Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? fórum

A Mokkában nyilatkozott ma reggel a Liptai Claudia? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. ápr. 14. 15:08

ha valakinek eleg van ebből a témából akkor minek ír ide, nem értem???????????????

Nekem csak egy szó jut eszembe erről: érzéketlen

2010. ápr. 14. 14:48
De elegem van már ebből a témából...ma lesz a temetés, még vagy 2 hét, addig jól kielemzik liptai újabb hisztériáját ( műbalhéját)...nincs fontosabb dolog ebben az országban???!!!!!
2010. ápr. 14. 14:26
Bocsi,zsanci, nem olvastam vissza addig, most megkerestelek! Én is csak a neten láttam a videót, de valóban csak annyit beszélt Pankáról, hogy nem tudja, mit mondjon neki, mikor kérdezi, "anya, a dávidka (????) mikor jön, mert tudom, hogy a te herceged!" Ennyi volt, semmi több, és még a Kárász is szóvá tette, hogy most össze kell szedje magát, mert ezzel meg kell bírkózni, hisz vannak emberek, akiknek nagyon nagy szükségük van rá...
166. zsanci79 (válaszként erre: 164. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 14. 13:42
Én ezt már mondtam itt, hogy ez nagyon megütötte a fülem....de akkor ez nem igazán tetszett itt másoknak....
165. sajert (válaszként erre: 164. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 14. 13:35

:-D - ez az utolsó mondat utolsó szavának szólt.


Engem is megdöbbentett, hogy utána menne!!?? Ott van a lánya, könyörgöm!!

Akárhogy imádom a férjemet, de ha vele bármi történne, ne adj isten (öngyilkos nem lenne, az tuti), hiába ismerjük egymást 26 éve - ebből csak nyolc telt szerelemmel - van egy fiam, akit FEL KELL NEVELNEM. Akárhogy érintene, de azért nem merülne fel bennem, hogy utána menjek...

2010. ápr. 14. 12:56
na ja, az igaz, hogy egy "halandó" nem várhatja el, hogy egy vad idegen együttérezzen vele, többek közt, mivel semmi köze senkinek ahhoz, de azért a mezei parasztnak szemtöl szemben kell helyt állnia, nincs mögötte egy stáb, és nem mondhtatja, hogy álljunk le, nem bírom...vagyis mondhatja, csak meg is nézheti utána magát...és maximálisan egyetértek azzal, hogy egy pár hónapos románc után a kislányával hogy fogja elszámolni azt, hogy azt mondta, nehéz felkelni, és levegöt venni, utánamenne legszívesebben. Basszus, itt a legtöbben anyák vagytok! Nektek nem a gyerek az elsö, hanem egy pár hónapos kimty-kamaty?????
163. d4464aaf8a (válaszként erre: 156. - Dorottya84)
2010. ápr. 14. 12:47
Ugyanezeket mondhatom el én is...
162. d4464aaf8a (válaszként erre: 157. - Dorottya84)
2010. ápr. 14. 12:46

Ez így igaz!!


Össze sem lehet keverni Tündével, Claudia mögött messze elbújhat Tünde!!

161. 105a081805 (válaszként erre: 155. - Ekka)
2010. ápr. 14. 11:13
Ez is csak egy jól átgondolt forgatókönyv része, mint minden a sóóóóbizniszben
160. 105a081805 (válaszként erre: 154. - Ekka)
2010. ápr. 14. 11:12

Nálad a pont :)

Amúgy pedig:

Tönkrevágott kapcsolatok, érdekkapcsolatok, ha a sajtó mindent megírna egy-egy ismert személyről, elámulnátok.

2010. ápr. 14. 11:06

Egyetértek. Azért én abba is belegondoltam, hogy ha valaki ne adj isten elveszti a gyerekét vagy szeretett rokonát, házastársát stb. az igazi tragédia.

a világért sem akarom leértékelni ezt a fájdalmat, de hát könyörgöm, ez egy pár hónapos románc volt, nem egy hosszú mély kapcsolat, a sajtó kezdte el felfújni, ők még csak most imerkedtek egymással... tul.képp. az igazi vesztes az, aki azért ennél kicsit régebb óta ismerte az elhunytat.

Én is elsiratom ha van egy új fiúm, akivel pár hónapja járok, de attól még muszáj folytatnom az életet...kivéve ha az a fiú a gyermekem, szeretett rokonom... vessetek meg, de én ezt így látom, ráadásul ott a volt férj is a képben, akivel még épphogy elváltak, ő is érző lény.

158. Ekka (válaszként erre: 157. - Dorottya84)
2010. ápr. 14. 10:17

Megkért mindenkit... És mire ment vele? Szerinted nem tudta előre, hogy tesznek arra, hogy Ő mit kér?


Másrészt meg aki közszereplő, az tudhatja, hogy pont a "kollégák" fogják szétszedi őket, ha valami van..

157. Dorottya84 (válaszként erre: 155. - Ekka)
2010. ápr. 14. 10:13

Látszik hogy nem nézted végig,ha meg igen akkor nem figyeltél,mit is mondott és nem zokogott csak épp kűzdött a könnyeivel.......Azért beszélt mert a Kárász Robi a barátja volt mindkettőjüknek és megkért mindenkit hogy hagyják békén......

És én nem gondolom hogy úgy éli az életét hogy mindegy mit csak foglakozzanak vele,mikor vált a gesztesitől akkor is nagyon sok ideig nem szólt nem nyilatkozott csak sok sok hónapra rá mert elege lett hogy ilyen olyan teóriákat írtak össze az újságírok.

Én tuti nem lennék közszereplő,pláne népszerű közszereplő mert nem lenne nyugodt életem.

És ő véleményem szerint nem egy "kiszeltünde jelenség".

156. Dorottya84 (válaszként erre: 154. - Ekka)
2010. ápr. 14. 10:07

mikor még a Liptai Clau képben sem volt akkor is sok mindenki ismerhette mivel a Gyurcsánynak volt a kormányszóvívóje,és mikor a Csoli bácsi is asszem a Vacsora cs. szerepelt nem sokkal tudtam meg hogy az ő fia a Daróczi Dávid .......és én akkor ott azt mondtam "hűűűű,le a kalappal,ezelőtt az Ember előtt"......és hogy miért mert kitőrt onnan ahonnan nagyon sok ember nem tud,le tett valamit az asztalra........és azzal hogy egy pár lett a L.Claudiával,nyílván több ember ismerte meg.......

Ha mint egyedűlálló volt kormyánszóvívő szerepel a híradóban,mint lásd rtl klub,kkor is megdöbbentett volna a halála.......de ha akárki más médiában szereplő ember halálát hallom(mint.pl.Antal Imre,Kolonics Gyuri.....) akkor én veszteséget érzek,mert remek sportoló volt,remek kabarés,műsorvezető,vagy épp csak egy példaképp........

155. Ekka
2010. ápr. 14. 09:01

Másrészt pedig van egy csomó fontosabb ember is a médiában mint Liptai.. Érdekes, Ők miért nincsenek címlapon? ..mert nem ez élteti őket!

Claudia úgy éli az életét, hogy mindig vele foglalkozzanak, ő csinálja magának.

Pl. valaki is pisztolyt tartott a fejéhez, hogy a Mokkában nyilatkozzon..???? (érdemi dolgot nem mondott, csak zokogott.. ment volna oda a fene)

154. Ekka
2010. ápr. 14. 08:58

Csak az a kérdés, hogyha Daróczi nem Liptai párja lett volna, akkor is ennyien foglalkoznánka/foglalkoznátok vele..

Hm???

153. rtopi (válaszként erre: 152. - Lehoagi)
2010. ápr. 14. 08:41
A saját életünket éljük, de véleményünk lehet. Mint ahogy neked is.A hozzászólásodban te is Klaudiával foglalkoztál, elárulja,hogy te is ugyanúgy képben vagy. Ne kapcsold be a tv-t, ne olvass újságot, ne legyél rajta a hoxán, stb. Akkor nem fognak ezek a dolgok idegesíteni, hisz nem tudsz róluk. Élheted a saját életed.
152. lehoagi
2010. ápr. 14. 07:33
hogy lehet, hogy még nem unja ezt senki. Évekig foglalkozott a net liptaival, nem tudtam úgy kinyitni a stratlapot, hogy ne fő cikk legyen. Most meghalt a "szerelem" és továbbra is ő van topon. Ki fog még mellette meghalni, hogy mindig fő cimen legyen!?!?!Nézzük már azt is, hogy ez a nő mit tett le ezenkivül az asztalra!?!? Miről beszélnétek, ha nem válna el, nem mutatnáa fenekét élő adásban és még sorolhatnám. Éljük már a sjáat életünket, s ne másét vesézzük!!!!!!!!!
151. syria (válaszként erre: 150. - Sajert)
2010. ápr. 14. 06:59

Miért nem értitek meg, hogy akinek az élete a nyilvánosság előtt zajlik, annak a halála is ott fog!

Aki nem ismert ember, annak a halálához milyen alapon vártok idegenektől reakciót?

Egy dolog közös mindkét esetben: a rokonok, barátok ismerősök gyásza.

Csak azt felejtitek el, hogy a közszereplőknek nem elég a bajuk, még az esetleges támadásokat is kezelniük kell.

150. sajert (válaszként erre: 146. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 13. 20:45

Egyetértek.

Pénteki napon halt meg Apu, hétfőn mennem dolgozni. APU-t 28,5 évig ismertem, szerettem, ő volt az Apukám, és kit hatott meg?? A kutyát se - ez nem igaz, mindig jött vigasztalni, mikor sírtam.

Az élet nem áll meg egy halálnál. A hentes nem ad húst ingyen, mert gyászolsz...


Független ettől, tuti rossz Claunak és a Daróczi családnak, de az élet folyik tovább....

2010. ápr. 13. 19:15
148. rtopi (válaszként erre: 146. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 13. 17:07
Egyetértek. Klaunak annyival nehezebb,hogy az ő reakcióit, viselkedését most mindenki fokozottan figyelni fogja. De csak egy darabig. Bármikor menne vissza a tv-be, ezen mindenképp túl kell esnie. Mint tudjuk:minden csoda 3 napig tart. Pár nap, vagy hét, és az emberek már nem vele fognak foglalkozni.
2010. ápr. 13. 14:17
2010. ápr. 13. 07:26
basszus, nem akarok senkit megbántani, és elhiszem, hogy nagyon rossz neki...de mi van a síma pór halandóval? Másnak is sajnos hal meg minimum ilyen tragikus körülmények között szerette. Mégis nem jár neki, hogy tutjgassák, kap maximum 3 nap szabit (ha jó fej a fönök, akkor egy hetet?!), és utána vissza kell állni, és foglalkozni az emberekkel. Közvetlenül, szemtöl-szembe és azt a másikatmarhára nem érdekli, hogy neked vmi bajod van, te mosolyogj, ha szarul is vagy, mert az ügyfél ezt várja el...egy celeb megteheti, hogy akkora feneket kerít az életének, mint ide Hatház...
145. syria (válaszként erre: 144. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 13. 07:14

Gondolom, egy darabig nem fog elvállalni humoros feladatot. Ha mégis, van ő olyan jó színésznő, hogy jól fogja megoldani.

A sorozatba való visszatérését jó ötletnek tartom, mert véleményem szerint sok trauma feldolgozásában segít a „munkaterápia”. Ő is ugyanolyan ember, mint a többi, csak ő a saját maga által választott szakmája következtében kirakatban éli az életét. Neki ilyen körülmények közt kell helyt állnia, míg a „hétköznapi” ember elbújhat, neki ki kell állnia a nyilvánosság elé, ha dolgozni akar.

2010. ápr. 12. 21:29
Főleg azért nem tartják jó ötletnek, hogy visszatér elég korán, mert az esetleges humoros műsorok, vagy forgatási jelenet nem lesz hiteles a megjátszott jókedvnél...
2010. ápr. 12. 21:28

Ma rajt volt a startlapon, hogy a temetés után már visszatér, és forgat a jóban-rosszban-ban is, bár ezt psychológus szakértő, és a tv2 korainak tartja, hogy a munkájában akarja feldolgozni a traumát...

Szakértő szerint legalább 1-1,5 év kell a gyász feldolgozásához...

142. jolie (válaszként erre: 141. - Syria)
2010. ápr. 12. 09:29
Állítólag addig marad szabadságon amíg csak akar. A sztárpár show adásaiban ki is írják hogy felvételről megy. Vannak olyan emberek akik azt hiszik élő műsor. Kapna hideget meleget az alakításáért.
141. syria (válaszként erre: 135. - Jolie)
2010. ápr. 12. 07:16

Akkor megnyugodtam. Nem kell ilyen lelkiállapotban jópofiznia és a műsor sem akad meg.

A műsorvezetésnél egyszerűbb a sorozatbeli szerepe, az talán jó lesz a visszatéréshez.

2010. ápr. 11. 20:46
Elég sok sajtós árulta el már nyilvánosan, hogy úgy tudnak azonnal helyszínen lenni, hogy Nekik is van egy cb-rádiójuk, amin azonnal megtudják, és indulni tudnak, ha zajlik az élet...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook