elvileg ilyen nincs, továbbra is az jön le,hogy boldogok voltak. Akkor vagy ez nem igaz

(viszont Klaudia nagyon őszintének tűnt), vagy nem önszántából lett öngyilkos szerintem. Ha valaki boldog a szerelmével, az nem öli meg magát pont akkor.

2010. ápr. 11. 14:02

[link]


Choli bácsi megpróbált öngyilkos lenni - 21 éves volt


2010. április 11., vasárnap 11:00


Daróczi Dávid édesapja, Choli bácsi nem hisz fia öngyilkosságában. Azt állítja, az életösztönnek kellett volna győznie a halálvágy felett, mint az ő esetében egykor. Az idős költő a Blikknek arról mesélt, hogy 21 évesen el akarta dobni magától életét.


Choli bácsi nem tagadja, egy szerelmi ügy miatt kábeldróttal akasztott fel magát a csepeli házuk padlásán. A férfi gondosan megtervezett mindent, biztos akart abban lenni, hogy senki nem találja meg.

Daróczi József a Blikknek elmondta, hogy mégis, amikor megérezte a hurok szorítását, előtört belőle az életösztön, és nehezen, de meglazította a kötést.

Mint már megírtuk, az orvosszakértői vizsgálatok során talált nyomok alapján utolsó perceiben Daróczi Dávid is megpróbált kiszabadulni, de sajnos nem volt már ereje hozzá.



[link]


Liptai Claudia teljesen összeomlott Daróczi Dávid halála után, ami érthető, hiszen élete nagy szerelmét, friss vőlegényét veszítette el. De vajon mikor kerül ismét olyan állapotba, hogy dolgozni tudjon? És egyáltalán a TV2 mennyi időt ad neki?


Koltay Tamás, a TV2 szóvivője a StoryOnline érdeklődésére elmondta, Liptai Claudia szabadságot kért a csatornától a tragédia után. A TV2 úgy gondolja, annyi időt adnak a műsorvezetőnek, amennyire csak szüksége van. A Mr és Mrs című műsor forgatásai már befejeződtek, így Claudiának jelenleg itt sem kell helyt állnia. A csatorna egyébként kegyeleti okból feltünteti az epizódok sugárzása alatt, hogy a szórakoztató műsor felvételről megy, vagyis még Daróczi Dávid halála előtt forgatták le azokat.



Claudiát jelenleg a Jóban rosszban című sorozatban sem láthatják a nézők. Mint megtudtuk, a színésznő a Mr és Mrs miatt egyébként sem forgatott már egy ideje a sorozat stábjával, de vélhetően a közeljövőben sem kerül erre sor szerelme halála miatt. A Jóban rosszban producere a StoryOnline-nak elmondta, addig várnak Claudiára, amíg csak kell, a sorozatban játszott karaktere lehetővé teszi, hogy egy ideig ne szerepeljen a képernyőn.

135. jolie (válaszként erre: 130. - Syria)
2010. ápr. 11. 12:08
Már befejeződtek, és így nem jelent gondot a távolléte. Egy ideig a sorozatban se szerepel.
134. danama (válaszként erre: 130. - Syria)
2010. ápr. 11. 11:15
én úgy tudom, ezek felvételről mennek
133. tücsimücsi (válaszként erre: 130. - Syria)
2010. ápr. 11. 10:56
A mai Borsban az van, hogy minél előbb áll vissza a munkába....
132. tücsimücsi (válaszként erre: 126. - Db00f9d23d)
2010. ápr. 11. 10:56
Önygilkos lett, nem megölték. Egyébként az apja is felkötötte magát anno csak túlélte. "Jó" példa volt előtte...:/
131. Dorottya84 (válaszként erre: 129. - Burkuska)
2010. ápr. 11. 09:48
Az újság ezt írta,de az biztos hogy csinosabb mint mondjuk 5 évvel ezelőtt,kinek ki/mi a szép.....valakinek a Kelemen Anna valakinek a Xsatnus Barbara van akinek a Liptai Caludia......
130. syria (válaszként erre: 129. - Burkuska)
2010. ápr. 11. 09:46

Annak, aki szereti!

S úgy látom, a MR&Mrs műsorban, hogy mintha előnyére le is fogyott volna. Irtó aranyosan vezeti a műsort, szerintem sokkal jobb benne, mint Tilla.


Vajon a haláleset után lesz ereje folytatni a felvételeket? Vagy azok akkorra már befejeződtek?

129. Burkuska (válaszként erre: 125. - Dorottya84)
2010. ápr. 11. 09:29
Legszebb nőjét???????????????Mi van???Kinek a legszebb nő????
128. Pocok:) (válaszként erre: 127. - Pocok:))
2010. ápr. 11. 08:39
de ettől függetlenül az ülős radiátoros téma nekem is gyanús....
127. Pocok:) (válaszként erre: 109. - Vica009)
2010. ápr. 11. 08:38

de sajnos elbir:((

A családunkban nem régen egy közel 100 kilós férfiember akasztotta fel magát a saját övével panel radiátorcső hurkára a falnál fenn.Sajnos sikerült.Csak az öv szakadt le:(

2010. ápr. 11. 01:44

Én sem hiszem el ezt a fajta öngyilkossági módot! Megölték, ugyanis az ember nem így lesz öngyilkos! Radiátorhoz kötött derékszij :S ???

Nekem nagyon szimpatikus volt ez az úriember,a szerelmuk a Klaudiával, nagyon sajnálom, ami történt :(((.

125. Dorottya84 (válaszként erre: 124. - Rtopi)
2010. ápr. 10. 22:42

a "sztori" újságban azt írták hogy mivel a Liptai Claudia volt számára a tökéletes nő....és azért nem semmi nő,ismert műsorvezető,színásznő.......ezzel is amolyan megfelelési kényszert "vállalt" magára amit a társadalom elvár nem csak tőle de szinte minden embertől(tehát legyen boldog párkapcsaolta,gyerek ház,kutya,macska.....)Ez is nyomásként nehezedett rá.....többek között írtak még ,más okról is ,1.megfelelési kényszer,2.pénztelenség(ugyanis nem volt gazdag)3.háborgó lélek,4.férfinak lenni és szeretni az ország legszebb nőjét

de hogy valójában mit érzett ezt csak Daróczi Dávid tudta.......

124. rtopi
2010. ápr. 10. 21:51

Én egy valamit nem értek. Aki igazán szerelmes, és beteljesült a szerelme , az nem

nem lesz öngyilkos. A gondok eltörpülnek, könnyebben elviselhetővé válnak abban az eufórikus állapotban. Állítólag boldogabb volt, mint bármikor. Akkor miért pont most?

123. Gummy (válaszként erre: 122. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 9. 17:23

"Éppen ezért Daróczi édesapja, Choli Daróczi József csupán annyit kér: hagyják békében nyugodni a fiát, hadd vigye a sírba a titkait."


Úgysem fogják békén hagyni, főleg ilyen frissen. Zámbó Jimmy családját még mindig zaklatják, szerintem Liptai Klaudiát sem hagyják majd békén. Ki fogják készíteni, az biztos.

2010. ápr. 9. 14:54

[link]



Halálában is zaklatják Daróczit


* Nők Lapja Cafe

* 2010. 04. 09.


Újabb és újabb teóriák látnak napvilágot a tragikus körülmények között elhunyt kormányszóvivő, Daróczi Dávid életével és halálával kapcsolatban. Akik ismerték és szerették, azt mondják: békén kellene hagyni az elhunytat.



Napok óta egy roppant tragikus esemény, Daróczi Dávid halála foglalkoztatja a közvéleményt. A volt kormányszóvivő hirtelen, értelmetlen halála rengeteg kérdést felvet, sokan nem értik, hogy egy ereje teljében lévő, sikeres, szerelmes ember miért dobta el magától az életét. Sokan sokfélét írnak és mondanak, Daróczi barátait, ismerőseit és a családját minduntalan kérdésekkel bombázzák. A néhai kommunikációs szakember családja egyre nehezebben viseli, hogy mindenfélét beszélnek, írnak fiukról, úgy érzik, Daróczit még halálában is zaklatják.



Éppen ezért Daróczi édesapja, Choli Daróczi József csupán annyit kér: hagyják békében nyugodni a fiát, hadd vigye a sírba a titkait.

2010. ápr. 9. 07:55

Én sem nagyon szeretném tovább boncolgatni ezt a témát, de sajnos nem lehetetlen meghalni így. Nem kell hozzá segítség. A nyakon vannak erek, amik ellátják az agyat oxigénnel. Ezeket elég finoman nyomvatartani néhány percig és már el is ájul az ember, aztán már jön a fulladás (saját testsúly, nyakon az öv).

Nem értek hozzá, de így eltudom képzelni...

2010. ápr. 8. 22:22

én ma a"sztori" újságot olvastam,hogy miért tette ha az a 4 dolog amit említettek igaz volt akkor elképzelhető hogy valóban önkezével vetett véget


Még most sem tudom elhinni,rettenetesen sajnálom :(((

A másik napi lapba azt olvastam hogy az édesapja öltöztette fel halott fiát a cigány hagyományokat ezzel betartva :(((milyen szörnyű lehetett,

Soha senkinek sem "érdemli" meg hogy saját gyermekét temesse :(

119. vica009 (válaszként erre: 118. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 8. 21:18
a lábát lehet,hogy húzták
2010. ápr. 8. 21:12

Erre én is kíváncsi lennék, mert lehetetlen...


Ahhoz folyamatosan húzni kell a nadrágszíjat, márpedig, ha fogy az ereje, akkor felenged a szorítás...


Ahhoz segítség kellett...

117. tücsimücsi (válaszként erre: 111. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 8. 21:04
ezt hogy tudta megcsinálni? Ilyet még nem hallottam.
2010. ápr. 8. 21:02
115. 1929f865b9 (válaszként erre: 103. - Levendula6)
2010. ápr. 8. 20:14

Nem szeretnék a témához hozzászólni,annyit csak, hogy részvétem a családnak.

Egyébként igen, roma származásúak, de D.D. apja nagyon neves nyelvész, akit nagyon tisztelek.

114. vica009
2010. ápr. 8. 19:50
nagyon sokat tudott ő!
113. vica009
2010. ápr. 8. 19:47
szerintem besegítettek neki!
112. a14deb9047 (válaszként erre: 97. - 74740b7c7c)
2010. ápr. 8. 19:33

Valóban az 5. parancsolat a "Ne ölj", ez az öngyilkosságra, az eutanáziára, az abortuszra és az öngyilkosságra is vonatkozik. De a végső ítéletet Isten mondja ki felette... s mert irgalma végtelen, mi ezt nem tudhatjuk konkrétan.

Júdás is megbánta...


"Tettét rendkívüli állapotban követte el". A dep. egyik formája a halálvágy, aki nem törődik már a következményével. Ez is a betegség egyik tünete.


Nagyon régen egy rokonom a konyhában ült egy kis sámlin és a nyakában volt a kötél. Mégis meghalt... Senki nem volt otthon.

2010. ápr. 8. 19:26
Úgy írták, hogy nem akasztotta fel magát, hanem a radiátorhoz kötözte a saját nadrágszíjával...
2010. ápr. 8. 19:26

Azt ülve kellett megcsinálnia...


Mivel a radiátorok az ablak alatt helyezkednek el...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook